Lysá hora
neděle 1.8.2010

Tak všechno dopadlo jinak, než jsme se původně domluvili :-)
Původně měl být sraz v 8 u Kasáren, ale chtěl jsem vyrazit dříve a jet pomaleji, vyjel jsem nakonec v 7 s Romčou, které volala ještě Anna, že nás počká v Kozlovicích. Když jsme se potili v kopci v Měrkovicích, tak psal Hynek, že se s Jaroušem domluvili, že vyjedou po deváte, že je mlha a zima.... :-)
No jeli jsme dál. Ondřejník pro úsporu sil vynechali, ve Frýdlantě se zastavili v obchodě a začali stoupat k Malenovicím. V tom volal Pik, že se nemůže dovolat Hynkovi, jestli nejedu. Tak nás za chvíli dojel a jet v pohodě s námi. A nad Hradovou nás dojel ještě Dalibor z Uherského Hradiště, s tím, že Hynek mu řekl že vyjedou teprve po desáte...
Tak jsme šlapali na vrchol.
Pak ještě Hynek psal, že to s Jaroušem otočili asi 8 km před vrcholem, od Šance, že jim to časově nevychází.
Nahoře jsme byli asi hodinku, byly tam dost fronty. Ale poseděli jsme a čekal jsem, jestli se nerozestoupí více ta mlha, co se tam valila. Nakonec ne, ale kousek pod vrcholem už to bylo úplně bez mlhy, azuro a pěkný výhled do okolí. V sjezdu k Šanci jsem měl ještě defekt... pak jsme mrkli na hráz, na peřeje pod Ostravicí a to vzali po cestě přes Čeladnou do Kunčic. Tam další občerstvení u hospůdky a v Tiché jsme se rozdělili a jeli domů. Pěkně strávený den, celý den :-)
Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy

Aktualizace: , webmaster