Dojezdová listina Kopřivnický Drtič 2010
Toto je pracovní verze listiny, mohou v ní být chyby a pořadí se proto může změnit.
Pokud je u vašeho jména něco špatně, nebo otazník, napište nám.
  ú.č. jméno r. město bike čas kontr.
1 817 Radim Knebel 81 Valašské Království Trek 15,02 7
2 764 Martin Sigmund 81 Štramberk Superior 15,54 7
3 205 Vít Otevřel 88 Český Těšín Author 15,58 7
4 4 Ondřej Soukup 89 CykloArt bike klub Kopřivnice Pells 16,26 7
5 831 Michal Goryczka 76 Frýdek Místek Giant 16,42 7
6 490 Petr Soukup 74 Frýdek Místek Gary Fisher 17,02 7
7 53 Persich Jan 69 Dolní Benešov Spyder 17,07 7
8 284 Štěpánek Jiří 85 Brno Apache Totem 17,07 7
9 285 Sáblík Michal 84 Vyškov Giant XTC 17,07 7
10 703 Zdeněk Pustějovský 83 Valašské Království Rock Machine 17,07 7
11 248 Jakub Masopust 92 Ostravice Maxbike 17,09 7
12 249 Pavel Masopust 62 Ostravice Maxbike 17,09 7
13 361 Honza Rudolf - Ferda 84 Praha Banshee Pyre 17,12 7
14 320 Radim Stehlík 75 Kroměříž Cannondale 17,15 7
15 401 Jan Diblík 85 Frýdek Místek Leader Fox 17,15 7
16 290 Radek Rozmahel 74 Ludgeřovice Merida 17,16 7
17 286 Kučera Radim 75 Markvartovice Scott spark 17,17 7
18 316 Jiří Slípek 64 Lhotka Specialized 17,18 7
19 31 Dalibor Fabík 79 Uherské Hradiště Canyon 17,20 7
20 531 Josef Rýpar 49 Frýdek Místek Giant 17,23 7
21 287 Ondřej Klímek 79 Kopřivnice Max Bike 77mb. 17,27 7
22 321 Stanislav Červený 77 Brno Sup 17,27 7
23 57 Zdeněk Volný 57 Šenov Merida 17,29 7
24 162 Tomáš Pavelec 68 Frýdek Místek Gary Fišer 17,30 7
25 255 Marek Mikošek 86 Zašová, Valašské hovada Merida 17,30 7
26 750 Tomáš Valentík 87 Kopřivnice Merida 17,34 7
27 715 Petr Böhm 61 Žabeň   17,47 7
28 716 Viktor Böhm 94 Žabeň   17,47 7
29 765 Roman Kučera 82 Frýdek Místek Kelly´s 17,51 7
30 339 Petr Lošák 82 Brno Duratec 17,54 7
31 56 David Volný 80 Šenov Merida 17,55 7
32 144 Pavel Ficek 69 Frýdek Místek Felt 17,57 7
33 851 Martin Universal 40 Frýdek Místek Merida 17,58 7
34 460 Zbyněk Pospěch 73 Hranice Biketour tým 18,00 7
35 485 Tomáš Ohanka 73 Praha Specialized 18,00 7
36 735 Tomáš Kubečka 72 Paskov RB 18,00 7
37 90 David Pelech 89 Ostrava Specialized 18,05 7
38 12 Zdeněk Paznocht 68 Havířov Superior 18,07 7
39 782 Miroslav Holub 83 Kopřivnice MaxBike 18,07 7
40 332 Jiří Kocich 83 Ostrava RB 18,10 7
41 126 Michal Fizek 77 Třinec Leader Fox 18,13 7
42 567 Dan Špaček 70 Kopřivnice   18,13 7
43 343 Josef Blecha 87 Fryčovice Merida Matts sport 500 18,14 7
44 836 Vít Kopecký 67 Nová Dědina RB 18,14 7
45 837 Radim Kačmařík 70 Čeladná RB 18,14 7
46 112 Martin Dočkal 71 Vidče Merida 18,16 7
47 39 Kořínek René 81 Hodslavice Merida 18,17 7
48 131 Milan Štekovič 60 Zlín 4 Mongoose 18,20 7
49 146 Martin Kresta 89 Ostrava Superior 18,20 7
50 76 Miroslav Važík 80 Ludgeřovice Trek 18,21 7
51 168 Jiří Pokluda 79 Štramberk Author 18,21 7
52 173 Radek Zela 78 Frenštát pod Radhoštěm Maxbike 18,21 7
53 289 Pavel Koníček 71 Hradčovice Author 18,21 7
54 139 Petr Bobko 57 Příbor RB/Elkol 18,22 7
55 236 Tomáš Matoušek 76 Frýdek Místek Scott 18,23 7
56 784 Marta Žáčková 85 Lubina MaxBike 18,23 7
57 785 Zbyňa Cypra 74 Vizovice Gary Fisher 18,23 7
58 370 Petr Hambálek 60 Příbor Fort 18,23 7
59 73 Luboš Mlčoch 88 Hnojník Rock Machine 18,24 7
60 124 Otakar Matěj 68 Frýdlant nad Ostravicí Merida 96 18,24 7
61 826 Vojtěch Hrubý 74 Bystřička Mongoose 18,24 7
62 829 Jan Pokorný 75 Ostrava Author 18,24 7
63 135 Marek Provalil 79 Vizovice Gary Fisher 18,25 7
64 818 Jiří Mišák 62 Býlnice Duratec 18,25 7
65 819 Lumír Mareš 64 Kopřivnice Specialized 18,25 7
66 79 Pavel Kunčar 72   Giant Nrs 2 18,26 7
67 80 Krupa Tomáš 90 Kunčičky u Bašky Vautron 18,26 7
68 504 Otáhal Miroslav 75 CykloTeam Luká Merida 18,26 7
69 827 Václav Pokorný 77 Klimkovice Merida 18,26 7
70 828 Zdeněk Podlipný 77 Ostrava Merida 18,28 7
71 279 Adéla Štěpánská 88 Brno Pells 18,30 7
72 280 Václav Štěpánský 61 Brno Pells 18,30 7
73 317 Jiří Foldyna 74 Frýdek Místek Merida 18,34 7
74 551 Pavel Menzel 72 Ostrava Pells 18,38 7
75 292 Radovan Mareš 73 Brno Trek 18,39 7
76 902 Ladislav Machovský 62 Holešov Tatra 6x6 18,39 7
77 58 Marian Babinec 75 Kopřivnice Specialized 18,41 7
78 2 Josef Munzar - Munzi 46 CykloArt bike klub Kopřivnice 4ever 18,42 7
79 51 Michal Bordovský 84 Kopřivnice Merida 18,46 7
80 770 Ivan Stopka 71 Horní Bečva MaxBike 18,46 7
81 1 Jarouš 77 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 18,47 7
82 783 Jiří Rýdel 88 Kopřivnice Apache 18,49 7
83 155 Jakub Štěpánek 87 Prštice Giant 18,50 7
84 334 Tomáš Foreth 71 Uherské Hradiště BH 18,50 7
85 335 Vít Křivák 71 Uherské Hradiště Giant 18,50 7
86 336 Tomáš Hampl 69 Uherské Hradiště Rock Machine 18,50 7
87 154 Boris Štěpánek 59 Prštice CUBE 18,51 7
88 282 Ondřej Štefka 91 Valašské Meziříčí Kelly´s 18,53 7
89 178 Mia Wallace 72 team Pulp Fiction Giant 18,55 7
90 179 Vincent Vega 75 team Pulp Fiction Giant 18,55 7
91 8 Hynek Vlček 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 18,57 7
92 161 Michal Marišinský 84 Brno Gary Fisher 18,57 7
93 7 Ňuf 83 CykloArt bike klub Kopřivnice Rock Machine 18,58 7
94 342 Martin Jaroš 71 Bruzovice Scott 18,58 7
95 238 Man Jan 74 Jeseník nad Odrou Wheeler 18,59 7
96 739 Bronislav Holz 77 Odry Ghost 18,59 7
97 220 Ctibor Pechlát 76 Ostrava Gary Fisher 19,00 7
98 239 Jaroslav Černý 78 Komterm Slaný Specialized 19,00 7
99 240 Miroslav Medek   Komterm Liberec   19,00 7
100 260 Palyusik Marcel 70 Frýdek Místek Leader Fox 19,00 7
101 757 Petr Matuška 64 Zlín Trek 19,00 7
102 790 Milan Holub 82 Ostrava Merida 19,00 7
103 738 Vítěslav Holz 76 Jakubčovice n./O. Author 19,01 7
104 758 Robert Košař 77 Ostrava Giant 19,01 7
105 776 Zbyněk Zátopek 80 Příbor Rock Machine 19,06 7
106 347 Ondřej Hadaš 91 Zašová Pell 19,07 7
107 38 Jan Gruszka 70 Frýdek-Místek Sintesi Shimano 19,10 7
108 728 Josef Višňa 68 Karviná Giant 19,10 7
109 122 Jan Pala 78 Ostrava Sintesi 19,11 7
110 176 Tomáš Trybula 74 Ostrava Kelly´s 19,11 7
111 825 Jan Resler 80 Ostrava Merida 19,12 7
112 211 David Hlaváč (Qinomir) 76 Ostrava RB Qinomir 19,14 7
113 214 Daniel Zabek 69 Ostrava-Poruba Trek 9.9 SSL 19,14 7
114 98 Jiří Roubínek 78 Žďár nad Sázavou Scott 19,17 7
115 217 Pavel Ambrož 73 Habrovany (MTB SCHUNK) Merida 19,17 7
116 218 Zbyněk Prudil 80 Brno (MTB BRUCO) Merida 19,17 7
117 763 Tomáš David 90 Kopřivnice Superior 19,17 7
118 397 Jaroslav Wiedermann 74 Děčín Spyder 19,18 7
119 91 Milan Kořínek 56 Hodslavice Leader fox 19,20 7
120 210 Dagmar Pavlová 58 Lichnov březiny Merida 19,20 7
121 409 Jaroslav Stránský 74 Děčín Gary Fisher 19,20 7
122 462 Tomáš Kučera 63 Veselí nad Moravou Trek 19,20 7
123 463 Vlastimil Jež 67 Veselí nad Moravou Pells 19,20 7
124 479 Radomil Kučera 60 Ostrožská Nová Ves   19,20 7
125 480 Zdeněk Slach 53 Ostrožská Nová Ves   19,20 7
126 768 Jiří Kokeš 79 Čeladná MaxBike 19,20 7
127 833 Honza Krejčíř 80 Brno   19,22 7
128 839 Petr Dyrčík 87 Mosty u Jablunkova Pell's 19,25 7
129 840 Filip Lysek 86 Mosty u Jablunkova GT 19,25 7
130 70 Jan Hejník 80 Holešov Twister Sport FS 19,26 7
131 446 Vladimír Kolář 78 Mohelnice Trek 19,27 7
132 447 Jana Applová 70 Mohelnice Rocky Mountain 19,28 7
133 718 Petr Bajnar 62 Sedlnice   19,28 7
134 246 Stanislav Šuhájek 76 Brno Giant 19,29 7
135 407 Pavol Viktory 76 Trnava, SK Cube AMS 19,31 7
136 300 Martin Válek 76 Ostrava-Výškovice Trek 19,33 7
137 245 Vladimír Kadlec 77 Brno Radon 19,34 7
138 186 Tomáš Šnapka 53 Ostrava Merida 19,35 7
139 196 Luboš Vondra 73 KÁČÁTKO A TŘÍKOLKA Praha Ghost 19,35 7
140 832 Petr Drásal 52 Ostrava Trek 19,35 7
141 195 Karel Volf 74 KÁČÁTKO A TŘÍKOLKA Praha Merida 96 19,37 7
142 224 Roman Míček   Frýdek Místek Vautron 19,38 7
143 353 Václav Sýkora 92 Soběšovice Kelly´s 19,38 7
144 400 Jindřich Kotek 50 Ostrava Merida 19,38 7
145 510 Miroslav Pekny 79 Ostrava Merida 19,38 7
146 366 Ján Štafen 83 Žilina (SK) Kelly´s 19,39 7 od Pálkovic pěšky bez řetězu
147 67 Radim Janalík 63 Klimkovice Author 19,40 7
148 68 Radim Janalík 90 Brno Apache 19,40 7
149 74 Radomír Bena 61 Klimkovice Superior 19,40 7
150 263 Jan Gorzolka 52 Nýdek Mongoose 19,42 7
151 198 Jarda Veltruský 73 KÁČÁTKO A TŘÍKOLKA Praha Cube 19,44 7
152 244 Martin Jančík 71 Ostrava Merida 19,44 7
153 197 Jan Janík 68 KÁČÁTKO A TŘÍKOLKA Příbram Superior 19,45 7
154 213 René Pifka 72 Dakotateam Ostrava Merida FLX 19,46 7
155 419 Jaromír Matějíček 74 Děčín Rock Machine 19,46 7
156 440 David Rusňák 71 Frýdek Místek Rocky Mountain 19,46 7
157 261 Karel Lukeš 75 Havířov Merida 19,47 7
158 117 Radek Ševčík 73 Praha, Čakovice Gary Fisher Hi-Fi Deluxe 19,48 7
159 216 Přemysl Svoboda 82 Litoměřice Superior 19,48 7
160 333 Milan Matoušek 65 Brno GT 19,48 7
161 44 Radim Urbánek 66 Ostrava GT 19,50 7
162 55 Petr Junek 75 Brno Author Kinetic 19,50 7
163 123 Jan Vlasák 45 Moravské Knínice Author Egoista 19,50 7
164 187 Jiří Mašata 82 Litoměřice GT 19,50 7
165 439 Martin Garnac 71 Frýdek Místek Gary Fisher 19,50 7
166 532 Michal Stiebal 66 Praha Author 19,54 7
167 533 Roman Valenta 60 Děčín Specialized 19,54 7
168 75 Michal De Wine 73 Horní Suchá Giant 19,57 7
169 527 Petr Sládek 70 Havířov GT 19,57 7
170 190 Fiala David 70 Ostrava - Třebovice Crusher 19,58 7
171 233 Martin Kožuch 76 Pálkovice Giant 19,58 7
172 234 Lukáš Mamula 77 Pálkovice Scott 19,58 7
173 311 Petr Hanko 83 Frýdek Místek Merida 19,59 7
174 459 Petr Geryk 76 Mořkov Lapierre 19,59 7
175 712 Daniel Schuma 75 Mořkov Superior 19,59 7
176 266 Radim Bílek 77 Pálkovice Scott 20,00 7
177 812 Martin Bittner 77 Hukvaldy Kelly´s 20,00 7
178 229 Roman Chovanec 76 Frenštát pod Radhoštěm Merida 20,01 7
179 360 Lukáš Jelínek - Chuck 80 Praha GT Force 20,02 7
180 454 Libor Tomášek 79 Frýdlant nad Ostravicí noname 20,03 7
181 505 Spáčil Libor 85 CykloTeam Luká Author 20,04 7
182 402 Petr Klapka 80 Luká Merida 20,04 7
183 403 Tereza Wittichová 93 Ostrava Author 20,04 7
184 363 Jakub Vrba 68 Brno Rock Machine 20,05 7
185 373 Zbyněk Sedláček 75 Vsetín Author 20,05 7
186 129 Zdeněk Zouhar 55 Lelekovice Author 20,06 7
187 174 Robert Hořanský 75 Vsetín Wheeler 20,06 7
188 853 Petr Siročák 78 XXX CF-Ostrava Ghost 20,06 7
189 143 Pavel Mlčoch 91 Hnojník Rock Machine 20,07 7
190 177 Kocichová Eva 78 Ostravice Maxbike 20,08 7
191 372 Vladimír Kapaník 72 Vsetín Author 20,08 7
192 175 Robert Kračmar 75 Vsetín Author 20,09 7
193 47 Jirka Mikuš 77 Karviná Felt 20,12 7
194 52 Robert Ebr 73 Frýdek-Místek Maxbike 20,12 7
195 469 Marek Voráč 89 Behind Enemy Lines, Vyškov KTM 20,12 7
196 470 Martin Dřímal 87 Behind Enemy Lines, Lhota GT 20,12 7
197 471 Martin Vass 88 Behind Enemy Lines, Vyškov Race bike 20,12 7
198 193 Marek Čičatka 73 Brno Mongoose 20,13 7
199 192 Miroslav Brázda 72 Brno Fuji 20,14 7
200 346 Vlastimil Jaroň 68 Zašová Superior 20,15 7
201 348 Vladimír Hadaš 63 Zašová Merida 20,15 7
202 771 Tomáš Matula 73 Lubina Cruzher 20,15 7
203 157 Pavel Tichý 70 Prštice Merida 20,16 7
204 159 Aleš Brázda 71 Dolní Kounice Vertec 20,16 7
205 553 Tomáš Ohera 69 Nový Jičín MaxBike 20,16 7
206 860 Miloš Martinek 74 Havířov   20,16 7
207 772 Jan Svoboda 77 Příbor MaxBike 20,16 7
208 362 Martin Vrba 73 Brno Kelly´s 20,18 7
209 364 Petr Jelínek 73 Brno Merida 20,18 7
210 72 Mojmír Knebl 69 Krmelín Sintesi 20,20 7
211 42 Zdeněk Popelář 78 Frenštát p.R. Author 20,21 7
212 140 Pavel Kočvárek 78 Brno Author 20,22 7
213 141 Radim Knoll 77 Moravsky Krumlov Scott 20,22 7
214 167 Jaroslav Kovařík 56 Brno Maňásek 20,23 7
215 32 Miroslav Čulík 73 Ostrava Kenzel 20,24 7
216 377 Michal Šigut 85 Nová Ves Surly 20,25 7
217 742 Štěpán Pavlíček 90 Kozlovice Vautron 20,26 7
218 743 Zdeněk Babinec 90 Čeladná Author 20,26 7
219 449 Hana Smítalová 79 Bikesport Team Mohelnice Merida 20,30 7
220 450 Tomáš Smítal 76 Bikesport Team Mohelnice Pells 20,30 7
221 281 Pavel Kovařík 61 Vídeň KTM 20,31 7
222 441 Tomáš Krčmář 77 Ostrava Poruba Author 20,31 7
223 442 Tomáš Machný 72 Ostrava Author 20,31 7
224 443 Pavel Šibek 73 Ostrava Vautron 20,31 7
225 726 Zděnek Pizur 69 Český Těšín Rock Machine 20,33 7
226 727 Adam Pizur 92 Český Těšín Mongoose 20,33 7
227 707 Lukáš Válek 78 Opava Specialized 20,34 7
228 708 Pavel Drozdek 65 Ostrava MaxBike 20,34 7
229 711 Lukáš Žáček 80 Kozlovice Merida 20,39 7
230 748 Tomáš Bartoň 78 Kopřivnice Trek 20,39 7
231 752 Martin Žáček 90 Kunčice pod Ondřejníkem MaxBike 20,39 7
232 142 Zdeněk Železný 78 Brno Sprinter 20,40 7
233 399 Jiří Kotek 71 Ostrava Merida 20,40 7
234 734 Drahomír Lošák 56 Závišice Apache 20,43 7
235 194 Daniel  Válek 82 Hukvaldy Trek 20,44 7
236 325 Tomáš Holík 83 Brno Ghost 20,46 7
237 326 Ladislav Števanka 81 Domašov nad Bystřicí redX 20,46 7
238 66 Radek Konvička 74 Říčany/Kunčice p.O. Canyon AM7 20,48 7
239 338 Roman Kundrát 32   Specialized 20,48 7
240 188 Pavel Konečný 72 Břeclav Sintesi 911 20,50 7
241 381 Petr Nevlud 85 Fryčovice   20,50 7
242 100 Kreiss Tomáš 67 Lučina Author Versus 20,51 7
243 89 Vladan Vařeka 68 Frýdek-Místek Specialized Stumpjumper Elite 20,52 7
244 237 Marek Janík 76 Pálkovice GT 20,52 7
245 82 Jan Saidl 80 Praha Superior 20,55 7
246 114 Tomáš Graca 65 Ostrava mtbracing 20,57 7
247 468 Ondřej Běhal 77 C. T. Kardašova Řečice Rock Machine 20,58 7
248 50 Martin Vaněk 74 Ostrava 4ever 21,00 7
249 501 Vladimír Vaněk 80 Ostrava Author 21,00 7
250 61 František Nebes 79 Praha GT 21,09 7
251 298 Aleš Popek 79 Karviná-Louky GT Avalanche 1.0 21,15 7
252 318 Petra Chmelenská 86 Karviná Schwinn 21,15 7
253 132 Staňa Řehák 60 Zlín 4 Giant Trance 21,19 7
254 40 Jakub Hájek 70 Kroměříž RB CRX 21,25 7
255 41 Josef Zbořil 74 Nedachlebice Superior SC 21,25 7
256 254 Petr Kladníček 77 Český Těšín GT Force 21,25 7
257 160 Josef Daňhel 50 Prštice Giant 21,30 7
258 495 Honza Kaucký 56 Bílovice nad Svitavou Specialized 21,30 7
259 561 Roman Karban 80 Kuřim Olpran 21,40 7
260 476 Dušan Krzyžanek 66 Rožnov pod Radhoštěm Merida 21,42 7
261 10 Vlastimil Makovický 78 Rousínov Gary Fisher 21,55 7
262 11 Bohdan Kolodzieyski 79 Ružomberok Merida 21,55 7
263 813 Lukáš Černohorský 90 Frýdlant nad Ostravicí Gary Fisher 21,55 7
264 814 Bohdan Kaller 89 Frýdlant nad Ostravicí Felt 21,55 7
265 242 Daniel Huba 89 Frýdek Místek GT 22,00 7
266 701 Jakub Harabiš 82 Měrkovice Explorer 22,00 7
267 357 Stanislav Jalůvka 79 Trojanovice Merida 22,00 7
268 714 Tomáš Hruška 63 NJ Straník Merida 22,03 7
269 526 Martin Chladek 78 Štětí Merida 22,16 7
270 99 bradkin 78 old city drogstar 22,20 7
271 147 Jaroslav Holub 85 Kopřivnice GT 22,20 7
272 148 Martin Kokeš 85 Frýdlant nad Ostravicí GT 22,20 7
273 149 Lukáš Vala 80 Kopřivnice GT 22,20 7
274 150 Tomáš Polášek 85 Praha Specialized 22,20 7
275 296 Luboš Salač 75 Řepčice Mrázek 22,20 7
276 297 Petr Blažej 73 Praha Mrázek 22,20 7
277 298 Jiří Ryšavý 92 Ostrava Merida 22,20 7
278 299 Boris Kesely 80 Ostrava   22,20 7
279 77 Pavel Minář 74 Brno Felt 22,22 7
280 78 Milan Žák 78 Brno Mongoose 22,22 7
281 741 Pavel Slíva 71 Kopřivnice Ghost 22,22 7
282 787 Lukáš Havelka 83 Kopřivnice Merida 22,25 7
283 788 Lukáš Sopuch 85 Kopřivnice Author 22,25 7
284 704 Michal Kopecký 68 Hutisko Solanec   22,44 7
285 705 Roman Kopecký 71 Nový Jičín Cube 22,44 7
286 760 Robert Socha 76 Kopřivnice Ravo 22,44 7
287 761 Standa Volavka 64 Kopřivnice Giant 22,44 7
288 121 Muck Pavel 78 Ostrava Giant 23,08 7
289 382 Petr Bílek 78 Ostrava RB 23,13 7
290 383 Eva Bílková 78 Ostrava Merida 23,13 7
291 120 Mikšovič Jan 83 Ostrava Superior 23,15 7
292 60 Mrazík 79 Praha RaceBike IQ6 23,18 7
293 62 David Štěpánek 79 Praha RaceBike 23,18 7
294 230 Lucie Boudná 77 Březina Píďalka 23,27 7
295 206 Petr Humpolíček 69 Brno Vraník 23,30 7
296 781 Jan Pyszko 70 OU GT 23,30 7
297 309 Radim Pavlík   Fryšták Scott 15,57 6
298 133 Jirka Bartoš 65 Uherské Hradiště Mongoose 16,35 6
299 475 Jaroslav Šamaj 57 Racing Olešná Frýdek-Místek Kelly´s 17,46 6
300 207 Pavel Hruška 79 Vanovice Scott 18,05 6
301 466 Michal Soukal 80 Brno Merida 18,08 6
302 378 Jiří Veřmiřovský 54 Kopřivnice Superior 18,18 6
303 379 Jakub Veřmiřovský 90 Kopřivnice Apache 18,18 6
304 774 Tomáš Slíva 74 Ženklava Heavy Tools 18,20 6
305 113 Libor Štěpán 69 Moravský Krumlov Merida 18,25 6
306 472 Jirka Juřena 87 Kopřivnice Merida 18,45 6
307 834 Miroslav Pasterňák 61 Baška Author 18,56 6
308 222 Vladimír Moravec 55 Praha 4 Specialized Stumpjumper 19,00 6
309 225 Alan Pieczonka 71 Karviná Acstar 19,00 6
310 762 Jakub Vjaclovský 86 Kopřivnice Author 19,02 6
311 517 Petr Sehnal 75 Zlín   19,17 6 5x píchl !
312 232 Tomáš Kostelňák 79 Ostrava Specialized 19,24 6
313 488 Petr Velkoborský 68 Ostrava Superior 19,25 6
314 221 Lukáš ŤUTIN Piňos 73 Ostrava Hrabůvka Haibike Tension 19,31 6
315 111 Dřevíkovský Petr 73 Zlámanec GT iDrive 20,01 6
316 751 Petr Žáček 60 Kunčice pod Ondřejníkem Merida 20,02 6
317 351 Marek Vyroubal 66 Olomouc Specialized 20,22 6
318 352 Ondřej Vyroubal 91 Olomouc Author 20,22 6
319 34 Richard Kunc 75 Brno   20,25 6
320 35 Michal Zlatkovský 75 Brno Mongoose 20,25 6
321 288 Petr Citrbard 76 Brno Cube 20,26 6
322 550 Miri Berger 75 Kopřivnice Merida 20,32 6
323 766 Zdeněk Drozd 89 Kopřivnice Merida 20,35 6
324 786 Libor Kocourek 90 Hájov Sprinter 20,47 6
325 465 Libor Pavlík 69 Valašské Meziříčí Scott 20,50 6
326 773 Libor Zajonc 60 Lhotka Author 20,52 6
327 274 Rosťa Bittner 78 Olomouc Rock Machine 20,53 6
328 272 Ondra Chytil 75 Olomouc Lapierre 20,54 6
329 235 Jaroslav Zlý 76 Frýdek Místek Merida 20,55 6
330 180 Černá Mamba 79 team Kill Bill Rocky Mountain 21,00 6
331 181 Bill 67 team Kill Bill Intense 21,00 6
332 520 Hynek Hanák 80 Ostrava Kelly´s 21,08 6
333 528 Jiři Pavič 64 Ostrava Superior 21,08 6
334 542 Petr Pospíšil 78 Ostrava Superior 21,08 6
335 104 Vojtěch Škorpík 66 Ostopovice Specialized 21,17 6
336 106 Luděk Hanák 48 Ostopovice GT 21,17 6
337 452 Johannes Becker 83 Frenštát pod Radhoštěm Bulls Copperhead 21,18 6
338 101 Pavel Matýšek 70 Ostopovice Merida 21,19 6
339 102 Marcela Matýšková 71 Ostopovice Specialized 21,19 6
340 259 Lukáš Halagačka 86 Ostrava GT/Superior 21,20 6
341 93 Roman Škorpík 75 Brno Merida 22,05 6
342 713 Petr Pavlíček 76 Bílovice nad Svitavou Rock Machine 22,05 6
343 256 Jiří Janeček 56 Rožnov pod Radhoštěm Merida 22,15 6
344 545 Vojtěch Vaňhara 81   Kelly´s 22,15 6
345 341 Monika Římanová 74 Ostrava MaxBike 22,20 6
346 268 Martin Vasko 83 Galanta (SVK), klub: Los Peros Ghost 23,40 6
347 269 Peter Chovanec 83 Spisska Nova Ves (SVK), klub: Los Peros Author Versus 23,40 6
348 212 Ladislav Chlopčík 77 Zlín Merida 17,06 5
349 83 Pavel Skýba 85 Petřvald Maxbike 17,34 5
350 736 Zdeněk Kudělka 82 Kopřivnice Merida 18,45 5
351 368 Jiří Ingr 80 Tracyho Bagr RB 18,58 5
352 369 Kateřina Ingrová 83 Tracyho Bagr Haibike 18,58 5
353 729 Pavel Dvořák 87 Kopřivnice Rock Machine 19,02 5
354 324 Boris Zálešák 83 Olomouc Merida 19,47 5
355 327 Michal Raška 81 Lipník nad Bečvou Cube 19,48 5
356 842 Seltenreich Marián 95 Frýdek Místek Kelly´s 20,05 5
357 841 Lebedík Přemysl 66 Frýdek Místek Author 20,14 5
358 273 Jirka Škarpíšek 74 Olomouc Maxbike 20,54 5
359 566 Vlastimil Žižka 54 Kopřivnice Specialized 21,02 5
360 97 Jakub Jaščišák 87 Říčany Mongoose 21,55 5
361 804 Rábek Vlastimil 68 Olomouc ? 22,44 5
362 805 Rábek Tomáš 95 Olomouc ? 22,44 5
363 258 Jan Stříteský 86 Prostějov RB 23,25 5
364 559 Jiří Špaček 62 Čejetice Maxbike 23,25 5
365 371 Roman Chroboczek 75 Horní Suchá Kelly´s 15,40 4
366 185 Adéla Matlochová 85 Dolní Lutyně Kelly´s 16,53 4
367 231 Jan Vrška 61 Ostrava Ridley 17,15 4
368 151 Karin Tajovská 77 Opava Superior 17,22 4
369 355 Martin Fabiánek 72 Ostrava Olpran 17,22 4
370 203 Aleš Krhut 76 Frýdek Místek GT Force 17,31 4
371 45 Svaťa Ostrý 76 Beroun Author Kinetic SX 17,32 4
372 46 Vladi Ostrá 80 Beroun Author Versus 17,32 4
373 496 František Sýkora 79 Mikulčice-Těrlicko Merida 17,41 4
374 433 Jaroslav Krkoška (FotoJarinko) 76 Frýdek Místek Scott 17,43 4
375 791 Jaroslav Zátopek 68 Kopřivnice Kelly´s 17,45 4
376 49 Martin Číp 84 Frýdek Místek SantaCruz 17,55 4
377 456 Zdislav Volný 65 Frýdek Místek Giant 17,56 4
378 349 Marcel Vičan 83 Zubří Merida 17,58 4
379 350 Miloslav Cabák 83 Zubří Scott 17,58 4
380 425 Drda Radek 74 Vidče Scott 17,58 4
381 69 Marek Janalík 93 Brno Sintesi 18,07 4
382 291 Radek Mamula 69 Pálkovice   18,18 4
383 511 Jaromír Pavel 52 Daremní Merida 18,26 4 defekt v Malenovicích
384 422 Martin Turza 69 Sedliště Author 18,27 4
385 759 Karel Erle 49 Příbor Author 18,27 4
386 731 Tomáš Chromečka 71 Lubina MaxBike 18,29 4
387 443 Jiří Čempel 82 Ostrava Leader Fox 18,30 4
388 444 Jan Zmrzlík 83 Ostrava Cube 18,30 4
389 442 Martin Letocha 84 Kopřivnice Superior 18,34 4
390 380 Roman Žurovec 85 Fryčovice   18,37 4
391 721 Anička Stefková 71 Kozlovice Specialized 18,40 4
392 733 Petr Lipový 69 Kopřivnice Sprinter 18,40 4
393 744 Libor Vurst 67 Kopřivnice Author 18,40 4
394 737 Ondřej Fabián 79 Petřvald   18,45 4
395 92 Karel Adámek 66 Frýdek-Místek Scott Ransom 18,46 4
396 474 Jan Fajstauer 78 Rychnov nad Kněžnou Merida 18,58 4
397 365 Pavel Hegar 77 Mlékosrby Canyon XC SE 18,59 4
398 398 Karel Vonka 78 Rychnov nad Kněžnou Trek 18,59 4
399 43 Tomáš Kvašňovský 88 Těrlicko Giant 19,02 4
400 846 Petr Pospíšil 60   Maxbike 19,03 4
401 544 Bohumila Nováková 64 Ostrava Merida 19,04 4
402 209 Chromý Jura 83 Rousínov Giant 20,09 4
403 158 Petr Kozlík 71 Prštice Merida 20,13 4
404 159 Larissa Kozlíková 72 Peštice Conandale 20,13 4
405 208 Brzobohatý Franta 76 Tvarožná Marin 20,15 4
406 376 Dagmar Košťalová 87 Baška Fort 20,25 4
407 359 Jaroslav Vojíř 51 Hošťálkovice MXM 20,41 4
408 33 Stanislav Klimíček 71   Author opus 20,42 4
409 722 Tomáš Lakatoš 74 Kopřivnice Sprinter 20,45 4
410 749 Marcel Stacha 76 Kopřivnice Sprinter 20,46 4
411 319 Jitka Stehlíková 76 Kroměříž Cannondale 21,25 4
412 358 Petr Novotný 80 Kroměříž Gary Fisher 21,25 4
413 392 Tereza Kozubová 86 Ostrava Kelly 22,08 4
414 393 Ondra Kozub 89 Polanka nad Odrou Kelly 22,08 4
415 302 Jana Plandorová 82 Štramberk Author Solution 22,16 4
416 301 Radim Plšek 82 Ostrava Schwinn Moab 22,16 4
417 487 Petr Mališ 79 Kunčice pod Ondřejníkem Kelly´s 24,04 4 po půlnoci
418 512 Barbora Pavlová 81 Daremní Merida 24,05 4 po půlnoci, přetrhlé lanko u šaltru
419 524 Petr Pavlík - Ďábel 81 Hůrka Merida 24,05 4 po půlnoci
420 172 Libor Pindel 81 Kozlovice Merida 24,11 4 po půlnoci, 2x zvracel u tajné kontroly…
421 3 Jirka Vaněk 81 CykloArt bike klub Kopřivnice Author Versus 24,15 4 po půlnoci
422 152 Dušan Janík 78 Štěpánkovice RB 15,43 3
423 204 Adéla Otevřelová 89 Český Těšín Merida 16,03 3
424 491 David Šigut 84 Frýdek Místek Scott 16,11 3
425 859 Radim Škoda 82 Karviná Kelly´s 16,33 3
426 709 Jiří Havlásek 80 Ostrava Merida 16,33 3
427 710 Martin Juras 82 Karviná Scott 16,33 3
428 48 Petr Buchwaldek 68 Frýdek-Místek Leader Fox Out Line 16,48 3
429 847 Martin Oczadly 86 Kopřivnice Merida 16,50 3
430 848 Jan Pála 86 Trek Trek 16,50 3
431 81 Jan Procházka 89 Příbor Merida TFS 700D 16,57 3
432 489 Kateřina Skálová 81 Příbor Trek 16,57 3
433 700 Jiří Vyplel 81 Lipník nad Bečvou Superior 16,57 3
434 191 Vlastimil Král 80 Olomouc Spyder 17,00 3
435 508 Tomáš Slezáček 76 Přerov Stevens 17,06 3
436 706 Ivan Viskupič 57 Vlčovice Author 17,10 3
437 169 Michal König 79 Hrušovany u Brna Cube 17,32 3
438 127 Němec Petr 77 Ostrava Author 17,33 3
439 128 Píša Pavel 83 Rychvald Mongoose 17,33 3
440 754 Petra Kobzinková 89 Frenštát pod Radhoštěm Kelly´s 17,56 3
441 226 Pavel Ondruch 69 Karviná GT 17,58 3
442 313 Michal Stibor 75 Nový Jičín RockMachine 17,58 3
443 314 Radek Valový 80 Ostrava MaxBike 17,58 3
444 354 Jiří Dostál 83 Ostrava Author 17,58 3
445 473 Radoslav Hegar 74 Bukovinka Jamis 18,04 3
446 849 David Švec 81 Hlučín GT 18,20 3
447 145 Milan Král 72 Bílá Voda Kelly´s 18,23 3
448 417 Alfréd Tengler 60 Fulnek Kelly´s 18,26 3
449 802 Tomáš Michalec 66 Olomouc Twister FS 18,26 3
450 416 Josef Gerych 72 Fulnek Kelly´s 18,27 3
451 803 Tomáš Michalec 95 Olomouc Author 18,28 3
452 806 Miklenda Petr 91 Přerov Author 18,28 3
453 720 Tomáš Pelc 85 Ostrava Specialized 18,30 3
454 202 Robert Šturma (Robbe) 80 Trutnov Wheeler 18,31 3
455 267 Petr Kunce 74 Trutnov Amulet 18,31 3
456 293 Luděk Sosna 74 Praha Author 18,32 3
457 294 Jana Sosnová 75 Praha Author 18,32 3
458 529 Tomáš Ševčík 91 Uherské Hradiště Merida 14,43 2
459 530 Zdeněk Ševčík 72 Uherské Hradiště Merida 14,43 2
460 753 Lukáš Richter 90 OV Gary Fisher 14,43 2
461 247 Jiří Němec 54 Hranice, 2K bike club Odry Merida 14,50 2
462 241 Maroš Beran 77 Komterm Praha Canyon 14,53 2
463 328 Tomáš Halfar 75 Markvartovice Kelly´s 15,00 2
464 777 Miroslav Erla 81 Lubina RB 15,24 2
465 428 Tomáš Panáček 78 Havířov Sprinter 16,10 2
466 36 Jana Jirků 75 Brno Scott 16,14 2
467 201 Radek Kozubik       16,14 2
468 345 Marek Bečvář 75 Zlín GT 16,16 2
469 346 Dušan Kutal 68 Zlín Principál 16,16 2
470 329 Zuzana Vašíčková 82 Ostrava Superior 16,20 2
471 330 Lenka Kubíčková 84 Svitavy MRX 16,20 2
472 411 Ríša 80 KM team, Kopřivnice no name 17,11 2
473 412 Ondrášek 81 KM team, Kopřivnice Author 17,11 2
474 481 Jan Adámek 82 Vratimov Cube 17,14 2
475 483 Filip (begr) Landsberger 79 Frýdek Místek černý blesk 17,14 2
476 482 Petra (píďa) Zemanová 82 Paskov Vaultron 17,14 2
477 63 Rudolf Pařík 67 Jihlava Merida 17,23 2
478 64 Oldřich Karásek 58 Třešt Scapin 17,23 2
479 153 Jiří Vlach - Fik 60 Benetice u Třebíče Merida 17,23 2
480 278 Tomáš Kristek 71 Brno GT Zaskar Carbon Expert 17,23 2
481 775 René Hladík 73 Kopřivnice Peugeot 18,24 2
482 303 David Plandor 81 Ostrava Author Reflex 18,28 2
483 724 Jan Maťus 86 Ostrava Merida 18,30 2
484 820 Petr Polák 85 Liberec Mongoose 18,37 2
485 821 Martin Černý 86 Liberec Marin 18,37 2
486 170 Petra Kubaláková 80 Ostravice Author 19,41 2
487 340 Martina Kostková 76 Ostrava   19,50 2
488 390 Hynek Kozub 63 Polanka nad Odrou Full 19,50 2
489 391 Ivana Churová 77 Ostrava Specialized 19,50 2
490 374 Pavel Hromádka 81 Frýdek Místek Favorit 21,25 2
491 84 Michal Cvrček   Ostrava - Hrabůvka Merida 16,13 1
492 337 Miroslav Mandok 49 Uherské Hradiště Pells 16,24 1
493 257 René Florek 73 Ostrava Merida nedojel 4 ze Slavíče jel domů
494 275 Jiří Pompe 84 Ostrava Kelly's nedojel 4 ze Slavíče jel domů
495 30 Radek Škařupa 74 Frýdek-Místek Merida nedojel 4 skončil na Slavíči, problém s kolenem
496 54 Pavel Kunzl 79 Ostrava Author Era 2.0 nedojel 1  z Lysé sjezd do Ostravice a autem domů
497 65 Tomáš Polach 78 Kopřivnice Author nedojel    ?
498 243 Pala Richard 78 Ostrava Merida nedojel   křeče, v Malenovicích skončil
499 130 Pavel Knoll 83 Pálkovice Maxbike nedojel   je v pořádku
500 299 Lukáš Válek 79 Ostrava-Výškovice FRM nedojel    ?
501 375 Adam Rydel 86 Hodslavice Merida nedojel    ?
502 499 Venglář Petr 62 Řepiště MRX nedojel    ?
503 500 Adam Vasilov 80 Ostrava   nedojel    ?
504 108 tomáš blažek 71 skaštice mrázek 29 ?    ?
505 109 martin mazůrek 71 hulín s-works ?    ?
506 110 jiří mrázek 59 holešov mrázek 29 ?    ?
507 116 Tomáš Kubica 71   Pells ?    ?
508 164 Mgr. Martin Matesice Pecha Black 78 Frýdlant nad Ostravicí ŠUPerior HS ?    ?
509 184 Pavel Brázdilík 74 Hulín   ?    ?
510 219 Daniel Dedek 77 Čeladná Vautron ?    ?
511 223 Radek Kozelský 72 Ostrava Superior ?    ?
512 250 Kavan Ondra 77 Novatop Lapierre Lapierre ?    ?
513 264 Honza Gorzolka 80 Nýdek Specialized ?    ?
514 265 Kuba Pindor 84 Třinec Merida ?    ?
515 277 Petr Sommer 77 Ostrava Specialized ?    ?
516 394 Roman Magdon 70 Rožnov pod Radhoštěm Ravo ?    ?
517 453 Vlastimil Kopeček 62 Frýdek Místek stříbrné zajeté ?    ?
518 464 Vlado Dobrus 67 Opava Canyon ?    ?
519 556 Martin Šácha = emeš 83 Bratislava Kona ?    ?
520 702 David Nalevajka 82 Orlová Merida ?    ?
521 717 Josef Nitka 67 Nový Jičín Scott ?    ?
522 723 Miroslav Pavlík 64 Pustá Polom NoSaint ?    ?
523 730 David Měrka 79 Kopřivnice Kelly´s ?    ?
524 745 Staňa Žabenský 91 Měrkovice Merida ?    ?
525 747 Zbyněk Beler 84 Mniší Author ?    ?
526 755 Petra Bielková 87 Hodoňovice Author ?    ?
527 756 Vojtěch Kocián 87 Frýdlant nad Ostravicí Ghost ?    ?
528 769 Rostislav Gelnar 80 Kopřivnice Rock Machine ?    ?
529 792 Marcela Zátopková 72 Kopřivnice Merida ?    ?
530 850 Pavel Liberda 63 Havířov GT ?    ?
531 852 Marek Prochasek 79 Bohumín   ?    ?
Pro návrat na předcházející stránku klikněte na ZPĚT ve vašem prohlížeči.