-
Klubové posezení u piva
pátek 27.8.
V tento den jsme se sešli v hospodě Robinson opravdu v hojném počtu. Začátek akce byl naplánován na 17,00 a tak se v tuto dobu začali scházet první bikeři. Po hodince nás již bylo tolik, že jsme museli k našemu stolu připojit postupně další dva stoly. Většina z nás pila černého Kozla a pár jedinců světlý Radegast. K jídlu jsme si pak dali topinky s masem. Všichni se shodli, že taková nevídaně velké účast už dlouho nebyla na žádné vyjížďce a že někteří příjdou jen, jde-li o alkohol :-)
FOTO:

Zády sedí Dan, vlevo ta černá hlava je Katka a pak Marek,
Vláďa, Radim, Anička, Roman a se skelným pohledem Dušan.

Vlevo ve žlutém je Víťa, s vysokým límcem Jára,
zády Peak, vpravo Libor V. a za ním Roman S.
Zpět na předcházející stránku.
CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce |
členové klubu |
o klubu |
odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj |
junioři |
sponzor |
kontakt na nás
Aktualizace:
,
(C) 1998, webmaster
|