Kopřivnický Drtič 2020 - průběžná dojezdová listina
Ahoj bajkeři, na této stránce je průběžná dojezdová listina letošního individuálního ročníku.
Údaje jsou zapisovány průběžně od července do září 2020, tak jak nám posíláte "zaznamy" z trasy.
Nové údaje zapisujeme obvykle 1x týdně.

  Pokud hledáte sebe nebo kamaráda, můžete stisknout CTRL+F a napsat jméno, přezdívku, nebo město, apod.
prozatimní pořadí účastnické
číslo
jméno jméno
na cedulce
rok
narození
město, popř. klub bike počet kontrol čas pozn.
1 249 Tyleček Václav Ven-Tyl 1985 Cyklosport Přikryl Stará Ves n/O Focus 15 9,14
2 578 Hejneš Leopold Polda 1976 Stará Bělá Superior 15 9,14
3 033 Pokluda Jiří rockycz 1979 Štramberk Pells 15 9,45
4 594 Mušálek Václav Venca 1966 Markvartovice specialized 15 9,50
5 609 Slívka Roman Roman 1985 Polanka nad Odrou Focus 15 10,08
6 039 Záškodný Otakar Otakar 1966 Frýdlant nad Ostravicí KTM 15 10,13
7 431 Vidlička Petr Vidla 1990 Rožnov pod Radhoštěm Bergamont 15 10,19
8 537 Chovanec Miroslav Mira 1980 Stará Ves nad Ondřejnicí KHS 15 10,24
9 273 Ostrý Svaťa Svaťa 1976 České Budějovice SCOTT 15 10,26
10 097 Zabek Dan Dan 1969 Ostrava Superfly 15 10,27
11 057 Smejkal Kamil Smejky 1984 Bílovec Kellys 15 10,35
12 191 Solnický Aleš Hujas 1985 Bílovec 4E 15 10,35
13 239 Vávra Michal Michal 1979 Frýdek-Místek Superior 15 10,36
14 178 Menšík Jan Hanz 1977 Kroměřížské bajker Cannondale Scalpel 15 10,46
15 340 Fizek Michal Drejer 1977 Třinec Giant 15 10,48
16 393 Ambrož Pavel Pól Šunka 1973 Brno Canyon 15 10,50
17 202 Gruszka Stanislaw Standa 1979 Brno Trek 15 10,55
18 344 Navrátil Ondřej Ondra 1987 Příbor Maxbike 15 11,00
19 345 Navrátil Marek Marek 1993 Valašské Meziříčí Maxbike 15 11,00
20 119 Kořínek René René 1981   merida 15 11,01
21 120 Kořínek Milan Milan 1956   cannondale 15 11,01
22 381 Gelnar Rostislav Rosta 1980 Koprivnice RockMachine 15 11,01
23 509 Tichý Tomáš Tomáš 1982 Rožnov p/R  Focus 15 11,05
24 606 Rubač Michal Rubi 1993 Bílovec Redfrog Bikeinvest Specialized 15 11,06
25 607 Rubač Tomáš Tomik bobik 2005 Bílovec Head Pro Team Head 15 11,06
26 608 Andree Filip Pedofilda 1996 Bílovec Redfrog Bikeinvest Specialized 15 11,06
27 258 Kubečka Tomáš Tom 1972 Paskov RB 15 11,08
28 071 Kyjovský Marek Marek 1986 Kravaře MaxBike 15 11,21
29 595 Jurečka Tomáš Tom 1996 Tichá Author 15 11,23
30 421 - Kowboj 1978 Fren Giant Reing 2010 15 11,27
31 596 Kučera František Fany 1971 Dolly Vyškov Specialized 15 11,30
32 601 Pavlík Libor MAMUT 1969 Valašské Meziříčí SCOTT 15 11,34
33 484 Celý Erik KIRE 1975 Spešov Scott 15 11,37
34 502 Šimíček Václav Vašek 1986 Libhošť Maxbike 15 11,47
35 247 Dedek Daniel Dan 1977 Pstruží Orbea 15 11,50
36 248 Kubiczek Zdeněk Zdenouš 1969 Pstruží Orbea 15 11,50
37 075 Valentík Tomáš Velká Panda 1987 Nový Jičín SUP 15 11,50
38 374 Nebes František František 1979 Praha RB 15 11,50
39 279 Pindur Ivan Váňa 1984 Frýdek-Místek Merida 15 11,55
40 552 Kokeš Pavel Kokin 1976 Frýdlant n.O. Cannondale 15 11,56
41 560 Krejčí Michal Michal 1968 Frýdlant nad Ostravicí Rock Machine 15 11,56
42 270 Jakubec Tomáš Jakky 1990 Kopřivnice Cube 15 11,56
43 446 Hejduk Heinz Heinzík 1990 Kopřivnice Supík 15 11,56
44 296 Knapík Štěpán Štěpán 1992 Frýdek-Místek Fíkus 15 11,59
45 244 Mihály Michal Drak 1966 Boskovice Canyon 15 12,00
46 364 Neprašová Iveta Iveta 1992 Frýdek FullDynamix 15 12,00
47 072 Rosenzweig Miroslav Míra 1977 Havířov Merida 15 12,01
48 250 Kubalec Tomáš Bakun 1990 Kopřivnice Kellys 15 12,04
49 136 Helešic Robert Robert 1972 Břeclav Liteville 15 12,09
50 292 Girášek Martin Giros 1968  Mudraci Opava Specialized 15 12,09
51 293 Kubný Tomáš Pitbul 1972 Novatop Lapierre Canyon 15 12,09
52 294 Hazucha Jan Honza! 1972 Quintbike Opava Quint 15 12,09
53 295 Scheibinger Jiří Jiří 1977 Těrlicko Dedacciai  15 12,09
54 310 Veselý Jan Honza V. 1974 Praha Rockrider 15 12,17
55 044 Čapka Michal Michal 1976  Kopřivnice Scott 15 12,17
56 045 Farkaš Karol Karol 1966  Kopřivnice Focus 15 12,17
57 176 Kohut Michal Michal 1979 Dolní Domaslavice Ghost 15 12,21
58 177 Szymik David Szyma 1984 Dolní Lutyně Ghost 15 12,21
59 278 Ferfecký David Starý 1977 Strančice Trek 15 12,21
60 458 Koutná Alexandra Saša 1974 Bílovice nad Svitavou Scott 15 12,21
61 153 Panák Pavel Paloš 1967 Stříbrnice8 Cannondale 15 12,22
62 525 Urbančík Martin Marti 1974 Mushing team Ostrava Focus 15 12,22
63 240 Sobek Lubor Lubor 1979 Frýdek-Místek Rock Machine  15 12,22
64 102 Holub Miroslav FCB 1983 Kopřivnice Merida 15 12,30
65 466 Oslzla Igor Iggy 1987 Brušperk Spyder 15 12,30
66 231 Lyčka Miroslav Miroslav 1960 Petřvald u NJ Giant 15 12,32
67 226 Vážný Ivan Hynek 1978 Kopřivnice Merida 15 12,33
68 534 Maťo Michal MAKAK 1984 Jívová Pells 15 12,35
69 535 Hlavinka Lukáš GUGY 1981 Olomouc Merida 15 12,35
70 538 Funiok Petr FUŇAS 1978 Havířov Scott 15 12,35
71 561 Kahánek Viktor Viki 1977 Kozlovice CTM 15 12,35
72 255 Kočí David David 1968 Hošťálkovice Sintesi 15 12,40
73 256 Kočí Vítězslav Víťa 1999 Hošťálkovice Sintesi 15 12,40
74 521 Sehnal Petr Konty 1975 Zlin TREK 15 12,45
75 568 Sladký Rostislav knihomol 1979 Domažlice Radon 15 12,48
76 553 Pospíšil Rostislav Rosťa 1992 Olomouc Canyon 15 12,50
77 554 Dvořák Michal Michal 1977 Olomouc Merida 15 12,50
78 457 Kurz Vlastimil Vlastička 1973 Brno Pivot 15 12,53
79 611 Vrtný Lukáš Hukvaldská liška 1995 Hukvaldy Giant 15 12,56
80 471 Otoupalíková Karla Kája 1985 Ostrava Sup 15 12,57
81 066 Babinec Marian Majoš 1975 Lubina Canyon 15 12,58
82 559 Kalina Petr Kalda 1976 Frenštát pod Radhoštěm  SUP 15 12,58
83 089 Pavliska Michal Sádra 1984 Frýdek-Místek RB CRR 15 13,00
84 318 Orság Martin Orsi 1975 UH Scott 15 13,07
85 323 Kacíř Martin KATZA 1976 Ostrava Scott 15 13,07
86 602 Nováček Tomáš Tom 1965 Paskov Author 15 13,11
87 163 Janalík Radim st Radim 1963 Klimkovice Specialized 15 13,13
88 416 Obluk Petr KG CUKRU 1974 Dessert bikers Ostrava-Poruba Orbea 15 13,13
89 417 Jiří Keclík  Kazi 1979 Dessert bikers Ostrava-Poruba Scott 15 13,13
90 137 Martinák Milan Milan 1981 Břeclav Liteville 15 13,15
91 138 Bazala Zdenek Zdenek 1982 Břeclav BMC 15 13,15
92 143 Židek Leoš Leoš 1964 Brušperk Canyon 15 13,21
93 146 Mrázek Tomáš Tonda 1977 Brušperk   15 13,21
94 145 Židek Martin Marťas 1992 Brušperk   15 13,21
95 321 Valový Radek Radek 1980 Ostrava 4E 15 13,25
96 365 Stibor Michal Stibi 1975 Nový Jičín 4ever 15 13,25
97 531 Holub Jaroslav Jarin 1985 Kopřivnice ZESTY AM 527 15 13,30
98 369 Hrbáček Vít Viktor 1988 Pavlovice u Přerova Merida 15 13,30
99 209 Fajstauer Jan  honzáno 1978 Rychnov nad Kněžnou Trek 15 13,32
100 223 Dvořák Dino Dr. Angelo 1977 Rychnov nad Kněžnou Canyon 15 13,32
101 228 Hegar Pavel Hegi 1977 Mlékosrby Cube 15 13,32
102 600 Moudrý Ivo Moudras 1973 Kopřivnice Canyon 15 13,33
103 005 Martin Martin 1975 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized 15 13,33
104 003 Hyna Hyna 1971 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant 15 13,33
105 034 Hrbas Jan Hanz 1981 Skřivany Liteville 15 13,39
106 124 Poddaný Vít Vejtek 1982 Skřivany specialized 15 13,39
107 489 Kutáč Ivo Ivo 81 Brno Bikehiking team RB 15 13,45
108 425 Kocůrek Michal Kocur 1982 Sokolnice Specialized 15 13,45
109 356 Sehnal Filip Černá perla 1997 Frenštát p. R. Specialized 15 13,48
110 018 Seiby Seiby 1970 CykloArt bike klub Kopřivnice Spešl 15 13,48
111 019 Šimon Šimon 2001 Kopřivnice Giant 15 13,48
112 499 Strýček Miroslav Mira 1980 Buchlovice CUBE 15 13,50
113 322 Klapuch Roman Roman 1976 Cyklo Mokřinka Dolní Lhota MaxBike 15 14,00
114 434 Klapuch Jan Honza 1978 Cyklo Mokřinka Velká Polom Amulet 15 14,00
115 266 Beilner Vojtěch Raptor 1993 Los Amateros MTB Bílovec SUPík 15 14,03
116 267 Beilner Jaroslav Bejk 1966 Los Amateros MTB Bílovec Specialized 15 14,03
117 306 Glogar Petr pepek 1981 Suchdol nad Odrou Pells 15 14,05
118 324 Kreml Tomáš Tomasovina 1977 Lowellpro Canyon 15 14,05
119 154 Langer Tomáš  LANGI 1975 Ostrava Vautron 15 14,07
120 213 Pechlát Ctibor Ctíba 1976 Ostrava - Bike2000 Canyon 15 14,07
121 546 Gromnica Tomáš Tom 1975 Ostrava Santa Cruz 15 14,07
122 271 Palacký Miloslav Miloslav 1954 Šenov Lapierre 15 14,09
123 272 Kostka Pavel Pavel 1968 Nový Jičín Scott 15 14,09
124 079 Staněk Vladimír Vladimír 1988 Kopřivnice 4ever 15 14,12
125 481 Kraus Daniel Dan 1980 Bratislava Giant 15 14,15
126 496 Morávek Zdenek Zdenek 1976 Rozdrojovice Rock Machine 15 14,15
127 410 Fianta Bronislav Broňa 1978 Uherský Ostroh Ghost 15 14,18
128 316 Sýkora Martin Syky 1997 Kozlovice Trek 15 14,20
129 422 Hranický Patrik Patrik 1997 Kozlovice Cannondale 15 14,20
130 142 Kladníček Petr Petr 1977 Český Těšín Mondraker 15 14,30
131 339 Marek Macháč Machy 1973 Lubina Maxbike 15 14,31
132 456 Rundt Lukáš Pejsička na Evelíně 1991 Frýdek-Místek Haibike 15 14,35
133 090 Horkel Jiří  Horky 1987  Kopřivnice Sup  15 14,40
134 597 Valoušek Jan Jen 1977 Brušperk Kona 15 14,40
135 080 Šupa Milan  Šupy 1975 Kopřivnice Sup 15 14,42
136 081 Šupa Michal  Šupis 2001 Kopřivnice Maxbike 15 14,42
137 533 Kašpy Kašpy 1975 Kopřivnice Merida 15 14,42
138 106 Lejtnar Petr PíP 1978 Jarošov nad Nežárkou Scott 15 14,43
139 108 Beran Pavel Čert 1978 Jindřichův Hradec Focus 15 14,43
140 105 Dvorský Radek pan Magor 1976 Vydří Scott 15 14,43
141 111 Běhal Ondřej Ondřej 1977 Jindřichův Hradec Scott 15 14,43
142 131 Tomáš Jaroslav  Jarda 1984 Ostrava Spyder 15 14,46
143 350 Bachár Lukáš Bachy 1983 Studénka Canyon 15 14,46
144 128 Urban Miroslav Miro 1989 Hlučín Stevens 15 14,50
145 497 Novák Marek Marek 1997 Ostrava 4ever 15 14,50
146 579 Šigut Michal Myval 1985 Nová Ves Surly 15 14,54
147 580 Hlaušek Daniel Dann 1985 Skalice MRX 15 14,54
148 394 Válek Zdeněk Zdena po desáté 1965 Pražmo Sup 15 15,00
149 395 Bukovan Marek Marek 1989 Baška Merida 15 15,00
150 506 Píš Patrik Paťo 1972 Banská Bystrica Giant 15 15,00
151 563 Jakub Harabiš Kuman 1982 Měrkovice Cube 15 15,02
152 575 Pavla Nezhodova Pája 1979 Měrkovice Ghost 15 15,02
153 332 Jiříček Dušan Dušan 1963 Babice nad Svitavou Specialized 15 15,05
154 218 Robert Socha Robster 1976 Kopřivnice Specialized 15 15,08
155 490 Kubečka Libor Libor 80 Brno Bikehiking team Trek 15 15,15
156 491 Nykodým Jiří Jiří 77 Brno Bikehiking team Stevens 15 15,15
157 617 Filipík Adam Adam 1980 Nový Jičín Superior 15 15,15
158 371 Saidl Honza Honza 1980 Praha Canyon 15 15,17
159 208 Strmiska Oto OTTTO 1985 Ivančice Cannondale 15 15,24
160 613 Lubomír Janko LUBA 1979 Brno Superior 15 15,24
161 612 Petr Novák PP 1980 Brno Cannondale 15 15,24
162 389 Macháč Pavel Pavel 1967 Ženklava RockMachine 15 15,31
163 390 Kahánek Petr Petr 1962 Kopřivnice RockMachine 15 15,31
164 373 Cardová Markéta Karkulka69 1977   Juliana 15 15,35
165 375 Mrázek Michal Mrazík 1979 Praha RB 15 15,35
166 515 Veřmiřovský Michal Mical 1986 Kopřivnice Sup 15 15,39
167 564 Klomínský Břetislav Colombo 1985 Horní Maršov Scott 15 15,39
168 067 Hykl Milan Milan 1977 Krouna Superior 15 15,45
169 068 Hykl Milan Milan Jr. 2002 Krouna Superior 15 15,45
170 037 Charvát Luboš lelek 1956 Hradec Králové Merida 15 15,48
171 038 Charvát Roman ronda 1964 Borohrádek Canyon 15 15,48
172 008 Roman Lipový Roman 1973 CykloArt bike klub Kopřivnice Ghost 15 15,50
173 126 Kotas Aleš  Aleš 1984 Stará Ves nad Ondřejnicí Stevens 15 15,50
174 480 Stoklasová Martina Marťa 1982 Rožnov pod Radhoštěm  MRX 15 16,07
175 241 Fojtík Radek Radek 1966 Frýdek-Místek Cube 15 16,11
176 158 Peter Janiš Janis 1964 Bratislava Canyon 15 16,15
177 556 Jaška Marek Bolek 1978 Ostrava Felt 15 16,20
178 125 Strakoš Přemysl Kumštýř 1988 Příbor Author 15 16,30
179 315 Mičulková Jitka Jity 1979 Nový Jičín MRX 15 16,30
180 432 Hajdušek Pavel Paya 1979 Jesenice Rock Machine 15 16,30
181 433 Jakl David Jekyl 1978 Řež Ghost 15 16,30
182 541 Vyplel Jiří plevka 1981 Frenštát p. R. RM Blizzard 15 16,38
183 397 Čala David Tuliiitka 1983 Ostrava Karel 15 16,38
184 398 Konvičková Lucie Tuliiitka 1992 Příbor Piraňa 15 16,38
185 399 Vašina Michal Tuliiitka 1977 Frenštát pod Radhoštěm Aligátor 15 16,38
186 400 Hončová Jana Tuliiitka 1975 Kopřivnice Žralok 15 16,38
187 194 Bajer Jan Dlouhý 1991 Štramberk Krutopřísný bajk 15 16,38
188 196 Podolský Ondřej Bystrozraký 1991 Štramberk Kellys Tykev 15 16,38
189 566 Slíva Matěj Matěj 1999 Ženklava Author 15 16,41
190 423 Kahánek Václav Venca 1992 Kopřivnice ROCKRIDER 15 17,00
191 424 Chovanec Tomáš Bohy 1988 Kopřivnice Maxbike 15 17,00
192 362 Bujnošková Lucka Lucka 1992 Kopřivnice Specialized 15 17,00
193 363 Kozák Vojta MRVC 1988 Opava kolo-kolo-mlýnský 15 17,00
194 127 Poštulka Michal  Majki 1989 Kozmice Giant 15 17,00
195 129 Bartusek Tomáš  Bart 1981 Bělá Stevens 15 17,00
196 130 Kvita Michal Kviťák 1988 Nový Jičín Stevens 15 17,00
197 132 Řehoř Jan  Honza 1983 Ostrava  MAX 15 17,00
198 219 Trčka Martin zelwak 1986 Brno Scott Ransom 15 17,00
199 252 Pisklák Tomáš Tomáš 1985 Praha Qayron 15 17,00
200 569 Žák David David 1974 BikeFest Brno Superior 15 17,43
201 570 Bordovský Jiří  Jiřík 1973  BikeFest Brno  CTM 15 17,43
202 530 Matonoha Martin Matony008 1973 Nový Jičín Ghost 15 17,44
203 406 Šenkeřík Jiří Jirka 1970 Rybí Scott 15 17,44
204 407 Martinát Karel Karel 1953 Vrážné Leader fox 15 17,44
205 076 Paulík Jiří MMarsh 1984 Hodonín CTM 15 18,00
206 117 Ševčík Jan Honza 1980 Libež Specialized 15 18,37
207 118 Šídlová Věra Věrka 1983 Praha Scott 15 18,37
208 073 Čechák Roman Roman 1980 Horní Tošanovice kamaro frameworks 005 15 30,05
209 074 Čecháková Katka Katka 1973 Horní Tošanovice kamaro frameworks 006 15 30,05
210 046 Karnecka Kasia  Kasia 1977 Bielsko-Biała Canyon  15 31,46
211 049 Dorota Banasik  Dorota 1980 Bielsko-Biała Giant  15 31,46
212 311 Pítr Michal Michal 1979 Nový Jičín Scott 14 11,00
213 327 Bouda Ivo Boudič 1967 Frenštát pod Radhoštěm Merida 14 11,54
214 420 Moravec Pavel Prsho 1987 Kletné Superior 14 12,35
215 380 Pyszko Martin Rtin 1975 Třinec Ghost 14 12,45
216 468 Lišková Barbara Žgol 1988 Ostrava Duratec 14 13,10
217 469 Kubica Miroslav Náčelník 1965 Ostrava MRX 14 13,10
218 413 Radim Kittner Radim 1975 Doubravice nad Svitavou Fort 14 13,40
219 476 Neuwirt Jan Honzík 1978 Borci Cube 14 13,47
220 477 Ricka Tomáš Tomík 1978 Borci Cube 14 13,47
221 478 Grohman Martin Martínek 1980 Borci   14 13,47
222 486 Kučera Ondřej Ondřej 82 Vysoké Popovice Bikehiking team   14 13,51
223 508 Martin Vrána Martin 1982 Kopřivnice Rock Machine Blizz 14 13,54
224 590 Jureček Radek Radek 1974 Markvartovice MRX 14 13,56
225 591 Kučera Radim Kuča 1975 Markvartovice Scott 14 13,56
226 592 Martinek Miroslav Mirek 1974 Markvartovice BH 14 13,56
227 593 Novák Pavel Pavel 1977 Markvartovice Maxbike 14 13,56
228 447 Kreiss Tomáš Tom 1967 Lučina Trek 14 14,00
229 070 Gryžbon Daniel Dan 1988 Baška Giant 14 14,24
230 333 Kočvárek Pavel Pavel 1978 Brno Author 14 15,04
231 334 Kovařík Jaroslav Jaroslávek 1956 Brno Maňásek III. 14 15,04
232 360 Lošák Drahomír Drahoš 1956 Závišice Giant 14 15,11
233 361 Lošák Petr Petr 1982 Závišice Duratec 14 15,11
234 011 Bainar Petr JajaPaja 1962 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo 14 15,40
235 452 Daněk Petr Daněku 1984 Vyškov   14 15,44
236 453 Tomeš Radek Čiči 1991 Vyškov   14 15,44
237 454 Aleš Kudlička Ali   Vyškov   14 15,44
238 358 Knebl Mojmír Mojmír 1969 Krmelín Focus 14 17,17
239 093 Stejskal Martin Marty 1971 Brno Canyon 13 9,15
240 094 Stejskal Jiří Jiřin 1972 Brno MMR 13 9,15
241 501 Zdražil Jindřich Jindra 1953 Nový Jičín Scott 13 9,34
242 121 Petřík Zbyněk  Zbyňa 1977 Brno Cube 13 11,34
243 139 Piňos Lukáš  Ťutin 1973 Brutalniborci, Ostrava-Hrabůvka Canyon 13 12,05
244 140 Kostelňák Tomáš  Tom 1979 Brutalniborci, Ostrava Specialized 13 12,05
245 517 Horák Dalibor Dalibor 1962 Libhošť Kellys 13 12,21
246 518 Čípová Eva Evča 1988 Hodslavice MRX 13 12,21
247 519 Pobořilová Helena Helča 1966 Hodslavice MRX 13 12,21
248 443 Škorpík Roman  Roman 1975 Brno  Cannondale 13 12,35
249 467 Sokola Jakub Kuba 1984 Brno Ghost 13 12,35
250 161 Janalík Marek Marek 1993 Praha Specialized 13 12,49
251 164 Bena Radomír Radek 1961 Klimkovice Kellys 13 12,49
252 165 Kohout Radovan Radovan 1966 Medlov Canyon 13 12,49
253 319 Hambálek Petr Petr 1960 Příbor Ghost 13 12,49
254 329 Šproch Vladimír JájaPop 1966 Příbor Maxbike 13 12,49
255 103 Pála Radim Radim 1962 Pustkovec BTWIN  13 13,27
256 455 Pravec Vojtěch Kočiček na Vilibaldovi 1991 Frýdek-Místek Bergamont 13 13,34
257 274 Knoll Radim Ráďa 1977 Moravský Krumlov Scott 13 13,40
258 275 Otto Šacher Oťas 1966 Budkovice Leader Fox 13 13,40
259 276 Luděk Šacher Ludwajsr 1973 Ivančice Author 13 13,40
260 565 Očkovič Adam Adam 2000 Kopřivnice Kross 13 14,29
261 115 Valkovec Milos walec 1981 Trnava Trek 13 14,43
262 220 Lukáš Polakovič Lukáš 1987 Skalica na Slovensku Bianchi 13 14,43
263 331 Kudělka David David 1973 Metylovice Merida 13 14,45
264 059 Adamčík Zbyněk NieNia 1976 Petřvald u Karviné CTM 13 14,45
265 426 Mikuláš Ladislav Laďa 1975  Věstoňovice author 13 15,08
266 428 Zacha Jiří Jirka 1973 Třebíč specialized 13 15,08
267 429 Mikuláš Petr Peťa 1977 Hostákov merida 13 15,08
268 351 Nikl Luboš Luba 1975 Svitavy Trek 13 15,10
269 352 Pikovský Jiří Piki 1978 Svitavy Superior 13 15,10
270 357 Adámek Martin Kimi 1984 Polička   13 15,10
271 210 Blažej Petr Petr 1973 Praha RB bandit 13 15,33
272 211 Háp Zdeněk Zdeněk 1976 Praha fatbike 13 15,33
273 155 Staněk Tomáš toms049 1979 Rychvald Specialized 13 15,36
274 156 Richter Tomáš Leon 1981 Ostrava Specialized 13 15,36
275 157 Staněk Pavel Hromik 1981 Bohuslavice Specialized 13 15,36
276 479 bradkin e-Drtic 1978 old city bjeloush 13 16,33
277 464 Šuta Martin Šuťák 1982 Zlín RockMachine 13 16,33
278 204 Miroslav Gajdušek Míra 1982 Závišice Merida 13 16,45
279 107 Frýbl Jan Honza 1978 Jindřichův Hradec Scott 12 12,58
280 314 Szlauer Leszek LEO 1957 Goleszów Canyon 12 12,58
281 147 Čempel Jura Jura 1982 Ostrava Corratec 12 13,15
282 148 Ajfel Ajfel 1983 Ostrava Giant  12 13,15
283 353 Soukal David Souky 1977 Pomezí Focus 12 14,30
284 354 Jílek Zdeněk Ježek 1975 Praha Merida 12 14,30
285 040 Štěpánek Jiří Jirka 1980 Telč Pells 12 14,34
286 216 Šindler František Fanda 1976 Radkov Specialized 12 14,34
287 536 Mestek Antonín Tony 1968 Štoky   12 14,34
288 224 Machovský Ladislav Ladislav 1962 Holešov PRAGA 4X4 12 14,38
289 083 Buchtyar Tomáš Bachty 1974 Kopřivnice Author 12 17,73 Kladnatá za tmy…
290 317 Pavelek Jaromír Kološek 1964 OPAVA Mountaintime.cz Felt 11 9,41 ukončeno na Pinduli
291 377 Rieger Martin Martin 1965 Valašské Meziříčí Superior XP 494 11 10,30
292 091 Jan Růžička Růža 1975 Nový Malín Superior 11 11,09
293 150 Burian Pavel Pája 1975 Drnovice Superior 11 11,09
294 498 Merta Dušan Dušan 1976 Trnávka Lapierre 11 11,36
295 411 Volný Martin Marťas 1971 Karviná Focus 11 11,54
296 412 Wdówka Michael Mikelo 1977 Těrlicko Cube 11 11,54
297 347 Rýpar Josef Pepa Rýpar 1949 Frýdek-Místek Giant 11 11,59
298 348 Farka Petr Bahňák 1975 České Budějovice Stevens 11 11,59
299 349 Mrázek Martin Martin Mrázek 1964 Ostrava Scott 11 11,59
300 504 Chaloupka Martin Martin Chaloupka 1973 Žďárec u Skutče Superior 11 11,59
301 392 Kubíček Čestmír Cekuba 1956 Ostrava Jiří Team Ostrava 11 12,03
302 229 Hrabiec Miroslav Mirďas 1962 Havířov Superior 11 12,09
303 290 Bernatík Lubor  Lubor 1964 Ostrava Klub AK-JSB Intense 11 12,09
304 259 Kunc Richard  Richard 1975 Brno Orbea 11 12,20
305 260 Zlatkovský Michal  Zlaťák 1975 Brno Canyon 11 12,20
306 261 Rumplík Petr  Blesk 1976 Brno Scapin 11 12,20
307 493 Priessnitz Vít Vita 1972 Bílovice nad Svitavou SUP 11 12,24
308 104 Míchal Jiří Píchy 1978 Jindřichův Hradec Ghost 11 12,39
309 110 Šimon Michal Michal 1974 Jarošov nad Nežárkou Kros 11 12,39
310 549 Morávek David Dawy 1967 Cheb STJR 11 12,45
311 440 Lehnert Jiří Jurek 1994 Libina Trek 11 12,57
312 449 Kulichová Jitka Judita 1976 Hlučín   11 13,00
313 448 Kulich Martin Kulíšek 1981 Hlučín   11 13,00
314 330 Jindřich Tomáš HrachOvka 1990 Smilovice Canyon 11 13,31
315 087 Chrenko Martin MaChr 1978 Martin(SK) AUTHOR MYSTIC 11 14,38
316 583 Ivánek Martin Iwosh 1985 Freedland   11   ukončeno v Tiché
317 588 Kutina Filip Filip 1987 Trutnov RB 11  
318 391 Motyka Jan Honza 1988 Havířov RockRider 10 9,44
319 461 Šutara Václav venny 1986 Havířov Author 10 10,03
320 547 Minks Patrik Patrik 1969 Frýdek-Místek Merida 10 10,06
321 548 Urban Ondřej Ondřej 1965 Frýdek-Místek Orbea 10 10,06
322 069 Filgas Vlastimil Vlasta 1987 Kopřivnice RB 10 10,36
323 222 Jedelský Lukáš Jedla 1989 Kopřivnice Specialized 10 10,50
324 520 Pobořil Bohumil PoBo 1967 Hodslavice Focus 10 10,59
325 442 Kaňok Pavel  Sršňák 1988  Brno  Schwinn 10 11,05
326 555 Dvořák Roman Roman 1971 Kralice nad Oslavou SCOTT 10 11,16
327 084 Šebestík Jiří Giorgio 1972 Kopřivnice RockMachine 10 11,27 prasknul řetěz
328 031 psot psot 1978 Sheriff Wiggum Sport Team Trek 10 11,30
329 032 faryna faryna 1981 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost 10 11,30
330 523 Jirková Lenka Leňule 1983 Brno Scott 10 11,36
331 524 Drobek Michal Drobo 1983 Bohumín Maxbike 10 11,36
332 576 Jirka Jakub Kubeš 1979 Ostrava Canyon 10 11,36
333 359 Cenkner Michal Ceny   Příbor MRX 10 13,00
334 402 Šos Miroslav Hlava 1993 Zlín Giant 10 14,00 skončil ve Frenu 
335 251 Kubalec Milan Milan 1958 Kopřivnice Author 9 7,38
336 328 Odehnalová Lucie Lucinka 1981 Frenštát pod Radhoštěm Bergamont 9 9,06
337 599 Revenda Daniel rybi očko 1979 Ostrava Zábřeh GT Avalanche 1 9 11,46
338 584 Mojžíšek Adam Mojža 1986 Brušperk Kona 9 11,47
339 379 Kašpar Petr Kašpy 1986 Ženklava Merida 9 11,50
340 101 Pavlíková Barbora Barbína 1981 Šenov u NJ Merida 9 11,57
341 214 Hudečková Hana Hudyna 1984 Nový Jičín Kona 9 11,57
342 401 Igliar Radovan proteo 1984 Praha Trek 9 12,28
343 404 Smilek Petr Peca 1984 Zlín Kona 9 12,28
344 149 Cieslar Bóďa Bóďa 1984 Dolní Žukov Author 9 12,41
345 378 Szewieczek Robin Robin 1986 Český Těšín Felt 9 12,41
346 230 Škrabálek Roman Roman 1967 KRMELÍN CANYON 9 13,30
347 232 Novozámský Vít Víťa 1973 Brno Kellys 9 13,30
348 585 Tkáč Jan Jan 1988 Kozlovice Giant 9 13,46
349 586 Hanzelka Adam Adam 1986 Kozlovice Giant 9 13,46
350 451 Konvicka Radek Kony 1974 Svetice/Kuncice p.O. MRX/Canyon 9  
351 058 Znamec Roman Roman 1976 Metylovice Merida 8 7,26
352 459 Sedláček Martin Mates 1992 Horní Bečva CTM 8 8,55
353 460 Činčilová Petra Peťa 1994  Horní Bečva  CTM 8 8,55
354 505 Kučera Rostislav Rosťa 1967 Ostrava Scott 8 8,55
355 234 Halagačka Lukáš Lukáš 1986 Ostrava RB 8 9,11
356 151 Kubik Radek  Radúz 1978  Bohumín Scud 8 9,53
357 152 Kubiková Markéta Majda 1980  Bohumín Scud 8 9,53
358 100 Pavlík Petr Ďábel 1981 Šenov u NJ Merida 8 10,10
359 382 Kubíček Martin MartinXC 1964 Lelekovice SpecStumpy 8 10,13
360 383 Kubíčková Simona Simča 1974 Lelekovice SpecSaphir 8 10,13
361 384 Kubíček Martin Drojdik 2002 Lelekovice SpecEnduro 8 10,13
362 385 Kubíčková Romana Romča 2005 Lelekovice SpecStumpy 8 10,13
363 268 Zruůnek Petr  Petr 1984 Zubří RB 8 11,10
364 510 Šámalová Tereza Terezka 1987 Praha Apache 8 12,07
365 035 Konečný Pavel Hekynen 1972 Český Těšín Canyon 8 12,11
366 036 Janka Jiří  Billíček 1978 Olomouc btwin 8 12,11
367 403 Šos Ondřej Jeff 1984 Zlín Giant 8 12,28
368 435 Oczadly Martin Martin 1986 Jablonec nad Nisou Giant 8 12,30
369 436 Pála Jan Palič 1986 Praha Specialized 8 12,30
370 437 Lysczas Václav Venda 1985 Praha Specialized 8 12,30
371 438 Eiselt Tomáš Tom 1965 Radějovice Specialized 8 12,30
372 439 Černý Martin Saky 1986 Nymburk Ghost 8 12,30
373 263 Špurek Pavel Pavlín 1985 Rychvald MRX 8 12,57
374 264 Káňa Jan CNC Jarek Pružina 1985 Kujavy Favorit 8 12,57
375 265 Malysz David Italský hřebec 1986 Frýdlant n. Ostravicí Ghost 8 12,57
376 567 Hrčkulák Jan Hrki 1986 Dětmarovice Voice 8 12,57
377 189 Suchá Vladimíra Pidi 13 1968 Jihlava Scott 8 13,00
378 190 Papež Rostislav Papin 1964 Jihlava Scott 8 13,00
379 203 Šustek Ondřej Ondřej 1985 Ostrava 4ever 7 8,42
380 494 Šustek Kamil KAMA 1958 CHVAÍLOVICE RB 7 8,42
381 557 Volna Veronika Verča 1973 Karvina Focus 7 9,33
382 558 Aleksandra Zuczkova Ola 1976 Orlova Scott 7 9,33
383 415 Glas Jakub Kubayz 1987 Ostrava RB 7 10,15 konec v Bílé
384 463 Detáry Jakub PEKY 1990 Havířov Felt Dispatch 9/30 7 10,15 konec v Bílé
385 542 Gavenčiak Ondřej Gaven 1987 Ostrava Specialized 7 10,51
386 543 Kunc Petr Peca 1989 Zborovice Trek 7 10,51
387 181 Bačuvčík Radim Radim 1975 Zlín Merida 7 12,00
388 206 Hajdušek Petr Hajdy 1983 Kopřivnice Ghost 7 14,00
389 095 Vrana Pavel Pavel 1983 Koprivnice Kastle 7 14,00
390 618 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant 6 6,40
391 619 Vaněk Vladimír Vláďa 1980 Frýdlant nad Ostravicí GT 6 6,40
392 482 Brodová Magda Magda 1966 Hutisko Superior 6 7,05
393 483 Brodová Tereza Terka 1992 Hutisko CTM 6 7,05
394 051 Kolodzieyski Bohdan Booodi 1979 Ružomberok RockMachine 6 8,04
395 052 Makovický Vlastimil Vlasťo 1978 Slavkov u Brna Gary Fisher 6 8,04
396 134 Hruška Pavel Paulino 1979 Obora Scott 6 8,10
397 135 Kostková Martina Tinka 1976 Ghost Klimkovice 6 8,10
398 341 Šimíček Dominik Mr.Šnek 2002 Hodslavice Leader Fox 6 9,45
399 488 Pavlíček Milan Milan 82 Brno Bikehiking team GT 6 9,49
400 141 Smíšek Aleš Aleš 1967 Korouhev   6 9,56
401 500 Peřina Vítězslav PeRiNa_SpEeDy 1998 Pitín SUPERIOR XC879 6 9,56
402 503 Jančařík Miloslav Milda 1977 Pitín RB 6 9,56
403 513 Hejník Jan Tatík 1980 Holešov Merida 6 11,06
404 514 Hejníková Marta Mamka 1981 Holešov Canyon 6 11,06
405 544 Macháček Zdeněk ZM 33 1984 Krouna AUTHOR 6 11,28
406 545 Kotrla Jakub JK34KTM 1986 Mošnov KTM 6 11,28
407 526 Šula Martin Martin 1985 Kopřivnice RB 6 11,54
408 528 Boháč Jan Honza 1959 Štramberk Kross 6 11,54
409 529 Boháč Daniel Dan 1990 Kopřivnice NS Bikes 6 11,54
410 539 Michal Hidalgo Majkl 1989 Štramberk SUP 6 11,54
411 307 Glogarová Katka Kaťulka 1983 Suchdol nad Odrou Merida 6 12,03
412 473 Rymel Adrian Adrian 1976 Zásmuky Norco 6 12,15
413 474 Hyvnar Martin Martin 1975 Závišice Merida 6 12,15
414 116 Kozelský Radek Kozel 1972 Ostrava Specialized 6   přerušeno pro urvaný řetěz
415 572 Grygerkova Jana Janča 1987 Orlová FOX 5 6,02
416 302 Vicherek Aleš Aleš 1983 Petřvald RB 5 6,02
417 605 Marek Motloch Moty 1974 Vratimov CTM 5 7,30
418 326 Lakomý Tomáš Laky 1990 Pustějov Ghost 5 7,38
419 195 Slováček Lubomír Široký 1991 Štramberk Rock Machine 5 8,54
420 603 Valentík Jiří Jiri 1962 Kopřivnice Maxbike 5 9,40
421 109 Brzobohatý Jiří Jirka 1976 Jindřichův Hradec Scott 5 10,23
422 053 Bůžek Patrik Degron 2007 Háj ve Slezsku GT  5 16,55
423 054 Bůžková Jana  Jana 1982 Háj ve Slezsku koloběžka  5 16,55
424 312 Krejčí Jan Krejčoch 1972 Specialized Jihlava 5  -  ukončeno v Bílé
425 313 Velík Tomáš Vilda 1971 GHOST Brno 5  -  ukončeno v Bílé
426 562 Roubínek Jiří JeRRy 1978 Šumavské Hoštice Merida 5  
427 144 Židek Marek Maro 1992 Brušperk   4 4,35
428 182 Milich Marek Maroš 1989 Kopřivnice Superior 4 7,22
429 183 Stančík Adam Adam 1988 Šenov u Nového Jičína Giant 4 7,22
430 185 Bednář Jiří Bedny 1989 Kopřivnice Rock Machine 4 7,22
431 186 Vašíček Jiří Jirka 1989 Vracov Pells 4 7,22
432 187 Páleník Branislav Branči 1989 Prievidza Giant 4 7,22
433 207 Kruza Radim Radim 1977 Ostrava GT 4 8,07
434 342 Topor Michal Toper 1977 Vratimov-Hornídatyně specialized 4 8,07
435 254 Rek Lukáš Lukys 1984 Štramberk Kross 4 10,00
436 170 Bednář František  František 1979 Zakřany Canyon 4 10,12
437 217 Adam Vladimír Hedo 1984 Ivančice Specialized 4 10,12
438 233 Koutniček Josef  Koutňa 1983 Ivančice Scott 4 10,12
439 396 Beran Pavel Pavel 1989   Ghost 4 10,12
440 492 Pokorný Miroslav Mira 1970 Ivančice Orbea 4 10,12
441 253 Hyvnar Marek Maras 1993 Závišice Kross 4 10,30
442 077 Vysek Stepan Maxik 1980 Praha Canyon 4 12,05
443 078 Haufenhoferova Hana  Haanja 1979 Praha Author 4 12,05
444 355 Chudovský Karel Kajo 1978 Praha Author 3 0,30
445 472 Činčila Radomír Radek 1966 Ostrava Focus 3 5,25
446 475 Gajdušek Dalibor Duch   Závišice Canyon 3 8,35
447 205 Paluska Radim Radim 1980 Zubří Scott   17,00
160 Janalík Tomáš Tomáš 2002 Klimkovice Sintesi
610 Valentin Antonín Antonio 1969 Dobratice Merida
konec stránky
www.drticbike.cz/drtic