|
Ukončení sezóny, aneb zahájení zimní sezóny
nedělní vyjížďka na Velký Javorník neděle 20.11.2005 Tak dlouho jsem odsunovali termín vyjížďky k ukončení sezóny, až se stalo, že nasněžilo. Myslel jsem si, že nikdo nepřijede, jaké bylo ale mé překvapení, když přijelo tolik lidí! U Kasáren jsme se sešli v počtu 8 lidí: Irča dorazila autem (s kolem), Hynek, Josef, Víťa, Jirka, Mira (kameraman), Mira (Ňuf) a já, Roman. Chvíli jsme řešili kam pojedem, na Pustevny se nechtělo nikomu, bylo zataženo a protože bylo kolem nuly a cesty byly posolené, tak jsem navrhoval něco mimo cesty, např. Puntík. To ale neprošlo, většina chtěla na něco většího a tak zvítězil Velký Javorník.
První vyjell Ňuf (už jsem ho nestihl předjet:) a pak další. V chatě byl volný stůl, a tak jsme čekali na další vevnitř. Pak přišel sjezd, ke studánce jsme to vzali po cestě, tam se potkali, pak lesem kolmo dolů, zase se počkali a rozdělili se, opatrnější vlevo po cestě a adrenaluchtiví zase kolmo dolů. Těsně před serpentýnami jsem vyfotil pár pádů :-) Hynek si opravil páčku a pak jsme to už vzali vpravo a sjeli dolů, k hájence. Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy |