Velký Javorník
10.5.2009

U Kasáren jsem se sešli jen dva (Keja a já). Vyrazili jsme tedy na alkocestu, místo dalšího srazu a tam už čekal Hyna se Zdeňkem a Michal. Na Velký Javorník jsme jeli normálně, od Veřovic, asi 5x jsme se zastavili, takže pohodička. První vyjel Michal, ten všem ujel. Nahoře jsem si dali pivko (dvanáctku za třicet), preclíky a pokochali se výhledem po okolí.


Sjezd jsme ale nejeli tradičně, ale trošku naokolo. Hyna chtěl projet úsek do sedla k Dlouhé (myslel si že je to "vrstevnice"), tak jsem si to tedy vystoupali :-) pak jsme jeli sjezdík, takovou klesající traverzou a Hyna první úsek se Zdeňkem na okolo, protože Zdeněk měl na 29" kolech celkem uzší pláště. Další úsek už jel s námi, což se mu vymstilo že hodil tlamu a trochu si podřel loket. Přelízali jsme ještě pár stromů a vychutnali si další rychlý sjezdík.


Ten nás přivedl k vyhlídce nad Veřovicemi. Tam jsme jeli zase zvlášť, my 3 po stezce na sjezdovku. Pak opět stejně kolem kolejí a nádraží a po cestě do Lichnova, kde jsme se rozdělili. My 3 (Michal, Keja a já) jsme vystoupali po louce na alkocestu a dali si z horizontu sjezdík lesem vlevo :-)

Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy

Aktualizace: , webmaster