|
První jarní silniční vyjížďka 2004
neděle 21.3.2004 Předpověď na tento den nebyla nic moc, mělo prý pršet. O to větší překvapení bylo, že se nás u Kasáren sešlo 10 (Vláďa, Hynek, "Jirkové a Dušan z Vysotu" Vráťa, Víťa, Roman, Martin a ještě jeden silničář (jméno zatím neznám). Vláďa a Jirka si ještě, pod vlivem velkého počtu silniček, zajeli rychle domů vyměnit kola a pak jsme už mohli vyjet.
Zbytek samozřejmě pokračoval dál, ze Studénky to prá Víťa napnul, ale pak odpadl, pak se jelo přes Butovice, Kunín, Hodslavice, Mořkov. Ve Veřovicích jeli někteří domů a Vysot team jel ještě rovně, aby si vykmihali nohy. Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy |