-
První jarní vyjížďka
jaro 1997
V sobotu 22.3.97 ve 1300 hod. v Kopřivnici u Městského úřadu se měli sejít všichni cyklističtí nadšenci, kteří chtěli společně oslavit letošní příchod jara společnou vyjížďkou. Všechno ale dopadlo trošku jinak. Nejenom, že počasí v žádném případě nepřipomínalo jaro (při návratu začalo dokonce sněžit), ale hlavně zklamali cyklisté silničáři, turisté atd., kterých přijelo opravdu málo (třeba čekají, až bude jaro nejenom podle kalendáře, ale i podle teplot... ). Setkali jsme se teda v počtu 13 lidí (4 silničáři a 9 bajkerů).

Sraz u Městského úřadu v Kopřivnici, celkem jelo 13 lidí.
Vyjeli jsme směr Lubina, Příbor a náš velký „balík“ budil respekt u řidičů. V Příboře se odpojil jeden silničář a tak jsme pokračovali v počtu 12 cyklistů po trase: Skotnice - zadem Mošnov - Petřvald -Jistebník - Studénka - Skotnice. Tady jsme zastavili u Hospody „U žabáka“ a to už začalo trošku sněžit, tak jsme hnali domů do Kopřivnice, kde už sněžilo dost hustě. Celkově se táto vyjížďka podařila, tempo bylo tak rychlé, jako by jsme byli silničáři-závodníci a i do špurtů na cedule se zapojovala většina zúčastněných.

Po vyjížďce před jistým kultovním vchodem :-)
zleva: Dan, Tomáš S., Dušan (má skvělý účes), Libor z Příbora,
za ním Vláďa L., Víťa, Libor V. a dole dřepí Roman
Zpět na předcházející stránku.
CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce |
členové klubu |
o klubu |
odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj |
junioři |
sponzor |
kontakt na nás
Aktualizace:
,
(C) 1998, webmaster
|