Kopřivnický Drtič 2020 - průběžná dojezdová listina
Ahoj bajkeři, na této stránce je průběžná dojezdová listina letošního individuálního ročníku.
Údaje jsou zapisovány průběžně od července do září 2020, tak jak nám posíláte "zaznamy" z trasy.
Nové údaje zapisujeme obvykle 1x týdně.

  Pokud hledáte sebe nebo kamaráda, můžete stisknout CTRL+F a napsat jméno, přezdívku, nebo město, apod.
prozatimní pořadí účastnické
číslo
jméno jméno
na cedulce
rok
narození
město, popř. klub bike počet kontrol čas
1 273 Ostrý Svaťa Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT 15 10,26
2 057 Smejkal Kamil Smejky 1984 Bílovec Kellys 15 10,35
3 191 Solnický Aleš Hujas 1985 Bílovec 4E 15 10,35
4 340 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant 15 10,48
5 509 Tichý Tomáš Tomáš 1982 Rožnov p/R  Focus 15 11,05
6 484 Celý Erik KIRE 1975 Spešov Scott 15 11,37
7 247 Dedek Daniel Dan 1977 Pstruží Orbea 15 11,50
8 248 Kubiczek Zdeněk Zdenouš 1969 Pstruží Orbea 15 11,50
9 075 Valentík Tomáš Velká Panda 1987 Nový Jičín SUP 15 11,50
10 310 Veselý Jan Honza V. 1974 Praha Rockrider 15 12,17
11 176 Kohut Michal Michal 1979 Dolní Domaslavice Ghost 15 12,21
12 177 Szymik David Szyma 1984 Dolní Lutyně Ghost 15 12,21
13 255 Kočí David David 1968 Hošťálkovice Sintesi 15 12,40
14 256 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Hošťálkovice Sintesi 15 12,40
15 471 Otoupalíková Karla Kája 1985 Ostrava Sup 15 12,57
16 318 Orság Martin Orsi 1975 UH Scott 15 13,07
17 323 Kacíř Martin KATZA 1976 Ostrava Scott 15 13,07
18 137 Martinák Milan   1981 Břeclav Liteville 15 13,15
19 138 Bazala Zdenek   1982 Břeclav BMC 15 13,15
20 143 Židek Leoš Leoš 1964 Brušperk Canyon 15 13,21
21 144 Židek Marek Maro 1992 Brušperk   15 13,21
22 146 Mrázek Tomáš Tonda 1977 Brušperk   15 13,21
23 034 Hrbas Jan Hanz 1981 Skřivany Liteville 15 13,39
24 124 Poddaný Vít Vejtek 1982 Skřivany specialized 15 13,39
25 322 Klapuch Roman Roman 1976 Cyklo Mokřinka Dolní Lhota MaxBike 15 14,00
26 434 Klapuch Jan Honza 1978 Cyklo Mokřinka Velká Polom Amulet 15 14,00
27 266 Beilner Vojtěch Raptor 1993 Los Amateros MTB Bílovec SUPík 15 14,03
28 267 Beilner Jaroslav Bejk 1966 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 15 14,03
29 306 Glogar Petr pepek 1981 Suchdol nad Odrou Pells 15 14,05
30 324 Kreml Tomáš Tomasovina 1977 Lowellpro Canyon 15 14,05
31 271 Palacký Miloslav Miloslav 1954 Šenov Lapierre 15 14,09
32 272 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín Scott 15 14,09
33 090 Horkel Jiří  Horky 1987  Kopřivnice Sup  15 14,40
34 106 Lejtnar Petr PíP 1978 Jarošov nad Nežárkou Scott 15 14,43
35 108 Beran Pavel Čert 1978 Jindřichův Hradec Focus 15 14,43
36 105 Dvorský Radek pan Magor 1976 Vydří Scott 15 14,43
37 111 Běhal Ondřej Ondřej 1977 Jindřichův Hradec Scott 15 14,43
38 128 Urban Miroslav Miro 1989 Hlučín Stevens 15 14,50
39 497 Novák Marek Marek 1997 Ostrava 4ever 15 14,50
40 394 Válek Zdeněk Zdena po desáté 1965 Pražmo Sup 15 15,00
41 395 Bukovan Marek Marek 1989 Baška Merida 15 15,00
42 332 Jiříček Dušan   1963 Babice nad Svitavou Specialized 15 15,05
43 389 Macháč Pavel   1967 Ženklava RockMachine 15 15,31
44 390 Kahánek Petr   1962 Kopřivnice RockMachine 15 15,31
45 541 Vyplel Jiří plevka 1981 Frenštát p. R. RM Blizzard 15 16,38
46 397 Čala David Tuliiitka 1983 Ostrava Karel 15 16,38
47 398 Konvičková Lucie Tuliiitka 1992 Příbor Piraňa 15 16,38
48 399 Vašina Michal Tuliiitka 1977 Frenštát pod Radhoštěm Aligátor 15 16,38
49 400 Hončová Jana Tuliiitka 1975 Kopřivnice Žralok 15 16,38
50 423 Kahánek Václav Venca 1992 Kopřivnice ROCKRIDER 15 17,00
51 424 Chovanec Tomáš Bohy 1988 Kopřivnice Maxbike 15 17,00
52 362 Bujnošková Lucka Lucka 1992 Kopřivnice Specialized 15 17,00
53 363 Kozák Vojta MRVC 1988 Opava kolo-kolo-mlýnský 15 17,00
54 117 Ševčík Jan Honza 1980 Libež Specialized 15 18,37
55 118 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Scott 15 18,37
56 046 Karnecka Kasia  Kasia 1977 Bielsko-Biała Canyon  15 31,46
57 049 Dorota Banasik  Dorota 1980 Bielsko-Biała Giant  15 31,46
58 089 Pavliska Michal Sádra 1984 Frýdek-Místek RB CRR 14 13,00
59 486 Kučera Ondřej   82 Vysoké Popovice Bikehiking team   14 13,51
60 489 Kutáč Ivo   81 Brno Bikehiking team RB 14 13,51
61 508 Martin Vrána Martin 1982 Kopřivnice Rock Machine Blizz 14 13,54
62 447 Kreiss Tomáš Tom 1967 Lučina Trek 14 14,00
63 070 Gryžbon Daniel Dan 1988 Baška Giant 14 14,24
64 331 Kudělka David David 1973 Metylovice Merida 13 14,45
65 059 Adamčík Zbyněk NieNia 1976 Petřvald u Karviné CTM 13 14,45
66 426 Mikuláš Ladislav Laďa 1975  Věstoňovice author 13 15,08
67 428 Zacha Jiří Jirka 1973 Třebíč specialized 13 15,08
68 429 Mikuláš Petr Peťa 1977 Hostákov merida 13 15,08
69 107 Frýbl Jan Honza 1978 Jindřichův Hradec Scott 12 12,58
70 091 Jan Růžička Růža 1975 Nový Malín Superior 11 11,09
71 150 Burian Pavel Pája 1975 Drnovice Superior 11 11,09
72 498 Merta Dušan Dušan 1976 Trnávka Lapierre 11 11,36
73 493 Priessnitz Vít Vita 1972 Bílovice nad Svitavou SUP 11 12,24
74 104 Míchal Jiří Píchy 1978 Jindřichův Hradec Ghost 11 12,39
75 110 Šimon Michal Michal 1974 Jarošov nad Nežárkou Kros 11 12,39
76 347 Rýpar Josef Pepa Rýpar 1949 Frýdek-Místek Giant 11  
77 348 Farka Petr Bahňák 1975 České Budějovice Stevens 11  
78 349 Mrázek Martin Martin Mrázek 1964 Ostrava Scott 11  
79 504 Chaloupka Martin Martin Chaloupka 1973 Žďárec u Skutče Superior 11  
80 510 Šámalová Tereza Terezka 1987 Praha Apache 8 12,07
81 035 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Canyon 8 12,11
82 036 Janka Jiří  Billíček 1978 Olomouc btwin 8 12,11
83 189 Suchá Vladimíra Pidi 13 1968 Jihlava Scott 8 13,00
84 190 Papež Rostislav Papin 1964 Jihlava Scott 8 13,00
85 206 Hajdušek Petr Hajdy 1983 Kopřivnice Ghost 7 14,00
86 095 Vrana Pavel Pavel 1983 Koprivnice Kastle 7 14,00
87 341 Šimíček Dominik Mr.Šnek 2002 Hodslavice Leader Fox 6 9,45
88 134 Hruška Pavel Paulino 1979 Obora Scott 6  
89 135 Kostková Martina Tinka 1976 Ghost Klimkovice 6  
90 488 Pavlíček Milan   82 Brno Bikehiking team GT 6  
91 109 Brzobohatý Jiří Jirka 1976 Jindřichův Hradec Scott 5 10,23
92 312 Krejčí Jan Krejčoch 1972 Specialized Jihlava 5  
93 313 Velík Tomáš Vilda 1971 GHOST Brno 5  
94 170 Bednář František  František 1979 Zakřany Canyon 4 10,12
95 208 Strmiska Oto OTTTO 1985 Ivančice Cannondale 4 10,12
96 217 Adam Vladimír Hedo 1984 Ivančice Specialized 4 10,12
97 233 Koutniček Josef  Koutňa 1983 Ivančice Scott 4 10,12
98 396 Beran Pavel Pavel 1989   Ghost 4 10,12
99 465 Hlaváč Pavel   1985 Ivančice merida 4 10,12
100 492 Pokorný Miroslav Mira 1970 Ivančice Orbea 4 10,12
101 145 Židek Martin Marťas 1992 Brušperk   4  
konec stránky
www.drticbike.cz/drtic