Kopřivnický Drtič 2019 - dojezdová listina
Zatím je to první verze listiny, předpokládáme, že ji budeme ještě opravovat, tak počítejte s tím, že pořadí se může změnit.
Pro vyhledání jména můžete použít CTRL+F
 
pořadí č. jméno jméno na cedulce nar. město, popř. klub bike čas počet
razítek
poznámka
1 166 Paweł Piasecki  Piasek 1982 bbRiderZ.pl Bielsko-Biała  Merida 14:02 11
2 147 Dvořák David Pták 1993 Hradec Králové Mondraker 14:17 11
3 207 Čapka Michal Michal 1976 Kopřivnice Scott 15:01 11
4 611 Ondrusz Matouš Maty 1991 Frýdlant n.O Look 15:33 11
5 102 Klíma Martin Martin 1991 Ženklava Force 15:53 11
6 410 Mikosek Marek vrabcak 1986 Zasova canyon 15:53 11
7 716 Janeček Tomáš Timmy 91 Závada NAPOHODU! bike team Píšť Full Dynamix 16:14 11
8 756 Knapík Štěpán Štěpán 1992 Ostrava Focus 16:14 11
9 711 Poledňák Tomáš Tomáš 1984 Dřevohostice Ibis 16:22 11
10 268 Gelnar Rostislav Jouda 1980 Kopřivnice JoudaSpeciál 16:24 11
11 078 Bjaček Milan Miloš 1982 Lichnov SUP 16:32 11
12 610 Blažek Jiří TobiSport 1989 Frenštát p.R. sup 16:32 11
13 714 Hrubý Jan Honza 1980 Ostrava Apache 16:35 11
14 155 Vávra Michal Michal 79 Frýdek-Místek Rocky Mountain 16:39 11
15 008 Pargač Dušan Pargy 1974     16:42 11
16 586 Duda Robert Robert 1965 Ostrava BMC 16:43 11
17 024 Wawrzeczko Marek Marek 1987 Cieszyn Polski Trek 16:45 11
18 023 Lankocz Patryk 1977 Cieszyn Polski Trek 16:48 11
19 363 Mališ Martin Suez 1983  Frenštát pod Radhoštěm Superior 16:48 11
20 150 - Kubajz 1986 Třinec Rock Machine 16:49 11
21 369   Radimbo 1974 Hrusice Superior XF 16:50 11
22 146   Šlapekbike 1970 Prštice cannondale 16:55 11
23 613 Kadlec Vladimír Kada 1977 Brno Cannondale 17:03 11
24 284 Benda František KOMETA 1975 Hrubšice Merida 17:04 11
25 344 Pokluda Jiří rockycz 1979 Štramberk Pells 17:05 11
26 762 Slípek Jiří Jiří 1964 Lhotka Cannondale 17:07 11
27 066 Bazala Zdenek Zdenek 82 Břeclav BMC 17:16 11
28 201 Zoun Marek marek vagón 1975 frýdek-místek scott 17:18 11
29 114 Kořínek René René 1981 Hodslavice Merida 17:22 11
30 115 Kořínek Milan Milan 1956 Hodslavice Cannondale  17:22 11
31 519 ElekJan Honza 1983 Kozlovice Canyon 17:22 11
32 010 Kocurek Igor Igor 1971 CykloArt bike klub Kopřivnice Lapierre 17:25 11
33 357 Ostrý Svaťa Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT 17:27 11
34 650 Krkoška Ivo Krk 1980 Ostrava   17:30 11
35 312 Gruň Filip OREL 1986 Hlučín Cannondale 17:36 11
36 539 Jaroň Vlastimil Vlasta 1968 Zašová Sup 17:36 11
37 819 Slívka Roman Rae 1985 Ostrava Focus 17:36 11
38 376 Obrátil Radek Radek 1972 Nasobůrky Maxbike 17:37 11
39 377 Hřivna Petr Hřiva 1974 Příkazy BMC 17:37 11
40 253 Čechák Roman  Roman 1980  Horní Tošanovice  Rockmachine 17:40 11
41 286 Pítr Michal Michal 1979 Nový Jičín Scott 17:40 11
42 667 Kubala Martin Kabát 1967 Kunčice pod Ondřejníkem Sup 17:40 11
43 753 Šamaj Jaroslav  Jarda 1957   Specialized 17:41 11
44 152 Hupšil Mirek Maximus 1973 Frenštát pod Radhoštěm Superior 17:45 11
45 208 Farkaš Karol Karol 1966 Kopřivnice Focus 17:45 11
46 556 Záškodný Otakar Otakar 66 Frýdlant nad Ostravicí Giant 17:46 11
47 704 Navrátil Ondřej Ondra 1987 Příbor Maxbike 17:48 11
48 705 Navrátil Marek Marek 1993 Valašské Meziříčí Maxbike 17:48 11
49 424 Moudrý Ivo Moudras 1973 Kopřivnice Canyon 17:50 11
50 440 Kabát Martin SAKO 1975 Hájov GT 17:50 11
51 139 - Stanimal 1983 Ostrava WTF Skrilex 17:55 11
52 138 - kadak 1979 Poruba Lukin RB 17:55 11
53 256 Pikovský Jiří Piki 1978 Svitavy Superior 17:55 11
54 485 Krakovský Lukáš Kraken 1980  Petřvald Lapierre 17:57 11
55 329 Kubik Radek Radůz 1978 Bohumín-Záblatí Scud 18:02 11
56 052 Zabek Daniel Dan 1969 Ostrava Superfly 18:12 11
57 101 Fabík Dalibor Dalibor 1979 Uherské Hradiště  Canyon 18:18 11
58 725 Panák Pavel Pavel 1967  Stříbrnice  Scalpel Si 18:18 11
59 372 Kubalec Tomáš Bakun 1990 Kopřivnice Kellys 18:19 11
60 335 Kočí David David 1968 Hošťálkovice Sintesi 18:22 11
61 330 Papaj Tomas Papi 1978 Ostrava SUP 18:23 11
62 333 Kubečka Tomáš Tom 1972 Paskov RB  18:23 11
63 385 Mališ Rudolf Ruda 1983 Metylovice scud 18:23 11
64 413 Synek Miroslav Míra 1973 Satarý Jičín   18:23 11
65 414 Glogar Petr Petr 1981 Suchdol nad Odrou Pells 18:23 11
66 748 Macura Petr Starý 1977 Brno M-Team Trek 18:25 11
67 749 Ferfecký David Starý 1977 Stránčice Trek 18:25 11
68 274 Holub Miroslav FCB 1983 Kopřivnice Merida 18:26 11
69 812 Vážný Ivan Hynek 1978 Kopřivnice Merida 18:26 11
70 055 Nebes František František 1979 Praha RB 18:27 11
71 743 Pindur Ivan Váňa 1984 Frýdek-Místek Merida 18:28 11
72 777 Gilar Přemysl Přema 1983 Závišice Merida 18:28 11
73 598 Ambrož Lukáš Lukáš 1989 Frýdek-Místek Specialized 18:32 11
74 193 Toman Lumír Lumír 1989 Hostašovice Merida 18:33 11
75 241 Bagar Petr Bagy 1976 Hájov Specialized 18:37 11
76 299 Šimíček Stanislav Standa 1981 Kopřivnice jakési kolo 18:37 11
77 127 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant 18:38 11
78 619 Kohut Libor Libor 1979 Štramberk Kangaroo 18:38 11
79 213 Szpernol Saša Saša 1989 Karviná Merida 18:39 11
80 577 Žárský Martin MAZ 1982 Štramberk Focus-řemen 18:39 11
81 235 Leoš Židek Leoš 1964 Brušperk Canyon 18:40 11
82 022 Čapčuch Tomáš Tom 1967 Raškovice   18:42 11
83 383 Martin Kulich Kulíšek 1981 Hlučín Coolo 18:42 11
84 404 Valach Martin   1991 Havířov   18:48 11
85 654 Machovský Ladislav ORTEL 1962 Holešov TATRA6x6 18:48 11
86 113 Neumann Pavel Pája 1975 Brno Ghost 18:51 11
87 289 Holz Vítězslav Víťa 1976 Rovné Author 18:51 11
88 290 Holz Bronislav Broňa 1977 Odry Ghost 18:51 11
89 535 Hlubek Martin Martin 1974 Studénka Author 18:51 11
90 169 Hájek Josef Josef 1971 Karviná Canyon 18:53 11
91 434 Pokorny Pavel Poky 1976 Vysoke Myto Rock Machine 18:55 11
92 646 Hrabiec Miroslav Mirďas 1962 Havířov Superior 18:56 11
93 093 Pieczonka Jan Honza 1999 Karviná Canyon   18:59 11
94 094 Pieczonka Vojtěch Vojtíšek 2006 Karviná Mongoose 18:59 11
95 398 Valový Radek Radek 1980 Ostrava 4E 19:05 11
96 391 Lišková Barbara Žgol 1988 Ostrava Duratec 19:09 11
97 392 Kubica Miroslav Náčelník 1965 Ostrava MRX 19:09 11
98 100 Horkel Jiri Horky 1987  Kopřivnice  Merida 19:13 11
99 599 Šimůnek Petr Petr 1998 Kopřivnice Level-Cross 19:13 11
100 003 Hyna Hyna 1971 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 19:14 11
101 448 Tomáš Foreth Tomáš 1971 Uh. Hradiště Superior 19:14 11
102 450 Tomáš Hampl Tomáš 1969 Uh. Hradiště Scott 19:14 11
103 465 Staněk Pavel Hromik 1981 Bohuslavice Specialized 19:14 11
104 570 Lyčka Miroslav Mira 1960 Petřvald Giant 19:18 11
105 438 Plevák Ivo  Ivo 1964 Ostrava Specialized 19:21 11
106 576 Nováček Tomáš Tom 1965 Oprechtice Author 19:21 11
107 130 Šebestík Jiří Jiří 1972 Kopřivnice - LINDE Czech racing team ROCK MACHINE 19:25 11
108 262 Cizner Aleš Winci 1975 Prštice  Focus 19:28 11
109 265 Josef Daňhel Předseda 1950 Prštice Cannondale 19:28 11
110 649 Pompe Jiří Pompe 1984 Ostrava   19:30 11
111 144 Hulík Radim Android 1987 Ostrava Spešl 19:32 11
112 423 Tomáš Jaroslav Jaris 1984 Ostrava Spyder 19:32 11
113 422 Tovaryš Miroslav MyRow 1986 Nový Jičín Scott 19:33 11
114 750 Krása Miloš Miloš 1982 Tísek - TEAM APALUCHA Cube 19:35 11
115 809 Gebauer Miroslav zajíc 1980 Bílovec - TEAM APALUCHA Merida 19:35 11
116 806 Hubeňák David   1988 Havířov Radon 19:35 11
117 341 Hambálek Petr  Petr 1960  Příbor  Ghost 19:37 11
118 458 Stibor Michal Michal 1975 Nový Jičín 4ever 19:38 11
119 712 Vojtěch Pšeja Vojtěch 1966 Koprivnice Ghost 19:38 11
120 781 Wendzel Tomáš Dzin 1975 Čeladná Scott 19:38 11
121 782 Šimek Tomáš Šimi 1976 Chlebovice Specialized 19:38 11
122 400 Bartusek Kamil MIKY 1983 Kozlovice Maxbike 19:39 11
123 401 Kutnar Pavel enGi 1985 Kozlovice Duratec 19:39 11
124 718 Palacký Miloslav Miloslav 1954 Šenov Scott 19:40 11
125 719 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín Scott 19:40 11
126 384 Ondra Kulich Ondrášek 2000 Darkovinky Coolo 19:42 11
127 104 Hegar Pavel Hegi 1977 Mlekosrby YT 19:43 11
128 171 Hrbas Jan Jan 1981 Skřivany   19:44 11
129 346 Ramik Stanislav Stanislav 1977 Český Těšín  Author 19:46 11
130 347 Ramik Michal Michal 2003 Český Těšín  Author 19:46 11
131 348 Tomáš Swienczek Tomáš 1979 Český Těšín   19:46 11
132 733 Spratek Radomír Radomír 1971 Český Těšín Ghost 19:46 11
133 419 Robert Socha Robster 1976 Kopřivnice Specialized 19:48 11
134 432 Majar Jakub Jakub 1990 Ostrava Bikomatic 19:51 11
135 433 Ficker Tomáš Tomáš 1989 Ostrava Bikomatic 19:51 11
136 246 Vejmělek Aleš Aleš 1974 Nový Jičín Canyon 19:53 11
137 247 Pecník Jaromír Jarek 1976 Budišov nad Budišovkou Canyon 19:53 11
138 248 Lamatschek Alan Alan 1970 Vítkov Ghost 19:53 11
139 682 Pavel Pítr Pavel 1972 Nový Jičín Canyon 19:53 11
140 789 Krutílek Rostislav Rossi 1978 Mořkov Kross 19:53 11
141 065 Martinák Milan Milan 81 Břeclav Liteville 19:54 11
142 555 Babor Mojmír 3mir 1974 VEGAN z Frýdlantu s přehazovačkou, ale bez přesmykače 19:56 11
143 483 Paluska Radim Radim 1980 Zubří Scott 19:58 11
144 775 Sova Václav Vašek 1988   Scott 20:02 11
145 362 Háp Zdeněk Zdeněk 1976 Praha kolo 20:06 11
146 202   HUDY 1966 Ostrava Šemík 20:07 11
147 218 Kabát Michal Bunda 1986 Hájov MRX - Hermínka 20:07 11
148 758 Smekal Bohumír Bobina 1956 Frýdek-Místek Author 20:13 11
149 015 Konvičková Lucie Piraňa 1992 PŽŽP   20:16 11
150 249 Soukal Petr Petr 1973 Kopřivnice   20:16 11
151 449 Vít Křivák Vít 1971 Uh. Hradiště Trek 20:18 11
152 220 Žitník Milan Milan 1982 Hodslavice  Author 20:20 11
153 551 Moravec Pavel Prsho 1987 Suchdol nad Odro Superior 20:21 11
154 691 Kubíček Čestmír Kubásek 1956 Jiří Team Ostrava Spyder 20:25 11
155 527 Sliva Pavel Pavel 1971 Kopřivnice   20:27 11
156 496 Zrubek Pavel Pavel 1959 Frenštát pR KTM 20:35 11
157 018 Seiby Seiby 1970 CykloArt bike klub Kopřivnice Spešl 20:38 11
158 019 Šimon Šimon 2001 Kopřivnice Giant 20:38 11
159 459 Beilner Vojtěch Raptor 1993 Los Amateros MTB Bílovec SupRaptor 20:38 11
160 460 Beilner Jaroslav Bejk 1966 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 20:39 11
161 594 Zrůnek Petr Petr 1984 Zubří RB 20:42 11
162 390 Sehnal Filip Černý jestřáb 1997 Frenštát p.R. Specialized 20:43 11
163 543 Paulíny Juraj Juraj 1969 Český Těšín Superior 20:46 11  
164 067 Hykl Milan Milan 1977 Krouna Kellys 20:49 11
165 068 Hykl Milan Milan 2002 Krouna Superior 20:49 11
166 313 Vítěslav Bár Barošek       20:52 11
167 300 Vala Lukáš Lukáš 1980 Kopřivnice Canyon 20:57 11
168 301 Holub Jaroslav Jarin 1985 Coburg Lapierre 20:57 11
169 487 Kokeš Martin koki 1985 FnO RB 20:58 11
170 628 Sýkora Martin Syky 1997 Kozlovice Merida 20:59 11
171 368 Šproch Vláďa VS 1966 Příbor Maxbike 21:00 11
172 260 Jakl David JEKYL 1977 Řež Merida 21:02 11
173 261 Hajdušek Pavel PAYA 1979 Jesenice Merida 21:02 11
174 655 Chovanec Tomáš Bohuš 1988 Kopřivnice Maxbike 21:02 11
175 397 Hanko Petr Miky 1983 Kozlovice Merida 21:08 11
176 468 Kuzma Petr Petik 1981 Ostrava Giant 21:15 11
177 765 Daněk Petr Daněku 1984 Vyškov   21:18 11
178 766 Tomeš Radek Ráďa 1991 Vyškov   21:18 11
179 515 Matula Radek Radek 1985 Brno Merida 21:20 11
180 665 Kudělka David David 1973 Metylovice Merida 21:32 11
181 059 Martin Smida smidik 1982 Liptovsky Mikulas SR Rockmachine Explosion 50 21:38 11
182 131 Staněk Vladimír Vladimír 1988 Kopřivnice 4ever 21:38 11
183 486 Chuchma Ondřej Ondřej 1986 Frenštát pod Radhoštěm Ghost 21:53 11
184 278   lelek 1956 HK Merida 22:07 11
185 279   ronda 1964 HK Canyon 22:07 11
186 631 Trčka Martin zelwak 1986 D:key Brno Scott Ransom 22:07 11
187 107 Kučera Ondřej Ondra 1982 Vysoké Popovice Bikehiking team Pell's 22:16 11
188 110 Kutáč Ivo Kuty 1981 Brno Bikehiking team RB 22:16 11
189 111 Kubečka Libor Libor 1980 Brno Bikehiking team Trek 22:16 11
190 546 Chlupatý Robert Robert 1979 Ostrava Trek 22:17 11
191 061 Vrana Pavel Pavel 1983 Koprivnice Kestrel 22:19 11
192 526 Lukáš Bachár Bachy 1983 Studénka Canyon 22:20 11
193 473 Rymel Adrian  Adrián 75 Zásmuky Norco 22:23 11
194 474 Hyvnar Martin  Martin 75 Závišice Merida 22:23 11
195 475 Gajdušek Dalibor  Dalibor        22:23 11
196 243 Paulík Jiří MMarsh 1984 Hodonín CTM 22:33 11
197 291 Pavlovský Milan Milan 1974 Ivančice Kellys 22:33 11
198 502 Zvarík Miloslav  Blesk McQueen 1965  Kopřivnice  Scott 22:33 11
199 503 Zvarík Lukáš  Zvarda 1990  Brno  Canyon 22:33 11
200 303 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Scott 22:35 11
201 170 Šustek Ondřej Ondřej 1985 Ostrava 4ever 22:36 11
202 575 Konečný Lukáš Koňas 1979 Frýdlant n. O. Look 989 14:27 10
203 533 Zahradil Zbyněk Bob 1974 Krhová (u Val.Mezirici) KROSS 17:40 10
204 164 Petřík Zbyněk Zbyňa 1977 Brno Cube 17:50 10
205 375 Lanča Petr Petr 1972 Baška Felt 17:50 10
206 292 Pála Radim Radim 1962 Pustkovec B-TWIN 18:51 10
207 308 Hlavinka Lukáš  GUGY 1981  Olomouc  Merida 19:00 10
208 309 Maťo Michal Mihal 1984 Olomouc Pells 19:00 10
209 132 Zmrzlík Jan Lemur 1984 Hať Giant 19:05 10
210 176 Janalík Radim Radim 1963 Klimkovice Specialized 19:06 10
211 177 Janalík Tomáš Tomáš 2002 Klimkovice Sintesi 19:06 10
212 178 Janalík Marek Marek 1993 Brno Specialized 19:06 10
213 180 Kohout Radovan Radovan 1966   Canyon 19:06 10
214 187 Filgas Vlastimil Vlasta 1987 Kopřivnice RB 19:06 10
215 086 Vintrlík Jirka Jirka 80 Lipůvka Merida 19:09 10
216 596 Macíček Pavel Macek 1972  Nový Jičín  Cube 19:11 10
217 657 Slíva Petr Petr 1986 Vratimov Cube 19:12 10
218 081 Knoll Radim Radim 77 Moravský Krumlov Scott 19:14 10
219 188 Milich Marek Maroš 1989 Kopřivnice Superior 19:17 10
220 191 Bednář Jiří Bedny 1989 Kopřivnice Rock Machine 19:17 10
221 217 Otoupalíková Karla Kája 1985 Ostrava Sup 19:19 10
222 490 - Lukáš 1980 Ostrava Ghost 19:19 10
223 319 Macháč Pavel Pavel 1967 Ženklava RockMachine 19:20 10
224 226 Gabriel Galia Gabén 1974  Frýdek Merida 19:22 10
225 693 Lupínek Marcel Lupajz 1977 Čakovice Scott 19:26 10
226 096 Kolodzieyski Bohdan Booodi 1979 Ružomberok Canyon 19:29 10
227 626 Decarli Láďa Dekáč 1976 Chýně Pells 19:30 10
228 097 Valkovec Miloš walec 1981 Zvolen Trek 19:31 10
229 172 Škorpík Roman Roman 1975 Brno Cannondale 19:36 10
230 216 Šupa Michal Šupis 2001 Kopřivnice Maxbike 19:37 10
231 583 Polach Ren Škodík 1973 Řepiště Stýv 19:38 10
232 584 Zmeškal Jan Honza 1964 Nová Bělá Focus 19:38 10
233 666 Jura Ohera - Oherka - Brumla Brumla 72 Hulín Trek fuel 07. 29"  19:45 10
234 566 Schreier Vítězslav KŠANDA 53 1966 Hlučín Canyon 19:57 10
235 409 Suchá Marie Marie 1982 Rapotice SUP 20:00 10
236 477 Kudrna Jan Žanek 1975 Brno Ghost 20:00 10
237 349 Havrlant Jaromír Lama 1984 Rybí KPNP Canyon 20:03 10
238 478 Navrátil Michal Navrc 1985 Brno Merida 20:08 10
239 773 Růžička Jan Růža 1975 Nový Malín MRX 20:09 10
240 142 - mrak 1979 Poruba Ďivoká bestija 20:10 10
241 143 - HOF 1980 Olomouc Canonero 20:10 10
242 234 Štěpánek Jiří  Jirka 1980  Telč  Pells 20:10 10
243 592 Pavlíková Barbora Bája 1981 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty 20:10 10
244 345 Polášek Roman RomP 1988 NJ GT 20:11 10
245 573 Hudečková Hana Hudyna 1984 Nový Jičín Kona 20:11 10
246 700 Libor Janoušek Libor 1965 Orlová Cannondale 20:13 10
247 724 Hončová Jana Janica 1975 Tymphany Merida 20:13 10
248 021 Vašina Michal Lev 1977   Kellys 20:14 10
249 605 Marek Motloch - Moty Moty 1974 Vratimov CTM 20:17 10
250 196 Kašpar Petr Kašpy 1986 Ženklava Merida 20:19 10
251 703 Kladníček Petr Petr 1977 Český Těšín Giant 20:22 10
252 242 Fajstauer Jan honzáno 1978 Rychnov nad Kněžnou Trek 20:24 10
253 251 Vonka Karel Karlos 1978 Rychnov nad Kněžnou Trek 20:24 10
254 455 Dvořák Dino Dr. Angelo 1977 Rychnov n.Kn. Canyon 20:24 10
255 302 Ševčík Jan Honza 1980 Libež Specialized 20:33 10
256 407 Papežová Kristýna :-) 1989 Brno Scott 20:40 10
257 476 Dlabka Vilém Vilda 1962 Kopřivnice Specialized 20:40 10
258 277 Cenkner Michal Ceny 1982 Příbor MRX 20:41 10
259 275 Tošenovský Tomáš Tošák 1980 Frýdek-Místek Spešl 20:45 10
260 276 Suchán Pavel Saki 1979 Metylovice Spešl 20:45 10
261 759 Konvička Pavel PVK 1976 Kopřivnice Kellys 20:46 10
262 658 Smilek Petr Peca 1984 Zlín Kona 20:48 10
263 651 Papak Antonín Toni 1991 Kopřivnice SUP 20:55 10
264 661 Bajer Jan Dlouhý 1991 Štramberk Krutopřísný bajk 20:55 10
265 662 Slováček Lubomír Široký 1991 Štramberk Rock Machine 20:55 10
266 663 Podolský Ondřej Bystrozraký 1991 Štramberk Merida 20:55 10
267 589 Hořínek Pavel Pavlík 1979 Ostrava Velamos 20:57 10
268 461 Beilnerová Renáta Renatice 1996 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 20:58 10
269 660 Solnický Aleš Hujas 1985 Bílovec 4E 20:58 10
270 192 Vašíček Jiří Jirka 1989 Vracov Pells 21:04 10
271 479 Jindřich Tomáš hokejka 1990 Havířov Canyon 21:04 10
272 005 Martin Martin 1975 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized 21:07 10
273 006 Šimon Šimon 2004   Merida 21:07 10
274 058 Mrázek Michal  Mrazík 1979 Praha RB 21:08 10
275 371 Buchtyar Tomáš Bachty 1974 Kopřivnice Author 21:09 10
276 618 Výšek Štěpán Maxik 1980 Praha Canyon 21:10 10
277 020 bradkin XX. 1978 old city bjeloush 21:12 10
278 437 Milan Kral Milan 1972 Jesenik Merida 21:15 10
279 149 Staňo Alexandr Alex 1967 Brno Giant 21:16 10
280 536 Janošec Radim Radim 1974 Majetin BMC 21:20 10
281 060 Martin Chrenko machr 1978 Martin SR Author Mystic 21:38 10
282 158 Wrobel Ladislav Daemon 1980 Ostrava Specialized 21:40 10
283 159 Matula Vít Číču 1982 Ostrava Sobi20 21:40 10
284 194 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant 21:40 10
285 195 Vaněk Vladimír Vláďa 1980 Frýdlant nad Ostravicí GT  21:40 10
286 266 Zamazal Robert Robert 1972 Ostrava Superior 21:52 10
287 722 Pravec Jan  Honza 1990  Ostrava  Kellys 22:13 10
288 282 Gans Jiří George 1978 Příbor Author 22:34 10
289 119 Poštulka Michal Majki 1989 Kozmice Giant 22:49 10
290 120 Urban Miroslav Mira 1989 Hlučín Stevens 22:49 10
291 121 Bartusek Tomáš Bart 1981 Bělá Stevens 22:49 10
292 122 Kvita Michal Majki 1988 Nový Jičín Specialized 22:49 10
293 558 Bittner Rosťa Rosťa 1978 Olomouc Lapierre 22:57 10
294 559 Štos Míra Míra 1962 Olomouc rb 22:57 10
295 572 Hajdušek Petr Hajdy 1983 Kopřivnice Ghost 23:40 10
296 591 Pavlík Petr Ďábel 1981 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty 23:40 10
297 421 Homola Miroslav Mira 1971 Hájov Kellys 23:53 10
298 723 Pravec Vojta  Vojta 1991  Frýdek-Místek  Haibike 0:00 10
299 318 Čípová Eva Evča 1988 Hodslavice Merida 17:07 9
300 316 Pobořilová Helena Helča 1966 Hodslavice MRX 17:57 9
301 317 Pobořil Bohumil PoBo 1967 Hodslavice Author 17:57 9
302 684 Janský Lešek Lešek 1959 Hodslavice Specialized 17:57 9
303 685 Strnadel Milan Strny 1983 Nový Jičín Author 17:57 9
304 757 Kutňáková Veronika Veri 1989 Životice u NJ Specialized 17:58 9
305 747 Zuczková Aleksandra Ola 1976 Orlová Scott 18:00 9
306 395 Zacha Jiří Jirka 1973 Třebíč specialized 18:45 9
307 678 Obrusnik Petr Petr 1966 Hlučín   19:07 9
308 406 Osterezy Petr Osty 1978 Lichnov Superior 19:10 9
309 153 Pustějovský Zdeněk Zdeněk 1983 Kopřivnice Superior 19:12 9
310 443 Smejkal Kamil Smejky 1984 Bílovec CTM 19:12 9
311 358 Strmiska Oto TLUSTÝ 1985 Ivančice   19:13 9
312 675 Jozek René  Jouza 1986  Ostrava  MAXBIKE 19:13 9
313 103 Koutníček Josef Koutňa 1983 Ivančice Scott 19:15 9
314 393 Mikuláš Ladislav Laďa 1975  Věstoňovice author 19:16 9
315 394 Krčál Jaroslav Jarda 1961 Třebíč merida 19:16 9
316 200 Hlaváč Pavel Pavel 1985  Ivančice Merida 19:17 9
317 325 Adam Vladimír Hedo 1984 Ivančice Wangl Bike Specialized 19:20 9
318 353 Šlachta Petr Šlachtino 1985 Frýdlant nad Ostravicí YT 19:24 9
319 145 - Mira 1983 Uničov Ghost 19:28 9
320 497 - Prazak 1976 Olomouc tlustoch 19:29 9
321 761 Skalka Lukáš Lukáš 1985 Ženklava - Kotár enduro team RB 19:30 9
322 230 Zlatkovský Michal Zlaťák 75 Brno Canyon 19:31 9
323 232 Rumplík Petr Blesk Rumpl 76 Brno Scapin 19:31 9
324 229 Kunc Richard Richie 75 Brno Orbea  19:33 9
325 080 Jiříček Dušan Dušan 63 Babice nad Svitavou Specialized 19:34 9
326 082 Kočvárek Pavel Pavel 78 Brno Author 19:34 9
327 083 Kovařík Jaroslav Jaroslávek 56 Brno Maňásek III. 19:34 9
328 742 Valentin Antonín Antonio 1969 Dobratice MRX 20:01 9
329 729 Malík Ondřej Ondřej 2003 Veselí nad Moravou Ghost 20:12 9
330 730 Malík Jan Honyray 1975 Veselí nad Moravou Ghost 20:12 9
331 739 Fianta Bronislav Brona 1978 Uherský Ostroh Ghost 20:12 9
332 564 Glas Tomáš  Tomáš 1966 Šenov  RockMachine 20:17 9
333 776 Marcel Šimik Marcel 1973 Lučina Author 20:18 9
334 224 Jakub Černoch Nigga 1992 Petřvald Maxbike 20:19 9
335 258 Jílek Zdeněk Ježek 1975 Praha Merida 20:20 9
336 255 Nikl Luboš Luba 1975 Svitavy Trek 20:21 9
337 257 Soukal David Souky 1977 Pomezí Merida 20:24 9
338 540 Turza Martin Kazimír 1969 Sedliště Canyon 20:25 9
339 608 Schwarz Miroslav Míra 1986  Opava Ktm 20:25 9
340 609 Schoř Radek Raduš 1984 Havířov CTM  20:25 9
341 380 Worek Milan Miloš 1982 Třinec Kellys 20:37 9
342 381 Pilch Petr Pepa 1981 Třinec   20:37 9
343 382 Lysek Libor Libor 1978 Třinec   20:37 9
344 629 Feher Vojtěch Vojta 1981 Štěpánkovice Lapierre 20:45 9
345 630 Bělík Zdeněk Zdenek 1978 Paskov Maxbike 20:45 9
346 263 Bůžek Martin ex!t 1987 F-M Kellys Beast 20:58 9
347 731 Sedl Aleš Alík 1985 Frýdek-Místek Merida 20:58 9
348 364 Rýgl Pavel Rygi 1961 Ostrava Specialized 21:17 9
349 315 Plesko Michal  Michal 1984  Ruzomberok  Merida 21:18 9
350 321 Salvet Milan 13 1989 Frýdek-Místek GT 21:26 9
351 322 Machala Jan Machy 1989 Ostrava Canyon 21:26 9
352 323 Krygel Tomáš Krygloš 1990 Ostrava RB 21:26 9
353 239 Lošák Drahomír Drahoš 1956 Závišice Giant 21:40 9
354 240 Lošák Pavel Pavel 1984 Brno Canyon 21:40 9
355 784 Tobola Lukáš Lukáš 1989 Havířov Merida 21:50 9
356 801 Tkáč Jan Jan 1988 Kozlovice Giant 21:50 9
357 802 Tjunikovová Inka Inka 1989 Stříbro CTM 21:50 9
358 331 Petr Zdeněk Svotec 1966 Kunčice Sup 22:07 9
359 332 Knebel Petr Kalfas 1967 Planiska Olpram  22:07 9
360 408 Špurek Pavel Pavlín 1985 Rychvald MRX 23:52 9
361 495 Malysz David David 1986 Ostrava Ghost 23:52 9
362 225 Marek Hýl Mard 1993 Petřvald   0:00 9
363 513 Rubač Michal Rubi 1993 Ostrava Specialized    9 zahraňoval život kamarádovi po pádu z hráze
364 320 Sokola Jakub Kuba 1984 Brno Ghost 15:59 8
365 492 Smíšek Aleš Aleš 1967 Korouhev   16:13 8
366 554 Slíva Petr Petr 1991 Šenov u Ostravy Merida 16:34 8
367 738 Nytra Vojta Vojta 1979 Dobratice Pells 16:54 8
368 214 Ryšavý Lukáš Bobr 1990 Karviná Merida 17:07 8
369 338 Šproch Filip Fila 1993 Myslík Černý číňan 18:06 8
370 259 Chudovský Karel Kajo 1978 Praha Author 18:50 8
371 524 Lorenčík Jiří Jiřik 1981 Ostrava Author 18:51 8
372 157 Fojtík Radek Radek 66 Frýdek-Místek Cube  18:57 8
373 463 Staněk Tomáš toms049 1979 Rychvald Specialized 19:02 8
374 464 Richter Tomáš Leon 1980 Ostrava Specialized 19:02 8
375 098 Znamec Roman Roman 1976 Metylovice Merida 19:18 8
376 099 Adamčík Zbyněk Zbyšek 1976 Petřvald u Karviné CTM 19:18 8
377 182 Žaneta Hanigovská Žajka Hanigovská 1995 Frenštát p.R. RM Blizzard 19:46 8
378 183 Jiří Vyplel Plevka 1981 Frenštát p.R. RM Blizzard 19:46 8
379 713 Chvatík Zdeněk Zdeněk 1986 ValMez Kellys 20:35 8
380 681 Baroš Martin Martin 1990 Valašské Meziříčí Scott 20:38 8
381 001 Munzi Munzi 1946 CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000 23:46 8
382 133 Čempel Jiří Jura 1982 Ostrava Corratec 14:25 7
383 350 Španihel Václav Vašek 1977 Frýdek-Místek Merida 14:55 7
384 565 Krůza Radim Radim 1977 Vratimov   15:09 7
385 595 Bachan David bach 1980 Kopřivnice Specialized 15:10 7
386 206 Veselý Jiří Veslo 1975 Ostrava Merida 15:11 7
387 109 Pavlíček Milan Milan 1982 Brno Bikehiking team GT 15:56 7
388 579 Topor Michal Toper 1977 Horní datyně Kross 15:59 7
389 252 Sikora Kazimierz Kazimirro 1958 Goleszów Polska Specjalized 16:15 7
390 751 Szlauer Leszek  LEO 1957  Goleszów Polska  Canyon Yellowstone 16:15 7
391 706 Hrubeš Radim Radim 1993 Mokré Lazce Kross 16:17 7
392 254 Pokorný Miroslav  Mira 1970  Ivančice  Orbea 16:20 7
393 283 František Šindler Fanda 1976 Radkov Specialized 16:22 7
394 720 Mikoláš Libor Libor 1979 Nový Jičín Specialized 16:33 7
395 726 Prudil Jan Hans 1973 Cykloklub Nový Jičín Merida 16:33 7
396 817 Václavík Jan Honza 2000 Rožnov p. R. Superior 16:34 7
397 179 Bena Radomír Radek 1961   Kellys 16:57 7
398 516 Sýkora Jiří Jiří 1974 Sachasport Kellys 17:08 7
399 517 Hrabovský Radek Radek 1973 Sachasport Specialized 17:08 7
400 518 Hrabovský Radek Radek 1997 Sachasport Specialized 17:08 7
401 135 Szewieczek Robin Robin 1986 Český Těšín   17:24 7
402 520 Daniel Huba Daniel 89 Žabeň Haibike 17:25 7
403 106 Pavlík Jarek Jarda 1983 Brno Bikehiking team Specialized 17:26 7
404 108 Kučera Vít Víťa 1982 Brno Bikehiking team Specialized 17:26 7
405 136 Patrik Hranický pajonk 1997 Kozlovice Sprinter 17:43 7
406 215 Šupa Milan Šupy 1975 Kopřivnice Maxbike 18:07 7
407 664   Kašpy 1975 Kopřivnice Merida 18:07 7
408 696 Boháč Jan Honza 1959 Štrambek Ghost 18:07 7
409 697 Bartoň Daniel Danek 1990 Kopřivnice Kellys 18:07 7
410 698 Kahánek Čestmír Česťa 1983 Ženklava Specialized 18:07 7
411 699 Šula Martin Martin 1985 Kopřivnice RB 18:07 7
412 811 Igliar Radovan proteo 84 Praha Trek 18:07 7
413 429 Franta Karel karlos 1979 Ostrava CUBE 18:11 7
414 204   psot 1978 Sheriff Wiggum Sport Team Trek 18:13 7
415 205   faryna 1981 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost 18:13 7
416 134 Cieslar Bogdan Boďa 1985 Koňákov Author 18:24 7
417 399 Dostal Jiří Jura 1983 Ostrava 4ever 18:59 7
418 788 Strakoš Přemysl Kumštýř 1988 Příbor Author 19:00 7
419 810 Miroslav Gajdušek Míra 1982 Závišice Merida 19:00 7
420 534 Karnecka Kasia  Kasia 1977  Bielsko-Biała  Merida 19:08 7
421 612 Jan Bialoglowicz Jan 1963 Cieszyn Tiger 19:08 7
422 014 Viskupič Ivan Ivan 1957 CykloArt bike klub Kopřivnice, Vlčovice Canyon 19:10 7
423 632 Rosenzweig Miroslav Míra 1977   Merida 19:11 7
424 633 Rosenzweig Matouš Maty 2004     19:11 7
425 085 Vintrlík Jan Pimpa 77 Lipůvka Cube 19:23 7
426 780 Sčensný Lukáš Lukáš 1982 Velká Polom 29" 19:40 7
427 379 Rostislav Slavík Rostislav 1974 Kopřivnice Giant 19:48 7
428 482 Bačuvčík Radim Radim 1975 Zlín Merida 19:54 7
429 686   Milanson 86 Jablonec nad Nisou Giant 20:12 7
430 687   Rudolfson 86 Praha Specialized 20:12 7
431 688   Václavson 85 Praha Specialized 20:12 7
432 689   Strejdason 65 Praha Specialized 20:12 7
433 244 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Canyon 20:15 7
434 354 Petr Wilhelm Willy 1980 Ostrava RB 20:34 7
435 355 Kateřina Pavlíková Katuki 1980 skoro Ostrava Merida 20:34 7
436 509 Suchá Vladimíra Pidi 13 1968 Jihlava Scott 20:41 7
437 510 Papež Rostislav Papin 1964 Jihlava Scott 20:41 7
438 287 Viktory Pavol Palo TT 1976 Trnava Slovensko   21:20 7
439 587 Píš Patrik Paťo 1972 Banská Bystrica Giant Trance 23:57 7
440 269 Žáček Petr Žáky 1960 Kunčice pod O. Cube. 15:17 6
441 270 Petrovičová Petra Petra 1986 Trojanovice pod Javorníkem Cube 15:17 6
442 334 Volný Miroslav Mirek 1972 Author    16:04 6
443 671 Čeladník Zdeněk Zdeněk 1969 Kopřivnice Specialized 16:12 6
444 785 Šnyrych Petr šnyryda 1972 Rožnov pod Radhoštěm Habike 16:12 6
445 352 Macoun Libor Libor 1985 Frýdek-Místek Enduro 16:30 6
446 451 Pohludka Radek Radoš 1973 Raškovice Hibike 16:30 6
447 471 David Lys David 1977 Kateřinice Ghost 16:31 6
448 813 Břežný Bohdan Simir 1979 Kateřinice Cube 16:31 6
449 470 Jan Mikšovič Penďoš 1983 Horní Datyně Ghost 16:35 6
450 016 Valentík Jiří   1962     16:38 6
451 223 Jan Tomiczek Coolnik 1992 Český Těšín Scott 16:57 6
452 793 Oslzla Stanislav Veterán 1948 Brušperk Leader Fox 17:02 6
453 444 Kouřil Michal Miťa 1974 Suchdol nad Odrou KTM 17:25 6
454 769 Lukáš Garský Lukáš 1988 Fulnek Superior 17:25 6
455 427 Adamus Ivo foosi 1979 Vrchy Merida 17:25 6
456 767 Kletenský Luděk Kléťa 1983 Kopřivnice CTM 17:28 6
457 768 Malík Dominik Malda 1995 Kopřivnice B-Twin 17:28 6
458 074 Hrabica Ondřej krabica 1982 Havířov Intense 18:38 6
459 388 Syrovátka Petr Zohan 1976 VautronConnect Ostrava 18:38 6
460 173 Lukáč Michal Ceflapoid 88 Ostrava Šlapomilové Kellys 18:40 6
461 011 Bainar Petr Petr 1962 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo 19:07 6
462 645 Rostislav Vavříček Kuba 1987 NovýJičín Maxbike 19:07 6
463 754 Vicherek Aleš Aleš 1983 Petřvald RB 19:08 6
464 741 Houska Petr Kodr 1969 Ostrava Merida 21:19 6
465 701 Heryán Lukáš  Hery 1977  Kopřivnice  Dema 14:46 5
466 184 Kreiss Tomáš Tomáš 1967 Lučina Trek 15:22 5
467 185 Kreissová Šárka Šárka 1965 Lučina Trek 15:22 5
468 272 Lužná Martina Marťa 1989 Rybí MRX 15:45 5
469 273 Šrámek Miroslav Mirďa 1987 Rybí Author 15:45 5
470 439 Halagačka Lukáš Lukáš 1986 Ostrava RB 16:40 5
471 126 Košař Pavel ByPaul90 1990 Kozlovice Focus 17:01 5
472 154 Kret Michal Majk 1985 Baška Vautron 17:01 5
473 304 - Rampa 1986 ButterflyBikers Specialized 17:04 5
474 305 - Kapitán 1963 ButterflyBikers Simplon 17:04 5
475 456 Heczko Pavel Palo 1968 Jablunkov Rock Machine 17:57 5
476 457 Lysek Petr Peťa 1968 Jablunkov Kellys 17:57 5
477 386 Hruška Pavel Paulino 1979 Vanovice Scott 18:34 5
478 387 Kostková Martina Tinka 1976 Ghost Klimkovice 18:34 5
479 588 Vysoký Miroslav Miro 1966 Bansá Bystrica Canyon Nerv 22:08 5
480 340 Šproch Daniel Dan 1988 Myslík Černý číňan 2 12:35 4
481 552 Střílka Radim Čilda 1970 Kostelec Kellys 13:00 4
482 271 Saidl Honza Honza 1980 Praha Canyon 13:02 4
483 209 Hejník Jan Tatík 1980 Holešov Merida 13:35 4
484 210 Hejníková Marta Mamka 1981 Holešov Canyon 13:35 4
485 190 Stančík Veronika Veronika 1990 Prešov Cube 13:51 4
486 105 Pasek Radek Radek 1982 Ostrava Bikehiking team Specialized 13:55 4
487 547 Groš Štefan Trenin 1984 Frenštát p.R. Votec 15:11 4
488 548 Grošová Jana Pupi 1984 Frenštát p.R. Gt 15:11 4
489 549 Kubát Josef Fesoj 1980 Frenštát p.R. Cube 15:11 4
490 550 Kubátová Romana Mori 1984 Frenštát p.R. Cube 15:11 4
491 624 Glogarova Kateřina Katka 1983 Suchdol nad Odrou kolo 15:12 4
492 561 Vrána Radomír špekoun 1985 Brno superior 15:35 4
493 530 Chytil Ondřej Ondra 1975 Olomouc Haibike 15:37 4
494 531 Chytil Petr Peťa 1977 Prostějov Focus 15:37 4
495 560 Havelka Tomáš Tomáš 1965 Olomouc GT 15:37 4
496 602 Záborský Ondra Ondra 1981 Štramberk Rock Machine 17:12 4
497 603 Leiter Zdena Zdena 1982 Libhošt Vautron 17:12 4
498 245 Janka Jiří Bilíček 1978 Olomouc btwin 17:13 4
499 469 Kadlec Jenda Haďák 1987 Ostrava Force 17:13 4
500 076 Bůžková Jana Jana 1982 Háj ve Slezsku Koloběžka 17:30 4
501 794 Bůžek Patrik Patrik 2007 Háj ve Slezsku GT 17:30 4
502 805 Gebauerová Kateřina Katka 2005 Háj ve Slezsku GT 17:30 4
503 442 Koubík Tomáš Tom 1992 Ostrava Šlapomilové Vautron 19:03 4
504 683 Honza Goj Honza 1978  Ostrava Denis-bike   Kellys 19:05 4
505 389 Klečková Monika Monika 1975 Cube Ostrava 19:08 4
506 522 Martin Kubíček MartinXC 1964 Lelekovice Specialized 22:02 4
507 797 Simona Kubíčková Simča 1974 Lelekovice SpecSaphir 22:02 4
508 798 Martin Kubíček Drojdik 2002 Lelekovice SpecEnduro 22:02 4
509 799 Romanka Kubíčková Romča 2005 Lelekovice SpecStumpjumper 22:02 4
510 467 Lakomý Tomáš Laky 1990 KILPI RACING TEAM Ghost 12:00 3
511 709 Mentuz Vojtěch Mentolíno 1995 Ostrava Superior 12:00 3
512 310 Štverák Daniel DandyS 1979 Suchdol nad Odrou Wheeler  12:10 3
513 311 Kulla Radoslav Rado 1988 Olomouc Amulet  12:10 3
514 542 Konečný Pavel elenka 1989 Brno Gt 12:33 3
515 140 - zdenno 1978 Ostrava Konik 12:45 3
516 141 - wilda 1981 Lysá Nenávist 3 12:45 3
517 203 Rek Lubomír  Lubik 1981  Kopřivnice  Rock Machine 13:06 3
518 620 Ermis Lukáš Luke 1989 Ženklava Canyon 15:07 3
519 160 Kotala Honza Puchatek 1979 Ostrava Author 15:08 3
520 161 Hůlová Kristýna Týna 1993 Ženklava Kellys 15:08 3
521 621 Mituchovičová Denisa Senča 1995 Ženklava Giant 15:13 3
522 622 Mituchovič Radek Mituch 2002 Ženklava Kellys 15:13 3
523 415 Grussmann Jakub Kolumbus 1983 Nový Jičín Canyon 17:27 3
524 417 Novosad Vladimír Vláďa 1975 Hostašovice 4ever 17:29 3
525 418 Mrva Roman Roman 1979 Ružomberok GT 17:50 3
526 808 Stacha Jan Honza       18:36 3
527 359 Košař Petr Lamač 1987 Kopřivnice AcStar 17:01 2
Následuje seznam těch, co nedojeli do cíle, z různých důvodů (popř. těch co nakonec neodstartovali, to ještě upravíme…)
514 Vrbka Miroslav Miroš 1964 Bilovec Gary Fisher   9 pád z hráze, vrtulníkem do nemocnice
512 Rubač Michal Michal 1970 Bílovec Head   9 zahraňoval život kamarádovi po pádu z hráze
051 Svárovský Richard Richard 1976 Hlučín Scud 17:30 9 dojel k autu, 200 metrů před stadionem…
092 Pieczonka Alan Alan 1971 Karviná Maxbike  19:05 9 dojel do Trojanovic, pak autem
771 Šimonová Elen DrtičElič 1982 Horní Bludovice Haibike     9 nedojela
815 Najvert Stanislav Stanislav 1972 Ostrava Salomon/Suunto běžěc   9 nedojel
491 Skořupa Ivo Ivosh 1979 Bobrovníky Panzer 18:08 7 dojel autem
013 Valentík Tomáš Velká Panda 1987 Nový Jičín běžec 18:38 7 pěší, dovezen z Bečvy
062 Vrana David David 1977 Koprivnice Merida     7 nedojel
814 Brodová Tereza Terka 1992 Hutisko-Solanec CTM   7 Soláň, Hutisko a autem do cíle
818 Válek Štěpán Štěpán 2001 Rožnov p. R. Lapierre     7 po K5 to otočil domů
755 Střílková Lucie  střela 1983  Nový Jičín  SUP 18:12 6 dojela autem
581 Pyszko Jan Honza 1970 Ostrava GT   6 dojel po Bystřičku
181 Kubík Tomáš Květáček 1992 Prštice Trek     5 zraněn, dovezen autem
306 - Buňo 1973 ButterflyBikers Specialized     5 nedojel
521 Adamus Dominik DoMM 1987 Vrchy Ghost 14:20 3 dovezen autem
092 Pieczonka Alan Alan 1971 Karviná Maxbike  19:05 9 dojel do Trojanovic, pak autem
307 Mestek Antonín Tony 1968 Štoky CTM     2 skončil v nemocnici
541 Misař Jan žibér 1989 Brno Mrx   2 skončil v nemocnici
053 Cardová Markéta Karkulka69 1977 Karkulka         
054 Haračić Daniel Tučňák 1982 Chýně Giant       
056 Zemanová Jana Jana 1980 Černošice CUBE       
057 Heřman Dan Dan 1978 Černošice CUBE       
063 Mikala Martin Miky 1982 Kuncice pod Ondrejnikem Spider       
064 Helešic Robert Robert 72 Břeclav Liteville       
072 Kolář Ivo Ivo 91 Staříč GT       
073 Kosík Aleš Aleš 68 Pardubice specialized       
079 Kahánek Viktor Viki 1977 Kozlovice CTM Rascal 2.0       
084 Raab Aleš Aleš 75 Brno Author       
087 Železný Zdeněk Zdeněk 78 Brno Superior       
112 Nykodým Jiří Jirka 1977 Brno Bikehiking team Stevens       
123 Kateřina Pachtová Kača 1978 Bohumin Specialized       
124 David Pachta Dejdyn 1977 Bohumin Specialized       
125 Rudolf Baudyš Rudko 1994 Bohumin felt       
156 Sobek Lubor Lubor 79 Frýdek-Místek Spyder       
165 Janík Michal Michal 1970 Brno Maxbike       
174 Lukáč Zdeněk Beetlejuice 68 Ostrava Šlapomilové Kellys       
186 Jursa David David 1973 Raškovice Cube     
189 Stančík Adam Adam 1988 Šenov u Nového Jičína Giant       
219 Pobořil Ondřej Ondřej 1992 Hodslavice SUP      
231 Vavro Peter Slimo 78 Brno Specialized       
233 Morávek Michal Niky 78 Brno Haibike       
250 Martinka Miroslav Vlčák 1976 Ivančice Merida     
288 PAVLÍK Libor Mamut 1969 Valašské Meziříčí SCOTT       
324 Sýkora Daniel SIKI 83 Brno Trek       
327 Rozsíval Přemysl Přema 1977 Tichá GT       
336 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Sintesi         
339 Vlk Ondřej Onan 1987 Frýdek-Místek Bíly číňan       
360 Salač Luboš Lars 1975 Řepčice Trek       
361 Blažej Petr Petr 1973 Praha RB       
416 Boček Petr Bocelli 1983 Uherský Ostroh Kaňour    
426 Válková Klára Klaris 1991 Los Amateros MTB Bílovec Specialized    
430 Ficker Tomáš Tomáš 1989 Ostrava Bikomatic    
431 Plevák Ivo Ivo 1989 Ostrava Bikomatic    
489 - Radim 1986 Ostrava Ghost    
529 Jašek Petr Petr 1975 Brušperk Specialized    
532 Genzer Jiří Koža 1954 Nový Jičín Canyon    
553 Krystek Miroslav Krtek 1978 Děrné Noname    
557 Janiš Peter Peter 64 Záhorská Bystrica Canyon    
569 Mušálková Lenka Leny 1977 Bobrovníky Specialized    
585 Třuslo Pavlík Pavlík 1978 Ostrava-Poruba sem to zapomněl    
593 Sikora Jan Siky 1982 Hůrka Super-trek    
673 Kamradová Štěpánka Štěpánka 1970 Hlučín RB    
674 Kamrad Jan Johan 1963 Hlučín RB    
690   Goliášson 86 Praha Specialized    
695 Marcová Vendula Vendy 1993 Velké Albrechtice MERIDA    
710   OKRE 1995 Kopřivnice SUP       
715 Gajdušek Roman Roman 1973 CUBE         
717 Jiří Květoň květák 1984 cyklo tým Horní Bludovice Giant       
721 Novobilský Tomáš Tomáš 1981 Závišice Canyon     
740 Juříček Tomáš Tom 1967 Dobratice Giant     
763 Šmuch Pavel SnyX 1990 Nový Jičín MRX       
konec stránky
www.drticbike.cz/drtic