-
vyjížďka na Skalky
sobota 26.4.2003
Tento den jsme po prvé o víkendu vyjeli do terénu. Dali jsme si sraz v sobotu ve 14,00 hod. u Vláďe. Sešlo se nás 6, Vláďa, Libor, Slánka, Honza, já(Roman) a překvapivě poslední přijel Dan.
Jeli jsme kolem Bílé hory, přes Libotín, kolem Puntíku a někde v terénu u Nového Jičína u nějakého hřbitova chytl Dan defekt.
Dále jsme vystoupali na Skalku, kde jsme potkali po dlouhé době našeho člena, Igora z Příbora. Ten se tu potkal s partičkou bikerů, u kterých už podle drsných bajků bylo jasné, že nějaké vyjížďky je neberou a že se spíše chystají na nějaké jumpy, nebo sjezdík.
My jsme však jeli dál, k Čerťáku, objeli jej dokola a vrátili se nazpět na Skalky k Igorovi.
Pak jsme se vydali nazpět - trošku jsme to ještě natáhli po lese, znechutěně přečkali jeden úsek zničený od koní... a opět sjeli na kraj Nového Jičína. Po cestě jsme přejeli do Bludovic a zde, po zelené značce přejeli přes Žilinský kopec (takový technický úsek) do Žiliny. Tady po cestě do Životic a až za odbočkou zelené zn. jsme o kus dál začali stoupat na kopec, pak se napojili na tuto zelenou a přijeli opět na rozcestí pod Puntíkem. Pak přes Libotín a po louce stoupák na Štramberk. Ve Štramberku zjistil Slánka, že má defekt... ale to jsme se už rozdělili, Slánka s Honzou měnili defekt a my 4 přijeli přes hraničky do Kopřivnice.
Byla to dobrá vyjížďka, s dobrou tratí.
Zpět na předcházející stránku.
Beskydské MTB info |
WWW rozcestník |
seznam maratonů |
Kopřivnický DRTIČ |
CykloArt bike klub |
beskydské trasy
Aktualizace:
,
webmaster
|