|
nedělní vyjížďka na Bílou horu
15.11.2008 Začalo už být dost chladno a předpověď nic moc, kolem 8°C, zataženo nebo déšť. Přesto jsme vyjeli, ke Kasárnám přijel Michal a na Janíkovce jsme byli domluveni s Hynou. Jeli jsme kolem Červeného kamene, sjezdík na alkocestou do Štramberka, kolem hřiště, stoupání k tělocvičně, pod Šipkou, na náměstí a Bílou horu. Sjezdík po serpentynách ke křížku a kolem Váňova kamene dolů. Domů jsme přijeli po půl jedné, Hyna ještě musel zdolat podruhé Janíkovku. Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy |