|
nedělní vyjížďka na Velký Javorník
7.9.2008 Na vyjížďku jeli: Martin, Dan, Pavel, Michal a Hynek. Jelo se přes Lichnov a Veřovice na Velký Javorník, pak kolem Dlouhé a Krátké, po žluté výživný sjezdík do Mořkova, Hl. Životice, na Libotín. Tam všechny pozval Dan na pivko. Jelo se v pohodě, cestou Dan 2x dofoukával. Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy |