Kopřivnický Drtič 2017 - dojezdová listina
v listině je již pár oprav a předpokládáme, že ji budeme ještě opravovat,
tak počítejte s tím, že pořadí se může změnit
pro vyhledání svého jména použijte CTRL+F
pořadí úč.
číslo
jméno ročník město, popř. klub bike čas počet razítek pozn.
001 864 Konečný Lukáš 79 Frýdlant n. O. LOOK 14:12 10
002 430 Vaňura Martin 87 Rožnov pod Radhoštěm RockMachine 14:58 10
003 355 Jiří Květoň 84 CC La´DRACO Giant 15:01 10
004 466 Togni Paolo 79 Frydek-Mistek Canyon 15:03 10
005 201 Kavan Ondřej 77 Novatop Lapierre Sup 15:10 10
006 490 Klíma Martin 91 Kopřivnice Force 15:14 10
007 462 Piasecki Paweł 82 bbRiderZ.pl Bielsko-Biała Accent Peak29 15:32 10
008 116 Dvořák David 93 Hradec Králové Canyon 15:49 10
009 405 Čapka Michal 76 Kopřivnice Scott 15:54 10
010 465 Mirek Hupšil - Maximus 73 Frenštát pod Radhoštěm SUP 15:54 10
011 200 Vilášek Michael 79 Novatop-pierre Ghost 15:59 10
012 441 Kokeš Michal 85 NOVATOP-LAPIERRE GHOST 15:59 10
013 416 Londin Ondřej 87 Kopřivnice Maxbike 16:15 10
014 400 Lankocz Patryk 77 Olza Cieszyn Trek 16:24 10
015 565 Wawreczko Marek 87 Cieszyn Poland Merida 16:24 10
016 624 Holášek Marek 87 Frenštát pod Radhoštěm SUP 16:24 10
017 372 Kračmar Robert - Bob 75 Ski Hike Bike Vsetín Canyon 16:29 10
018 902 Ondrusz Matouš 91 Ostravice Head 16:38 10
019 888 Šigut Petr 68 Frydlant n.O kolo 16:42 10
020 152 Mikošek Marek - Vrabčák 86 Valašské Hovada Canyon  16:52 10
021 833 Duda Daniel 79 Bolatice-Borova Scott 16:52 10
022 150 Jaroň Vlastimil 68 Zašová Merida 17:06 10
023 018 Svoboda Jan 77 CykloArt bike klub Kopřivnice Canyon _ Jarmil 17:08 10
024 442 Bjaček Milan - Miloš 82 Lichnov SUP 17:10 10
025 468 Hudeček Roman - Luisi 68 Kravaře-Kouty Haibike 17:10 10
026 933 Blažek Jiří 89 Frenštát Superior 17:10 10
027 576 Petr Sehnal 74 Zlín Specialized 17:12 10
028 134 Fizek Michal 77 Třinec Giant 17:13 10
029 158 Vladimír Kadlec - Kada 77 Brno Radon 17:15 10
030 676 Macháček Tomáš machy 88 Kopřivnice autor 17:17 10
031 463 Holášek Petr 73 Kopřivnice MRX 17:19 10
032 452 Záškodný Otakar 66 Frýdlant n.Ostr. Giant 17:21 10
033 634 Daňa Tomáš - NEPOUČITELNÍ 75 Fryčovice rockmachine 17:21 10
034 648 Rachwa 86 Cieszyn   17:22 10
035 649 Firluś 85 Ustroń   17:22 10
036 651 Krzemyk 88 Cieszyn   17:22 10
037 486 Adámek Martin 76 Novatop Lapierre Suprtior M 17:24 10
038 420 Vitoch Petr 81 Nový Jičín SUP 17:25 10
039 478 Matoušek Tomáš 75 Palkovice Cannondale F-Si 17:27 10
040 338 Neradil Pavel 82 Bohumín Canyon 17:28 10
041 153 Štefka Ondřej - Ondra 91 ValMez Specialized 17:29 10
042 222 Duda Robert 65 Ostrava BMC 17:29 10
043 584 Važík Miroslav - Mirďa 80 Ludgeřovice Orbea 17:32 10
044 089 Ostrý Svaťa 76 České Budějovice Giant 17:33 10
045 508 Lednický Petr 73 Baška Canyon 17:33 10
046 262 Venca 66 Markvartovice Specialized 17:34 10
047 151 Petřek Ladislav - Laďa 70 Valašské Hovada SUP  17:35 10
048 051 Kořínek Milan 56 Hodslavice author 17:37 10
049 797 Foldyna Jiří 74  Frýdek-Místek Giant 17:42 10
050 186 Rýpar Josef 49 Frýdek-Místek Giant 17:49 10
051 682 Toman Lumír 89 Hostašovice Merida 17:50 10
052 258 Pokluda Jiří - rockycz 79 Štramberk Author 17:53 10
053 921 Krkoška Ivo - KRK 80 Ostrava - Krásné Pole Focus 17:53 10
054 342 Radimbo 74 Hrusice Superior XF 17:54 10
055 540 Rosen - Míra 77 Havířov Merida 17:54 10
056 914 Kubala Martin - Kabat 67 Kunčice p.O Haibike 17:54 10
057 535 Čechák Roman 80 Horní Tošanovice Rock Machine 18:07 10
058 347 Plevák Ivo 64 Ostrava SPECIALIZED 18:09 10
059 391 Kaločová Iveta 72 Frýdek-Místek Specialized 18:10 10
060 434 Radek Kubik - Radůz 78 Bohumín-Záblatí Blackhawk 18:10 10
061 460 Branichova Lenka 75 Toronto LapDogs Cycling Club Specialized Fate 18:10 10
062 456 Pustka Martin 85 Kozlovice Rock Machine 18:11 10
063 742 Sýkora Daniel - SIKI 83 Brno Trek 18:18 10
064 816 Grepl Miroslav 84  Olomouc Superior Riders XY  Superior 18:18 10
065 817 Ploštica Stanislav 84  Olomouc Superior Riders XY  Superior 18:18 10
066 813 Pokorný Pavel - Poky 76 Vyskoké Mýto Rock machine 18:20 10
067 796 Nytra Vojta 79  Dobratice   18:23 10
068 182 Maleňáková Aneta - Běhny z !!! 83 Říčany NoName 18:24 10
069 115 Slapekbike 70 Prštice Cannondale 18:26 10
070 149 Hadaš Vladimír - Laďa 63 Zašová RB 18:29 10
071 321 kaďák 79 Ostrava RB Lukin 18:29 10
072 723 Červenka Rosťa 75 Rybí MRX 18:29 10
073 119 Cizner Aleš - Winci 75 Prštice Focus 18:30 10
074 454 Hambálek Petr 60 Příbor Fort 18:30 10
075 461 Sanchez Alex 72 Toronto LapDogs Cycling Club Cannondale 18:33 10
076 284 Hejduk Heinz - Heinzík 90 Kopřivnice Specialized 18:34 10
077 887 Bouda Jiří 71 Šenov u Nového Jičína Stevens 18:34 10
078 346 Wala Jan 95   BIKOMATIC SPECIALIZED 18:36 10
079 457 Chovanec Miroslav 80 Větřkovický triatlon test team KHS 18:36 10
080 582 Ficker Tomáš 89  Ostrava BIKOMATIC SPECIALIZED 18:36 10
081 583 Plevák Ivo 89  Ostrava BIKOMATIC SPECIALIZED 18:36 10
082 474 Matula Roman 73 Lubina Apache 18:36 10
083 127 Fus Martin 87 Borová Specialized 18:37 10
084 659 Boček Jakub 87   Novatop 18:37 10
085 822 Krása Miloš 82 Tísek - team APALUCHA CUBE 18:45 10
086 931 Miroslav Gebauer 80 Bílovec - team APALUCHA MERIDA 18:45 10
087 118 Martinka Miroslav 76 Ivančice Merida 18:46 10
088 306 Beran Pavel Drsoň 89 Neslovice Pionír 18:46 10
089 377 Glogar Petr - pepek 81 Suchdol nad Odrou Maxbike 18:50 10
090 598 Měcháček Radek 85 SPV Strunkovice Cube 18:53 10
091 192 Hrabiec Miroslav 62 Havířov Kinesis 18:54 10
092 491 Zoun Marek 75 Frýdek-Místek SCOTT 18:54 10
093 810 Stöcker Petr 74 Havířov Rock Machine 18:54 10
094 629 Ševčík Daniel 79 Šenov Canyon 18:55 10
095 172 Zabek Dan 69 Ostrava Superfly 18:56 10
096 811 Rothkögel Lukáš 84 Havířov Ridley 18:56 10
097 851 Neumann Pavel 75 Brno Ghost 18:56 10
098 590 Burkert Michal 83 Brno Specialized 18:57 10
099 082 Tomáš Čapčuch - Tom 67 Raškovice Ghost 18:58 10
100 879 Synek Miroslav 73 Stary Jičín, Vlčnov BMC 18:58 10
101 548 HUDY 66 Ostrava Šemík 19:01 10
102 211 Zdeněk Válek - Zdena 65 Pražmo Sup 19:04 10
103 213 Martin Bukovan 89 Dobrá GT 19:04 10
104 204 Juroch Petr - Juroshi 74 Verovice Giant 19:05 10
105 207 Plaček Petr - Vlkomil 79 Konstantinovy Lázně Duratec 19:05 10
106 208 Krejčí Pavel 74 Radčice Syndicate Norco 19:05 10
107 646 Kubica Miroslav - Náčelník 65 Ostrava MRX 19:05 10
108 647 Lišková Barbara - Žgol 88 Ostrava Duratec 19:05 10
109 075 Priessnitz Vít - Víťa 72 Bílovice nad Svitavou Trek 19:08 10
110 715 Lyčka Miroslav 60 Petřvald Giant 19:08 10
111 870 Kaštura Jaroslav 81  Ostrava ČR  CORE 19:08 10
112 068 Koval Václav 83 Janovice RB 19:10 10
113 570 Šancer Jindra 78 Dobratice Focus 19:10 10
114 858 THEO 68 Ostrava SCOTT 19:10 10
115 374 Slíva Tomáš 74 Ženklava Author 19:12 10
116 102 Fabík Dalibor 79 Uh. Hradiště Canyon 19:13 10
117 105 Nebes František 79 Praha Canyon Spectral 19:14 10
118 292 Blecha Josef 87 Fryčovice Ghost RT 19:15 10
119 559 Babica Pavel 67 Trančín Canyon 19:15 10
120 223 Čajka Tomáš 84 Štramberk Ghost 19:17 10
121 168 Kubečka Tomáš 72 Paskov RB 19:18 10
122 267 Vintrlík Jan 77 Lipůvka Cube 19:18 10
123 165 Kočí David 68 Hošťálkovice Sintesi 19:19 10
124 166 Kočí Vítěslav 99 Hošťálkovice Sintesi 19:19 10
125 293 Nevlud Petr 86 Fryčovice Cube LTD  19:19 10
126 561 Babinec Marian 75 Kopřivnice Canyon 19:22 10
127 009 Berger Miri 75 CykloArt bike klub Kopřivnice  Merida120 19:23 10
128 496 Vaculík Stanislav - Staňa 80 Brno Twister 19:23 10
129 825 Šimíček Standa 81 Kopřivnice Merida 19:24 10
130 329 Trpišovský Martin - Trpo 87 Střítež Specialized 19:25 10
131 378 Hegar Pavel 77 Mlekosrby YT 19:26 10
132 379 Hrbas Jan 81 Skrivany Ibis 19:26 10
133 091 Pavel Tabányi 76 SK Ocelaci Ostrava Scud 19:28 10
134 440 Kalina Marek 84 Ostrava Maxbike  19:28 10
135 238 Kuča 75 Markvartovice Scott 19:29 10
136 066 Hanko Marián 85 Frýdek-Místek Kona 19:30 10
137 067 Valový Radek 81 Ostrava Maxbike 19:30 10
138 242 Dejv 82 Bohumín Lapierre 19:30 10
139 492 Vala Lukáš 80 Kopřivnice Kelly´s 19:30 10
140 494 Holub Jaroslav - Jarin 85 Kopřivnice RB 19:30 10
141 195 Janalík Radim 63 Klimkovice Specialized 19:33 10
142 252 Bena Radomír - Radek 61 Klimkovice Kellys 19:33 10
143 829 Kohut Libor 79 Štramberk Kangaroo 19:34 10
144 315 Kelnar Jaroslav - Kely 82 Rybí Canyon 19:35 10
145 210 Daniel Huba 89 Žabeň Haibike 19:36 10
146 003 Hyna 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 19:38 10
147 012 Pavelka Michal 87   4Ever 19:38 10
148 585 Hájek Josef 71 Karviná Canyon 19:38 10
149 587 Pieczonka Jan - Honza 99 Karviná Mongoose 19:38 10
150 101 Socha Robert - Robster 76 Kopřivnice Specialized Epic Comp 19:39 10
151 393 Matula Radek 85 Brno Merida 19:39 10
152 824 Langer Tomáš - Langi 75 Ostrava Vautron 19:39 10
153 850 Ďurovič Libor 81 Praha Haibike 19:39 10
154 056 Kladníček Petr 77 Český Těšín Giant Trance 19:41 10
155 597 Kotas Aleš 84 Stará Ves nad Ondřejnicí Stevens 19:48 10
156 039 Zdražil Jindřich 53 Nový Jičín Scott 19:50 10
157 660 Zamazal Robert 72 Ostrava Superior 19:50 10
158 863 AnEdi 83 Vautron   19:52 10
159 847 Blahovec Petr - Fazol 81 Ostrava Gary Fisher 19:53 10
160 096 Ajfel 83 Ostrava Giant 19:55 10
161 099 Bílek Radim 77 Palkovice Merida 19:57 10
162 107 Volavka Standa 64 Kopřivnice Plnokrevník 19:59 10
163 232 Ulehla Jíří - Jirka 84 Albrechtice MRX 20:0 10
164 375 Mareček Libor 77 Ratiboř Scott 20:00 10
165 939 Wachtarczyk Tomáš - WACHTY 93 Los Amateros MTB Bílovec Ghost 20:01 10
166 477 Bůžek Martin - ex!t 87 FM Kellys 20:02 10
167 156 Šproch Filip 93 kalici jednotka Zelený Číňan 20:03 10
168 373 Sedláček Zbyněk - Zbyňa 75 Ski Hike Bike Vsetín Trek 20:03 10
169 409 Galia Gabriel - Gabén 74 Frýdek Merida 20:03 10
170 932 Dufek Michal 2002 Frenštát pod Radhoštěm   20:03 10
171 287 Martinek Miloš 74 Havířov Haibike 20:04 10
172 385 Kučera Tomáš 84 Vsetín Merida 20:04 10
173 386 Kazárik Jiří 84 Orlová Agang 20:04 10
174 568 Litera Jiří 65 Praha Cube 20:05 10
175 286 Pizúr Zdenek 69 Český Těšín SUP 20:06 10
176 798 Foreth Tomas 71 Uh.Hradiste sup 20:06 10
177 799 Hampl Tomáš 69 Uh.Hradiste Scott 20:06 10
178 800 Křivák Vít 71 Uh.Hradiste trek 20:06 10
179 274 Veřmiřovský Michal - Mical 86 Kopřivnice Superior 20:09 10
180 057 Ramik Stacho   Český Těšín   20:10 10
181 392 Beilner Jaroslav - Bejk 66 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 20:12 10
182 618 Černoch Ondřej 89 Kopřivnice  co svařím to bude 20:12 10
183 842 Beilner Vojtěch - Raptor 93 Los Amateros MTB Bílovec MAXBIKE 20:12 10
184 300 Štverák Daniel - DandyS 79 FirstIS Wheeler 20:13 10
185 301 Kulla Radoslav 88 Olomouc Amulet 20:13 10
186 724 Petruška Jarda 71 Ostrava Scud 20:18 10
187 782 Šustek Kamil - kama 58 Chvalíkovice RB 20:18 10
188 433 Káňa Jan - Jarek Pružina 85 Rychvald Merida 20:19 10
189 802 Hrbáček Vít - Viktor 88 Pavlovice u Přerova Merida 20:19 10
190 432 Firla Michal - Karas 85 Rychvald GT 20:20 10
191 277 Vincent Vega 75 Výlet Liberec Giant 20:22 10
192 278 Náčelník 70 Výlet Liberec Scott 20:22 10
193 280 Bob 65 Výlet Liberec Axmann 20:22 10
194 620 Šos Ondřej - Jeff 84 Praha Giant 20:25 10
195 623 Smílek Petr - Peca 84 Praha Author 20:25 10
196 937 Verner Michal 79 Praha KTM 20:25 10
197 938 Legát David 79 Říčany Canyon 20:25 10
198 633 Lupínek Marcel 77 Čakovice   20:27 10
199 635 Matula Tom 73 Lubina Trek 20:30 10
200 636 Polášek Břéťa 77 Lubina Author 20:30 10
201 665 Pifka René 72  Ostrava  Kellys 20:30 10
202 936 Marcová Vendula 93 Velké Albrechtice B'TWIN 20:30 10
203 543 Balnar Zdeněk - Waltr 74 Ostrava Dakotateam Kona 20:30 10
204 092 Kreiss Tomáš 67 Lučina Trek 20:33 10
205 093 Hojdyš Igor 89 Lučina Giant 20:33 10
206 124 Vařeka Vladan 68 Lučina Specialized STJ 20:33 10
207 248 Nikl Luboš - Luboš 75 Svitavy Merida 20:35 10
208 249 Soukal David - David 77 Polička Merida 20:35 10
209 414 Ebr Robert 73  Frýdek-Místek  Lapierre 20:36 10
210 459 Mikuš Jiří 77 Karviná Rock Machine 20:36 10
211 630 Pošvec Zdeněk - Beny 70 Rudná Specialized 20:39 10
212 065 Hanko Petr 83 Kozlovice Merida 20:40 10
213 657 Pavlovský Milan 74 Ivančice Kellys 20:40 10
214 729 Luke 79 Dolní Lutyně Kellys 20:40 10
215 730 Bobina 56 Frýdek-Místek Author 20:40 10
216 235 Šnajdr Jiří - Jura 86 Kozlovice Sinthezi 20:43 10
217 141 Mlčoch Lubomír 65 Hnojník Canyon 20:45 10
218 106 Mrazík 79 Praha RB IQ6 20:46 10
219 100 bradkin 78 old city bjeloush 20:47 10
220 104 David Štěpánek 79 Praha RB Monster 20:47 10
221 123 Strmiska Oto 85 Ivančice-Team VanglBike Cannondale 20:48 10
222 814 Krbek Dušan - Krbec 74 Vysoké Mýto Duratec 20:49 10
223 234 Pavlovec Antonín - Toncek 81 Karviná MRX 20:50 10
224 121 Hlaváč Pavel 85 Ivančice-Team VanglBike Specialized 20:51 10
225 122 Koutníček Josef - Koutňa 83 Ivančice-Team VanglBike Specialized 20:52 10
226 140 Mlčoch Pavel 91 Hnojník Mongoose 20:52 10
227 767 Maňák David 80 Mysločovice Cube 20:52 10
228 768 Maňáková Jana 82 Mysločovice Cube 20:52 10
229 212 Mrázek Daniel 74 MTB-Zlín HAIBIKE 20:53 10
230 214 Pírek Kamil 71 MTB-Zlín FELT 20:53 10
231 251 Pírek Jan 88 MTB-Zlín CANYON 20:53 10
232 555 Kolísek Radomír - Rado 89 Havířov Kona 20:53 10
233 316 Lama 84 Rybí Canyon 20:54 10
234 572 Lužná Martina - Marťa 89 Rybí MRX 20:54 10
235 144 Marek Janík 76 Frýdek Místek Haibike 20:55 10
236 145 Pfefferova Renáta 86 Karviná Rocky Mountain 20:55 10
237 146 Heinrich Tomáš 85 Chotěbuz Merida 20:55 10
238 147 Sikora Tomáš 83 Třanovice Socialized 20:55 10
239 178 Novák Petr 80 Brno kolo 20:57 10
240 264 Kočvárek Pavel 78 Brno Author 20:57 10
241 265 Koplík Petr 79 Brno Cannondale 20:57 10
242 545 Šachr Luděk 73 Ivančice Author 20:59 10
243 263 Knoll Radim 77 Moravský Krumlov Scott 21:02 10
244 523 Chuchma Ondřej 86 Frenštát RB 21:02 10
245 638 Svoboda Přemysl - Přéma 82 Litoměřice Superior 21:03 10
246 673 Velkoborský Jakub - Kuba 2000 Ostrava - SK Jiří Team Kellys 21:03 10
247 674 Češka David - David 99 Ostrava - Champagne Showers S-Works 21:03 10
248 506 Jakl David - Jekyl 77 Řež Merida 21:04 10
249 507 Hajdušek Pavel - Paya 79 Jesenice Merida 21:04 10
250 313 Marek Brandštetr 77 Brno On-One 21:05 10
251 314 Žilínský Pavel 73 Valašské Meziříčí Scott 21:05 10
252 926 Kresta Jakub 84 Kopřivnice Superior 21:06 10
253 341 Rek Lubomir 81 Kopřivnice RockMachine 21:07 10
254 390 Fojtík Radek 66 Frýdek-Místek Cube 21:07 10
255 297 Beran Zdeněk - SAGAVA 68 NESLOVICE Liberta 21:08 10
256 422 Milich Marek - Bomber 89 Štramberk Superior 21:09 10
257 423 Stančík Adam - Harapes 88 Nový Jičín Giant 21:09 10
258 425 Bednář Jiří - Nový člověk 89 Sedlnice Rock Machine 21:09 10
259 171 Lukáš Petr       21:10 10
260 787 Kostka Pavel 68 Nový Jičín Scott 21:10 10
261 807 Bittner Rostislav 78 Olomouc Lappiere 21:10 10
262 808 Štos Miroslav 62 Olomouc RB 21:10 10
263 137 Kulišek 81 Hlučín RB 21:12 10
264 138 Ondrášek 2000 Hlučín Bike 21:12 10
265 820 Švec David - Švícko 81 Hlučín RB 21:12 10
266 376 Stibor Michal - Stibi 75 Nový Jičín 4ever 21:13 10
267 765 Slíva Pavel 71 Kopřivnice ghost 21:13 10
268 766 Filip Martin 68 Frýdek-Místek specialized 21:13 10
269 571 Willy 80 Ostrava RB 21:15 10
270 781 Pavlíková Kateřina 80 merida   21:15 10
271 711 Kája 85 Ostrava Scott 21:16 10
272 844 Decarli Láďa 76 Praha Pells 21:16 10
273 845 Šimek Petr 80 Praha Pells 21:16 10
274 455 Šproch Vladimír 66 Příbor Maxbike 21:17 10
275 869 Smida Martin 82  Liptovsky Mikulas SR  SR 21:17 10
276 522 Staněk Vladimír 88 Kopřivnice 4ever 21:19 10
277 069 Szpernol Saša 89 Karviná Merida 21:21 10
278 070 Ryšavý Lukáš 90 Karviná Merida 21:21 10
279 175 Daňhel Josef - předseda 50 Prštice Cannondale 21:22 10
280 117 Pokorný Miroslav 70 Ivančice Canyon 21:23 10
281 868 Chovanec Peter 83  Spisska Nova Ves SR  SR 21:23 10
282 553 Burian Pavel - Pája 75 Drnovice   21:24 10
283 950 Horníček Zdeněk 2000 Brno Apache 21:24 10
284 095 Čempel Jura 82 Ostrava Tykev 21:33 10
285 111 Rozsypálek Petr - Rosy 79 Kopřivnice Merida 21:35 10
286 431 Špurek Pavel - Pavlín 85 Rychvald MRX 21:40 10 1x spadnul, 1x urval řetěz (opravil) a 2x pomohl zalepit defekt
287 285 Tomáš Koliba - Tommy 89 Kopřivnice RB 21:42 10
288 771 Horky 87 Kopřivnice Merida 21:42 10
289 877 Kuzma Petr 81 Ostrava Giant 21:43 10
290 897 Kohut Luděk 74 Frýdek-Místek RB bike  21:47 10
291 038 Češík Miloš 74 Citroen team Forever 21:48 10
292 035 Panáček Antonín 72 Citroen team   21:54 10
293 464 Glas Tomáš 66 Šenov RockMachine 21:54 10
294 169 Vaněk Martin 74 Ostrava-Svinov Giant 21:59 10
295 170 Vaněk Vladimír - Vláďa 80 Frýdlant nad Ostravicí GT 21:59 10
296 654 Kuklinková Kateřina 76 Zastávka Cube 22:00 10
297 655 Břínková Jana 66 Oslavany Lapierre 22:00 10
298 721 Pagáčová Iveta - ivet 84 Olomouc - FixieSafety car S.Fejtík 22:00 10
299 653 Řezáčová Petra 72 Zastávka Cannondale 22:00 10
300 685 Pavel Kaňok - Sršňák 88  Kuřim-FBB Brno  Schvinn 22:01 10
301 125 Poštulka Michal - Majki 89 Kozmice Stevens 22:03 10
302 126 Urban Mirek 89 Hlučín Stevens 22:03 10
303 128 Bartusek Tomáš - Bart 81 Bělá Gary Fisher 22:03 10
304 915 Šimíček Pavel - Basic 72 Velké Meziříčí Giant 22:07 10
305 544 Vicherek Aleš 83 Petřvald RB 22:10 10
306 055 Jašek Petr 75 Kopřivnice Specialized 22:13 10
307 566 Salač Luboš - Lars 75 Řepčice Trek 22:18 10
308 567 Blažej Petr 73 Praha Mrázek 22:18 10
309 569 Háp Zdeněk 76 Praha bike 22:18 10
310 895 Barošek 71 Závišice224 SUPERIOR 22:20 10
311 896 Barik 99  Bulharska7NovýJičín SUPERIOR 22:20 10
312 084 Lošák Drahomír - Drahoš 56 Závišice GIANT 22:32 10
313 085 Lošák Pavel - Pavel 84 Brno Canyon 22:32 10
314 203 Hudák Igor 88 Pohledec DEMA 22:32 10
315 444 Podolský Ondřej - Pody 91 Štramberk Merida 22:37 10
316 777 Slováček Lubomír - Bublo 91 Štramberk Rock Machine 22:37 10
317 307 Hykl Milan 77 Krouna Kellys 22:42 10
318 308 Hykl Milan 2002 Krouna Max-bike 22:42 10
319 479 Klímek Ondřej 79  Lichnov  MaxBike 22:42 10
320 500 Veřmiřovský Jakub - Veřma 90 Kopřivnice SuperApache 22:42 10
321 439 Pejčoch Dan 83 Ostrava GT 22:43 10
322 348 Otýpka Jaromír OTTO 81 Brno Haibike 22:44 10
323 518 Nečas Aleš 78 Studénka Canyon 22:44 10
324 728 Horák Lukáš 81 Studénka CANYON 22:44 10
325 132 František Šindler - Fanda 76 Radkov Specialized 22:51 10
326 173 Vlach Jiří - Jirka 60 Benetice Trek 22:51 10
327 174 Štěpánek Jiří - Jirka 80 Telč Haibike 22:51 10
328 947 Škola Školík 79 Ostrava Orbea 22:57 10
329 948 Školová Lusy 81 Ostrava Orbea 22:57 10
330 481 Ambrož Lukáš 89 Frýdek-Místek   23:58 10
331 482 Křibík Lukáš 89 Frýdek-Místek   23:58 10
332 483 Komárek Tomáš 90 Frýdek-Místek   23:58 10
333 218 Vysoký Miroslav - Miro 66 Banská Bystrica Canyon Neuron 24:50 10
334 216 Pyszko Honza 70 Ostrava UZZI 24:52 10
335 217 Píš Patrik - Paťo 72 Banská Bystrica Giant Trance 24:52 10
336 406 Karel Farkaš 66 Kopřivnice Focos 15:50 9
337 911 Směja Richard - Richmond 73 Nový Jičín SUP 15:53 9
338 194 Lanča Petr 72 Baška Max 16:15 9
339 181 Svatoň Aleš - Československá strela 74 Říčany Superior 16:53 9
340 383 Oháňka Petr 86 Ostrava RB 16:55 9
341 881 Slanina Radim 86 Nové Sedlice Sup 17:05 9
342 882 Sniehotta Patrik 86 Kobeřice Cube 17:05 9
343 599 Drozdek Pavel - Krtaak 65 Poruba MRX 17:21 9
344 644 Kubalec Tomáš - Bakun 90 Kopřivnice Kellys 17:22 9
345 828 Smíšek Aleš 67 Korouhev   17:22 9
346 021 Marta Kozinová 85 Lubina GERY 17:31 9
347 022 Michela Havlová 85 Tichá Trekking fox 17:32 9
348 645 Grygařík Václav - Venca 90 Kopřivnice Rock Machine 17:44 9
349 052 Žitnik Milan 82 Hodslavice merida 18:02 9
350 614 Zacha Jiří - Jirka 73 Třebíč Specialized 18:09 9
351 684 Hrabec Lukáš 81 Fryčovice GHOST 18:19 9
352 259 Zela Radek - Kowboj X. 78 Frenštát pod Radhoštěm Giant Reign 18:20 9
353 255 Pavlová Dagmar - Čertica 58 Daremní Superbike1 18:27 9
354 354 Horák Dalibor 62 Libhošť Spyder 18:27 9
355 830 Pobořil Bohumil 67 Hodslavice Author 18:27 9
356 356 Pobořilová Helena 66 Hodslavice MRX 18:29 9
357 061 Siroky Milan - míďa 63 Vysoké Mýto Spešl 18:30 9
358 865 Diblík Michal - Dibla 89 Vysoké Mýto Fatboy 18:30 9
359 221 Třuslo Pavlík - Pavlík 78 Ostrava-Poruba MAXIBIKE 18:32 9
360 081 Hejník Jan 80 Holešov Merida 18:34 9
361 384 Schrenk Jan 89 Ostrava Ghost 18:35 9
362 324 Sýkora  Jiří 74 Ostrava Kellys 18:42 9
363 328 Mechel Jakub 2000 Ostrava Kellys 18:42 9
364 751 Pavlíček Petr 76  Bílovice nad Svitavou  Scott 18:55 9
365 661 Jakub Sokola 84 Brno Haibike 18:55 9
366 747 Škorpík Roman 75 Brno Cannondale 18:55 9
367 010 Kocurek Igor 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Lapierre 19:03 9
368 273 Valkovec Miloš - walec 81 Zvolen Trek 19:06 9
369 272 Kolodzieyski Bohdan 79 Ružomberok Canyon 19:07 9
370 789 Beil Richard 77 Opava Specialized 19:16 9
371 943 Nyitraiová Anetta 90 Staré Heřminovy Ghost 19:17 9
372 944 Kopecký Vít 85 Opava Superior 19:17 9
373 719 Kanaláš Ondra KANÁL 81 Kunčice p.O. Full 19:22 9
374 853 Groš Štefan_ml. 84 Frenštát pod Radhoštěm Votec 19:22 9
375 493 Kašpar Petr - Kašpy 86 Kopřivnice Merida 19:24 9
376 734 Grochol Jakub - želva 84 Frydek-Mistek Merida 19:27 9
377 764 Pindur Ivan 84 Frýdek-Místek Merida 19:27 9
378 691 Mück Pavel 78 Ostrava Ghost 19:28 9
379 693 Horinek Honza 66 Fryčovice   19:28 9
380 698 Klimicek Jaromir 84 Brno Specialized 19:28 9
381 689 Mikšovič Honza 83 Horní Datyně Ghost 19:28 9
382 220 Zmeškal Honza 64 Nová Bělá Focus 19:30 9
383 513 Pustějovský Petr (ced. Vilda)  75 Bartošovice SUP 19:31 9
384 254 Pavlíková Barbora - Bája 81  Šenov u NJ Merida-onetwenty 19:34 9
385 363 Pavlík Jarek 83 Brno Bikehiking team Specialized 19:44 9
386 364 Kučera Ondřej 82 Vysoké Popovice Bikehiking team Pell's 19:44 9
387 941 Krčmář Roman 68 Uničov Specialized 19:45 9
388 942 Vaněk David 78 Uničov Specialized 19:48 9
389 323 stanibrod 83 Ostrava 4e 19:49 9
390 319 wilda 81 Ostrava Nenávist 19:49 9
391 320 zdenno 78 Ostrava Kona 19:49 9
392 250 Pikovský Jiří - Piki 78 Svitavy Superior  19:57 9
393 154 Vlk Ondřej 87 Kalicí jednotka Specialized 20:03 9
394 834 Beilnerová Renáta 96 Bílovec Specialized 20:12 9
395 873 Pšeja Vojtěch 66 Kopřivnice GHOST 20:12 9
396 880 Válková Klára 91 Los Amateros MTB Bílovec MRX 20:12 9
397 419 Znamec Roman 76 Metylovice Merida 20:13 9
398 749 Šustek Ondřej 85 Chvalikovice 4ever 20:18 9
399 103 Nebes Vojta 77 Praha GT 20:22 9
400 112 Šutera Michal 88 Kopřivnice  Canyo 20:23 9
401 878 Kyselá Hanka 88 Hodslavice Merida 20:23 9
402 928 Hruška Jiří - Hrushi 88 Bílovec HEAD 20:26 9
403 929 Lakomý Tomáš - Laky 90 Pustějov Ghost 20:30 9
404 930 Jandek Martin - Jandiee 98 Bílovec Trek 20:30 9
405 907 Mikoláš Libor 79 Nový Jičín Specialized 20:36 9
406 692 Daněk Michal 87 Studénka   20:43 9
407 079 Viktory Pavol 76 Trnava Slovensko Cube 20:48 9
408 184 Kaucký Jan - Honza 56 Bílovice n.Svit Specialized 20:50 9
409 332 Procházka Jakub - Kubos 81 Olomouc Merida 20:54 9
410 333 Pátík Petr - Paťas 82 Žalkovice Canyon 20:54 9
411 502 Staněk Tomáš - toms049 79 Ostrava Specialized 21:6 9
412 503 Richter Tomáš - Leon 79 Ostrava Specialized 21:06 9
413 299 Karlos 84  Olomouc  GT 21:17 9
414 296 Křístek Jan 82 Kopřivnice rb 21:18 9
415 510 Suchá Marie 82 Rapotice SUP 21:18 9
416 298 Sterninho 85  Olomouc  MRX 21:19 9
417 365 Kučera Vít 82 Brno Bikehiking team Specialized 21:38 9
418 367 Kutáč Ivo 81 Brno Bikehiking team RB 21:38 9
419 368 Kubečka Libor 80 Brno Bikehiking team Superior 21:38 9
420 369 Nykodým Jiří 77 Brno Bikehiking team Stevens  21:38 9
421 778 Bešina Adam - AdiOverRide 89 Orlová noname 21:42 9
422 495 Gribo 89  Bohumin-Zablati  Radon 21:46 9
423 628 Šimik Marcel 73 Lučina Author 21:54 9
424 922 Liška Marek 95 Krmelín Ghost 21:57 9
425 923 Menšík Jiří- Jura 95 Stará Ves nad Ondřejnicí Rock Machine 21:57 9
426 343 Grmela Petr 85 Brno Kozabike 21:58 9
427 344 Dufek Michal 87 Brno Kozabike 21:58 9
428 916 Bouček Ladislav - Bouci 64 Velké Meziříčí Superior 22:04 9
429 639 Mašata Jiří - Jirka 82 Ústí nad Labem GT 22:12 9
430 688 Šimonová Elen 82 Horní Bludovice  Haibike 22:22 9
431 253 Pavlík Petr - Ďábel 81 Šenov u NJ Merida-onetwenty 22:30 9
432 917 Beránek Jaroslav - Berys 77 Velké Meziříčí Superior 23:09 9
433 289 Lachym 75 Mirošovice Trek Fuel EX 7 23:13 9
434 133 Janiš Peter 64 Bratislava Canyon 24:14 9
435 913 Kohut Michal 79  Dolní Domaslavice Ghost 15:10 8
436 488 Honkyš David 82 Ostrava Trek 16:07 8
437 110 Kopřiva Martin 94 Ostrava 4Ever 17:44 8
438 401 Zapy 93 Kopřivnice Specialized 18:55 8
439 402 Bulač 68 Kopřivnice GT 18:55 8
440 305 Kadlec Jenda 87 Ostrava Force 18:59 8
441 071 Kunc Richard 75 Brno Corratec 19:01 8
442 072 Zlatkovský Michal - Zlaťák 75 Brno Canyon 19:01 8
443 893 Pruchnický Lukáš 88 Ostrava MRX 19:02 8
444 894 Hrabovský Adam 88 Ostrava Scott 19:02 8
445 276 Mia Wallace 72 Liberec-Wild&Wonderful Giant 19:17 8
446 281 Meggie 72 Jablonec nad Nisou-Wild&Wonderful Cube 19:17 8
447 683 Štefek Ladislav - Kenour 73 Kopřivnice Lapierre 19:22 8
448 856 Gerych Josef - Gero 72 Fulnek Fuji 19:22 8
449 219 Polach Ren - Škodík 73 Řepiště Stýv 19:25 8
450 243 Žáček Petr 60 Kunčice p. O. Cube 19:30 8
451 438 Šnapka Tomáš 53 Frýdlant Cube 19:50 8
452 139 Johan 63 Hlučín RB 20:05 8
453 809 Havelka Tomáš 65 Olomouc GT 20:11 8
454 509 Hohn Jiri 76 Skikoprivnice   20:20 8
455 562 Bachty 74 Kopřivnice Author 20:21 8
456 472 Prívara Marek 87 HO Mosty u Jablunkova Ibis 20:25 8
457 473 Sikora Tomáš 87 HO Mosty u Jablunkova RB 20:25 8
458 589 Kopřiva Martin 70 Ostrava socialized 20:38 8
459 595 Volna veronika - Verca 73 Karvina MRX 20:43 8
460 596 Zuczkova Aleksandra - Ola 76 Orlova nejaky bike 20:43 8
461 098 Cieslar Bóďa 84 Dolní Žukov Author 21:16 8
462 114 Papak Antonín 91 Mošnov Sup 21:19 8
463 527 Salvet Milan 89 F-M GT 21:21 8
464 528 Chuchválek David 88 F-M Specialized 21:21 8
465 437 Hef 88 Ostrava Commencal 21:45 8
466 011 Bainar Petr 62 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo 22:15 8
467 591 Řehořková Ivana 88 Brno Superior 22:16 8
468 592 Hlahulková Kristýna 86 Žeraviny Apache 22:16 8
469 785 Dyba Marek - Maroš 90 Frýdek-Místek Specialized 22:47 8
470 786 Voráčková Adéla - Adéla 93 Ostrava Focus 22:47 8
471 429 Košárek Pavel 93     22:48 8
472 504 Kubica Libor 88 Frýdek-Místek GT 22:48 8
473 784 Volný Radek - Radis 90 Frýdek-Místek Ghost 22:53 8
474 826 Hermann Patrik 93 Frýdek-Místek Kellys Gate 30 22:53 8
475 805 Svotec 66 Kunčice Sup 22:59 8
476 806 Kalfas 67 Planiska Olpram 22:59 8
477 001 Munzi 46 CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000 23:08 8 nejstarší a dlouhé roky pravidelný účastník
478 362 Pasek Radek 82 Ostrava Bikehiking team Specialized 23:43 8
479 366 Pavlíček Milan 82 Brno Bikehiking team GT 23:43 8
480 008 Tomáš 90 CykloArt bike klub Kopřivnice NS Bikes Soda Air 24:50 8
481 014 Kuba 95 CykloArt bike klub Kopřivnice Stumpjumper FSR Comp EVO 24:50 8
482 536 Vrána Pavel 83 Kopřivnice ghost 25:46 8
483 884 Veterán 48 Brušperk Leader Fox 10:41 7
484 823 Rymel Adrián 75 Zásmuky Norco 13:23 7
485 340 Macháč Pavel 67 Ženklava RockMachine 15:57 7
486 505 Slíva Petr 86 Vratimov Cube 16:43 7
487 005 Martin 75 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized 16:46 7
488 006 Šimon 2004   Merida 16:46 7
489 197 Sedlák Petr 72 Havraníky Author 16:46 7
490 036 Kotek Jiří 82 Citroen team Superior 16:54 7
491 037 Šenk Daniel 76 Citroen team MRX 16:54 7
492 498 Hanzelka Jiří 90 Kozlovice Specialized 17:10 7
493 501 Čeladník Zdeněk 69 Kopřivnice Specialized 17:33 7
494 925 Šnyrych Petr 72 Rožnov pod Radhoštěm Hibike 17:33 7
495 748 Soukal Petr 76 Bílovice nad Svitavou Scott 18:14 7
496 750 Hončová Jana 75  Brno  Cannondale 18:14 7
497 740 Osty 78 Lichnov Superior 18:18 7
498 616 Doležal Ludvík 74 Litovel Cube 18:27 7
499 573 Vajrych Lukáš 83 Chotěboř Merida 18:33 7
500 827 Kozelský Radek - Kozel 72 Bistec Specialized 18:33 7
501 511 Holáň Marek 90  Kopřivnice   18:43 7
502 205 Šenk Tomáš 73 Plzeň Giant 18:48 7
503 358 psot 78 Sheriff Wiggum Sport Team Trek 19:07 7
504 359 faryna 81 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost 19:07 7
505 228 Chytil Ondřej - taťka 75 Olomouc Haibike 19:23 7
506 229 Chytil Petr - Peťa 77 Prostějov Focus 19:23 7
507 424 Páleník Branislav - Kamzík 89 Prievidza Giant 19:28 7
508 871 Gabuš 91 Košatka Ghost 19:30 7
509 427 Staňo Alexandr 67 Brno   19:37 7
510 412 Král Milan 72  Jeseník  Merida 19:38 7
511 413 Baťa Tomáš 79  Jeseník  Ghost 19:38 7
512 737 Ducháčová Veronika - Verísek 86 Ostrava RB IQ 275 20:23 7
513 736 Ducháč Jakub - Kubík 82 Ostrava RB IQ 20:28 7
514 883 Leny 77 Bobrovniky Specialized 20:30 7
515 404 Filgas Vlastimil 87 Kopřivnice RB 20:40 7
516 239 Kača 78 Bohumín Specialized 20:41 7
517 240 Maro 77 Bohumín Kellys 20:41 7
518 241 Dejdyn 77 Bohumín Specialized 20:41 7
519 334 Martínek Jaroslav - Jamar 83 Véska  Trek 20:41 7
520 637 Homola Mirek 71 Kopřivnice Kellys 20:46 7
521 349 Otýpka Ondřej Oťas 88 Brno Leader Fox 20:50 7
522 352 Ingr Jiří George 80 Brno Radon 20:50 7
523 841 Ivánek Petr - Pepe15 95 Český Těšín On-One 21:22 7
524 225 Pospíchal Martin - Maart 89 Fryšták Specialized 21:45 7
525 063 Konečný Pavel 72 Břeclav Sintesi 911 22:00 7
526 064 Janka Jiří 78 Olomouc skládačka 22:00 7
527 290 Hřebík Michal 73 Praha Apache 22:01 7
528 291 Lucky Martin 73 Praha Cannondale 22:01 7
529 551 Hyvnar Martin - Pačes 75 Závišice Merida 23:23 7
530 762 Gruň Filip - Orel 86 Hlučín Cannondale 13:12 6
531 775 Josefus Petr - Petrsek 86 Hlučín SUP 13:12 6
532 302 Přecechtěl Michal 85 Olomouc Kross 16:13 6
533 303 Pavlik Petr 84 Olomouc Canyon 16:13 6
534 671 Saidl Honza 80 Praha Canyon 16:26 6
535 672 Pertlík Tomáš - pertlaizz 80 Kolovraty Canyon  16:26 6
536 231 Turza Martin - Kató 69 Sedliště GT 16:53 6
537 260 Němec Petr - Petr 77 Ostrava Author 17:06 6
538 717 Jalůvka Staňa 79 Trojanovice CTM 17:51 6
539 718 Ťulák Dalibor 78 Frenštát p.R. Pells 17:51 6
540 720 Vlček Jura VLK 78 Kozlovice Specialized 17:51 6
541 874 Maňas Jiří 87  Frenštát p. R.  GENESIS 17:53 6
542 269 Knebl Mojmír 69 Krmelín Sintesi 18:15 6
543 664 Martin Kubicek - MartinXC 64 Lelekovice Klein 18:19 6
544 776 Slavík Rostislav 74 Kopřivnice Rock Machine 18:19 6
545 256 Vrána Radomír - Špekoun 86 Nuk-Nuk Team Krásná Superior 18:31 6
546 949 Misař Jan 89 Brno Kellys 18:31 6
547 763 Vlček Pavel - VLK 81 Luhačovice MAXBIKE 18:32 6
548 697 Bůžková Jana 82 Háj ve Slezsku Morxes Adventure 19:14 6 jela na koloběžce
549 135 JardaV 51 Hošťálkovice Giant 19:15 6
550 398 Šmuch Pavel - SnyX 90 Nový Jičín MRX 19:16 6
551 399 Reese Jiří - Pantheer 82 Kopřivnice CTM 19:16 6
552 196 Janalík Tomáš 2002 Klimkovice Sintesi 19:33 6
553 283 Gans Jura - Bruno 78 Příbor Author 19:36 6
554 394 Mamula Lukas 77  Palkovice  YT 19:46 6
555 395 Mamula Jakub 2008 Pálkovice  NQ 19:46 6 nejmladší účastník, 9 let
556 669 Hrubý Petr 84 Příkazy   19:56 6
557 670 Kožuszníková Zuzana 87 Petrovice u Karviné   19:56 6
558 872 Iggy 87 Brušperk Spider 20:00 6
559 198 Daniel Hlaušek - Dann 85 SKalice MRX 20:06 6 od K4 bolest kolene, záběr jen jednou nohou a takto dojel do cíle
560 469 Zatopek Zbyněk 80 Příbor Commencal Meta 4V 20:13 6
561 744 Střílka Radim 70 Kostelec Kellys 20:17 6
562 745 Krystek Miroslav 78 Děrné noname 20:17 6
563 838 Loub Luděk 72 Koprivnice superior 20:30 6 urval po startu řetěz, opravil a odstartoval znovu v 8,30 h
564 060 Kostková Martina - Tinka 76 Klimkovice Ghost 20:48 6
565 058 Hruška Pavel - Paulino 79 Vanovice Scott 20:50 6
566 537 Hajdušek Petr 83 Kopřivnice noname 20:51 6
567 607 Fojtík Petr 73 Kopřivnice horské 20:51 6
568 288 Martin Papík 75 Divišov Kellys 21:16 6
569 227 Sichálková Natálie - Naty 94 Zlín Scott 21:44 6
570 226 Kratina Tomáš - Kraken 90 Zlín Scott 21:45 6
571 662 Jirka Plevka Vyplel 81 Frenštát p.R. RM Blizzard 23:48 6
572 663 Hanigovská Žajka 95 Frenštát p.R. RM Blizzard 23:48 6
573 900 Hromádka Zdeněk 59  Frýdek-Místek Jump sport Bulls Twenty9 13:50 5
574 650 Daduś 57 Goleszów   14:42 5
575 605 Marek Motloch - Moty 74 Vratimov CTM 15:03 5
576 185 Hosch Jaromír - Jára 89  Frýdek-Mistek Scud 15:05 5
577 497 Markovič Lubomír - Luboš 76 Brno Cube 15:10 5
578 167 Volný Miroslav 72 Paskov Maxbike 16:50 5
579 812 Šigut Martin - Šigi 79 Choceň Core 16:54 5
580 588 Böhm Martin 69 Karviná Merida 17:11 5
581 410 Kobza Vítězslav 69 Držovice Cannondale 17:12 5
582 615 Sedlář Drahomír 56 Olomouc Centurion 17:18 5
583 690 Lys David 77 Kateřinice Ghost 17:47 5
584 541 Matula Vít 82 Ostrava GT 17:50 5
585 758 Wrobel Ladislav - Demon 80 Ostrava specialized 17:50 5
586 129 Rudolf Pařík - Rufus 67 Jihlava Specialized 18:41 5
587 131 Oldřich Karásek - Olda 58 Třešť Scapin 18:41 5
588 641 Divin Michal - Anděl 77 Jozefovice Canyon 18:46 5
589 642 Divinova Tereza - Terka Frajerka 82 Jozefovice Kellys 18:46 5
590 643 Tribula Tomaš - Tomaš 74 Martinov Kellys 18:46 5
591 640 Laryš Jiří - Rybiz 76 Hrabyně Haibike 18:47 5
592 353 Janský Oleg - Lešek 59  Hodslavice Specialized 18:53 5
593 470 Manas Robert 76 Nový Jičín Cannondale Trigger  19:03 5
594 840 Kudělka Jakub - Koudy 90 Nový Jičín Žilina Dynamic 19:26 5
595 619 Igliar Radovan - proteo 84 Praha Trek 20:05 5
596 310 Lukáč Michal - FLASHGORDON 88 Ostrava Šlapomilové Kellys 20:29 5
597 311 Lukáč Zdeněk - DUDELEBOWSKI 68 Ostrava Šlapomilové 4ever 20:29 5
598 836 Šebestík Jiří 72 BALAMUTI Kopřivnice RockMachine 13:43 4
599 855 Kotek Petr 75 Ostrava Superior 13:43 4
600 411 Lička Werner 67 FAINE Bohumín BMC 13:44 4
601 244 Petr Jaroslav - Pires 82 Trojanovice Superior 14:21 4
602 245 Petrová Kateřina 83 Trojanovice Maxbike 14:21 4
603 613 Krčál Jaroslav - Jarda 61 Třebíč Merida 14:28 4
604 612 Mikuláš Ladislav - Laďa 75 Věstoňovice Author 14:50 4
605 756 Šupa Michal 2001 Kopřivnice Maxbike 14:50 4
606 795 Šimůnek Michal 2000 Kopřivnice Merida 14:50 4
607 531 Somerlik  Andrzej 66 Cieszyn Kellys 15:00 4
608 532 Sikora  Kaziimierz 58 Goleszów Specialized 15:00 4
609 533 Białogłowicz  Jan 63 Cieszyn KTM 15:00 4
610 927 Hykel Vít 87 Kopřivnice Superior 15:18 4
611 159 Gromnica Bohuslav 70 Zátor Giant 15:29 4
612 160 Smolík Zbyněk 70 Ostrava Giant 15:29 4
613 161 Zapletal Ivo 88 Valšov Maxbike 15:29 4
614 602 Záborský Ondra 81 Štramberk Rock Machine 15:36 4
615 603 Leiter Zdena 82 Libhošt Vautron 15:36 4
616 371 Dostál Jiří 83 Ostrava Author 15:47 4
617 755 Šupa Milan 75 Kopřivnice Maxbike 16:07 4
618 760 Šula Martin 85 Kopřivnice RB 16:7 4
619 761 Kašpy 75 Kopřivnice Merida 16:07 4
620 772 Hidalgo Michal 89 Štramberk SUP 16:7 4
621 849 Machetanz Miroslav - Machy 71 Příbor   16:07 4
622 757 Chromčák Karel - Dino 80 Ostrava scud 16:42 4
623 725 Grussmann Jakub - Kolumbus 83 Nový Jičín Canyon 16:53 4
624 727 Mrva Roman 79 Nový Jičín   16:53 4
625 180 Macková Lenka - Československá strela 70 Říčany NoName 16:54 4
626 726 Boček Petr - Bocelli 83 Uherský Ostroh Kaňour 16:54 4
627 529 Feilhauer Martin - GS 77 Příbor pXXL 17:18 4
628 705 Kellnerová Dominika - Domouš 88 Brno Scott 19:09 4
629 716 Hudáková Markéta - Mako 92 Pohledec DEMA 19:09 4
630 054 Provalil Marek 79 Vizovice Gary Fisher 19:15 4
631 560 Provalilová Markéta 75 Vizovice Pells 19:15 4
632 621 Šosová Mariana - Argyle 87 Praha Giant 20:05 4
633 622 Šos Libor 59 Zlín Kelly´s 20:05 4
634 731 Jeseter 73 Orlová Kellys 20:43 4
635 489 Petrik Zbyněk  77  Brno  Cube 13:57 3
636 524 Koliba Jan jr. 93 Frenštát Agang 14:20 3
637 361 Pokorný Pavel - Pantani 77 Trutnov Focus 14:28 3
638 325 Hrabovský Aleš 2000 Ostrava Pell's 14:58 3
639 326 Hrabovský Radek 73 SachasporT Specialized 14:58 3
640 327 Hrabovský Radek 97 SachasporT Force 14:58 3
641 604 Veřmiřovský Jaromír - Jára 74 Kopřivnice Lubina Olpran 15:42 3
642 606 Fojtík Pavel   Kopřivnice    15:42 3
643 446 Rampa 86 ButterflyBikers Simplon 16:21 3
644 447 Kate 85  ButterflyBikers RB 16:21 3
645 448 Kapitán 63 ButterflyBikers GT 16:21 3
646 270 Rozmahel Radek 74 Ludgeřovice Cannondale 16:43 3
647 059 Špotáková Petra - Babča 78 Brno Merida 18:31 3
648 586 Pieczonka Alan - Alan 71 Karviná Maxbike 19:25 3 své kolo dal před K3 synovi, který měl s ním problémy, aby to mohl ujet celé
649 940 Pretorius Jiří 75 Praha Cannondale 19:38 3 zrušil kolo na 13.km, vrátil se a Drtiče běžel bez kola
650 687 Pelech David 89 Ostrava Specialized 22:22 3
651 335 Hrabica Ondřej - krabica 82 Václavovice Turner 8:20 0 z důvodu zranění jel jen start a 1.kopec, aby nasál atmosféru Drtiče
652 261 Kubaláková Petra 79 Ostravice Author 16:13 0
následuje seznam těch, co nedojeli do cíle, na letní stadion
pokud v tomto seznamu jste bez informací, prosím napište nám, kolik kontrol jste získali a jak jste dopadli
pozn.
891 Frydrych Tomáš - frigo 70 Los Amateros MTB Bílovec Specialized   7 zlomil si klíční kost, pak dojel 7km na K6 a odvezli ho do nemocnice
345 Kozarek Vladimir 87 Brno Kozabike   6 dojel na Soláň K5 a vzdal kvůli křečím
575 Petr Janis 76 Praha Ghost   6 zapíchli to na Soláni, chyběl jim morál
577 Obr Vítězslav 78 Třebíč Trek   6 zapíchli to na Soláni, chyběl jim morál
415 Kolář Ivo 91 Staříč  GT   5 po 5.kontrole skončil (zatím nevíme proč)
626 Zrubek Pavel 59 Frenštát p/R horské rychlé   4 dojel na K3, pak doprovodil kamaráda směrem domů
627 Kvita Lukáš 77 Frenštát p/R horské pomalejší   4 dojel na K3, pak jej zradily nohy a jel po zkracovačce a cestou domů
946 Krumpolc Petr - malina 86 Osoblaha Author   4 na K3 Súkenické došly síly, i tak ujel 100km a nastoupal přes 2500m
580 Nohlová Lucie 92 Janovice-Bystré     2 z důvodu nedostatku času jen Pustevny, pak k V.Javonríku a zpátky
890 Gurecka Katerina 81 Amman Jordan     3 z důvodu nedostatku času jen Pustevny, pak k V.Javonríku a zpátky
934 Polášek Roman 89 Nuk-Nuk Team, Krásná Giant   1 otočil to před Pustevnami ze zdravotních důvodu
935 Žák Petr 94 Nuk-Nuk Team, Měrkovice Trek   1 otočil to před Pustevnami ze zdravotních důvodu
033 Karkošková Renča - Karkulka 84 Radkov, Novatop Ghost Ghost Slamr    
142 Loeffler Roman - Leffi 86 Svitavy Radon    
148 Sadílek Přemysl 77 Frýdlant nad Ostravicí Socialized    
155 Čechmánek David 87 Kalici jednotka Author    
157 Vlk Radomír 90 kalici jednotka Bivo    
179 Konvička Radek 74 Světice Canyon    
233 Talpa Jaroslav - Jarda 80 Havířov Merida    
236 Vitásek Lukáš 88 Frýdek-Místek GT    
237 Wolf Petr 88 Frýdek-Místek Merida    
304 Zielonka Radek - Zeloš 82 Ostravice MRX    
350 Böhmer Marian Jitrnica 82 Brno Norco    
351 Jurásek Petr Peetrson 85 Brno Author    
360 Zielonka Roman 87 ostravice author    
403 Marci 72 Kopřivnice Merida    
435 Břuska Alan 83 Kopřivnice MRX29"    
436 Marek Milan 86 Kopřivnice Merida    
471 Volek Radim 81 Poruba Commencal Meta 4V    
475 Daňková Marta 84 Ostrava Trek    
476 Daněk Jiří 84 Klimkovice Superior Riders Superior    
521 Michael Klein 73 Opava Ghost team Mudraci    
539 Glas Jakub - Kubayz 87 Ostrava RB    
556 Juřena Jirka 87  Kopřivnice  Scott    
743 Bena Tomáš 69 Kostelec maxbike    
854 Kubát Josef - Fesoj 80 Frenštát pod Radhoštěm Cube    
875 Čambalová Iva 88  Frýdek-Místek  GT    
konec listiny  
www.drticbike.cz/drtic