Podzimní větry
neděle 4.11.2012

Tato vyjížďka se původně měla uskutečnit o týden dříve, ale to sněžilo a v terénu bylo hodně mokro. Proto byla přesunuta o týden na 4.11. Počasí tentokrát vyšlo perfektně, po mrazech a deštích v týdnu se počasí spravilo, teploty vystouply o víkendu nad 10°C, konkrétně tento den na 12°C a bylo zataženo až slunečno.
U Kasáren se sešlo 11 bikerů, vyrazili kolem Bílé hory na Libotín, prudký výjezd po trase Drtiče byl bahnitý, tak jej nakonec jeli jen 4 (Vláďa, Hyna, Radek a Honza), ostatní to vzali na okolo po cestě. Sjezdík byl už v pohodě, bez bahna. Pak kolem splavu, stoupáním na Skalky a sjezd ke starému amfiteátru, kde si někteří dávali sjezd a Hyna chtěl zkusit schody, ale když viděl že si ostatní začali chystat mobily na sanitku, tak to vzdal :-)
Pak přišel na řadu trail u Palackého potoka, na který nás upozornil kamarád Petr. Trail to je hodně jezdivý, obsahuje řadu klopenek, dvě lávky přes potok a jeden brodík. Trasu si všichni projeli oběma směry a po vystoupání se jelo k Čerťáku na výborný Čertův svařák, do kterého se prý co se týče alkoholu lije všechno (tedy snad kromě metanolu :-))) I po vypití svařáku všichni viděli, tak se mohli rozjet zpátky :-)
Od Čerťáku následoval sjezd opět stejným trailem, tentokrát ale až do konce, k Bludovicím a pak návrat domů.

Zpět na předcházející stránku.

Beskydské MTB info | WWW rozcestník | seznam maratonů | Kopřivnický DRTIČ | CykloArt bike klub | beskydské trasy

Aktualizace: , webmaster