Kopřivnický Drtič 16.6.2012, dojezdová listina
2.verze, z 20.6.
Ahoj bikeři, toto je dojezdová listina z Drtiče. Rozdíl oproti výsledkové listiny ze závodů je takový, že na závodech
je čas měřen na vteřiny (nebo i menší části), často pomocí čipů a pořadí přesně sedí a nebo mělo by sedět.
Na pohodovém Drtiči zezačátku ani žádná listina nebyla, ale pak jste si vyžádali, že by jste chtěli aspoň nějakou orientační,
kdo kdy dojel. Proto je tato dojezdová listina orientační, časy jsou pouze v minutách a čas znamená, kdy slečna pořadatelkyně
nahlásila vaše číslo k zápisu. Proto se mohlo stát, že jste dojeli ve skupině najednou, ale půlka má už o minutu jiný čas.
A nebo někdo zašpurtoval a dojel před jiným, ale čas máte ve stejné minutě a teď už nevíme kdo před kým byl.
Když má více účastníků stejný počet kontrol a také stejný čas, tak ten excel seřadil dle účastníckých čísel.
Tak proto berte listinu s rezervou, pořadí nemusí přesně sedět.
Pokud ale chcete něco opravit, tak stačí napsat. 
pořadatel Roman
pořadí účastnické číslo jméno r. město, popř. klub bike čas počet razítek doplňující info, např. kde, kdy a jak dotyčný skončil….
1 883 Šták Daniel 76 Ostrava   15,47 8
2 841 Tomáš Maceček 91 Ostrava Kona 15,49 8
3 013 Dušan Pargač 74 Kopřivnice Specialized 16,18 8
4 134 Zbyněk Pospěch 74   Specialized 16,29 8
5 478 Daniel Mrázek 74 Zlín 4ever 16,30 8
6 394 Radim Stehlík 75 Kroměříž Cannondale  16,39 8
7 004 David Měrka 79 CykloArt bike klub Kopřivnice Kelly´s 16,42 8
8 382 Martin Mazůrek 71 Hulín   16,43 8
9 647 Tomáš Boreček 57 Novatop Lapierre Opava Lapierre 16,48 8
10 848 Petr Lazecký 70 Opava Lapierre 16,48 8
11 870 Holub Milan 82 Ostrava Merida 16,48 8
12 595 Radim Kačmařík 70 Čeladná RB 17,09 8
13 505 Karel Staněk 64 Choryně Specialized 17,16 8
14 481 Radim Kučera 75 Markvartovice Scott 17,22 8
15 336 Honza Gorzolka 80 Nýdek Specialized 17,23 8
16 337 Jakub Pindor 84 Třinec Merida 17,23 8
17 874 Radek Rozmahel 74 Ludgeřovice Specialized 17,26 8
18 328 Milan Satke 83 Ostrava Force 17,32 8
19 714 Miroslav Pavlík 64 Pustá Polom Nosaint 17,34 8
20 673 Martin Černý 86 Liberec Marin 17,35 8
21 256 Ing Martin Universal 70 Frýdek-Místek Merida 17,37 8
22 338 Josef Višňa   Karviná, ONO TO JEDE Giant 17,43 8
23 405 Kamil Urbánek 75 Frýdlant nad Ostravicí Specialized 17,49 8
24 674 Michal Šigut 85 Nová Ves Surly 17,49 8
25 003 Michal 87 CykloArt bike klub Kopřivnice 4ever 17,50 8
26 081 Radek Hradil 83 Ostrava 4ever 17,50 8
27 596 Michal Krejčí 68 Frýdlant nad Ostravicí Merida 17,53 8
28 274 Tomáš Pavelec 68 Frýdlant n.O. Gary Fisher 17,55 8
29 114 Jiří Slípek 64 Lhotka Specialized 18,02 8
30 513 Jakub Urbanec 81 Václavovice Haibike 18,03 8
31 514 Vadowský 78 Václavovice Scott 18,03 8
32 813 Pavel Koníček 71 Hradčovice Author 18,03 8
33 814 Josef Hájovský 67 Frýdek-Místek Jumpsport 18,05 8
34 625 Michal Goryczka 76 Frýdek-Místek Giant 18,10 8
35 363 Marek Čičatka 73 Brno Mongoose 18,11 8
36 760 Kubečka Tomáš 72 Paskov RB 18,11 8
37 374 Martin Žáček 90 Kunčice pod Ondřejníkem Gary Fisher 18,14 8
38 541 Tomáš Matoušek 75 Pálkovice Scott 18,15 8
39 121 Tomáš Kolínek 78 Bruntál Giant 18,16 8
40 187 Petr Šigut 68 Frýdlant n.O. Merida 18,17 8
41 459 Libor Tomášek 79 Frýdlant nad Ostravicí MRX 29' 18,18 8
42 141 Roman Čechák 80 Horní Tošanovice Rock Machine 18,19 8
43 007 Ňuf 83 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized FX S-work 18,21 8
44 428 Milan Bjaček 82 Lichnov Superior 18,26 8
45 648 Vlastimil Koleňák 77 Uherský Ostroh Marin Quad XC 18,27 8
46 273 Otakar Záškodný 66 Frýdlant n.O. Merida 18,28 8
47 623 Vlastimil Jaroň 68 Zašová Merida 18,28 8
48 532 Lubomír Mik 82 Kopřivnice GT 18,29 8
49 677 Radek Navrátil 62 Prostějov GT 18,29 8
50 712 Tomáš Macháček 88 Lichnov Author 18,30 8
51 371 Michal Vávra 79 Frýdek-Místek Merida 18,31 8
52 469 Ondřej Neulinger 91 SK Jiří team Ostrava Amulet 18,32 8
53 486 Pavel Ambrož 73 Habrovany Specialized 18,32 8
54 051 Miroslav Galuszka 70 Karviná / ONO to jede Specialized 18,36 8
55 491 Václav Štěpánský 61 Brno Pells 18,36 8
56 492 Adéla Štěpánská 88 Brno Pells 18,36 8
57 227 David Volný 80 Šenov Merida 18,38 8
58 711 Jan Man 74 Hůrka Wheeler 18,38 8
59 792 Jaroslav Zeman 63 Ivančice Giant 18,39 8
60 270 Knura David 80 Opava Velamos 18,40 8
61 539 Jiří Mišák 62 kolo-bezky.cz, Bylnice Duratec 18,42 8
62 737 Tomáš Valentík 87 Kopřivnice Merida 18,42 8
63 508 Roman Kučera 82 Frýdek-Místek Author 18,49 8
64 734 Tomáš Bartoň 78 Kopřivnice Trek 18,49 8
65 238 Martin Fabiánek 72 Ostrava-Poruba Morati 18,52 8
66 264 Tibor Majer 76 Pstruží Specialized 18,53 8
67 219 Marian Babinec 75 Kopřivnice Specialized 18,54 8
68 791 Tomáš Slíva 74 Ženklava Heavy Tools 18,59 8
69 526 Jiří Květoň 84 Nový Jičín GT 19,00 8
70 154 Luboš Truhlář 70 Praha   19,02 8
71 119 Pavel Hendrich 73 Opava Pell´s 19,04 8
72 684 Jakub Fabián 90 Havířov Maxbike 19,04 8
73 781 Roman Matula 73 Lubina Maxbike 19,04 8
74 083 René Kořínek 30 Hodslavice Merida 19,05 8
75 084 Milan Kořínek 55 Hodslavice Leader Fox 19,05 8
76 300 Jančík Martin 71 Ostrava Merida 19,07 8
77 434 Aleš Nečas 78 Studénka Rock Machine 19,11 8
78 435 Lukáš Horák 81 Studénka Pells 19,11 8
79 047 Dalibor Fabík 79 Uherské Hradiště Canyon 19,12 8
80 079 Zdeněk Zouhar 55 Lelekovice  Norco 19,13 8
81 372 Lubor Sobek 79 Frýdek-Místek Spyder 19,13 8
82 583 Václav Pokorný 77 Klimkovice Merida 19,13 8
83 584 Zdeněk Podlipný 77 Ostrava Merida 19,13 8
84 740 Martin Němec 81 Vlčovice Giant 19,13 8
85 771 Tomáš Čajka 84 Kopřivnice Merida 19,13 8
86 518 Jirka Bartoš 65 Jarošov UH Mongoose 19,14 8
87 097 Martin Vrba 69 Frýdek-Místek Spešl 19,15 8
88 288 Otakar Matěj 68 Frýdlant n.O. Merida Race 19,15 8
89 519 Petr Jurča 81 Zlín Kona 19,15 8
90 534 Miloš Moravec 65 Nový Jičín Author 19,15 8
91 871 Radim Bernat - Nepoučitelný 73 Ostrava Author 19,15 8
92 191 Daniel Sýkora 83 Mokré Lazce Trek Hifi Pro 19,23 8
93 398 Kračmar Bob 75 Vsetín Author 19,24 8
94 431 Zbyněk Sedláček 75 Vsetín Trek 19,24 8
95 115 Jiří Foldyna 74 Frýdek-Místek Giant 19,26 8
96 220 Pavel Kaňok 88 Krnov Merida 19,26 8
97 252 Miloš Martínek 75 Havířov Haibike 19,26 8
98 450 Mirek Hupšil 73 Frenštát pod Radhoštěm Leader Fox 19,26 8
99 251 Zdenek Pizúr 69 Český Těšín Sup 19,27 8
100 547 Hynek Švrčina 79 Ostrava Race Bike 19,27 8
101 002 Vlk 71 CykloArt bike klub Kopřivnice co prodejna dá 19,28 8
102 130 Lukáš Mamula 77 Pálkovice Scott 19,30 8
103 361 Miroslav Brázda 72 Brno Fuji 19,30 8
104 362 Radek Brázda 67 Brno Giant 19,30 8
105 424 Pavel Boháč 74 Kopřivnice Treking Fox 19,30 8
106 426 Vilém Dlabka 62 Kopřivnice Author 19,30 8
107 741 Pavel Macháč 67 Ženklava Rock Machine 19,30 8
108 062 Vladimír Kadlec 77 Brno Radon 19,32 8
109 325 Ondřej Šos 84 Praha Specialized 19,34 8
110 770 Jan Těšík 63 Hranice na Moravě GT 19,34 8
111 830 Petr Smilek 84 Zlín Author 19,34 8
112 006 Jarouš   CykloArt bike klub Kopřivnice   19,35 8
113 086 Karel Lukeš 75 Havířov Trek 19,35 8
114 008 Slánka   CykloArt bike klub Kopřivnice   19,36 8
115 009 Jaro Strenger       19,36 8
116 578 Martin Dohnal 79 Frýdek-Místek Merida 19,36 8
117 706 Martin Klíma 91 Kopřivnice Dynamic 19,36 8
118 735 Dalibor Horák 62 Libhošť Maxbike 19,38 8
119 358 Petr Hambálek 60 Příbor Fort 19,40 8
120 501 Vlastimil Jež 67 Veselí nad Moravou Pells 19,42 8
121 196 Martin Holka 84 Rybí Author 19,45 8
122 255 Michal Bordovský 84 Kopřivnice Merida 19,45 8
123 260 Martin Dočkal 71 Vidče Merida 19,45 8
124 498 Radomil Kučera 60 Ostrožská Nová Ves RB 19,45 8
125 499 Zdeněk Slach 53 Ostrožská Nová Ves Merida 19,45 8
126 500 Tomáš Kučera 63 Veselí nad Moravou Trek 19,45 8
127 594 Vít Kopecký 67 Nová Dědina RB 19,45 8
128 863 Petr Vičan 71 Hodslavice Specialized 19,45 8
129 864 Jiří Vičan 69 Nový Jičín Specialized 19,45 8
130 159 Petr Bobko 57 Příbor RB/Elkol 19,47 8
131 183 Petr Kolčář 89 Kunčičky u Bašky Rockmachine 19,48 8
132 367 Ferda 84 Praha Bronz 19,48 8
133 767 Radomír Duda 73 Třinec Superior 19,50 8
134 836 Kvapil Vratislav 77 Ostrava Superior 19,50 8
135 809 Michal Vlček 93 Studénka 4ever 19,51 8
136 182 Daniel Huba 89 Frýdek-Místek Maxbike 19,52 8
137 131 Pavel Kunčar 72 Ostrava Giant 19,53 8
138 213 Ondřej Jankůj 85 Frýdek-Místek Ghost 19,53 8
139 271 Vasilov Adam 80 Ostrava Sobi 20 19,53 8
140 790 Zdeněk Beran 68 Neslovice Merida 19,56 8
141 621 Ondra Hadaš 91 Zašová Specialized 19,57 8
142 622 Vladimír Hadaš 63 Zašová Merida 19,57 8
143 624 Ondřej Štefka 91 Valašské Meziříčí Kelly´s 19,57 8
144 736 Jaromír Zlý 76 Sviadnov Author 19,57 8
145 029 Zbyněk Čech 64 Frýdek-Místek Sintesi 19,58 8
146 704 Vojtěch Tománek 93 Veřovice Superior 19,59 8
147 035 Petr Cigánek 82 Bike Team Hraboši Trek 20,02 8
148 036 Jiří Hrabec 81 Bike Team Hraboši Sintesi 20,02 8
149 225 Adam Babjak 84 Frýdek-Místek Gary Fisher 20,06 8
150 090 Michal De Wine 73 Oslo Giant 20,07 8
151 564 Libor Kralík 76 Metylovice Galaxy 20,07 8
152 565 Michal Bujok 75 Frýdlant nad Ostravicí MRX 20,07 8
153 566 Antonín Čada 75 Havířov Merida 20,07 8
154 506 Ludmila Staňková 64 Choryně Specialized 20,08 8
155 593 Pavel Florian 80 Mokrá-Horákov Scott 20,10 8
156 626 Tomáš Hudec 66 Brno Cube Reaction 20,10 8
157 493 Pavel Kovařík 62 Brno Pells 20,10 8
158 172 Rostislav Vojáček 69 Ostrava - Poruba Spešl :-) 20,15 8
159 369 Pavol Viktory 76 Trnava SVK Cube 20,16 8
160 342 Ondra Chytil 75 Olomouc Lapierre 20,18 8
161 612 Pavel Ondrušek 75 Lužná u Vsetína Niner 20,18 8
162 613 Petr Bajza 77 Lužná u Vsetína Superior 20,18 8
163 357 Ondra Štván 86 Vlčice Sprinter 20,20 8
164 396 Hořanský Robert 75 Vsetín Wheeler 20,20 8
165 397 Kračmarová Marcela 79 Vsetín Kelly´s 20,20 8
166 292 Jiří Pokluda 79 Štramberk                                          Author 20,22 8
167 293 Radek Zela 78 Frenštát pod Radhoštěm Maxbike 20,22 8
168 464 Martin Kresta 89 Stará Bělá SUP 20,25 8
169 465 Karel Stuchlý 94 Stará Bělá Gary Fisher 20,25 8
170 637 Tomáš Foreth 71 Uherské Hradiště sup 20,25 8
171 022 Pavel Mikulka 83 BikeTeamHydraulickejPi*us Wajtý 20,29 8
172 023 Tomáš Sedláček 84 BikeTeamHydraulickejPi*us Spešl 20,29 8
173 551 Tomáš Labudek 83 Havířov Lapierre 20,29 8
174 552 Petr Bidlo 75 Havířov Kelly´s 20,29 8
175 269 Ryšavý Jiří 93 Ostrava BMX 20,31 8
176 638 Tomáš Hampl 69 Uherské Hradiště pells 20,34 8
177 586 Jan Ondřej 83 Nový Jičín Cube 20,35 8
178 590 David Betuš 74 Nový Jičín Giant 20,35 8
179 355 Marek Klempa 73 Staré Město Gary Fisher 20,39 8
180 117 Pavel Suchan 79 Metylovice Sintesi 20,40 8
181 245 Tomáš Toshak Tošenovský 80 Frýdek-Místek Specialized 20,40 8
182 265 Lukáš Vikinz Vyvial 80 Frýdek-Místek Author 20,40 8
183 057 Ivan Daníček 65 Olomouc Author 20,41 8
184 414 Petr Nevlud 85 Fryčovice Cube LTD 20,43 8
185 815 Lukáš Breyer 75 Brno Specialized 20,44 8
186 185 Marek Planka 84 Dolní Lhota Kelly´s 20,45 8
187 186 Ladislav Fousek 66 Ostrava Merida 20,45 8
188 467 Adam Klímek 75 Lichnov Superior 20,45 8
189 468 Ondřej Klímek 79 Lichnov MaxBike 20,45 8
190 216 David Fiala 70 Ostrava - Třebovice Merida 20,47 8
191 877 Vlach Jiří 56 Havířov   20,47 8
192 878 Mirosalv Hraběc 62 Havířov   20,47 8
193 872 Michal Rubač 70 Bílovec  Merida 18,43 ?
194 021 Pavel Mùck 78 Ostrava   20,49 8
195 149 Miro Tomiczek 79 Český Těšín Specialized FSR 20,49 8
196 162 Radim Bílek 77 Pálkovice Scott 20,49 8
197 645 Petr Bílek 78 Pstruží RB 20,49 8
198 239 Lukáš Rundt 91   Tuareg 20,50 8
199 066 Mojmír Knebl 69 Krmelín Sintesi 20,52 8
200 171 Radim Černoch 63 Frýdek-Místek Trek 20,52 8
201 148 Petr Kladníček 77 Český Těšín GT Force 20,53 8
202 038 Martin Vaněk 74 Ostrava-Svinov   20,55 8
203 266 Jiří Keclík 79 Ostrava-Poruba Specialized 20,55 8
204 452 Martin Hečko 87 Zlín / SPAPaP Author 20,55 8
205 132 Tomáš Kreiss 67 Lučina  Author 20,57 8
206 345 Lukáš Černohorský 89 Frýdlant nad Ostravicí Gary Fisher Tassajara 06 20,58 8
207 386 Bohdan Kaller 89 Frýdlant nad Ostravicí Felt 20,58 8
208 783 Martin Páleníček 83 Frýdek-Místek, Prokentus team   20,58 8
209 178 Monika Římanová 74 Ostrava - Poruba Maxbike 21,00 8
210 463 Hynek Hanák 80 novekolo.cz Kelly´s 21,00 8
211 001 Josef Munzar 46 CykloArt bike klub Kopřivnice 4ever 21,06 8
212 246 Miroslav Grepl 84 Olomouc, caňóři Canyon 21,08 8
213 567 Dušan Krzyžanek 66 Rožnov p.R. Merida 21,08 8
214 589 Pavel Kostka 68 Nový Jičín Scott 21,08 8
215 017 Luboš Eliáš 84 Brno GT 21,09 8
216 025 Tomáš Holík 83 BikeTeamHydraulickejPi*us Kaňon 21,09 8
217 327 Ondřej Petr 83 Zlín Merida 21,10 8
218 383 Libor Martynek 73 Třinec Merida 21,12 8
219 126 Zdeněk Šťastný 87 Ježkovice Cube LTD team 21,15 8
220 224 David Morávek 67 Cheb RB 21,15 8
221 233 Milan Pavlíček 82 Brno, Bikehiking team GT 21,15 8
222 234 Radek Pasek 82 Ostrava, Bikehiking team Author 21,15 8
223 320 Jarek Pavlík 83 Brno, Bikehiking team Maxbike 21,15 8
224 335 Jan Gorzolka 52 Nýdek Mongoose 21,15 8
225 531 Tomáš Kratina 90 Žlutava Scott 21,15 8
226 636 Lukáš Jelínek 80 Praha GT Force 21,15 8
227 627 Václav Španihel 77 Frýdek-Místek Merida 21,17 8
228 702 Michal Dvořák 77 Olomouc Merida 21,17 8
229 058 Daniel Zabek 69 Ostrava-Poruba Trek 9.9 SSL 21,18 8
230 753 Jiří Kokeš 79 Čeladná Maxbike 21,19 8
231 332 Marek Bukovan 89 Dobrá Merida 21,20 8
232 377 Luboš Mlčoch 88 Hnojník Acstar 21,20 8
233 045 Tomáš Krupa 90 Kunčičky u Bašky Vautron 21,21 8
234 705 Petr Bainar 62 Sedlnice Ghost 21,21 8
235 800 Daniel Ševčík 80 Šenov u Ostravy Ghost 21,21 8
236 253 Michael Wdowka 77 Těrlicko bike 21,23 8
237 297 Marek Janík 76 Pálkovice Haibike 21,23 8
238 346 Dalibor Balaš 70 Pálkovice Haibike 21,23 8
239 347 Ondřej Balaš 97 Pálkovice GT 21,23 8
240 630 Petr Lunda 78 Velká nad Veličkou Merida 21,24 8
241 629 Kristýna Grombířová 83 Vnorovy Cube 21,24 8
242 660 Jan Janík 68 Příbram Superior 21,25 8
243 661 Luboš Vondra 73 Praha Ghost 21,25 8
244 662 Karel Volf 74 Praha Merida 96 21,25 8
245 664 Ondra Buršík 74 Praha Giant 21,25 8
246 449 Miloslav Paštika 70 Velké Pavlovice Agang 21,29 8
247 451 Pavel Grůza 74 Hustopeče GT 21,29 8
248 329 Zdeněk Válek 65 Pražmo Vautron 21,30 8
249 331 Tomaš Musial 81 Velká Polom Maxbike 21,30 8
250 727 Lukáš Vala 80 Kopřivnice MRX 21,32 8
251 188 Martin Šigut 79 Choceň  Rock Machine 21,33 8
252 189 Pavel Pokorný 76 Vysoké Mýto BezeJmena 21,33 8
253 474 Pavel Matýšek 70 SK Kondor Ostopovice Trek 21,34 8
254 475 Petr Vavruša 76 SK Kondor Ostopovice Scott 21,34 8
255 240 Vojtěch Pravec 91   Merida 21,35 8
256 516 Stanislav Řehák 60 Zlín Giant Trance 21,35 8
257 632 Luděk Hanák 48 Ostopovice Specialized 21,35 8
258 672 Petr Polák 85 Liberec Mongoose 21,35 8
259 676 Michal Kazda 82 Liberec Cube AMS 21,35 8
260 420 Staňa Jalůvka 79 Trojanovice Merida 21,43 8
261 726 Jakub Harabiš 82 Měrkovice Superior 21,47 8
262 315 Roman Jalůvka 80 Kozlovice Kelly´s 21,48 8
263 242 Karel Vaněček 81 Praha Trek 21,49 8
264 243 Libor Jungmann 74 Hustopeče GT 21,49 8
265 167 Pavel Drozdek 65 Ostrava - Krtaak MRX  21,50 8
266 169 David Urban 80 Ostrava - Krtaak Kelly´s 21,50 8
267 307 Michal Stibor 75 Nový Jičín 4ever 21,51 8
268 168 Lukáš Válek 78 Velká Polom - Krtaak Specialized 21,52 8
269 181 Jiří Laryš 76 Hrabyně Haibike 21,52 8
270 286 Robert Maňas 75 Nový Jičín Cannondale 21,58 8
271 287 Zbyněk Zátopek 80 Příbor  Cannondale 21,58 8
272 308 Kamil Bartusek 83 Ostrava – Zábřeh Kelly´s 21,58 8
273 365 František Nebes 79 Praha GT Force 22,02 8
274 738 Robert Socha 76 Kopřivnice Ravo 22,07 8
275 867 Roman Kubinec       22,08 8
276 733 Drahomír Lošák 56 Závišice Giant 22,09 8
277 135 Pavel Mlčoch 91 Hnojník Mongoose 22,10 8
278 223 Tomáš Matula 73 Lubina Trek 22,10 8
279 268 Kesely Boris 80 Ostrava Specialized 22,10 8
280 527 Tomáš David 90 Kopřivnice Superior 22,10 8
281 509 Martin Oczadly 86 Kopřivnice Giant 22,11 8
282 511 Václav Lysczas 85 Praha Author 22,14 8
283 512 Martin Černý 85 Nymburk 4ever 22,14 8
284 811 Adam Vávra 84 Ostrava GT 22,14 8
285 043 Jakub Jaščišák 87 Říčany RB IQ 22,15 8
286 096 Vladan Vařeka 68 Frýdek-Místek Specialized STJ 22,15 8
287 348 Jakub Strnadel 86 Frenštát pod Radhoštěm Kelly´s 22,15 8
288 510 Jan Pála 86 Praha Trek 22,15 8
289 755 Petr Kahánek 62 Kopřivnice Specialized 22,17 8
290 776 Ivan Nedjalkov 60 Kopřivnice Specialized SJ 22,18 8
291 777 Standa Volavka 64 Kopřivnice Giant 22,18 8
292 018 Jakub Grochol 84 Frýdek-Místek Merida 22,23 8
293 019 Ivan Pindur 84 Frýdek-Místek Merida 22,23 8
294 176 Michal Kopecký (_MicK_) 68 Hutisko-Solanec / co.ol.d Bikers (pře)Specialized 22,23 8
295 432 bradkin 78 old city zlaticko 22,28 8
296 050 Miroslav Čulík 73 Ostrava Kenzel 22,30 8
297 769 Rusek Jaroslav   Petřvald   22,30 8
298 523 Petr Blažej 73 Praha Mrázek 23,00 8
299 524 Luboš Salač 75 Řepčice Mrázek 23,00 8
300 180 Michal Dudek 86 TIS Brno   23,05 8
301 787 Alfréd Tengler 60 Amulet   23,05 8
302 063 Tomáš Hlucháň 77 Brno Specialized 23,06 8
303 091 Jiří Daněk 84 Klimkovice Superior          23,06 8
304 173 Marcel Šimik 73 Frýdek-Místek Author 23,06 8
305 294 Eva Kocichová 78 Ostravice Maxbike 23,06 8
306 326 Libor Šos 59 Zlín Kelly´s 23,06 8
307 359 Petr Němec 77 Ostrava Author 23,06 8
308 375 Pavel Minář 74 Brno Felt 23,06 8
309 387 Mojmír Jančura 78 Ostravice Merida 23,06 8
310 448 Aleš Onderka 82 Hranice Schwinn 23,06 8
311 157 František Hrdlička 58 Diamo Ostrava   23,28 8
312 158 Aleš Hrdlička 87 Ostrava   23,28 8
313 747 Jan Pyszko 70 Ostrava GT 23,48 8
314 748 René Polách 73 Řepiště Kelly´s 23,48 8
315 214 Vlastimil Makovický 78 Slavkov u Brna Gary Fisher 23,57 8
316 215 Bohdan Kolodzieyski 79 Ružomberok Merida 23,57 8
317 352 Kateřina Karbanová 79 Ústí nad Labem Marin 23,59 8
318 364 Mrazík 79 Praha RB IQ6 23,59 8
319 881 Přemysl Sadílek   Frýdlant nad Ostravicí   17,40 7
320 757 Vojtěch Vaňhara 91 Hlučín Superior 17,49 7
321 228 Zdeněk Volný 57 Šenov Merida 18,43 7
322 354 Václav Bucifal 66 Veselí nad Moravou GT Zaskar 19,00 7
323 104 Johannes Becker 83 Würzburg (Deutschland) Bulls 19,13 7
324 105 Mathias Diener 78 Darmstadt (Deutschland) Müsing 19,13 7
325 631 Tomáš Halfar 75 Markvartovice Kelly´s 19,24 7
326 758 Hynek Ondráček 73 Opava www.panska-jizda.cz SUP 19,25 7
327 289 Martin Kubíček 64 Lelekovice Spec.Enduro 19,33 7
328 194 Jiří Čempel 82 Ostrava Author 19,37 7
329 488 Petr Sehnal 75 Zlín No name 19,39 7
330 873 Miroslav Vrbka 64 Bílovec  Gary Fisher 19,40 7
331 161 David Hlaváč 76 MP Ostrava RB Qinomir 19,41 7
332 139 Pavel Hajdušek 79 Jesenice Merida 19,47 7
333 301 Petr Hromádka 90 Valašské Meziříčí Merida 19,48 7
334 262 Jan Novák 86 Orlová Superior 19,50 7
335 261 Jiří Novák 81 Bohumín Superior 19,52 7
336 562 Ctibor Pechlát 76 Ostrava Gary Fisher 19,53 7
337 024 Pavel Mader 83 BikeTeamHydraulickejPi*us Gigant 20,00 7
338 014 Petr Hrudňák 80 Staré Město Specialized Stumpjumper 20,01 7
339 015 Jiří Doležel 90 Staré Město Scott 20,01 7
340 480 Tomáš Nováček 65 Paskov-Oprechtice Kelly´s 20,04 7
341 786 Zdeněk Zvettler 83 Nový Jičín Specialized 20,04 7
342 503 Radek Kubik 78 Bohumín Blackhawk 20,05 7
343 603 Martin Kulich 81 Hlučín RB 20,05 7
344 663 Jarda Veltruský 73 Praha Cube AMS 20,07 7
345 470 Martin Kopřiva 70 Ostrava Socialized 20,29 7
346 218 Petr Koliba 76 Kopřivnice - Lubina RB IQ 20,33 7
347 540 Martin Kejík 69 Prostějov Amulet 20,36 7
348 064 Stanislav Šuhájek 76 Brno Giant 20,37 7
349 453 Pavel Albrecht 85 Pstruží Rock Machine 20,40 7
350 455 Lukáš Kotek 90 Pstruží Maxbike 20,40 7
351 620 Michal Plešek 73 Nový Jičín GT 20,45 7
352 385 Lukáš Ryšavý 90 Karviná Merida 20,47 7
353 548 Petr Plný 65 Rychnov nad Kněžnou Trek 20,48 7
354 549 Martin Janeček 72 Rychnov nad Kněžnou Gary Fisher 20,48 7
355 628 Zdeněk Pošvec 70 Rudná Specialized 20,49 7
356 542 Mojmír Babor 74 Frýdlant nad Ostravicí Specialized 20,51 7
357 440 Martin Vrba 73 Brno Kelly´s 20,52 7
358 442 Roman Kala 71 Brno Giant 20,52 7
359 340 Petr Šťásek 83 Prolog Bike Trutnov Sintesi 20,55 7
360 048 Jan Bednárek 72 Teplice RB 20,56 7
361 587 Richard Směja 73 Nový Jičín Superior 20,59 7
362 380 Tomáš Šnapka 53   Merida 21,03 7
363 381 Tereza Šnapková 82   Marin 21,03 7
364 598 Honza Kaucký 56 Bílovice nad Svitavou Specialized 21,25 7
365 577 Hudy    46 Ostrava  Šemík 21,40 7
366 827 Marek Mužík 94 Frýdek-Místek  -  21,40 7
367 838 Dominik Adamec 95 Raškovice Superior 21,40 7
368 779 Martin Babinec 91 Kopřivnice Author 21,49 7
369 780 Ondřej Černoch 89 Kopřivnice Apache 21,49 7
370 820 Vít Priessnitz 72 Bílovice nad Svitavou Trek 21,55 7
371 821 Miroslav Bžatek 70 Bílovice nad Svitavou Haibike 21,55 7
372 644 Vašina Roman  63 Lešná  Author Era 22,05 7
373 212 Adam Kaštovský 80 Ostrava Specialized 22,10 7
374 438 Petr Juroch 74 Veřovice Giant 22,10 7
375 248 Jana Applová 70 Mohelnice Rocky Mountain 22,11 7
376 249 Roman Kopecký 71 Mohelnice Cube 22,11 7
377 429 David Honkyš 82 Ostrava Gary Fisher 22,17 7
378 197 Klidek  71 Dolní Kounice Merida 22,20 7
379 198 Slapek  70 Prštice Merida 22,20 7
380 263 Tom Dohnal 67 Dolní Kounice RB 22,22 7
381 283 Josef Daňhel 50 Prštice Giant 22,22 7
382 026 Pavel Jiráček 83 BikeTeamHydraulickejPi*us Kuba 22,26 7
383 324 Antonín Zálešák 66 Moravský Beroun Prodoli 22,28 7
384 259 Pavel Kočvárek 78 Brno Author 22,30 7
385 851 Milan Pavlovský 74 Ivančice Kelly´s 22,30 7
386 192 Jaroslav Kovařík 56 Brno Maňásek 22,32 7
387 257 Radim Knoll 77 Moravský Krumlov Scott 22,32 7
388 304 Aleš Vicherek 83 Petřvald RB 22,44 7
389 217 Roman Škorpík 75 Brno Merida 23,06 7
390 685 Petr Pavlíček 76 Ždírec nad Doubravou Rock Machine 23,08 7
391 729 Tomáš Münster 81 Kopřivnice Author 23,25 7
392 730 Petr Münster 83 Brno Author 23,25 7
393 254 Tomáš Klíma (zatamoko) 83 Květoňov RB 24,14 7
394 302 Roman Dostálek 70 Ústí nad Orlicí Merida 24,14 7
395 635 Milan Král 72 Bílá Voda Kelly´s 24,14 7
396 395 Tomáš Kvašňovský 88 Těrlicko Giant 24,35 7
397 074 Luboš Charvát 56 HK Merida 24,42 7
398 075 Roman Charvát 64 HK Canyon 24,42 7
399 430 Lanča Petr 72 Baška Cool Pig 16,59 6
400 701 Jan Svoboda 77 Příbor RB 17,27 6
401 784 Marek Balcar 79 Hlučín Trek 18,30 6
402 568 Petr „PAKO“ Pajkert 28 Podvihov Bike Gang Ghost 18,47 6
403 569 Petr „FIKUS“ Šumník 25 Podvihov Bike Gang Superior 18,47 6
404 413 Josef Blecha 87 Fryčovice Merida Matts 19,26 6
405 490 Radim Purmenský junior 95 Pardál team Nový Jičín GT 19,41 6
406 314 Vladimír Moravec 55 Mystery team (Praha) Spešl 19,43 6
407 703 Martin Molnar 72 Kopřivnice RB 19,53 6
408 700 Ivan Viskupič 57 Vlčovice Specialized 20,04 6
409 144 Pavel Mojžíšek 69 Sedliště Specialized 20,22 6
410 145 Ivo Sedláček 70 Frýdek-Místek Merida 20,22 6
411 517 Milan Štekovič 60 Zlín SUP 20,34 6
412 744 Leoš Kaňa 86 Praha Merida 20,37 6
413 092 Martin Vasko 83 Galanta (SVK), Los Peros Ghost 20,41 6
414 093 Peter Chovanec 83 Spisska Nova Ves (SVK), Los Peros Author Versus 20,41 6
415 152 Michal Poštulka 89 Kozmice Felt 20,49 6
416 153 Michal Kvita 88 Hůrka Rock Machine 20,49 6
417 528 Martin Fus 87 Bolatice, Borová Specialized 20,50 6
418 681 Aleš Frýdl 71 Bolatice-Borová, SK Mlýny Ghost RT 7500 20,50 6
419 682 Aleš Novák 77 Bolatice-Borová, SK Mlýny Apache 20,50 6
420 443 Jakub Vrba 68 Brno Cannondale  20,56 6
421 089 Vojtěch Persich 92 Dolní Benešov Spyder 21,05 6
422 098 Marek Voráč 89 mBiking Vyškov KTM 21,07 6
423 710 Anna Štefková 71 Kozlovice Specialized 21,13 6
424 656 Tomáš Hollý 84 Fačkov Trek 21,14 6
425 658 Miroslav Kulich 72 Fačkov Merida 21,14 6
426 659 Ľubomír Ligas 82 Fačkov Trek 21,14 6
427 146 Lenka Trojáčková 85 Kozlovice Specialized 21,15 6
428 147 Jana Kurajdová 81 Trenčín GT 21,15 6
429 842 Jiří Helštýn 76 Libhošť Maxbike 21,17 6
430 751 Tomáš Hruška 63 Nový Jičín Straník Merida 21,19 6
431 833 Miroslav Rosenzweig 77 Havířov Merida 21,19 6
432 657 Marián Hollý 82 Fačkov Specialized 21,20 6
433 236 Volný Martin 71 Karviná bike 21,22 6
434 237 Volná Veronika 73 Karviná MRX  21,22 6
435 865 Ladislav Balvan 67 Fačkov SR Merida 21,22 6
436 576 Jarmil Ryšánek 80 Ostrava  Pells 21,25 6
437 107 Thorsten Raab 77 St. Gallen (Switzerland) Canyon 21,40 6
438 108 Jochen Frühauf 79 Darmstadt (Deutschland) Bulls 21,40 6
439 543 Petra Kuběnová 83 Fryčovice Vautron 21,40 6
440 789 Lukáš Hrabec 81 Fryčovice  Vautron 21,51 6
441 190 Jaromír Strakoš 79 Fryčovice Bike - special MTB 21,52 6
442 533 Dušan Šponar 71 Praha Trek 22,00 6
443 761 Roman Blažek 87 Trojanovice Maxbike 22,00 6
444 762 David Štěpán 85 Veřovice Ghost 22,00 6
445 502 Bocelli 83 Uh.Ostroh Hell Bike 22,14 6
446 195 Jakub Grussmann 83 Nový Jičín GT 22,15 6
447 179 Tomáš Lejdar 75 TIS Brno   22,17 6
448 439 Vítězslav Kaller 86 Litovel Author 22,30 6
449 640 Tomasz Husák 88 Horní Suchá Merida 23,00 6
450 641 Adrian Mikula 88 Horní Suchá Maxbike 23,00 6
451 322 Vladimír Pavlík 59 Karviná Trek 23,23 6
452 323 Tomáš Satin 68 Ostrava nějaké kolo 23,23 6
453 174 Petr Michal 75 Mirošovice Author Vision 23,25 6
454 175 Martin Papík 75 Divišov Kelly´s Diamond 23,25 6
455 484 Barbora Pavlová-Baja 81 Daremní Merida 23,25 6
456 485 Petr Pavlík-Ďábel 81 Hůrka Merida 23,25 6
457 633 Václav Papík 75 Říčany u Prahy Merida 23,26 6
458 617 Petr Funiok 74 Janovice Leader Fox 23,30 6
459 619 Lukáš Kern 79 Oprechtice Specialized 23,30 6
460 049 Jan Procházka 89 Příbor Merida 17,44 5
461 128 Tomáš Ohera 69 Nový Jičín Maxbike 17,58 5
462 285 Michal Fizek 77 Třinec  Leader Fox 18,04 5
463 819 Marek Przybytek 70 Bystřice nad Olší Scott 18,04 5
464 746 Jiří Bouda 71 Šenov u NJ Stevens 18,06 5
465 419 Bronislav Haltof 56 Oldřichovice Merida 18,07 5
466 651 Ladislav Lichovník 79 Mohelnice Felt 18,15 5
467 691 Pavel Menzel 72     18,17 5
468 778 Petr Krutílek 82 Nový Jičín Superior 18,20 5
469 472 Jan Menšík 77 Kroměříž Superior 18,25 5
470 785 Krobi 68 Opava, www.panska-jizda.cz Lapierre 18,28 5
471 031 Kuba Jarolím 97 Havířov RB 18,30 5
472 032 Tom Jarolím 67 Havířov RB 18,30 5
473 310 Ladislav Mikuláš 75 Věstoňovice Author 18,44 5
474 312 Jiří Zacha 73 Třebíč Specialized 18,44 5
475 482 Dagmar Pavlová-Čertica 58 Daremní Merida 18,52 5
476 869 Pavel Kudělka 48 Hodslavice Scott 18,52 5
477 226 Tomáš Tomajko 84 Mojtín (SK) Kona 18,53 5
478 483 Jaromír Pavel-Paja 52 Daremní Merida 18,53 5
479 311 Jaroslav Krčál 61 Třebíč Merida 19,22 5
480 078 Ondřej Běhal 77 Jindřichův Hradec, CT Kardašova Řečice Rock Machine 19,24 5
481 803 Josef Rýpar 49 Frýdek-Místek Giant 19,25 5
482 143 Směja Jan 58 Velké Hoštice, tým Mudraci.cz Spyder 19,35 5
483 563 Jaromír Hanuška 59 Opava Rock Machine 19,35 5
484 305 Radek Valový 80 Ostrava MaxBike 20,20 5
485 309 Jiří Dostál 83 Ostrava Author 20,20 5
486 652 Libor Ryška 63 Havířov Specialized SJ 20,45 5
487 653 Lukáš Ryška 90 Havířov Specialized SJ 20,45 5
488 655 Jan Poláček 84 Havířov Kolovrátek 20,45 5
489 163 Radomír Lička 67 Bohumín - FAINE BMC 20,54 5
490 165 Radek Jadrníček 70 Ostrava - ATOS Merida 20,54 5
491 166 Aleš Kubínek 89 Ostrava - ATOS Merida 20,54 5
492 046 Pavel Konečný 72 Břeclav Sintesi 911 21,32 5
493 155 Tomáš  Matouš 71 Kytín   22,40 5
494 515 Michal Musil 84 Holešov RB 14,17 4
495 282 Radomír Bena 61 Klimkovice Superior  15,35 4
496 388 Radim Janalík 63 Klimkovice Author 15,35 4
497 882 Slíva Petr 86 Vratimov   16,01 4
498 445 Ivo Weihrich 68 Velké Heraltice Specialized 16,02 4
499 373 Petr Žáček 60 Kunčice pod Ondřejníkem Merida 16,20 4
500 718 Jaroslav Zátopek 68 Kopřivnice Kelly´s 16,22 4
501 719 Marcela Zátopková 72 Kopřivnice Merida 16,22 4
502 588 Ondřej Nenutil 86 Příbor RB 16,25 4
503 716 Miroslav Erla 81 Lubina RB 16,25 4
504 094 Jakub Fízeľ 79 Hluk Merida 16,34 4
505 378 Lubomír Mlčoch 65 Hnojník Mongoose 16,43 4
506 111 Martin Čech 92 Horní Tošanovice Pell´s 16,50 4
507 351 Helena Hádělová 64 Krnov   16,50 4
508 570 Lukáš „LEV“ Šumník 24 Podvihov Bike Gang Merida 16,52 4
509 571 Jakub „BŘEŤA“ Pchálek 24 Podvihov Bike Gang Lapierre 16,52 4
510 572 Honza „KANY“ Kanovský 29 Podvihov Bike Gang Lapierre 16,52 4
511 059 Petr Buchwaldek 68 Frýdek-Místek   17,00 4
512 356 Karel Adámek 66 Frýdek-Místek Scott Ransom 17,00 4
513 330 Bednaříková Hana 80 Ostrava Scott 17,07 4
514 807 Richard Kunc 75 Brno Norco 17,07 4
515 808 Michal Zlatkovský 75 Brno Mongoose 17,07 4
516 298 Piskovský Petr 73 Ostrava Merida 17,08 4
517 775 Mláková Ivana   Ostrava   17,08 4
518 822 Ivana Šitavancová 83 Kopřivnice  - 17,12 4
519 402 Libor Pavlík 69 Valašské Meziříčí Scott 17,18 4
520 321 Stanislav Skapa 58 Ostrava-Poruba GF Piranha 17,44 4
521 073 Pokorný Pavel 77 Trutnov Superior 17,51 4
522 027 Marek Martinák 72 Poličná Scott 17,55 4
523 028 Petr Marek 68 Branky Cannondale 17,55 4
524 732 Roman Magdon 70 Rožnov p.R. Ravo 17,55 4
525 707 Jiří Galia 87 Kopřivnice - Lahvators Dynamic 17,58 4
526 708 Tomáš Galia 85 Kopřivnice - Lahvators Maxbike 17,58 4
527 721 Martin Gajdušek 91 Kopřivnice Dynamic 17,58 4
528 133 Roman Polanský 72 Lučina  Author 18,01 4
529 199 psot 78 Ostrava Trek 18,02 4
530 200 faryna 81 Ostrava Trek 18,02 4
531 201 Jarda Sluka 80 Ostrava GT 18,02 4
532 756 René Hladík 73 Kopřivnice Peugeot 18,02 4
533 823 Martin Janík 75 Lučina Author 18,03 4
534 005 Martin Křížek   CykloArt bike klub Kopřivnice   18,14 4
535 423 Radovan Igliar 28 Praha stará herka :) 18,17 4
536 244 Pavel Malda Malina 82 Frýdek-Místek GT 18,19 4
537 303 Petr Hanko 83 Frýdek-Místek Merida 18,20 4
538 392 Aleš Vojíř 76 Ostrava   18,20 4
539 393 Stanislav Klimíček 71 Fulnek Author Opus 18,20 4
540 411 Martin Habrnal 87 Ostrava Pell´s 18,23 4
541 717 Radek Macíček   Rožnov p.R. Pell´s 18,23 4
542 306 Václav Koval 83 Janovice RB 18,28 4
543 410 Lukáš Kosub 83 Ostrava Authorák 18,30 4
544 339 Robert Šimerda 70 Karviná, ONO to jede Kelly´s 18,40 4
545 120 Pavel Havelka 50 Karviná / ONO to jede Kelly´s 18,41 4
546 476 Jiří Kolčář 60 Baška RB 18,43 4
547 477 Miroslav Pasterňák 61 Baška Author 18,43 4
548 479 Boris Haleš 60 Chlebovice Merida 18,43 4
549 317 Jaromír Kostka 76     18,44 4
550 529 Hynek Kozub 63 Polanka  nad Odrou Scott 18,44 4
551 530 Tereza  Kozubová 86 Ostrava                               Schwinn  18,44 4
552 164 Tomáš Stary 78 Bohumín - FAINE Specialized 18,45 4
553 639 Vít Křivák 71 Uherské Hradiště giant 18,45 4
554 654 Aleš Penčák 89 Havířov Kona 18,45 4
555 849 Radim Bačuvčík 75 Zlín Merida 18,49 4
556 521 Marek Vyroubal 66 Olomouc Specialized 18,59 4
557 522 Tomáš Krampla 66 Olomouc Specialized 18,59 4
558 030 Honza Vlasák 45 Moravské Knínice Author Egoista 19,03 4
559 837 Rusnok Tomáš 81 Těrlicko Gary Fisher 19,05 4
560 417 Miroslav Šimko 88 Ostrava-Poruba, team: co-už Kelly´s 19,06 4
561 725 Tomáš Číp 85 Hodslavice Merida 19,07 4
562 418 Dalibor Gužík 78 Ostrava-Poruba, team: co-už Author 19,08 4
563 750 Michal Juřica 88 Kopřivnice Author 19,11 4
564 100 Ondra Záborský 81 Štramberk Rock Machine 19,13 4
565 101 Zdeněk Leiter  82 Kopřivnice Vautron 19,13 4
566 102 Richard Polach 80 Kopřivnice no name 19,13 4
567 839 Daniel Válek 82 Kopřivnice  Trek 19,16 4
568 267 Tomáš Glas 66 Šenov u Ostravy Rock Machine 19,17 4
569 177 Jaroslav Vojíř 51 Hošťálkovice   Canondale 19,20 4
570 862 Jakub Velkoborský 0 Ostrava Merida 19,22 4
571 136 Jakub Hájek 70 Kroměříž Rocky Mountain 19,24 4
572 137 Josef "Pepek" Zbořil 74 Uherské Hradiště Sup 19,24 4
573 804 Zdeněk Bartoš 62 Brno Marin Pine Mountain 19,25 4
574 642 Bogdan Nieszporek 89 Horní Suchá Merida 19,30 4
575 507 Jiří Sýkora 74 Ostrava Acstar 19,31 4
576 573 Michal Angyal 86 Ostrava  Kelly´s 19,31 4
577 316 Martina Kostková 76   Ghost 19,34 4
578 318 Petr Syrovátka 76   Superior 19,34 4
579 160 Ladislav Gábriš 64 Ostrava Pell´s 19,35 4
580 798 Iveta Kamenicka 91 Holice Dema Asti 19,35 4
581 816 Jirka Otisk 86 Velká Polom Simplon Lexx 19,35 4
582 284 Lucie Šritrová 91 Svoboda nad Úpou Trek 19,42 4
583 229 Martin Kmostak  82 Frýdlant n.O. Scott 19,44 4
584 796 Bohumil Pizúr 59 Vsetín Kelly´s 19,45 4
585 611 Jakub Václav 89 Červený Kostelec AxitZero 19,47 4
586 615 Karel Kolasa 89   Fort 19,50 4
587 834 Wrobel Ladislav 80 Ostrava (vrátit 300,-Kč) Author Era 3,0 19,50 4
588 544 Petra Vondráková 77 Ostrava Author 19,54 4
589 545 Lenka Pisarská 80 Bohumín No Saint 19,54 4
590 782 Jan Adámek 82 Frýdek-Místek, Prokentus team   19,58 4
591 759 Pavel Slíva 71 Kopřivnice Ghost 20,08 4
592 772 Bohuslav Hruškovský 79 Kopřivnice Superior 20,23 4
593 709 Radek Gajdušek 88 Kopřivnice - Lahvators Merida 20,30 4
594 722 Ondřej Podolský 91 Štramberk Merida 20,30 4
595 773 Petr Butek 85 Kopřivnice Ghost 20,31 4
596 774 Marcel Děcký 83 Horní Bečva Merida 20,31 4
597 070 Petr Kunce, Sporťák 74 Trutnov Amulet 20,41 4
598 433 Michael Sýkora 70 Soběšovice F3 20,43 4
599 460 Jirka Lípový 86 Kopřivnice Amulet 20,43 4
600 461 Jirka Pěček 85 Kopřivnice Scott Scale 40 20,43 4
601 462 Michal Veřmiřovský 86 Kopřivnice Pells 20,43 4
602 497 Marie Suchá 82 Rapotice Superior 20,43 4
603 065 Robert Šturma (Robbe) 80 Trutnov Specialized XC 20,47 4
604 446 Honza Maršálek 90 Pálkovice Olpran 20,50 4
605 447 Petr Hrabovský 88 Frýdek-Místek Merida 20,50 4
606 454 Miloslav Maršálek 72 Pálkovice Kelly´s 20,50 4
607 333 Aleš Melka 80 Prostějov Duratec Le Moose 20,55 4
608 349 Vítězslav Kobza 69 Držovice Cannondale 20,55 4
609 466 Jiří Janka 78 Olomouc Polygon  20,55 4
610 607 Monika Jarošová 87 Olomouc Merida 20,55 4
611 608 Jakub Procházka 81 Olomouc Merida 20,55 4
612 401 Michal Horáček 81 Ostrava Kelly´s 20,57 4
613 667 Michal Šutera 88 Kopřivnice Rock Machine 20,57 4
614 668 Petra Šenková 85 Rybí Spyder 20,57 4
615 852 Martin Smejkal 74 Ivančice Kelly´s 21,00 4
616 574 Milan Kvita 81 Nový Jičín Superior 21,16 4
617 828 Dagmar Hlaváčová 81 Veselí nad Moravou Specialized 21,16 4
618 829 Luděk Zálešák 74 Velká nad Veličkou GT 21,16 4
619 291 Peter Lietavec 39 Praha Rockmachine 21,28 4
620 296 Marek Dziuba 42 Praha celopéro :D 21,28 4
621 831 David Švec 81 Hlučín GT 22,10 4
622 832 Martin Gajda 82 Hlučín Spyder 22,12 4
623 554 Martin Chladek 78 Praha Specialized Stumpjumper 22,35 4
624 334 Ivana Gecová       22,36 4
625 824 Pavel Střízek alias Pablo 76 Písek Merida 22,37 4
626 071 Vladi Ostrá 80 Beroun Anthem X2 12,32 3
627 072 Svaťa Ostrý 76 Beroun Anthem X2 12,32 3
628 456 Filip Lysek 86 Mosty u Jablunkova Superior 13,50 3
629 752 Tomáš Lakatoš 74 Kopřivnice Sprinter 14,04 3
630 699 Petra Filgasová 77 Lužná u Vsetína BMC 14,07 3
631 277 David Sadowski 85 Jablunkov MRX  14,27 3
632 278 Veronika Wolná 91 Mosty u Jablunkova Superrior 14,27 3
633 279 Miroslav Czeczotka 71 Bystřice Giant 14,27 3
634 280 Robert Szotkowski 88 Mosty u Jablunkova MRX 14,27 3
635 281 Roman Babilon 77 Oldřichovice Trek 14,27 3
636 341 Jan Hejník 80 Holešov Merida 14,29 3
637 118 Kateřina Hraběová 83 Opava Specialized 14,40 3
638 202 Martin Girášek 68 Opava Merida 14,41 3
639 597 Pavel Zákravský 79 Valašské Meziříčí Author 15,40 3
640 520 Radim Buršík 81 Zlín MRX 15,47 3
641 052 Martin Blechovský 70 Karviná / ONO to jede Specialized 15,49 3
642 053 Vladimír Mazur 70 Karviná / ONO to jede Author 15,49 3
643 600 Michal Horák 87 Brandýs nad Labem Author 15,50 3
644 579 Markéta Provalilová 75 Vizovice   15,54 3
645 088 Marek Provalil 79 Vizovice Gary Fisher 15,55 3
646 208 Michal Rychvalský 75   Twister 15,55 3
647 106 Marek Motloch 74 Vratimov CTM 16,06 3
648 222 Michal Cvrček 77 Ostrava Merida Ninety-Six 16,06 3
649 033 Roman Kovács 74 Havířov Merida 16,07 3
650 854 Pavel Tomalík 83 Frýdlant nad Ostravicí Author 16,24 3
651 150 Jura Tomiczek 90 Český Těšín Kelly´s 16,25 3
652 421 Hana Smitalová 79 Bikesport Team Mohelnice Merida 16,47 3
653 422 Tomáš Smital 76 Bikesport Team Mohelnice Merida 16,47 3
654 384 Saša Szpernol 89 Karviná Kona 16,50 3
655 599 Miloslav Koštíř 85 Brandýs nad Labem Haro 16,52 3
656 604 Jiří Staněk 73 Brno Duratec 16,56 3
657 605 Pavel Petržela 76 Brno RB 16,56 3
658 606 Petr Šrajer 71 Kanice Gary Fisher 16,56 3
659 754 Tomáš Chromečka 71 Lubina MRX 17,00 3
660 546 Martin Turza 69 Sedliště u F-M Author 17,01 3
661 295 Libor Zajonc 60 Lhotka Author 17,02 3
662 313 Vláďa Válek 69 Měrkovice Vautron 17,02 3
663 557 Antonín Pavlovec 81 SPJ Bikeři Kelly´s 17,02 3
664 556 Jaroslav Talpa 80 SPJ Bikeři Dema 17,03 3
665 558 Michal Kohut 79 SPJ Bikeři Author 17,03 3
666 560 Miroslav Schwarz 86 SPJ Bikeři Merida 17,03 3
667 749 Jan Zmeškal 68 Nová Bělá no name 17,13 3
668 042 Vladimir Skupien 78 Ostrava HARO Bike 17,14 3
669 880 Šomek Pavel 69 ostrava   17,14 3
670 211 Stránský Jaromír 71 Ostrava Merida 17,22 3
671 379 Lukáš Vajrych 83 Chotěboř Merida 17,22 3
672 054 Martin Barvínek 70 Karviná / ONO to jede Giant  17,28 3
673 553 Hendrych Vlastik 55 Chvalikovice   17,34 3
674 643 Kužílek Luděk   Kopřivnice Merida 17,37 3
675 203 Jirka Špaček 62 Čejetice Merida 17,38 3
676 614 Lukáš Klega 88   Sprinter 17,47 3
677 412 Jan Foltýn 86 Ostrava Merida 17,49 3
678 366 Zuzana Samcová (5Samyc) 81 Praha Šrek 17,51 3
679 634 Monika Chrenková 74 Olomouc Merida 17,51 3
680 678 Rastislav Chrenko 76 Olomouc Merida 17,51 3
681 037 Pavel Neradil 82 Bohumín Merida 17,52 3
682 055 Jaroslav Kresta 76 Praha Specialized 17,54 3
683 723 Libor Buchta 77 Čeladná Ravo 17,54 3
684 724 Petra Wanderbergová 87 Čeladná 4ever 17,54 3
685 601 Petr Oháňka 86 Ostrava Merida 18,01 3
686 602 Jiří Otáhal 86 Luká Merida 18,01 3
687 835 Chromčák Karel 80 Ostrava GT 18,29 3
688 124 Rudolf Pařík 67 Jihlava  Merida Rufus 18,30 3
689 125 Oldřich Karásek 58 Třešť Scapin 18,30 3
690 127 František Šindler 76 Radkov Specialized 18,30 3
691 855 Radek Drda 74 Vidče  Scott 19,04 3
692 370 Martin Štěpáník 75 Bohumín ACStar 19,18 3
693 818 Jindřich Nenza 81 Vělopolí No Saint Angel 19,32 3
694 817 Milan Otisk, 63 Velká Polom GT Zaskar 19,36 3
695 859 Adam Franěk 89 Opava Maxbike 19,43 3
696 559 Marková Gabriela 88 Ostrava Maxbike 19,44 3
697 580 Fojtíková Nikola 85 Morávka Rock Machine 19,44 3
698 591 Petr Staníček 78 Brno Superior 19,51 3
699 853 Martin Blaha 75 Ostrava Merida 20,44 3
700 695 Lenka Hidson 78 Ostravice  Schwinn  20,50 3
701 731 David Plandor 81 Štramberk Author 20,50 3
702 390 Libor Pindel 81 Kozlovice Author 21,28 3
703 391 Petr Mališ 79 Kunčice pod Ondřejníkem   21,30 3
704 592 Radka Florianová 78 Mokrá-Horákov Superior 23,30 3
705 404 Jaros Ondra 66 Frýdek-Místek GT 12,20 2
706 843 Andrzej Somerlik 66 Cieszyn (PL) Kelly´s 12,56 2
707 844 Tomasz Weglorz 78 Cieszyn (PL) Cube 12,56 2
708 845 Marek Weglorz 74 Cieszyn (PL) Author 12,56 2
709 319 Lukáš Vidlička 91 Ostrava Maxbike 13,13 2
710 666 Martin Juras 82 Karviná / Velo CCR Scott  13,13 2
711 230 Vladimír Bielik 77 Brno Pell´s 13,35 2
712 231 Tomáš Nevím 78 Brno Trek 13,35 2
713 389 Marek Janalík 93 Brno Sintesi 13,47 2
714 184 Peter Szabados 76 Ostrava - Výškovice Scott 13,55 2
715 504 Vendula Šislerová 82 Pardál team Nový Jičín Schwinn 14,27 2
716 489 Radim Purmenský 69 Pardál team Nový Jičín Sprinter 14,28 2
717 350 Miroslav Mandok 49 Krnov Author 14,32 2
718 805 Ivo Solecký 70 Karviná Author 15,23 2
719 840 Ivana Pečinková 68 Frýdek-Místek Merida 15,23 2
720 826 Peggy 75 Nový Jičín Fořt 15,25 2
721 742 Alan Břuska 83 Kopřivnice MRX 15,37 2
722 743 Václav Majkus 83 Kopřivnice GT 15,37 2
723 487 Petr Janiš 76 Brno Ghost 15,46 2
724 675 Vítězslav Obr 78   Author 15,46 2
725 103 Jaromír Veřmiřovský 74 Kopřivnice Lubina Olpran 16,16 2
726 850 Pavel Fojtík 75 Kopřivnice šlapací 16,17 2
727 694 Jana Plandorová 82 Štramberk Kelly´s 18,50 2
728 696 Radim Plšek 82 Ostrava Schwinn  18,50 2
729 537 Tereza Novosadová 82 Zlín Merida 18,58 2
730 538 Martin Janoušek 88 Zlín   18,58 2
731 825 Lukáš Koval 82 Hlučín Trek 16,24 1
732 142 Radim Valas 67 Malenovice Cube   6 dojel na Pustevny a pak jel do Malenovic na Borovou na fotbal
733 235 Lukáš Sazovský 79 Veřovice Merida 15,30 3 dovezen autem
734 056 Jirka Juřena 87 Kopřivnice Merida   3 natažený sval, z Ptáčnice pěšky do Rožnova, pak busem k doktorovi
735 204 Marek Bečvář 75 Zlín GT   3 pro vyčerpání kamaráda ukončeno na Soláni
736 205 Daniel Bečvář 74 Brno GT   3 pro vyčerpání kamaráda ukončeno na Soláni
737 207 Petr Pastyřík 55 Zlín Scott   3 pro vyčerpání kamaráda ukončeno na Soláni
738 210 Roman Žurovec 85 Fryčovice Vautron   3 po vyčerpání ze Soláně do Rožnova a pak autem domů
739 745 Jiří Stoklásek 76 Hodslavice co dům dal   3 nedojel
740 156 Pokorná Markéta   Praha Specialized 18,40 2 dojela autem
741 020 Jan Mikšovič 83 Ostrava Superior    
742 087 Václav Sýkora 92 Soběšovice Merida    
743 112 Petr Vávra 62 Stará Ves nad Ondřejnicí Superior    
744 116 Lukáš Hurník 88 Kunčice Giant    
745 140 Lukáš Konečný 79 Frýdlant n.O. Superior    
746 193 Martin Letocha 84 Kopřivnice Superior    
747 232 Jiří Kucharský 80 Ostrava Giant    
748 247 Stanislav Ploštica 84 Olomouc, caňóři Canyon    
749 250 Adam Pizúr 92 Český Těšín Amulet     nedojel
750 272 Jiří Záškodný 93 Frýdlant n.O. Bikesport    
751 275 Tomáš Karas 79 Frýdlant n.O. Merida    
752 276 Jan Páleš          
753 343 Petr Chytil 77 Prostějov Maxbike    
754 344 Rosťa Bittner 78 Olomouc Lapierre    
755 376 Milan Žák   Brno      
756 399 Daniel Schuma 75 Mořkov Sup    
757 400 Radek Mamula 69 Pálkovice nejlepší bike     po trase se nechal zlákat grilováním…
758 403 Karel Vonka 78 Rychnov nad Kněžnou TREK     po pádu skončil ve Valmezu na chirurgii, potlučený, asi s prasklou kostí a s berlemi
759 407 Jan Fajstauer 78 Rychnov nad Kněžnou Merida    
760 436 Ondřej Dvořák 81 Javornice Kelly´s    
761 437 Jaroslav Holub 85 Kopřivnice GT    
762 441 Petr Jelínek 73 Brno Giant    
763 471 Libor Balnar 71 Ostrava GT vehicles    
764 495 Přemysl Šedý 81   Gary Fisher    
765 525 Tomáš Klíma (Tomson) 70 Ostrava Author    
766 536 Josef Stloukal 80 Olomouc Bianchi    
767 561 Petr Blahovec 81 Ostrava Gary Fisher    
768 610 Dalibor Petr 75 Frenštát pod Radhoštěm Scott    
769 618 Roman Foldyna 71 Raškovice GT    
770 646 Stodůlka Aleš          
771 679 Vlastimil Čech 67 Dobrá Rock Machine    
772 693 Petr Bocek 88 Metylovice Specialized    
773 713 Lukáš Hubeňák 88 Lichnov X-Gang     nedojel
774 715 Chovanec Miroslav   Kopřivnice Author     nedojel
775 728 Michal Čapka 76 Kopřivnice RB    
776 768 Radek Bonk 76 Lubina Specialized    
777 797 Miri Berger   STS Chvojkovice-Brod Giant    
778 802 Jiří Závodský 77 Ostrava Author    
779 879 Huťka Václav 67 ostrava      
780 884 Michal Kokeš 85 Nová Ves      
konec seznamu