První jarní silniční vyjížďka 2004
neděle 21.3.2004
Předpověď na tento den nebyla nic moc, mělo prý pršet. O to větší překvapení bylo, že se nás u Kasáren sešlo 10 (Vláďa, Hynek, "Jirkové a Dušan z Vysotu" Vráťa, Víťa, Roman, Martin a ještě jeden silničář (jméno zatím neznám). Vláďa a Jirka si ještě, pod vlivem velkého počtu silniček, zajeli rychle domů vyměnit kola a pak jsme už mohli vyjet.

Jeli jsme po bočních cestách na Ostravsku, ve Staré vsi vlevo, přes Klimkovice, po nějakách dědinách (Olbramice, Lubojaty) a tady se objevili už první odpadlíci, Hynek a já (Roman), Hynek to stočil a na mě ještě počkali, ale po průjezdu Bílovcem a příjezdu do Studénky jsem se taky odpojil (svěsil nohy a na pokraji sil se doplazil domů... :-)
dscn0985.jpg
sraz u Kasáren
dscn0992.jpg
jedeme z Kopřivnice do Lubiny, zleva Jirka, Jirka, Hynek a Vráťa
dscn1002.jpg
Dušan, Vláďa, Víťa, Hynek a Jirka, v Petřvaldu
dscn1018.jpg
a to už jedeme za Staré vsi na Polanku
dscn1028.jpg
v Bílovci
Zbytek samozřejmě pokračoval dál, ze Studénky to prá Víťa napnul, ale pak odpadl, pak se jelo přes Butovice, Kunín, Hodslavice, Mořkov. Ve Veřovicích jeli někteří domů a Vysot team jel ještě rovně, aby si vykmihali nohy.

Pozn.: Z fotek vyzařuje pohoda a vypadá to, že se jelo ležérně. Zdání však klame, když se jelo na doraz, tak jsem neměl šanci fotit.



Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy

Aktualizace: , webmaster