Sobotní vyjížďka na Velký Javorník
sobota 14.5.2005
Tento den jsme jeli na Vel. Javorník domluvit hospodu na Noční Javorníkování (bude 18.6.2005). Dal jsem o tom vědět a nakonec se přidal jen jeden biker, Jirka.
Jeli jsme přes Štramberk Bařiny, terénem do Lichnova, pocestě do Veřovic a pak klasicky stoupali na vrchol Vel.Javorníku. Zde jsme potkali sympatickou bikerku, Šárku ze Zubřího (která si jen tak odskočila na kole, že by od plotny? ;-) každopádně jela dobře a Vláďu udělala :-)
Pak jsme se rozdělili, Jirka jel na Radhošť, já s Vláďou jsme spěchali zpět do Kopřivnice a Šárka ještě poseděla (Šárko, jestli to tu budeš číst, tak nezapomeň přijet na to Noční Javorníkování)
Zpět na předcházející stránku.
Beskydské MTB info |
WWW rozcestník |
seznam maratonů |
Kopřivnický DRTIČ |
CykloArt bike klub |
beskydské trasy
Aktualizace:
,
webmaster
|