-
Redbull Down Hill Eliminator, Špindlerův mlýn
2.3.1997
O tomto víkendu se 4 naši členové vydali do Špindlerova mlýnu. Dušan, Vláďa a Víťa se chystali zúčastnit závodu
Redbull Down Hill Eliminator, kdy jak název napovídá, jde o závod ve sjezdu s hromadným startem. Protože je Špindl od nás trošku z ruky, tak jsme vyrazli již o den dříve, a ubytovali se v blízkém městě (kvůli levnějšímu noclehu). V tento den exceloval opět Dušan, který se vsadil, že z umytovny dojde do místníého obchodu a nazpět v DH chráničích oblečených na svých teplákách :-) Bohužel z této procházky nemáme fotku (ale máme to na viceu). Zato si můžete prohlídnout fotky z večerní přípravy závodníků v místním rockovém klubu:

Jestlipak poznáte, které Oukleje jsou pravé ???

... a tohle je večerní příprava našich bikerů v rockovém klubu večer před závodem :-)
V den závodu jsme se přemístili do Špindlu a zaparkovlai jsme poblíž místa cíle. 110 přihlášených závodníků se vydalo na měřené jízdy, které rozhodly o tom, kdo z nich bude startovat v závěrečném hromadném startu. Postupovalo jen 47 nejlepších. Naším se jezdilo nejlépe ráno, když byl sníh ještě pomrzlý. Dušan opět „perlil" svým pádem, když po 5-ti metrovém!! letu přistál kolno na hlavu a rameno - nebojte se, nemá žádné trvalé následky a může být dále předsedou, a ten pád je natočený na videu a vypadá super! Odnesla to jenom podkova jeho vidle RockShox DH. Při měřené jízdě byl sníh už dost měký a ojeté pláště s hřeby, které měli naši bajkeři připravené už byly k ničemu a chtělo by to spíš nové pláště s dobrým vzorkem. Takže výsledky: 50.Vláďa, 52.Víťa (kdyby neměl v závěru pád, tak se dostal do kvalifikace) a 70.Dušan.

Bývalá :-( chlouba klubu - sjezdařská trojka Víťa , Vláďa a Dušan u cíle.
Zpět na předcházející stránku.
CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce |
členové klubu |
o klubu |
odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj |
junioři |
sponzor |
kontakt na nás
Aktualizace:
,
(C) 1998, webmaster
|