Kopřivnický Drtič 2018 - dojezdová listina
pro vyhledání svého jména použijte CTRL+F
pořadí úč. číslo jméno ročník město, popř. klub bike čas počet razítek pozn.
001 350 Konečný Lukáš 79 Frýdlant n. O. LOOK 989 14,23 10
002 053 Piasecki Paweł 82 bbRiderZ.pl Bielsko-Biała Accent Peak29 14,31 10
003 407 Togni Paolo 79 Frýdek-Místek Canyon 14,45 10
004 112 Martin Vaňura 87 Rožnov pod Radhoštěm RockMachine 15,00 10
005 252 Kavan Ondřej 77 Novatop Lapierre SUP 29 15,05 10
006 203 Dvořák David 93 Hradec Králobé Canyon 15,07 10
007 236 Londin Ondřej 87 Kopřivnice CN-works 15,27 10
008 456 Klíma Martin - Martin 91 Kopřivnice Force 15,31 10
009 269 Pobořil Ondřej 92 Hodslavice SUP 15,54 10
010 730 Boreček Tomáš 57 Novatop Lapierre Lapierre XR 29 15,54 10
011 807 Kučera Roman 82 Frýdek-Místek TREK 15,56 10
012 379 Staněk Lukáš 73 Třebíč Quint 16,00 10
013 629 Hrubý Jan - Honza 80 Ostrava JOKO 94 16,13 10
014 689 Sehnal Petr 75 Zlín Trek 16,13 10
015 764 Vilášek Michael 79 Kravaře Ghost 16,15 10
016 800 Blažek Jiří   TobiSport Frenštát p.R SUP 16,15 10
017 887 Kokeš Michal 85 NOVATOP-LAPIERRE GHOST 16,15 10
018 188 Bjaček Milan - Miloš 82 Lichnov SUP 16,16 10
019 821 Holášek Marek 87 KOZLOVICE SUP Team 29 16,16 10
020 588 Urbanek Kamil 75 Frydlant nad Ostravici Specialized 16,30 10
021 313 Varhaníček Lukáš 90 Kroměříž Cube 17,01 10
022 425 Marty 71 Brno Canyon 17,01 10
023 426 Jiřin 72 Čebín Canyon 17,01 10
024 032 Jahoda Roman 78 Nový Jičín   17,07 10
025 033 Betyš David 74 Nový Jičín   17,07 10
026 095 Gruň Filip - Orel 86 Hlučín Cannondale 17,07 10
027 144 Daněk Jirka 84 Ostrava Superior 17,07 10
028 287 Josefus Petr - Petrs 86 Hlučín SUP 17,07 10
029 079 Indrák Libor 79 Hranice Author 17,17 10
030 480 Rosenzweig Miroslav - Míra 77 Havířov Merida 17,17 10
031 071 Lankoce Patrik 77 Těšín - PL Trek 17,18 10
032 620 Kollegová Alena - Ala 84 FnO-Nová Ves S-Works 17,19 10
033 015 Svoboda Honza 77 CykloArt bike klub Kopřivnice Cube 17,20 10
034 836 Šimek Ludvík 86 Zlín MRX 17,20 10
035 809 Musil Petr 74 Praha Scott Scale 17,27 10
036 706 Krkoška Ivo 80 Krásné Pole   17,28 10
037 249 Jaroň Vlastimil 68 Zašová Superior 17,30 10
038 270 Pavlík Libor  69 Valašské Meziříčí Scott 17,31 10
039 537 Záškodný Otakar 66 Frýdlant nad Ostravicí Giant 17,33 10
040 553 Richter Ondřej 87 Havířov Lapierre 17,34 10
041 106 Brož Martin 73 Brno Specialized 17,36 10
042 513 Vurm Petr 64 Plzeň - NAKASHI Bike Army GHOST Lector 10 17,42 10
043 028 Slivečka Marek 76 Ostrava   17,45 10
044 147 Vávra Michal 79 Frýdek-Místek Rocky Mountain 17,45 10
045 794 Sobek Lumír 75 Dobratice Giant 17,45 10
046 686 Kabát Martin - sako 75 Hájov GT 17,48 10
047 433 Ficker Tomáš 89 Ostrava Specialized 17,49 10
048 545 Hudeček Roman - Luisi 68 Cyklonovak Team Haibike 17,49 10
049 085 Mořkovský Aleš - Moře 78 Frýdek-Místek Superior 17,50 10
050 337 Urbančík Jakub 90 Dobroslavice , Líné nohy Maxbike 17,55 10
051 052 Kořínek Milan 56 Hodslavice Cannondale 17,56 10
052 675 Jelínek Lukáš 1980 Halouny Santa Cruz Bronson 17,56 10
053 034 Vítek Miloslav 66 Buchlovice   17,57 10
054 360 Hanáček Jaromír 63 Velehrad Focus 17,57 10
055 141 Pustka Martin 85 Kozlovice Rock Machine 17,58 10
056 762 Hruška Petr 62 Buchlovice Cannyon 17,58 10
057 304 Kubalec Tomáš - Bakun 90 Kopřivnice Kellys 17,59 10
058 243 Čapka Michal 76 KopřivniceSymbio+CE.Energy Scott 18,00 10
059 490 Hupšil Mirek - Maximus 73 Frenštát pod Radhoštěm Superior 18,00 10
060 401 Čechák Roman 80 Horní Tošanovice Rock Machine 18,02 10
061 575 Bartoň Vladimír 77 Rožnov pod Radhoštěm MRX 18,02 10
062 201 Šlápek bike 70 Prštice Cannondale 18,03 10
063 208 Kubík Tomáš 92 Prštice Specialized 18,03 10
064 514 Juroshi 74 Veřovice Giant 18,07 10
065 822 Kutňáková Veronika 89 ŽIVOTICE u NJ Specialized 18,07 10
066 509 Plaček Petr 79 Konstantinovy Lázně Duratec 18,08 10
067 381 Rýpar Josef 49 Frýdek-Místek Giant 18,12 10
068 501 Duda Robert 65 Ostrava BMC 18,15 10
069 362 Toman Lumír 89 Hostašovice Merida 18,18 10
070 075 Zoun Marek 75 frýdek-Místek scott 18,19 10
071 346 Pítr Michal 79 Nový Jičín Scott 18,19 10
072 646 Mikušek Hynek 91 Studénka Superior 18,20 10
073 930 Valošek Jan - valy 87 Veřovice Superior 18,20 10
074 314 Válek Jaromír 82 Kroměříž Ghost 18,22 10
075 454 Jakubec Tomáš - Jakky 90 Kopřivnice Cube 18,22 10
076 037 Kostelník Václav 77 Lubina   18,24 10
077 302 Roman Matula 73   Canyon 18,24 10
078 914 Kubačák Tomáš-Bukvic1 88 Bílá Rocky Moutain 18,25 10
079 308 Aleš Cizner - WINCI 75 Prštice Focus 18,26 10
080 264 Štěpánek Jakub 87  Prštice  Giant 18,27 10
081 016 Jarouš       18,28 10
082 901 Jiříček Lukáš -  Dřevo ​86 Brno Specialized 18,30 10
083 916 Blažek Martin-Bukvic2 88 Bílá Author 18,30 10
084 522 Kubiš Otto 78 Ostrava Specialized 18,32 10
085 457 Měcháček Radek - Měch 85 Kopřivnice Cube 18,34 10
086 847 Worek Milan 82 Třinec Kellys 18,35 10
087 618 Zela Radek - Kowboj 78 Frenštát pod Radhoštěm Giant Reign 18,36 10
088 862 Panák Pavel 67 Stříbrnice Cannondale 18,36 10
089 650 Radimbo 74 Hrusice Superior XF 18,38 10
090 481 Fizek Michal 77 Třinec Giant 18,39 10
091 700 Obrátil Radek 1972 Nasobůrky č.60 Maxbike 18,42 10
092 701 Hřivna Petr 1974 Příkazy č.217 Bmc 18,42 10
093 543 Pokorný Pavel - Poky 76 Vysoké Mýto Rock Machine 18,43 10
094 431 Kučera Radim - Kuča 75 Markvartovice Scott 18,45 10
095 651 Venca 66 Markvartovice Specialized 18,45 10
096 744 Krupa Tomáš 77 Kopřivnice BMC 18,48 10
097 533 Trpišovský Martin - Trpo 87 Střítež Specialized 18,50 10
098 720 Němec Martin 81  Specialized  Vlčovice 18,50 10
099 870 Doležal Ludvík 74 Litovel Cube 18,50 10
100 309 Vitoch Petr - Vity 81 Nový Jičín Whyte 18,53 10
101 715 Synek Miroslav   Vlčnov 213 Trek 18,53 10
102 107 Zabek Dan 69 Ostrava Superfly 18,57 10
103 077 Červenka Rostislav 75 Rybí RB 18,59 10
104 492 Radek Kubik - Raduz 78 Bohumín Scud 19,01 10
105 634 Čapčuch Tomáš 67 Raškovice Ghost 19,01 10
106 801 Šustek Jiří 92 Kopřivnice   19,01 10
107 099 Kaďák 79 Ostrava Lukin RB 19,02 10
108 367 Kubečka Tomáš 72 Paskov RB 19,02 10
109 142 Bukovan Martin 89 Frýdek-Místek GT 19,04 10
110 926 Kubala Martin 67 Kunčice p.O Haibike 19,05 10
111 413 Okřesík Jan - Okre 95 Kopřivnice Superior 19,06 10
112 155 Židek Leoš 64 Brušperk Canyon 19,08 10
113 143 Válek Zdeněk - Zdena 65 Pražmo Sup 19,10 10
114 455 Hejduk Heinz - Heinzík 90 Kopřivnice Superior 19,10 10
115 808 Machovský Ladislav 62 Holešov TATRA6x6 19,10 10
116 567 Maleňáková Aneta 83 Valašská Bystřice RB 19,11 10
117 146 Vrbka Miroslav 64 Bílovec Gary Fisher 19,13 10
118 485 Rubač Michal 70 Bílovec Head  19,14 10
119 486 Rubi 93 Bílovec Specialized  19,14 10
120 489 Foldyna Jiří 74 Frýdlant n/O Giant 19,15 10
121 802 Paluska Radim 80 Zubří Scott 19,15 10
122 148 Sobek Lubor 79 Frýdek-Místek Spyder 19,16 10
123 186 Hruban Jiří 74 Brno Giant 19,17 10
124 385 Varmužka Jara 75 Brno Trek  19,17 10
125 508 Šustek kamil kama 58 Chvalíkovice RB 19,17 10
126 412 Plevák Ivo 64 Ostrava Specialized 19,18 10
127 724 Kaštura Jaroslav 82 Ostrava Jádro 19,20 10
128 010 Kocurek Igor 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Lapierre 19,22 10
129 526 Pšeja Vojtěch 66  Koprivnice  ghost 19,22 10
130 814 Kohut Libor 79 Štramberk Kangaroo 19,24 10
131 441 Maurer Jan 84 Olomouc SCOTT 19,25 10
132 690 Šimíček Standa 81 Kopřivnice jakési kolo 19,25 10
133 297 Daniel Duda - El-Diablo 79 Borová Scott 19,28 10
134 244 Karel Farkaš 66 Kopřivnice Focus 19,30 10
135 214 Fabík Dalibor 79 Uh. Hradiště Canyon 19,33 10
136 677 Nebes František 1979 Praha RB Bandit 19,33 10
137 795 Slípek Jiří 64 Lhotka Specialized 19,33 10
138 415 Slíva Petr 86 Vratimov CUBE 19,35 10
139 803 Janeček Tomáš 91 Závada Cube 19,37 10
140 804 Rakús Pavel 89 Dolní Benešov Canyon 19,37 10
141 469 Hampl Tomáš 68  Uh. Hradiště  Scott 19,46 10
142 470 Foreth Tomáš 71  Uh. Hradiště  Superior 19,46 10
143 125 Kulla Radoslav 88 Olomouc Amulet   19,52 10
144 124 Štverák Daniel - DandyS 79 Suchdol nad Odrou Wheeler  19,55 10
145 202 Stratil Laďa 86 Oslavany Superior 19,55 10
146 204 Martinka Miroslav - Vlčák 76 Ivančice Merida 19,55 10
147 205 Buček Miroslav - Bučan 97 Radostice Cannondale 19,55 10
148 206 Becha Pavel 96 Radostice Ghost 19,55 10
149 837 Otevřelová Adéla 89 Český Těšín Liv 19,55 10
150 838 Spratek Radomír 71 Český Těšín Ghost 19,55 10
151 408 Blecha Josef 87 Fryčovice ghost 20,00 10
152 487 Huba Daniel 89 Žabeň Haibike 20,00 10
153 479 Lyčka Miroslav 60 Petřvald Giant 20,03 10
154 167 Hrabiec Miroslav - Mirďajs 62 Havířov Superior 20,04 10
155 549 Pustějovský Petr 75 Bartošovice SUP 20,04 10
156 080 Hrbáček Vít - Viktor 88 Pavlovice u Přerova Merida 20,05 10
157 458 Neumann Pavel - Pája 75 Brno Ghost 20,05 10
158 506 Kraken 80 Petřvald Lapierre 20,05 10
159 563 Svatoň Aleš 74 Kunčice pod Ondřejníkem Specialized 20,06 10
160 693 Maroš 85 F-M kona 20,07 10
161 749 Moudrý Ivo 73 Kopřivnice Canyon 20,11 10
162 341 Vala Lukáš 80 Kopřivnice Canyon 20,12 10
163 342 Holub Jaroslav – Jarin 85 Kopřivnice RB 20,12 10
164 090 Viktory Pavol 76 Trnava Slovensko Cube 20,13 10
165 927 Poddaný Vít 82 Skřivany Specialized 20,14 10
166 315 Macháč Pavel 67 Ženklava RockMachine  20,15 10
167 434 Hájek Josef 71 Karviná Canyon 20,15 10
168 530 Hegar Pavel 77 Mlekosrby   20,16 10
169 531 Hrbas Jan 81 Skrivany   20,16 10
170 031 Babor Mojmír 74 Frýdlant nad Ostravicí   20,19 10
171 343 Szpernol Saša 89 Karviná Merida 20,19 10
172 660 Babinec Marian 75 Lubina Canyon 20,20 10
173 662 Bagar Petr 76 Hájov Author 20,20 10
174 854 Schreier Vitězslav - KŠANDA 66 Hlučín Canyon 20,20 10
175 891 Kubín Jiří - Mrakomor 65 Opava - tým-MRAKOMOŘI Sup 20,20 10
176 892 Čandas Michalis - Čandys 77 Opava - tým-MRAKOMOŘI Giant 20,20 10
177 893 Vavrečka Vladimír - Duklák 69 Opava - tým-MRAKOMOŘI rocky mountain 20,20 10
178 599 Socha Robert - Robster 76 Kopřivnice Specialized 20,23 10
179 925 Hrabovský Radek 91 Rožnov pod Radhoštěm Scott 20,24 10
180 134 Helešic Robert 72 Břeclav Liteville 20,25 10
181 931 Chalupa Miroslav 88 Kopřivnice   20,25 10
182 471 Křivák Vít 71  Uh. Hradiště  Trek 20,29 10
183 128 Stuchlý Karel 94 Ostrava Gary Fisher 20,30 10
184 636 Mičaník Filip 95 Ostrava Author 20,30 10
185 228 Moravek David - Dawy 67 Cheb - Ryzak team bike nějaký bike 20,33 10
186 003 Hyna 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 20,38 10
187 344 Ryšavý Lukáš 90 Karviná Merida 20,38 10
188 831 Zdražil Jindřich 53   Scott 20,40 10
189 881 Valčík David 82 Oldřišov MRX 20,40 10
190 277 Slivka Roman 89 Opava Cube 20,41 10
191 242 Janalík Tomáš 2 Klimkovice Sintesi 20,43 10
192 240 Janalík Radim 63 Klimkovice Specialized 20,43 10
193 241 Janalík Marek 93 Brno Specialized 20,43 10
194 818 Kohout Radovan 66 Medlov CANYON 20,43 10
195 468 Fojtík Martin 73 Los Brňos Specialized 20,44 10
196 386 Kostka Pavel 68  Nový Jičín Scott 20,45 10
197 467 Kurz Vlastimil  73 Los Brňos Pivot 20,45 10
198 561 Gajdziok Jan 83 Los Brňos Specialized 20,45 10
199 787 Frank Karel 69 Palkovice Lapierre 20,45 10
200 275 Lihotzký Tomáš 73 Opava Lapierre 20,46 10
201 276 Červenka Petr 74 Opava Ghost 20,46 10
202 256 Tomajkovci Tomáš 83 TrenchtownSK bicygľa 20,47 10
203 257 Pišoja Maroš 77 TrenchtownSK bicygľa 20,47 10
204 100 Stanimal 83 Ostrava Egoista 20,48 10
205 378 Pustějovský Zdeněk 83 Kopřivnice Superior 20,48 10
206 615 Ambrož Lukáš 89 Frýdek-Místek   20,54 10
207 238 Petruška Jarek 71 Ostrava Scud 20,56 10
208 322 Daňhel Josef - Předseda 50 Prštice Cannondale L 20,59 10
209 352 Beran Pavel 89 Ivančice Ghost 21,00 10
210 584 Michal Šigut - Myval 85 Nová Ves Surly  21,02 10
211 577 Grochol Jakub - želva 84 Frýdek-Místek Canyon 21,04 10
212 655 Pírek Jan 88 Zlín Canyon 21,05 10
213 303 Bílek Radim 77 Palkovice Merida 21,07 10
214 906 Pírek Kamil 71  Zlín Felt 21,08 10
215 911 Dlabka Vilém 62 Kopřivnice Specialized 21,08 10
216 609 Rozsypálek Petr 79 Kopřivnice   21,09 10
217 685 Žáček Petr 79 Kozlovice MAX BIKE 21,12 10
218 558 Stan 64  Nesselsdorf Giant 21,13 10
219 692 Hanko Petr 83 Kozlovice Merida 21,13 10
220 695 Valový Radek  80 Ostrava 4E 21,13 10
221 696 Bartusek Kamil 83 Ostrava Maxbike 21,13 10
222 778 Rozsíval Přemysl 77 Tichá   21,13 10
223 666 Jura Ohera - Oherka - Brumla 72 Hulín KOLO 21,25 10
224 160 Čempel Jura 82 Ostrava Corratec 21,26 10
225 161 Ajfel 83 Ostrava Giant 21,26 10
226 012 Kuba 95 CykloArt bike klub Kopřivnice Stumpjumper FSR Comp EVO 21,27 10
227 554 Charvát Luboš - Lelek 56 Hradec Králové Merida 21,38 10
228 388 Pifka René 72 Ostrava Kellys 21,39 10
229 817 Fašiang Filip 1999 Martin, SR Specialized 21,40 10
230 616 Schebestik Libor 70 Darkovičky RB 21,41 10
231 198 Adam Vladimír - Hedo 84 Ivančice Specialized 21,42 10
232 199 Hlaváč Pavel 85 Ivančice Specialized 21,42 10
233 200 Koutníček Josef - Koutňa 83 Ivančice Scott 21,42 10
234 207 Bednář František 79 Zakřany Canyon 21,42 10
235 278 Novák Petr 1980 Brno Amulet 21,42 10
236 279 Strmiska Oto 1985 Ivančice Cannondale 21,42 10
237 145 Škorpík Roman 75 Brno Cannondale 21,46 10
238 168 Sokola Jakub 84 Brno Ghost 21,46 10
239 465 Pačes 82 Kopřivnice RB 21,52 10
240 667 Velkoborský Jakub - Kubajda 0 Jiří Team Ostrava Kellys 21,52 10
241 669 Kříž Tomáš - Tomajda 1 Jiří Team Ostrava Superior 21,53 10
242 928 Takáč David 2000 Ostrava Head Bike 21,53 10
243 272 Kreiss Tomáš 67 Lučina Trek 21,54 10
244 273 Kreissová Šárka   Lučina Trek 21,54 10
245 628 Klempa Marek 73 Gary Fisher   21,54 10
246 502 Martin Smida - Smidik 1982 Liptovsky Mikulas SR Rock machine 21,55 10
247 507 Staněk Vladimír 88 Kopřivnice 4ever 21,55 10
248 372 Kulišek 1981 Hlučín  jízdní 21,56 10
249 852 Markvart Václav 55 Praha Trek 21,58 10
250 384 Brandštetr Marek 77 Brno Niner R.I.P.9  22,00 10
251 827 Ramik Stanislav 77 Český Těšín Author 22,01 10
252 828 Ramik Michal 3 Český Těšín Author 22,01 10
253 858 Michal Cenkner 82 Příbor MRX 22,01 10
254 117 Kučera Vít 82 Brno Specialized 22,02 10
255 120 Kubečka Libor 80 Brno Superior 22,02 10
256 121 Nykodým Jiří 77 Brno Stevens 22,02 10
257 826 Zvarík Lukáš - Zvarda 90 Brno Canyon 22,03 10
258 823 Pavlovec Antonín Toncek 81 Chotěbuz   22,05 10
259 732 Kauf 87 CHUT 4ever 22,08 10
260 733 Máslo 87 CHUT Maxbike 22,08 10
261 734 Sol 87 CHUT Merida  22,08 10
262 101 Android 87 Ostrava Špecialised 22,10 10
263 377 Lešek 59 Hodslavice Specialized 22,12 10
264 411 Žáček Petr - Žaky 60 Kunčice p.O.   22,12 10
265 300 Šnapka Tomáš 53 Frýdlant nad Ostravicí Cube 22,15 10
266 023 Hončová Jana 75   Merida 22,20 10
267 024 Soukal Petr 73     22,20 10
268 025 Vašina Michal 74 Plejtvák   22,20 10
269 026 Konvičková Lucie 92 Piraňa   22,20 10
270 219 Nikl Luboš 75 Jedlová Trek 22,20 10
271 220 Soukal David - Souky 77 Jedlová  Merida 22,20 10
272 221 Jílek Zdeněk - Ježek 75 Jedlová Merida 22,20 10
273 266 Filgas Vlastimil 87 Kopřivnice RB 22,20 10
274 679 Mrazík 1979 Praha RB IQ6 22,23 10
275 674 Cardová Markéta 1977 Praha Karkulka 22,26 10
276 497 Švec Roman 65 Banská Bystrica Merida 500 22,29 10
277 496 Vysoký Miroslav - Miro 66 Banská Bystrica Canyon Neuron 22,30 10
278 595 Roman Kratochvíl - Zahrádkář 73 skoro Brno Scott Spark 22,30 10
279 726 Sehnal Filip - Černá Mamba 97 Frenštát p.R. Specialized 22,32 10
280 743 Kahánek Filip 2001 Frenštát p.R. MRX 22,32 10
281 908 Šupolík Ladislav   Frýdek-Místek KTM 23,02 10
282 918 Slíva Pavel 71 Kopřivnice Ghost 23,02 10
283 920 Kahánek Dalibor 69 Frýdek-Místek Scott 23,02 10
284 495 Píš Patrik - Paťo 72 Banská Bystrica Giant Trance 23,03 10
285 195 Lužná Martina - Marťa 89 Rybí MRX 23,10 10
286 196 Šrámek Miroslav 87 Rybí Author 23,10 10
287 845 Daněku 84 Vyškov sup 23,11 10
288 149 Fojtík Radek 66 Frýdek-Místek Cube 23,21 10
289 387 Gryžbon Daniel 88 Baška Giant 23,29 10
290 670 Chlupatý Robert 79 Ostrava Trek 23,29 10
291 717 Šenkeříková Helena 72 Rybí Scott 23,29 10
292 718 Šenkeřík Jiří 70 Rybí Scott 23,29 10
293 731 Adamek Martin 76 Životice - Novatop lapierre Superior S 23,29 10
294 060 Kočvárek Pavel 78 Brno Author 23,31 10
295 058 Jiříček Dušan 63 Babice nad Svitavou Specialized 23,32 10
296 062 Kovařík Jaroslav 56 Brno Cube 23,32 10
297 183 Horák Lukáš 81 Studénka Canyon 23,44 10
298 184 Nečas Aleš 78 Studénka Canyon 23,44 10
299 185 Pejčoch Dan 83 Ostrava Rock Machine 23,44 10
300 358 Pavlovský Milan 74 Ivančice Kellys 24,00 10
301 659 Pavlíková Kateřina - Katuki 80 Brno Merida 24,00 10
302 174 Big Bob 77 Pardubice Trek 24,20 10
303 175 Jurek 77 Český Těšín Rock machine 24,20 10
304 179 Aleš Kosík 68 Pardubice Ghost 24,20 10
305 310 Ebr Robert 73 Frýdek-Místek Lapierre  24,20 10
306 311 Kolář Ivo 91 Staříč GT 24,20 10
307 250 Bartoň Michal - Barty 92 Kopřivnice MRX 24,22 10
308 414 Pejko Erik 93 Kopřivnice Kellys 24,22 10
309 463 Stibor Michal 75 Nový Jičín 4ever 24,22 10
310 529 Suchá Marie 82 Rapotice SUP 24,22 10
311 162 Cieslar Bóďa 84 Dolní Žukov Author  24,34 10
312 647 Brychta David - Medvěd 82 Telč Lapierre 25,02 10
313 054 Hykl Milan 77 Krouna Kellys 25,22 10
314 055 Hykl Milan 2 Krouna Sprinter 25,22 10
315 488 Lanča Petr 72 Baška Max 17,38 9
316 635 Nováček Tomáš 65 Paskov Author 18,45 9
317 499 Zmeškal Honza 64 Nová Bělá Focus 18,49 9
318 741 Mara Chovanec - Čouvánek 90 Jablunkov Kellys 19,00 9
319 453 Beilner Jaroslav - Bejk 66 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 19,03 9
320 541 Pavelek Jaromír 64 Opava-Mountaintime.cz Trek 19,03 9
321 865 Wachtarczyk Tomáš 93 Los Amateros MTB Bílovec Ghost 19,04 9
322 461 Beilner Vojtěch - Raptor 93 Los Amateros MTB Bílovec Maxbike 19,05 9
323 409 Nevlud Petr 86 Fryčovice cube 19,06 9
324 389 Kateřina Hollá - XENA 78 Ostrava Ghost 19,07 9
325 393 Tribula Tomaš  - Tomaš 74 Martinov Kellys 19,07 9
326 681 Janoušek Libor 65 Kolago Orlová Cannondale 19,09 9
327 104 Janík Michal 70 Brno - Favorit Brno cykloturisté Maxbike 19,16 9
328 560 Pavel Dojiva 73 Los Brňos Specialized 19,28 9
329 863 Zich Radek 84 Olomouc Cube 19,29 9
330 429 Ťulák Dalibor - Dája 78 Frenštát p.R. Pells 19,33 9
331 503 saLop 85 Liberec Canyon 19,39 9
332 504 marWan 86 Liberec Ghost 19,39 9
333 505 Říďa 86 Liberec Canyon  19,39 9
334 750 Macíček Pavel 72 Nový Jičín Superior 19,46 9
335 641 Pavlíková Barbora - Bája 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty 19,48 9
336 642 Sikora Jan - Siki 82 Hůrka Super-Trek 19,48 9
337 464 Toni 91 Kopřivnice SUP 20,11 9
338 519 Fajstauer Jan 78 Rychnov nad Kněžnou Trek 20,13 9
339 596 Vonka Karel - Karlos 78  Rychnov nad Kněžnou Trek 20,14 9
340 267 Kaňok Pavel - Sršňák 88 Brno-FBB Schwinn 20,15 9
341 896 Dvořák Dino 77 Rychnov nad Kněžnou Canyon 20,15 9
342 789 Staňo Alexandr 67 Brno Giant 20,21 9
343 059 Knoll Radim 77 Moravský Krumlov Scott 20,22 9
344 922 Mathauser Jiří – Pretorius 75 Praha Cannondale 20,24 9
345 839 Otevřelová Bohuslava 66 Český Těšín Kellys 20,25 9
346 840 Otevřel František 62 Český Těšín Author 20,25 9
347 369 Horkel Jiří - Horky 87 Koprivnice Merida 20,36 9
348 833 Bouček Ladislav - Bouci 64 Velké Meziříčí Superior 20,36 9
349 755 Pavel Šimíček - Basic 72 Velké Meziříčí Giant 20,37 9
350 834 Beránek Jaroslav - Berys 77 Velké Meziříčí Giant 20,37 9
351 633 Smilek Petr 84 Zlín Kona 20,38 9
352 710 Petr Ondřej 83 Praha Scott 20,38 9
353 587 Lupínek Marcel 77 Kamenice Scott 20,40 9
354 222 Chudovský Karol - Kajo 78 Bášť(SVK) Author 20,46 9
355 767 Hinner Aleš - Ali-G 85 Kopřivnice BMC 20,49 9
356 151 Jakl David - Jekyl 77 Řež Merida 21,05 9
357 152 Hajdušek Pavel - Paya 79 Jesenice Merida 21,05 9
358 290 psot 78 Sheriff Wiggum Sport Team Trek 21,10 9
359 866 Zrůnek Petr 84   RB 21,12 9
360 292 Poštulka Michal - Majki 89 Kozmice Giant 21,16 9
361 293 Urban Mirek 89 Hlučín Stevens 21,16 9
362 295 Bartusek Tomáš - Bart 81 Bělá Stevens 21,16 9
363 296 Řehoř Jan - Henzi 83  Bělá  MRX 21,16 9
364 135 Martinak Milan 81 Břeclav Liteville 21,24 9
365 136 Bazala Zdeněk 82 Břeclav BMC 21,24 9
366 423 Zrubek Pavel 59 Frenštát p/R horské rychlé 21,24 9
367 542 Milan - Míďa 63 Vysoké Mýto spešl 21,29 9
368 096 Maňas Robert - Robertos 75 Nový Jičín Cannondale 21,29 9
369 630 Diblík Michal - Dibla 89 Hoděšovice Specialized Fatboy 21,29 9
370 493 Pyszko Honza 70 Ostrava GT 21,50 9
371 097 wilda 81 Ostrava Nenávist 2 22,05 9
372 612 Blažej Petr 73 Praha Mrázek 22,09 9
373 613 Háp Zdeněk 76 Praha kolo 22,09 9
374 098 Zdenno 78 Ostrava Konik 22,10 9
375 447 Sasák Zdenek - sáček 84 ohlaklika.com Ghost 22,13 9
376 448 Děcký Marek - mááára 83 ohlaklika.com Merida 22,13 9
377 450 Zbyněk Ondruch - zbyňa 84 Horní Bečva Merida 22,13 9
378 637 Barošek 71 Závišice superior 22,13 9
379 638 Barik 99 Nový Jičín superior 22,13 9
380 643 Amatér 61 Nový Jičín Ghost 22,13 9
381 440 Goryl Dalibor - Godzi 86 Ostrava Kenzel 22,15 9
382 466 Jindřich Tomáš 90 Haviřov Dartmoor 22,15 9
383 446 Bajer Jan - Kačer 91 Štramberk Krutopřísný bajk 22,16 9
384 771 Synková Jana 1978 Brno Superior 22,16 9
385 673  Krystek Miroslav - Krtek 78 Děrné Noname 22,18 9
386 728 Richter Tomáš - Leon 79 Ostrava Specialized 22,18 9
387 687 Svotec 66 Kunčice p.O. Sup 22,19 9
388 688 Kalfas 67 Planiska Olpran 22,19 9
389 140 Štefek Ladislav - Kenour 73 Kopřivnice RB Bandit 475 22,21 9
390 306 Janosec Radim 43 Majetin BMC 22,22 9
391 061 Koplík Petr 79 Brno Cannodale 22,26 9
392 067 Vaněk Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant 22,26 9
393 068 Vaněk Vladimír - Vláďa 1980 Frýdlant nad Ostravicí GT  22,26 9
394 772 Pantůček Václav 1964 Brno Cannondale 22,26 9
395 773 Přibyl Tomáš 1975 Brno Specialized 22,26 9
396 774 Bednář Michal 1976 Brno Ibis 22,26 9
397 775 Formánek Radek 1968 Brno Trek 22,26 9
398 719 Martinát Karel 53 Vrážné Leader fox 22,30 9
399 797 Šutera Michal - Mike 1988 Kopřivnice Canyon 22,47 9
400 579 Špurek Pavel - Pavlín 85 Rychvald MRX 22,50 9
401 873 Gajárek Jan 87 Ostrava Merida 23,02 9
402 607 Fojtík Petr 73 Kopřivnice horské 23,06 9
403 029 Kahánek Petr 62 Tatra   23,57 9
404 640 Pavlík Petr - Ďábel 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty 24,29 9
405 364 Kočí David 68 Hošťálkovice Sintesi 17,42 8
406 365 Kočí Vítězslav 99 Hošťálkovice Sintesi 17,42 8
407 092 Sikora Kazimierz 58 Goleszów Specialized 18,17 8
408 842 Małysiak Paweł 73 Gilowice (PL) Scott 18,18 8
409 844 Węglorz Marek 74 Skoczów (PL) - PTTK Ślimoki Goleszów Author Vision 18,18 8
410 451 Kadlec Honza 87 Ostrava Force 18,41 8
411 498 Polach Ren - Škodík 73 Řepiště Stýv 18,42 8
412 500 Třuslo Pavlík 78 Ostrava-Poruba MAXIBIKE 18,42 8
413 339 Kája 85 Ostrava Scott 18,49 8
414 197 Galia Gabriel - Gabén 74 Frýdek Merida 19,19 8
415 849 Pěkný Miroslav 79 Ostrava Merida 19,28 8
416 851 Lesák Ondřej 81 Ostrava Canyon 19,28 8
417 668 Češka David - Dave 99 Champagne Showers Ostrava S-Works 19,33 8
418 154 Choleva Lukáš 83 Ostrava RB 19,36 8
419 263 Štěpánek Boris 59  Prštice  Specialized 19,36 8
420 544 Šmuch Pavel - SnyX 90 Nový Jičín MRX 19,36 8
421 452 Bőhm Martin – dědek 69 Karviná Canyon 19,42 8
422 361 Bačuvčík Radim 75 Zlín Merida 19,44 8
423 605 Marek Motloch - Moty 74 Vratimov CTM 19,52 8
424 091 Petr Jaroslav 82 Trojanovice Superior 20,21 8
425 210 Štěpánek Jiří - Jirka 80 Telč Pells 20,23 8
426 375 Johan 1963 Hlučín Jízdní 20,23 8
427 671 Mestek Antonín - Tony 68 Štoky CTM 20,25 8
428 562 Malysz David 86 Ostrava Ghost 20,28 8
429 580 Káňa Jan - Jarek Pružina 85 Opava  Merida 20,28 8
430 328 Novosad Vladimír 75 Hostašovice 4ever 20,30 8
431 057 Konečný Pavel 72 Břeclav Canyon 20,54 8
432 632 Dufek Michal 2002 Frenštát pod Radhoštěm Force 21,08 8
433 298 Poštulková Nikol 92  Bolatice  Specialized 21,11 8
434 294 Fus Martin 87 Borová Specialized 21,16 8
435 665 Hudečková Hanka - Hudyna 84 Nový Jičín Merida 21,25 8
436 810 Stoklasová Martina 82 Rožnov pod Radhoštěm RMX 21,28 8
437 867 Majliš Martin 85 Ostrava Lapierre 21,28 8
438 254 Chuchma Ondřej 86 Frenštát Ghost 21,30 8
439 170 Vojtěch Eliáš 94 Brno Giant 21,56 8
440 260 Mamula Jakub 2008 Palkovice NQ 22,15 8
441 261 Noga Michal 79 Bohumín Scott 22,15 8
442 259 Mamula Lukas 1977 Palkovice YT 22,15 8
443 796 Ondračka Jaromír - Pišta 1985 Tichá Sprinter 22,29 8
444 403 Větrovský Tomáš 88 Praha Rock Machine 22,30 8
445 404 Konývka Štěpán 89 Mníšek pod Brdy Canyon 22,30 8
446 714 Bachty 74 Kopřivnice Author 22,34 8
447 063 Raab Aleš 75 Brno Author 22,41 8
448 066 Železný Zdeněk 78 Brno Superior 22,41 8
449 559 Vicherek Aleš 83 Petřvald RB 22,58 8
450 126 Jirka Plevka Vyplel 1981 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard 24,14 8
451 127 Hanigovská Žajka 1995 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard 24,14 8
452 122 Gans Jura - Bruno 78 Příbor Author 24,15 8
453 137 Paulík Jiří 84 Břeclav noname 25,00 8
454 001 Munzi 46 CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000   8
455 017 David Měrka 79 CykloArt bike klub Kopřivnice Author 14,55 7
456 610 Ostrý Svaťa 76 České Budějovice Giant 15,11 7
457 617 Pokluda Jiří - rockycz 79 Štramberk Pells 15,58 7
458 860 Polášek Jakub 86 Ostrava Specialized 16,35 7
459 422 Ostrák Peter 83 Poruba Trek 16,38 7
460 325 Glogar Petr 81 Suchdol nad Odrou Maxbike 17,19 7
461 658 Leo 57 Goleszów Canyon 17,40 7
462 623 Matula Radek 85 Brno Merida 18,41 7
463 282 Hruda Michal 80 Dolní Sklenov Giant 18,46 7
464 351 Šustek Ondřej 85 Chvalíkovice 4ever 19,14 7
465 703 Mrázek Daniel 74 Zlín Haibike 19,16 7
466 704 Půček Jan 95 Lány Kellys 19,16 7
467 705 Michálek Zdeněk 77 Brno Haibike 19,20 7
468 398 Čípová Eva 88 Hodslavice Merida   19,23 7
469 103 Petřík Zbyněk 77 Brno Cube 19,25 7
470 919 Filip Martin 68 Frýdek-Místek Specialized 19,28 7
471 843 Slíva Petr 91   Merida 19,29 7
472 247 Zacha Jiří - Jirka 73 Třebíč SUP 19,30 7
473 248 Mikuláš Petr - Peťa 77 Hostákov Merida 19,30 7
474 625 Kruza Radim  77 Ostrava   19,30 7
475 396 Pobořilová Helena 66 Hodslavice MRX 19,32 7
476 397 Pobořil Bohumil - PoBo 67 Hodslavice Author 19,32 7
477 245 Mikuláš Ladislav - Laďa 75 Věstoňovice Author 19,34 7
478 246 Krčál Jaroslav - Jarda 61 Třebíč Merida 19,34 7
479 307 Glas Tomáš 66 Šenov RockMachine 19,34 7
480 594 Josef Kudělka - Tončin       19,34 7
481 181 Saidl Honza 80 Praha Canyon 19,36 7
482 568 Konvička Radek - Kony 74 Kunčice p.O./Světice CanyonSpectral 19,36 7
483 428 Vlček Jura - Vlk 78 Kozlovice Specialized 20,08 7
484 725 KVHCP 80 Kozlovice Specialized 20,08 7
485 005 Martin 75 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized 20,27 7
486 006 Šimon 2004   Merida 20,27 7
487 444 Podolský Ondřej - Pody 91 Štramberk Merida 20,27 7
488 370 Ševčík Jan 80 Libež Specialized 21,14 7
489 371 Šídlová Věra 83 Praha Scott 21,14 7
490 030 Gajdušek Dalibor 78 Závišice   21,19 7
491 473 Rymel Adrián 75 Zásmuky Norco 21,19 7
492 474 Hyvnar Martin 75 Závišice Merida 21,19 7
493 841 Venglář Martin 76 Frýdek-Místek FELT 21,30 7
494 086 Zamazal Robert 72 Ostrava Superior 24,11 7
495 399 Vrana Pavel 83 Koprivnice Calibre_bossnut_v2 24,12 7
496 527 Bém Lukáš - Luke 79 Dolní lutyně Kellys 15,29 6
497 528 Smekal Bohumír - Bobina 56 Frýdek Místek Author 15,29 6
498 255 Adam Babiak 84 TrenchtownSK bicygľa 15,30 6
499 900 Rudko 93 Bohumin Felt 15,32 6
500 076 Stříž Martin 84 Rybí Ghost 15,38 6
501 299 Veselý Jiří 75 Ostrava  Focus 15,38 6
502 368 Hejník Jan - Tatík 80 Holešov Merida 15,44 6
503 884 Vorac Marek Wory 89 Vyškov KTM 15,48 6
504 356 David Pachta (dejdyn) 77 Bohumín Specialized 15,57 6
505 661 Deiv 1982 Bohumin Lapierre 15,58 6
506 323 Vajrych Lukáš - Lukk-y 83 Chotěboř Merida 16,38 6
507 113 Otýpka Jaromír - OTTO 81 Brno   16,43 6
508 115 Pavlík Jarek 83 Brno Specialized 16,43 6
509 116 Kučera Ondřej 82 Vysoké Popovice Pell's 16,43 6
510 118 Pavlíček Milan 82 Brno GT 16,43 6
511 176 Otýpka Ondřej 88 Brno Ghost 16,43 6
512 600 Vít Dalibor 74 Kopřivnice Spyder 16,48 6
513 073 Mlčoch Pavel - Lizard04 91 Hnojník Mongoose 16,50 6
514 765 Vojta 91 Koválovice-Osíčany SUP 16,50 6
515 766 David 91 Ivanovice Cube 16,50 6
516 782 Zaremda Pavel 91 Vyškov   16,50 6
517 072 Mlčoch Lubomír - Lubka 65 Hnojník Canyon 16,51 6
518 285 Čeladník Zdeněk - Celaz 69 Kopřivnice Specialized 17,10 6
519 885 Šnyrych Petr - šnyrda 72 Rožnov pod Radhoštěm Haibike 17,10 6
520 180 MaChr 78 Martin(SK) AUTHOR MYSTIC 17,18 6
521 680 Kašpar Petr - Kašpy 86 Ženklava Merida 17,18 6
522 747 Kolodzieyski Bohdan - Booodi 79 Ružomberok Canyon 17,18 6
523 748 Valkovec Miloš - walec 81 Zvolen Trek 17,18 6
524 757 Jonas Roman 89 Kopřivnice Merida 17,35 6
525 759 Štefek Jan 90 Frenštát pod Radhoštem Merida 17,35 6
526 760 Dostál Tomáš 74 Štramberk Merida 17,35 6
527 855 Činčila Radek 51 Ostrava  Focus 17,36 6
528 856 Kučera Rosťa 50 Ostrava Scott 17,36 6
529 011 Bainar Petr 62 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo 17,40 6
530 400 Kolísek Radomír - KoRa 89 Havířov Kona 17,41 6
531 547 Šproch Dan 88 Myslík Force 17,42 6
532 735 Misař Jan 89 Brno mrx 17,49 6
533 736 Konečný Pavel 89 Brno apache 17,49 6
534 768 Juračákova Miroslava 41 Kunčice p. O. Ghost 17,51 6
535 769 Juračak Stanislav 43 Kunčice p.O Rock Machine 17,51 6
536 770 Juračákova Monika 1 Kunčice p. O Ghost 17,51 6
537 089 Mück Pavel 78 Ostrava Ghost 17,53 6
538 532 Papaj Tomas 1978 Ostrava SupXP909 17,53 6
539 763 Šimik Marcel 73 Lučina Author 17,53 6
540 190 Kunc Richard 75 Brno [10.účast!!!] Orbea 18,02 6
541 191 Zlatkovský Michal - Zlaťák 75 Brno [10.účast!!!] Canyon  18,02 6
542 192 Vavro Peter - Slimo 78 Brno Specialized 18,02 6
543 193 Morávek Michal - Niky 75 Brno Haibike 18,02 6
544 194 Rumplík Petr - Starý Blesk 76 Brno Cube 18,02 6
545 631 Balnar Zdeněk - Waltr 74 Dakotateam Kona 18,05 6
546 484 Loub Luděk 72 Kopřivnice Superior 18,07 6
547 347 Matula Tomáš - Tom 73 Lubina Trek 18,08 6
548 348 Polášek Břetislav - Břéťa 77 Lubina Author 18,08 6
549 879 Jaryn 71 Kopřivnice Apache 18,08 6
550 676 Štěpánek David 1979 Praha RB Bandit 475 18,09 6
551 583 Dagmar Košťalová - Dáša 87 Baška Haibike 18,13 6
552 644 Hidalgo Michal 89 Štramberk SUP 18,15 6
553 027 Bartoň Dan 89 Štramberk   18,16 6
554 093 Białogłowicz Jan 63 Cieszyn Kellys 18,17 6
555 094 Karnecka Katarzyna 77   Merida 18,17 6
556 224 Šula Martin 85 Kopřivnice RB 18,17 6
557 578 Kašpy 75 Kopřivnice Merida 18,17 6
558 523 Šupa Milan - Šupy 75 Kopřivnice Maxbike 18,18 6
559 065 Vintrlík Jan 77 Lipůvka Cube 18,20 6
560 915 Kubačák Jan-Hanysek 91 Staré Hamry KTM 18,20 6
561 917 Blažek Lukáš-Lukino 0 Bílá KTM 18,20 6
562 330 Stančík Adam 88 Nový Jičín Giant 18,26 6
563 332 Kalinová Veronika 90 Prešov Cube Sting Race 18,26 6
564 333 Milich Marek 89 Štramberk Superior 18,26 6
565 334 Vašíček Jiří 89 Vracov Dema 18,26 6
566 335 Majdanová Linda 88 Bojnice Cube 18,26 6
567 336 Páleník Branislav 89 Prievidza Giant 18,26 6
568 216 Lošák Drahomír - Drahoš 56 Závišice GIANT 18,27 6
569 217 Lošák Pavel - Pavel 84 Brno Canyon 18,27 6
570 857 Pilch Petr 81 Třinec   18,35 6
571 582 Daniel Hlaušek - Dann 85 Skalice MRX 18,43 6
572 550 Smolík Zbyněk 70 Ostrava Giant 18,45 6
573 551 Gromnica Bohuslav 70 Zátor Giant 18,45 6
574 211 Lišková Barbara - Žgol 88 Ostrava Duratec 19,00 6
575 212 Kubica Miroslav - Náčelník 65 Ostrava MRX 19,00 6
576 874 Tjunikovová Inka 89 Stříbro CTM 19,10 6
577 875 Tkáč Jan 88 Kozlovice Giant 19,10 6
578 876 Hanzelka Adam 86 Kozlovice Giant 19,10 6
579 002 Anička 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized 19,24 6
580 022 mrazek 80 Uherské Hradiště DuckBike 19,24 6
581 338 Uarmužková Pavla 75 Brno   19,24 6
582 133 Buňo 73 ButterflyBikers Specialized 19,29 6
583 898 Hájek Lukáš - Gribo 89 Bohumín Radon 19,42 6
584 899 Poselt Patrik - Vazoun 90 Bohumín Focus 19,44 6
585 268 Bůžková Jana 82 Háj ve Slezsku Morxes 19,48 6
586 788 Mikoláš Libor 79 Nový Jičín Specialized 20,26 6
587 445 Slováček Lubomír - Bublo 91 Štramberk Rock Machine 20,27 6
588 483 Kotala Jan 1979 Ostrava   20,29 6
589 611 Salač Luboš - Lars 75 Řepčice Trek 20,29 6
590 652 Leny 77 Bobrovníky Specialized 20,32 6
591 164 Janka Jiří 78 Olomouc btwin 20,35 6
592 373 Ondrášek 2000 Hlučín jízdní 22,13 6
593 009 Berger Miri 75 CykloArt bike klub Kopřivnice  Merida120   6
594 432 Važík Miroslav - Mirďa 80 Ludgeřovice Orbea 13,10 5
595 785 Skýba Pavel 85 Čeladná   13,10 5
596 585 Podlipný Zdeněk  77 Brušperk Merida 14,50 5
597 156 Židek Martin 92 Brušperk MRX 14,58 5
598 173 Lang Jakub 92 Krmelín GT 15,20 5
599 114 Pasek Radek 82 Ostrava Specialized 15,45 5
600 517 Košárek Pavel 1993 Sviadnov Pells 15,54 5
601 753 Dyba Marek - Maroš 90 Frýdek-Místek Specialized 15,55 5
602 752 Volný Radek - Radis 90 Frýdek-Místek Ghost 15,56 5
603 754 Voráčková Adéla - Adéla 93 Ostrava Focus 15,56 5
604 897 Vlček Marian 77 Brno GT 16,18 5
605 697 Fesoj 80 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM CUBE 16,25 5
606 698 Trenin 84 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM VOTEC 16,25 5
607 707 Hrabovský Radek 1973 Sachasport Specialized 16,38 5
608 708 Hrabovský Radek 1997 Sachasport Specialized 16,38 5
609 877 Lukša Filip 99 Havířov HaiBike 16,45 5
610 878 Vach Jiří 97 Havířov Vautron 16,45 5
611 074 Šindler Fanda 76 Radkov Specialized 16,59 5
612 419 Kozel 72 Ostrava Specialized 17,09 5
613 345 Melka Aleš 80 Prostějov Duratec 17,40 5
614 518 Kobza Vítězslav 69 Držovice Cannondale 17,40 5
615 087 Mikšovič Honza 83 Horní Datyně Ghost 17,44 5
616 108 Hrabovský Petr - Hraboš  88 Frýdek-Místek Merida 17,50 5
617 109 Lys Michal - Pichloč 89 Frýdek-Místek Canyon 17,50 5
618 460 Beilnerová Renáta - Renatice 96  Los Amateros MTB Bílovec  Specialized 17,52 5
619 597 Válková Klára - Klaris 91 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 17,52 5
620 427 Zajonc Libor - Zajíc 60 Lhotka Author 17,59 5
621 430 Jalůvka Stanislav - Vendelín 79 Trojanovice CTM 17,59 5
622 664 Lakomý Tomáš - Laky 90 Pustějov Ghost 18,08 5
623 691 Marcová Vendula - Ven 93 Los Amateros MTB Bílovec Btwin 18,09 5
624 907 Leiter Jindřich 80 Skotnice RB 18,10 5
625 850 Klein Adam - Sadam 84 Kopřivnice unknown 18,11 5
626 786 Kunovsky Daniel 92 Pustějov Superior 18,12 5
627 805 Lorencik Jirik 81 Ostrava KoloAuthor 18,33 5
628 806 Hořínek Pavel - pawelu 79 Ostrava 4ever-MRX 18,33 5
629 083 Hruška Pavel - Paulino 79 Vanovice Scott 18,49 5
630 084 Kostková Martina - Tinka 76 Klimkovice Ghost 18,50 5
631 602 Záborský Ondra 81 Štramberk Rock Machine 18,52 5
632 603 Leiter Zdena 82 Libhošt Vautron 18,52 5
633 672  Bena Tomáš - Benda 69 Kostelec Maxbike 19,00 5
634 130 Rampa 86 ButterflyBikers Specialized 19,25 5
635 132 Kapitán 63 ButterflyBikers Simplon 19,25 5
636 653 Češka Vladimír 68 Ostrava Specialized 19,34 5
637 262 Feilhauer Martin - GS 77 Příbor Max 19,41 5
638 869 Sedlář Drahomír 56 Olomouc Centurion 19,45 5
639 178 Petrova Katerina 83 Trojanovice Donald 20,21 5
640 318 Černoch Jakub 92 Ostrava   21,24 5
641 846 Čiči 91 Vyškov cube 23,11 5
642 571 Rudolf Pařík - Rufus 1967 Jihlava Specialized ¨16,59 5
643 737 Vrána Radomír   špekoun superior 14,35 4
644 223 Sproch Vláďa 66   Maxbike 15,40 4
645 924 Matúš Ondřej 87 Ostrava Specialized 16,30 4
646 327 Boček Petr - Bocelli 83 Uherský Ostroh Kaňour 16,38 4
647 923 Cap Petr 86 Ostrava Garry Fisher 16,38 4
648 329 Mrva Roman 79 Ružomberok GT 16,42 4
649 326 Grussmann Jakub - Kolumbus 83 Nový Jičín Canyon 16,60 4
650 301 Zdeněk Pošvec 70 Rudná Specialized 17,30 4
651 742 Pošvec Lumír 007 74 Osek Trek 17,30 4
652 088 Lys David 77 Kateřinice Ghost 17,41 4
653 230 Lukáč Michal - CasanovaFrankenstein 88 Ostrava Šlapomilové Kellys 18,42 4
654 232 Lukáč Zdeněk - CukroušDejv 68 Ostrava Šlapomilové Kellys 18,43 4
655 608 Birtus Libor 70 Mořkov   18,43 4
656 848 Klečková Monika 75 Ostrava Cube 18,45 4
657 546 Šproch Filip 93 Myslík Torpado 12,11 3
658 682 Žitník Milan 82  Hodslavice  Author 12,14 3
659 229 Havrlant Jaromír - Lama 84 Rybí Canyon 12,45 3
660 102 Radek 88 Ostrava Meta 13,10 3
661 494 Hroch Dalibor - Hroch 74 Orlová Zelenač 13,10 3
662 169 Jan Koliba 93 Kopřivnice Giant 13,20 3
663 699 Kanál 82 Kunčice p.O. - HC Team GIANT 13,20 3
664 556 Pelech David 89 Ostrava Specialized 13,31 3
665 557 Šimonová Elen 82 Cyklo Tým Horní Bludovice Haibike 13,31 3
666 253 Benda František 97 Stará Bělá Merida 13,35 3
667 056 Hrabica Ondřej - krabica 82 Václavovice Turner 13,39 3
668 131 Kate 85 ButterflyBikers RB 13,50 3
669 864 Runtág Michal 85 Velká Bystřice Leader fox 13,50 3
670 880 Švarc Jan 86 Olomouc Specialized 13,50 3
671 621 Smíšek Aleš 67 Korouhev   14,28 3
672 622 Hausler Školníková Monika 75 Mladějov na Moravě   14,28 3
673 745 Fízeľ Jakub 79 Hluk Canyon 14,28 3
674 868 Zlatkovský Martin 81 Vratimov Cube 14,55 3
675 929 Jasenka Adam 86 Doubrava Spyder 14,57 3
676 738 Bittner Rosťa 78 Olomouc Lapierre 15,28 3
677 739 Havelka Tomáš 65 Olomouc GT 15,28 3
678 740 Štos Mirďa 62 Olomouc RB  15,28 3
679 536 Chytil Petr - Peťa 77 Prostějov Focus 15,29 3
680 888 Mohyla Radek 81 Ostrava MRX 15,32 3
681 157 Provalilová Markéta 75 Vizovice Pells 16,24 3
682 883 Čapka Miroslav 75 Příkazy Stevens 17,15 3
683 702 Hřivna Lubomír 1972 Příkazy Bmc 17,18 3
  následuje seznam těch, co nedojeli na kole do cíle a nebo nevíme jak skončili pozn.
pokud v tomto seznamu jste bez informací, prosím napište nám, kolik kontrol jste získali a jak jste dopadli
751 Lofler Roman - Leffi     radon 17,45 6 dojel autem
783 Drda Radek 74 Vidče   17,45 6 dojel autem
791 Vičan Máca 83 Hutisko Sup 17,45 6 dojel autem
872 Hanzelka Jiří 90 Kozlovice Ghost 20,00 6 nedojel
069 Pieczonka Alan 71 Karviná Maxbike      6  
070 Pieczonka Jan - Honza 99 Karviná Canyon       6  
036 Krčmář Roman 68 Uničov      6 dojel autem
035 Vaněk David 79 Uničov      6  
811 Štefka Ondřej - Štef 91 ValMez Specialized 19,08 4 nedojel
586 Bělohradský Tomáš 81 Ledeč Nad Sázavou Author   4  
213 bradkin 78 old city bjeloush 13,28 3 urvaný šaltr před K2, dojel autem
910 Gebauer Miroslav - zajíc 80 Bílovec Merida 17,25    
889 Pavel Burian - Paja 75 Drnovice Superior 19,10    
158 Provalil Marek 79 Vizovice Gary Fisher 16,24     
286 Glas Jakub - Kubayz 87 Ostrava RB 17,08     
289 Osty 78 Lichnov Superior 21,11     
723 Hrubý David 87 Krásné Pole 4ever        dojel autem
779 Vlček Pavel 81 Luhačovice  Maxbike        dojel autem
781 Šimek Petr 80 Praha Pells        dojel autem
793 Vacula Lukáš 80 Ostrava Cube        nedojel
187 Holáň Marek 90 Kopřivnice Leader Fox        zraněn
758 Chromek Aleš 87 Kopřivnice Ghoust      nedojel kvůli zdravotnímu stavu
008 Tomáš 90 CykloArt bike klub Kopřivnice NS Bikes Soda Air     dojel autem
014 Viskupič Ivan 57 CykloArt bike klub Kopřivnice, Vlčovice Canyon     dojel autem
051 Kořínek René 81 Hodslavice Merida     dojel autem
859 Petráš Vít 79 Buchlovice - CK SALAŠ       dojel autem
573 Reisig Adam Adoš 87 Jeseník Pells     nedojel
902 Malý Jakub - ​Kopyto​ 84 ​Brno Specialized      nedojel, skončil jinde
064 Simandel Robin 78 Brno Merida         
078 Šimíček Václav 87 Nový Jičín Merida         
081 Lysek Petr 68 Jablunkov Kellys         
082 Heczko Pavel 68 Jablunkov Rock Machine         
110 Procházka Jakub - Kubos 1981 Olomouc Merida         
111 Pátík Petr - Paťas 1982 Žalkovice Canyon         
119 Kutáč Ivo 81 Brno RB         
123 Charvát Jan 96 Ghost           
139 zvířátko 82 ze ZOO co pojede         
153 Veřmiřovský Michal - Mical 86 Kopřivnice Superior         
159 Kudrej Tomáš 83 Vratimov Lapierre         
165 Ficker Tomáš 89 BIKOMATIC SPECIALIZED           
166 Plevák Ivo 89 BIKOMATIC SPECIALIZED           
171 Emil Milata 96 Frenštát Cannyondale         
172 Pavel  Solanský 85 Horní bečva Specialized         
177 Sýkora Daniel - SIKI 83 Brno Trek         
189 Němec Roman 80 Brno Trailrun.cz - Makej vole! Superior         
215 Salvet Milan 89 Frýdek-Místek GT         
218 Gilar Přemysl - Přema 83 Závišice Merida         
225 Volny Martin - Martin 71 Karvina -Ryzak team bike RB         
226 Volna veronika - Verča 73 Karvina - Ryzak team bike Mrx         
227 Zuczkova Aleksandra - Ola 76 Orlova - Ryzak team bike Scott         
237 Nyitraiová Anetta 90 Staré Heřminovy Ghost         
239 Slovák Radim 91 Opava Felt         
265 Plešek Michal - Bignop 73 Nový Jičín Kellys         
271 Kostelňák Tomáš 79 Ostrava Specialized         
274 Hojdyš Igor 89 Lučina Giant         
281 Plešek Zdeněk 70 Šenov u Nového Jičína Trek         
283 David Daniel 70 Čeladná Specialized         
284 Sagan Petr 70 Nový Jičín Giant          
288 Kohut Michal 79 Dolní Domaslavice           
305 Grygařík Václav - Venca 90 Kopřivnice Rock Machine         
312 Menšík Jan - Hanz 77 Kroměříž Cannondale         
316 Rek Lubomir 81 Kopřivnice RockMachine         
317 Kulnik 92 Český Těšín           
319 Janík Martin 75  Lučina Agang         
320 Koliba Tomáš - Tommy 1989 Kopřivnice RB IQ         
321 Lukáš Piňos - Ťutin 73 Ostrava-Hrabůvka Haibike         
324 Bobovič Michal 88 Koprivnice  author         
331 Bednář Jiří 89 Sedlnice Rock Machine         
340 Byrtus Marek - bossprase 87 Author           
349 Hrdlička Aleš 87 Ostrava           
354 Grepl Miroslav 84  Brno Superior Riders XY  Superior         
355 Ploštica Stanislav 84  Olomouc Superior Riders XY  Superior         
357 Kateřina Hanusková (Kača) 78 Bohumín Specialized         
363 Honkyš David 82 Ostrava Trek         
366 Volný Miroslav 72 Paskov Author         
374 Švícko 1981 Hlučín jízdní         
376 Jarda V 1951 hostalkovice giant          
380 Samková Silvie 77 Ostrava Spyder         
382 Biječek Richard 83 Ostrava Kellys         
395 Pavelek Robert - Robo 76 Hradec nad Moravicí Ghost         
709 Hrabovský Aleš 2000 Sachasport force         
711 Harabiš Jakub 82 Měrkovice Cube         
713 Šaffa René 89 Bohumín B'twin         
716 Vařeka Vladan 68 Lučina Specialized STJ         
721 Míček Roman 72 Frýdek-Místek Vautron         
722 Kajnar Tomáš - Kajny 86 Ostrava Canyon         
727 Staněk Tomáš - toms049 79 Ostrava Specialized         
729 Košek Michal 85 Praha Scott         
756 Válek Dan 82 Kopřivnice Autor         
761 Barton Pavel 76 Kopřivnice Trek         
777 Bukovjan Milan 63 Tichá           
780 Decarli Láďa 76 Praha Pells         
790 Holz Bronislav 77 Odry Ghost         
792 Klosík Radim 86 Frenštát p.R. Ghost         
799 Štuler Roman 79 Karolinka Ghost         
812 Pavel Kučera - Stehla 83   specialized         
813 Roman Kučera - Zema 85   schwinn         
815 Novák Jiří 81 Bohumín 4ever         
819 Machowski Artur - Arturo 1969  Bielsko-Biała (PL)  Accent Peak 29         
820 Holeňa Lubomír 83 Frenštát p/R Cube         
824 Talpa Jaroslav Jaroušek 80 Havířov Merida         
825 Šnajdr Jiří Jiříček 86 Kozlovice Sinthezi         
829 Král Milan 72 Merida           
138 Ivet 84 Olomouc S.Fejtík       
150 Kaločová Iveta 72 Frýdek-Místek Specialized       
251 Gerecký Aleš 82 Opava CUBE       
291 faryna 81 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost       
359 Blaha Martin 75 Ostrava Merida       
383 Biječková Míša 85 Ostrava Merida       
776 Stracke Boris 76 Tichá         
798 Staněk Pavel - Hromik1 81 Bohuslavice Scott       
394 Válek Lukaš - Valis 78 Velká Polom Sinthesi        
007 Ňuf 83 CykloArt bike klub Kopřivnice Rock Machine      
018 Maja Todolová 81 Dicykly        
402 Vrana David 77 Koprivnice Kestrel      
405 Čtveráčková Janča 93 Frenštát Specialized      
406 Vaňhara Vojta 91 Frenštát Nemámteďkakolo      
410 Zátopek Jan 93 Kopřivnice Specialized      
416 Pokorný Pavel - Pantani 77 Radvanice Focus      
417 Buly 68 Kopřivnice GT      
418 Marci 72 Kopřivnice Merida      
420 Svárovský Richard 76 Hlučín Favorit      
421 Netopil Jiří - Suni 74 Sokol Proskovice Specialized      
424 Kvita Lukáš 77 Frenštát p/R horské pomalejší      
435 Oczadly Martin - Milanson 86 Jablonec nad Nisou Giant      
436 Pála Jan - Rudolfson 86 Praha Specialized      
437 Lysczas Václav - Václavson 85 Praha Specialized      
438 Eiselt Tomáš - Strejdason 65   Specialized      
439 Goll Miloslav - Goliášson 86 Praha Specialized      
442 Přecechtěl Michal 85 Olomouc Kross      
443 Gerych Josef - Gero 72 Fulnek Fuji      
449 Martin Dostálek - mates 85 ohlaklika.com Rock machine      
459 Bůžek Martin 87 Frýdek-Místek to co bude po ruce      
462 Kotas Aleš 84 Stará Ves nad Ondřejnicí Stevens      
472 Ambrož Pavel - Šunka Pól 73 Habrovany Spešl      
475 Chromčák Karel (DINO) 1980 Ostrava  Scud      
476 Wrobel Ladislav (DÉMON) 1980 Ostrava  Specialized       
477 Peter Jaško (VÝCHODŇAR) 1988 Ostrava  Kellys       
478 Pavlíček Petr 1976 Ždírec nad Doubravou SCOTT      
482 Holášek Petr 73 Kopřivnice MRX      
491 Neradil Pavel 82 Bohumín Canyon      
510 Šenk Tomáš 73 Plzeň Giant      
511 Réblová Iveta 83 Plzeň Giant      
512 Hrubec Jan – Kruciklaun 79 Nový Jičín Kellys      
515 HUDY 66 Ostrava Šemík      
516 Částečka Ladislav 75 Drahotuše Rockride      
520 Rejzek Martin 90 Kopřivnice Superior      
521 Hrabec Lukáš 81 Fryčovice - MAN Truck Czech Republic  Ghost      
524 Roubínek Jura - JeRRy 78 Šumavské Hoštice Merida      
525 Blažková Zuzka - Zuzik 88 Šumavské Hoštice Author      
534 Vaněk Jan - LightBike 81 Paskov Cube      
538 Janiš Peter 64 Záhorská Bystrica Canyon      
539 Oslzla Igor - Iggy 87 Brušperk Spider      
540 Mičánková Gabriela - Gába 91 Košatka Ghost      
548 Vlk Ondra 87 Myslík Bíly Číňan      
552 Ondruch Pavel 69 Karviná Canyon      
555 Lukáš Petr 81 Rožnov pod Radhoštěm Superior      
564 Macková Lenka 70 Zázrivá kolo      
565 Brožová Lucie 98 Praha Specialized      
566 Keberle Radim 76 Karviná ORBEA      
569 Leadville Lady 87 Martin SK MTB      
570 Jašek Petr 75 Kopřivnice Specialized      
572 Oldřich Karásek - Olda 1958 Třešť Scapin      
576 Pindur Ivan - FeeWong 84 Frýdek-Místek Merida      
581 Firla Michal - Karas 85 Rychvald GT      
589 Kacmarik Radim 70 Ostravice RB      
590 Krejci Michal 68 Frydlant nad Ostravici Rock Machine      
591 Sommer Petr 77 Ostrava Specialized      
592 Kopecky Vit 67 Nova Dedina RB      
593 Kopecky Vojta 3 Nova Dedina RB      
598 Planka Dalibor 30 Ostrava BMC      
601 Kovács Roman 74 Havířov RB      
604 Veřmiřovský Jaromír - Jára 74 Kopřivnice Lubina Olpran      
606 Fojtík Pavel            
614 Sojka Patrik 88 Kunčice pod Obdřejníkem Merida      
619 Ondrusz Matouš - Maty 91 FnO-Nová Ves Look      
624 Havel Vladimír 58 PHM Havířov CUBE      
626 Janík Marek - Janda 76 Frýdek-Místek Haibike      
627 Szymik David 84 Dolní Lutyně Merida      
645 Kyselá Hanka 88 Hodslavice Merida      
648 Šponar Dušan 71 Praha Trek      
649 Pasterňák Miroslav 61  Baška  Author      
654 Hudák Igor 88 Nové Město na Moravě Dema      
656 Rachwa 86 Cieszyn Cube      
657 Krzemo 88 Cieszyn Giant      
663 Oslzla Stanislav - Veteran 48 Brusperk Leader Fox      
678 Nebes Vojta 1977 Praha GT Expert      
683 Stöcker Petr 1974 Havířov Rock Machine      
684 Pikálek Milan 1962 Havířov CK Bludovice Duratec      
694 Koval Václav 83 Janovice RB      
               
830 Baťa Tomáš            
832 Fendrych Adam 84 CrossbikeCZ        
835 Střílka Radim 70 Děrné Kellys      
853 Beil Richard 97 Opava MRX      
861 Matušek Karel 66 Hey Bay Vautron      
871 Paštikář 88 Ostrava Specialized      
882 Pavelec Tomáš 68 Frýdlant Ghost      
886 Michal Škaroupka - Škarec  69 Brno Cannondale      
890 Broda Grzegorz 90  Cieszyn  Cube      
894 Glomb Marek 91 Klimkovice - MADEJA sport Scott      
895 Holák Lukáš 84 Veřovice Cube      
903 Švrčina Hynek 79  Ostrava  Canyon      
909 Leiter Jindřich 80 Skotnice RB      
912 Mikuš Marian 81 Sviadnov - JUMPSPORT Frýdek-Místek Cannondale      
913 Ondřejka Míra 71 TOBI sport Frenštát p.R. Superior      
921 George 90 USA  Scott     nejel kvůli Dědovi
konec stránky
www.drticbike.cz/drtic