|
Vyjížďka na Kamenárku a Šipku
neděle 12.10.2003 Na tento den jsme si naplánovali vyjížďku až na desátou hodinu. U kasáren jsme se sešli 4, Vláďa, ELem, já(Roman) a nakonec dorazil i Hynek. Vyjeli jsme směr Benčák, ale hned jsme se vraceli, Vláďa si potřeboval nafouknout jinak tlumič. Podruhé jsme vyjeli také směrem na Bílou horu, ale tentokrát opačným směrem, kolem Váňového kamene na kamenárku. V horní části (bývalé čolkoviště), jsme trošku zaskákali. Pak jsme se jeli podívat na dolní, hlavní kamenárku, kde se nyní staví arboretum a která je oplocena a většinou zamknutá. Pak jsme přejeli na protější kopec, na Šipku, kde jsme si objeli okruh. Následoval ještě úsek pod tělocvičnou, kolem nádraží a koljí zpět do Kopřivnice.
Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy |