• Závody Dual Slalom pro děti
  sobota 29.5.1999
  Dual slalom Ve spolupráci s firmou Fotomorava, která hlavně dodala ceny, se uskutečnilo sportovní odpoledne na sjezdovce u lyžařské chaty. Závod byl tentokrát otevřený, mohl se přihlásit kdokoliv ve věku 5 až 15 let. Závodilo se opět v disciplíně Dual slalom, tzn. že pořadatelé vytyčili na sjezdovce dvě stejné tratě. Akce se povedla, zúčastnilo se celkem 29 dětí, z toho dokonce jedna holka. Třem nejlepším z každé kategorie udělaly radost hodnotné ceny od firmy Fotomorava.

  Výsledky:
  kategorie 12 až 15 let
  1. Radek B.
  2. David B.
  3. Leoš K.

  kategorie 8 až 11 let
  1. Tomáš J.
  2. Jan P.
  3. Lukáš K.

  kategorie 5 až 7 let
  1. Lukáš V.
  2. Lukáš K.
  3. Lukáš N.


  FOTO:

  Závod se konal na lyžařské chatě, která se nachází na sjezdovce v Kopřivnici.  Pořadatelé Dan, Libor V. a Aleš R. připichují účastnikům čísla.  Na start museli všichni pěšky, podél tratě.  Start na modré trati. Pořadatel Vláďa L., závodník Radek B.  Start na červené trati. Pořadatel Tomáš S., závodník David B.  Dva jezdi ve spodní části tratě. V cíli pořadatelé stopují rozdíl.  Závodu se zúčastnili i malí bikeři.
  (to kolečko má V-brzdy !)  Jarda tuto akci skvěle komentoval.  Prostor před chatou. Vpravo pořadatelé setavují další dvojce.  Vládla pohoda.  Na děti se přišli podívat hlavně jejich rodiče.  Plácek na druhé straně chaty.  Pořadatel Roman S. s kamarády.  Stupně vítězů, kategorie 12 až 15 let.
  1. Radek B., 2. David B., 3. Leoš K.  Stupně vítězů, kategorie 8 až 11 let.
  1. Tomáš J., 2. Jan P., 3. Lukáš K.  Stupně vítězů, kategorie 5 až 7 let.
  1. Lukáš V., 2. Lukáš K., 3. Lukáš N.
Zpět na předcházející stránku.

CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce | členové klubu | o klubu | odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj | junioři | sponzor | kontakt na nás


Aktualizace: , (C) 1998, webmaster