Kopřivnický DRTIČ - ročník 1999, fotogalerie


Na této stránce jsou fotografie z letošního roku (1999), fotky jsou ze dvou fotoaparátu, jedny dodal BLUE z Prahy a druhé organizátor Roman z Kopřivnice (ROMAN_BIKE). Bohužel fotky od Romana ze startu se moc nepovedly :-( Pokud jsou u některých fotek uvedeny jména velkými písmeny, tak se jedná o přezdívku z diskusního serveru www.potlach.cz.




fotku dodal BLUE
Ještě než dojel na start k chatě, tak TEEBEE z Prahy přerval řetěz.



fotku dodal BLUE
BLUE na startu. Vpravo jde vidět kousek chaty a
před chatou se již hromadí bikeři (celkem 145).



fotku dodal BLUE
Chvilka před startem.
zleva: TEEBEE, Honza, uprostřed ONDRAS a úplně vpravo RADUN.


U některých fotek, prosím, omluvte kvalitu.

Tak takto to vypadalo přímo před chatou. Vlevo 3 reklamy
(LAVINA, Prašivka a CykloArt) a vpravo na okenicích jsou
vyvěšené informace o letošním DRTIČI, o minulých ročnících
a také o naších internetových stránkách.



Ještě jednou stejné místo z větší dálky.
Bikerů už přibývá.



Těsně před startem se většina bikerů symbolicky postavila
na startovní čáru (zbytek zůstal v klidu sedět na lavičkách :-)
V 7,05 bylo odstartováno.



Hned po startu čekalo bikery prudké stoupání po sjezdovce.
V horní části fotky je vidět mlha.



fotku dodal BLUE
Zastávka ve Lhotce, těsně před prudkým stoupáním na Ondřejník.
Uprostřed TEEBEE, Honza něco kutí na biku a RADUN vpravo
se už rozhlíží, kam se pojede dál.




I když to tak z této fotky nevypadá, tak tohle je jedno
z nejprudších stoupání ze Lhotky na Ondřejník.
Většina bikerů šla pěšky.



fotku dodal BLUE
Stejný stoupák, ale vyfocený sezhora.
Svého SCOTTa FX-4 tlačí RADUN.



fotku dodal BLUE
Pohled do údolí z poloviny prudkého stoupání nad Lhotkou.
V těchto nižších polohách byla ještě celkem dobrá viditelnost,
asi 1 km, zato na Lysé se snížila na 50, a i na 30 metrů.



První "razítková kontrola" na chatě Solárka na Onřejníku,
v popředí organizátor Roman a jeho Pro-Flex Beast.
Ta mlha je opravdová, fakt tam taková byla.



fotku dodal BLUE
BLUE na první zastávce před chatou Solárkou.
To se mlha už rozestupovala.



fotku dodal BLUE
Zastávka ve Frýdlantě pod Ondřejníkem.
Že by kluci potřebovali lékarnu ? ... :-)
zleva: RADUN, za ním je někdo neznámý, Honza a vysmátý ONDRAS :-)



Zastávka v polovině stoupání na Lysou horu, u mohyly Ivančeny.
Všude kolem je hustá mlha.



fotku dodal BLUE
A tady již přijel k mohyle TEEBEE na svém Specialized FSR.
Je to později a mlha se již rozestupuje.



fotku dodal BLUE
Mohyla Ivančena je složena z velkého množství kamení,
které tu řadu let nosí pěší turisté.
zleva: ONDRAS, TEEBEE, RADUN, Honza a BLUE.



Roman a neznámý biker v horské chatě na vrcholu Lysé hory.
Razítko v chatě posloužilo jako třetí razítková kontrola".
V chatě v tu dobu okupovali bikeři několik stolů.



Roman před chatou Lysá hora, kde je opřeno hodně pěkných biků.
Vpravo jde vidět, jak se vzdálenější terén ztrácí v mlze.



fotku dodal BLUE
A to je už na Lysé i druhá skupinka. Honza vypadá, jako by zrovna
odhodil kolo (Benest vlevo na zemi) a šel se posilnit do hospody.
Úplně vzadu se zohýbá TEEBEE, před ním na lavičce
je RADUN a před sebou má svého SCOTTa.




fotku dodal BLUE
Dobytí nejvyššího vrcholu Beskyd!
Je to nejvyšší místo na Lysé hoře, kde je betonový sloup.
Opět zleva: RADUN, TEEBEE, Honza, ONDRAS a BLUE.



Bufet na Pustevnách alias "třetí razítková kontrola".
Roman, Pavel a Jára z Kroměříže a neznámý biker.



Tak i po takový úzkých a nebezpečných lávkách se pohybovali
účastnici DRTIČE. Tohle místo je po Ráztokou směr Frenštát a
dřevěná lávka je tu proto, že břeh odnesla voda. To se stalo
při těch velkých povodních, v roce 1997. Dodnes to tu tak je.
Pod lávkou je hloubka asi 3 metry.




Zpět na předcházející stránku.

Kopřivnický Drtič, úvodní stránka | Kopřivnický Drtič 1999

Aktualizace: , (C) 1998, webmaster