Vyjížďka na Kamenárku a Šipku
neděle 12.10.2003
Na tento den jsme si naplánovali vyjížďku až na desátou hodinu. U kasáren jsme se sešli 4, Vláďa, ELem, já(Roman) a nakonec dorazil i Hynek. Vyjeli jsme směr Benčák, ale hned jsme se vraceli, Vláďa si potřeboval nafouknout jinak tlumič. Podruhé jsme vyjeli také směrem na Bílou horu, ale tentokrát opačným směrem, kolem Váňového kamene na kamenárku. V horní části (bývalé čolkoviště), jsme trošku zaskákali. Pak jsme se jeli podívat na dolní, hlavní kamenárku, kde se nyní staví arboretum a která je oplocena a většinou zamknutá. Pak jsme přejeli na protější kopec, na Šipku, kde jsme si objeli okruh. Následoval ještě úsek pod tělocvičnou, kolem nádraží a koljí zpět do Kopřivnice.


0921_0007.jpg
poblíž Váňového kamene na Bílé hoře, čekáme na Hynka


0921_0007.jpg
Roman


0921_0007.jpg
Roman, za ním Kamenárka a v pozadí Červený kámen


0921_0007.jpg
a to už jsme na vršku kopce Šipka


0921_0007.jpg
na stejném místě





Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy


Aktualizace: , webmaster