• vyjížďka na Skalky
    sobota 26.4.2003
    Tento den jsme po prvé o víkendu vyjeli do terénu. Dali jsme si sraz v sobotu ve 14,00 hod. u Vláďe. Sešlo se nás 6, Vláďa, Libor, Slánka, Honza, já(Roman) a překvapivě poslední přijel Dan.
    Jeli jsme kolem Bílé hory, přes Libotín, kolem Puntíku a někde v terénu u Nového Jičína u nějakého hřbitova chytl Dan defekt.


Vláďa na rozcestí u Puntíka



mezi NJ a Bludovicemi chytil Dan defekt a tak mění Duši, vlevo je Honza



Dan mění duši, za ním Vláďa prohlíží Slánkovi bike a za nimi je Libor


Dále jsme vystoupali na Skalku, kde jsme potkali po dlouhé době našeho člena, Igora z Příbora. Ten se tu potkal s partičkou bikerů, u kterých už podle drsných bajků bylo jasné, že nějaké vyjížďky je neberou a že se spíše chystají na nějaké jumpy, nebo sjezdík.
My jsme však jeli dál, k Čerťáku, objeli jej dokola a vrátili se nazpět na Skalky k Igorovi.

Igor s pivem a svým RockMachinem na Skalkách



skupinka bikerů, které jsme potkali na Skalkách


Pak jsme se vydali nazpět - trošku jsme to ještě natáhli po lese, znechutěně přečkali jeden úsek zničený od koní... a opět sjeli na kraj Nového Jičína. Po cestě jsme přejeli do Bludovic a zde, po zelené značce přejeli přes Žilinský kopec (takový technický úsek) do Žiliny. Tady po cestě do Životic a až za odbočkou zelené zn. jsme o kus dál začali stoupat na kopec, pak se napojili na tuto zelenou a přijeli opět na rozcestí pod Puntíkem. Pak přes Libotín a po louce stoupák na Štramberk. Ve Štramberku zjistil Slánka, že má defekt... ale to jsme se už rozdělili, Slánka s Honzou měnili defekt a my 4 přijeli přes hraničky do Kopřivnice.
Byla to dobrá vyjížďka, s dobrou tratí.



Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy


Aktualizace: , webmaster