Nedělní vyjížďka na Solárku
neděle 24.7.2005
Počasí bylo pěkné a tak jsme se rozhodli vyrazit na Solárku. U kasáren jsem se sešli v počtu 5 lidí: Hynek, Víťa, Ondra z Oder, Dalibor a já, Roman.
Trasa: přes Lubinu, Větřkovice, Mniší, Kozlovice, terénem Lhotka, Ondřejník, Solárka, sjezd serpentýnami na horní část Kozlovic, pak přes pole přes Tichou na Frenštát a kolem řeky. Na závěr jakoby jsme toho neměli dost :-) brutální stoupání z Lichnova na Janíkové sedlo...
 Dalibor, Víťa, za ním Ondra z Oder a v pozadí je vidět Kopřivnice, jedeme z Větřkovic na Mniší
|
 Víťa a za ním ostatní, horní část Mnišího
|
 Hynek, Ondra a Dalibor, kousek před ohradou před Kozlovicemi
|
 Hynek a za ním Ondřejník (foceno proti slunci)
|
 Ondra překonává brod v Kozlovicích
|
 pohled zpět, na Kazničov a Pálkovické hůrky to malé na louce, to je Hynek
|
 čekáme ve stínu, Víťa a Dalibor tu byli první, tak se už nudí... :-)
|
 a to už jsme na Solárce, u venkovního bufetu
|
 odjíždíme od Solárky, vrchol Lysé je zrovna schován za bufeten
|
 Víťa jsou to serpentýny směrem na Kozlovice, kousek za tím, než jsem si zohl levou páku
|
 Dalibor
|
 Ondra
|
Taková běžná vyjížďka o prázdninách, pro mě ale běžná nebyla, ve sjezdu jsem se věnoval tak focení, že jsem jednou se rozjel ještě s foťákem v ruce že jej po chvíli (až zajede objektiv) za jízdy schovám, ale bohužel "zaseklo" se mi kolo o kořen, sice jsem nespadl, ale jak se rychle vytočily řidítka, tak se mi ohnula levá páka. Tímto ještě jednou děkuji Hnykovi, že mi ji odborně narovnal.
Zpět na předcházející stránku.
Beskydské MTB info |
WWW rozcestník |
seznam maratonů |
Kopřivnický DRTIČ |
CykloArt bike klub |
beskydské trasy
Aktualizace:
,
webmaster
|