-
Nedělní silniční vyjížďka
neděle 20.4.2003
Sešlo se nás 9 - Vláďa, Dan, Hynek, Libor, Slánka, Honza z Frenu, Vráťa, já(Roman) a pro nás jeden nový silničář z Kopřivnice, Martin.
Počasí bylo super, pofukoval mírný větřík od jihovýchodu.
Jeli jsme: Kopřivnice, Ženklava, Veřovice, Mořkov, Nový Jičín, ...... (přes nějaké dědiny), Bílovec, Košatka, zadem Studénka, Sedlnice, Závišice a Kopřivnice. Celkem asi 70 km.
 Vláďa, Slánka a Hynek
|
 Libor, Honza, Dan a Slánka
|
 Vráťa
|
 mezi Ženklavou a Veřovicemi, zleva: libor, Slánka, Martin, Vláďa a Vráťa
|
 kdesi před vjezdem pod most
|
 zase "někde" mezi vesnicemi, na špici Vláďa a Martin
|
 Martin chytl defekt a neměl rezervu, Hynek díru zkušeně zalepil
|
 a my ostatní jsme měli na chvíli pauzu
|
 ke konci vyjížďky, při výjezdu ze Sedlnic
|
Zpět na předcházející stránku.
Beskydské MTB info |
WWW rozcestník |
seznam maratonů |
Kopřivnický DRTIČ |
CykloArt bike klub |
beskydské trasy
Aktualizace:
,
webmaster
|