• Klubové posezení u piva
    pátek 27.8.
    V tento den jsme se sešli v hospodě Robinson opravdu v hojném počtu. Začátek akce byl naplánován na 17,00 a tak se v tuto dobu začali scházet první bikeři. Po hodince nás již bylo tolik, že jsme museli k našemu stolu připojit postupně další dva stoly. Většina z nás pila černého Kozla a pár jedinců světlý Radegast. K jídlu jsme si pak dali topinky s masem. Všichni se shodli, že taková nevídaně velké účast už dlouho nebyla na žádné vyjížďce a že někteří příjdou jen, jde-li o alkohol :-)

    FOTO:

    Zády sedí Dan, vlevo ta černá hlava je Katka a pak Marek,
    Vláďa, Radim, Anička, Roman a se skelným pohledem Dušan.



    Vlevo ve žlutém je Víťa, s vysokým límcem Jára,
    zády Peak, vpravo Libor V. a za ním Roman S.






Zpět na předcházející stránku.

CykloArt bike klub Kopřivnice:
aktuální akce | členové klubu | o klubu | odkud vyjíždíme?
klubový zpravodaj | junioři | sponzor | kontakt na nás


Aktualizace: , (C) 1998, webmaster