• Silvestrovská vyjížďka
  31.12.1996
  O Silvestrovské vyjížďce jsme dali předem vědět i do Kopřivnických novin (KN) a do KTK (infotext městské kabelovky). Proto se na ranním srazu objevila i redaktorka KN a chtěla s někým napsat článek o naši vyjížďce (článek vyšel v KN 9.1.1997). Sešlo se nás 10 bikerů (mráz byl -15°C), největší šok byla účast Jirky Pika a nejvíce zklamal předseda Dušan (pivní bajker).


  Sraz byl u Kasáren před prodejnou CykloArt
  zleva: zakuklený Hynek a Dan, Peak, Víťa, Roman, Tomáš,
  Libor, Katka, ? a dole sedí Vláďa  Svou přítomností nás potěšila i nejlepší bajkerka z okolí Káča, ale jela s námi jenom do Štramberka. Cestou se ale přidal Zbyněk, který měl perfektní červeno-černou kašpárskou čepici i s rolničkami. V Lichnově čekali v garáži další tři bajkeři a tak jsme se v počtu 13 vydali přes Bordovice a kolem Veřovického nádraží směr Velký Javorník. Přes noc nasněžilo jen málo (asi 2 cm) a týden předtím nesněžilo vůbec, tak že cesta byla ušlapaná a mohli jsme v pohodě vyšlapat na vrchol. Nahoře bylo -5°C a svítilo slunce.


  Cíl vyjížďky - chata Velký Javorník
  zleva nahoře: ?, Tomáš, ?, Zbyněk,
  uprostřed - Libor V., Dan, Slánka, Roman L., Peak a Víťa
  dole - Hynek, Láďa z Lichnova,Vláďa L.  Dali jsme si čaje s rumem a „ponožkový" mecenáš Hynek z CykloArtu nás pohostil ještě dalším „topením" a tím byl také rychlejší sjezd. Dva bajkeři z Lichnova se ale dále zahřívali nahoře - a pokud žijí, zahřívají se tam dodnes :-) Po sjezdu horní půlky kopce vyjel z lesa jako sněhulák Libor, měl sníh až za krkem. Dole jsme rozhýbali "pomrzlé držky" a hnali jsme domů. Akce to byla skvělá, dalo by se ještě toho hodně napsat (třeba o promrzlých uších Tomáše, s kterým to doma šlehlo tak, že do něho nalívali Fernet), ale lepší bude, když se příště zůčastníte sami, vy co jste tam nebyli a uvidíte.
Zpět na předcházející stránku.

CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce | členové klubu | o klubu | odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj | junioři | sponzor | kontakt na nás


Aktualizace: , (C) 1998, webmaster