seznam účastníků přihlášených na Drtiče 2018
  Zkontrolujte si prosím, jestli máte všechny údaje u svého jména v pořádku !    Hlavně velikost trička, pokud jste si jej objednali.
  Platby v prodejně CykloArt zde budou připisované postupně (třeba jednou za 2 týdny)

  Pokud hledáte jméno, stiskněte
CTRL+F a napište příjmení (nebo bez diakritiky, část, apod.). Můžete hledat i podle města.
č. jméno jméno
na cedulku
ročník město, popř. klub bike     triko zapla- ceno
001 Munzi Munzi 46 CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000     zapl.
002 Anička Anička 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized   dM 400
003 Hyna Hyna 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant     zapl.
004               zapl.
005 Martin Martin 75 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized     zapl.
006 Šimon Šimon 2004   Merida     zapl.
007 Ňuf Ňuf 83 CykloArt bike klub Kopřivnice Rock Machine     zapl.
008 Tomáš Tomáš 90 CykloArt bike klub Kopřivnice NS Bikes Soda Air     zapl.
009 Berger Miri Miri 75 CykloArt bike klub Kopřivnice  Merida120     zapl.
010 Kocurek Igor Igor 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Lapierre     zapl.
011 Bainar Petr Petr 62 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo   pXXL 400
012 Kuba Kuba 95 CykloArt bike klub Kopřivnice Stumpjumper FSR Comp EVO   pM 400
013                
014 Viskupič Ivan Ivan 57 CykloArt bike klub Kopřivnice, Vlčovice Canyon     zapl.
015 Svoboda Honza Honza 77 CykloArt bike klub Kopřivnice Cube     zapl.
016 Jarouš Jarouš           zapl.
017 David Měrka Měrka 79 CykloArt bike klub Kopřivnice, Karviná Author Sector 27.5     zapl.
022 mrazek mrazek 80 Uherské Hradiště DuckBike     zapl.
                 
                 
051 Kořínek René René 81 Hodslavice Merida   pM 700
052 Kořínek Milan Milan 56 Hodslavice Cannondale     300
053 Piasecki Paweł Paweł 82 bbRiderZ.pl Bielsko-Biała Accent Peak29      
054 Hykl Milan Milan 77 Krouna Kellys   pXL 700
055 Hykl Milan Milan 2 Krouna Sprinter   pL 700
056 Hrabica Ondřej - krabica krabica 82 Václavovice Turner   pXL 700
057 Konečný Pavel Hekynen 72 Břeclav Canyon   pL 700
058 Jiříček Dušan Dušan 63 Babice nad Svitavou Specialized   pXL 700
059 Knoll Radim Radim 77 Moravský Krumlov Scott   pL 700
060 Kočvárek Pavel Pavel 78 Brno Author   pXL 700
061 Koplík Petr Petr 79 Brno Cannodale   pXL 700
062 Kovařík Jaroslav Jaroslav 56 Brno Cube   pXL 700
063 Raab Aleš Aleš 75 Brno Author     300
064 Simandel Robin Robin 78 Brno Merida   pXL 700
065 Vintrlík Jan Jan 77 Lipůvka Cube   pXL 700
066 Železný Zdeněk Zdeněk 78 Brno Superior     300
067 Vaněk Martin Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant     300
068 Vaněk Vladimír - Vláďa Vláďa 1980 Frýdlant nad Ostravicí GT      300
069 Pieczonka Alan Alan 71 Karviná Maxbike      300
070 Pieczonka Jan - Honza Honza 99 Karviná Canyon       300
071                
072 Mlčoch Lubomír - Lubka Lubka 65 Hnojník Canyon   pM 700
073 Mlčoch Pavel - Lizard04 Lizard04 91 Hnojník Mongoose   pL 700
074 Šindler Fanda Fanda 76 Radkov Specialized   pXL 700
075 Zoun Marek Marek 75 frýdek-Místek scott     300
076 Stříž Martin Martin 84 Rybí Ghost     300
077 Červenka Rostislav Rostislav 75 Rybí RB   pL 700
078 Šimíček Václav   87 Nový Jičín Merida   pL 700
079 Indrák Libor Libor 79 Hranice Author     300
080 Hrbáček Vít - Viktor Viktor 88 Pavlovice u Přerova Merida   pM 700
081 Lysek Petr Petr 68 Jablunkov Kellys   pXL 700
082 Heczko Pavel Pavel 68 Jablunkov Rock Machine   pXL 700
083 Hruška Pavel - Paulino Paulino 79 Vanovice Scott   pXL 700
084 Kostková Martina - Tinka Tinka 76 Klimkovice Ghost   dM 700
085 Mořkovský Aleš - Moře Moře 78 Frýdek-Místek Superior      
086 Zamazal Robert Robert 72 Ostrava Superior   pXL 700
087 Mikšovič Honza Honza 83 Horní Datyně Ghost     300
088 Lys David David 77 Kateřinice Ghost   pXL 700
089 Mück Pavel Pavel 78 Ostrava Ghost   pM 700
090 Viktory Pavol Pavol 76 Trnava Slovensko Cube     700
091 Petr Jaroslav Jaroslav 82 Trojanovice Superior     300
092 Sikora Kazimierz Kazimierz 58 Goleszów Specialized      
093 Białogłowicz Jan Jan 63 Cieszyn Kellys      
094 Karnecka Katarzyna Katarzyna 77   Merida      
095 Gruň Filip - Orel Orel 86 Hlučín Cannondale   pXL 700
096 Maňas Robert - Robertos Robertos 75 Nový Jičín Cannondale   pXL+dXS 1100
097 wilda wilda 81 Ostrava Nenávist 2     300
098 Zdenno Zdenno 78 Ostrava Konik     300
099 Kaďák Kaďák 79 Ostrava Lukin RB     300
100 Stanimal Stanimal 83 Ostrava Egoista     300
101 Android Android 87 Ostrava Špecialised     300
102 Radek Radek 88 Ostrava Meta     300
103 Petřík Zbyněk Zbyněk 77 Brno Cube     300
104 Janík Michal Michal 70 Brno - Favorit Brno cykloturisté Maxbike     300
105                
106 Brož Martin Martin 73 Brno Specialized     300
107 Zabek Dan Dan 69 Ostrava Superfly     300
108 Hrabovský Petr - Hraboš  Hraboš 88 Frýdek-Místek Merida     300
109 Lys Michal - Pichloč Pichloč 89 Frýdek-Místek Canyon     300
110 Procházka Jakub - Kubos Kubos 1981 Olomouc Merida      
111 Pátík Petr - Paťas Paťas 1982 Žalkovice Canyon      
112 Martin Vaňura Vaňura 87 Rožnov pod Radhoštěm RockMachine   pL 700
113 Otýpka Jaromír - OTTO OTTO 81 Brno     pL 700
114 Pasek Radek Radek 82 Ostrava Specialized   pXL 700
115 Pavlík Jarek Jarek 83 Brno Specialized     300
116 Kučera Ondřej Ondřej 82 Vysoké Popovice Pell's   pM 700
117 Kučera Vít Vít 82 Brno Specialized   pL 700
118 Pavlíček Milan Milan 82 Brno GT   pL 700
119 Kutáč Ivo Ivo 81 Brno RB     300
120 Kubečka Libor Libor 80 Brno Superior   pXL 700
121 Nykodým Jiří Jiří 77 Brno Stevens     300
122 Gans Jura - Bruno Bruno 78 Příbor Author   pXL 700
123 Charvát Jan Jan 96 Ghost       300
124 Štverák Daniel - DandyS DandyS 79 Suchdol nad Odrou Wheeler      300
125 Kulla Radoslav Radoslav 88 Olomouc Amulet       300
126 Jirka Plevka Vyplel Plevka 1981 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard   pM 700
127 Hanigovská Žajka Žajka 1995 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard   dM 700
128 Stuchlý Karel Karel 94 Ostrava Gary Fisher   pL 700
129                
130 Rampa Rampa 86 ButterflyBikers Specialized     300
131 Kate Kate 85 ButterflyBikers RB     300
132 Kapitán Kapitán 63 ButterflyBikers Simplon     300
133 Buňo Buňo 73 ButterflyBikers Specialized     300
134 Helešic Robert Robert 72 Břeclav Liteville   pM 700
135 Martinak Milan Milan 81 Břeclav Liteville   pXL 700
136 Bazala Zdeněk Zdeněk 82 Břeclav BMC     300
137 Paulík Jiří Jiří 84 Břeclav noname   pL 700
138 Ivet Ivet 84 Olomouc S.Fejtík      
139 zvířátko zvířátko 82 ze ZOO co pojede      
140 Štefek Ladislav - Kenour Kenour 73 Kopřivnice RB Bandit 475   pL 700
141 Pustka Martin Martin 85 Kozlovice Rock Machine     300
142 Bukovan Martin Martin 89 Frýdek-Místek GT     300
143 Válek Zdeněk - Zdena Zdena 65 Pražmo Sup     300
144 Daněk Jirka Jirka 84 Ostrava Superior      
145 Škorpík Roman Roman 75 Brno Cannondale     300
146 Vrbka Miroslav Miroslav 64 Bílovec Gary Fisher     300
147 Vávra Michal Michal 79 Frýdek-Místek Rocky Mountain     300
148 Sobek Lubor Lubor 79 Frýdek-Místek Spyder     300
149 Fojtík Radek Radek 66 Frýdek-Místek Cube     300
150 Kaločová Iveta Iveta 72 Frýdek-Místek Specialized   dS  700
151 Jakl David - Jekyl Jekyl 77 Řež Merida   pL 700
152 Hajdušek Pavel - Paya Paya 79 Jesenice Merida   pXL 700
153 Veřmiřovský Michal - Mical Mical 86 Kopřivnice Superior      
154 Choleva Lukáš Choliv 83 Ostrava RB   pXL 700
155 Židek Leoš Leoš 64 Brušperk Canyon   pL 700
156 Židek Martin Martin 92 Brušperk MRX   pL 700
157 Provalilová Markéta Markéta 75 Vizovice Pells      
158 Provalil Marek Marek 79 Vizovice Gary Fisher      
159 Kudrej Tomáš Tomáš 83 Vratimov Lapierre      
160 Čempel Jura Jura 82 Ostrava Corratec     300
161 Ajfel Ajfel 83 Ostrava Giant     300
162 Cieslar Bóďa Bóďa 84 Dolní Žukov Author      300
163                
164 Janka Jiří Jiří 78 Olomouc btwin     300
165 Ficker Tomáš Tomáš 89 BIKOMATIC SPECIALIZED        
166 Plevák Ivo Ivo 89 BIKOMATIC SPECIALIZED        
167 Hrabiec Miroslav - Mirďajs Mirďajs 62 Havířov Superior     300
168 Sokola Jakub Jakub 84 Brno Ghost   pL 700
169 Jan Koliba Koliba 93 Kopřivnice Giant      
170 Vojtěch Eliáš Eliáš 94 Brno Giant      
171 Emil Milata Milata 96 Frenštát Cannyondale      
172 Pavel  Solanský Solanský 85 Horní bečva Specialized      
173 Lang Jakub Jakub 92 Krmelín GT     300
174 Big Bob Bob 77 Pardubice Trek   pXL 700
175 Jurek Jurek 77 Český Těšín Rock machine   pXL 700
176 Otýpka Ondřej Ondřej 88 Brno Ghost   pL 700
177 Sýkora Daniel - SIKI SIKI 83 Brno Trek     300
178 Petrova Katerina Katerina 83 Trojanovice Donald     300
179 Aleš Kosík Kosík 68 Pardubice Ghost     300
180 MaChr MaChr 78 Martin(SK) AUTHOR MYSTIC   pXL+dd152+dch170 1500
181 Saidl Honza Honza 80 Praha Canyon     300
182                
183 Horák Lukáš Lukáš 81 Studénka Canyon   pXL 700
184 Nečas Aleš Aleš 78 Studénka Canyon     300
185 Pejčoch Dan Dan 83 Ostrava Rock Machine   pL 700
186 Hruban Jiří Jiří 74 Brno Giant   pXL 700
187 Holáň Marek Marek 90 Kopřivnice Leader Fox     350
188 Bjaček Milan - Miloš Miloš 82 Lichnov SUP     300
189 Němec Roman Roman 80 Brno Trailrun.cz - Makej vole! Superior      
190 Kunc Richard Richard 75 Brno [10.účast!!!] Orbea     300
191 Zlatkovský Michal - Zlaťák Zlaťák 75 Brno [10.účast!!!] Canyon      300
192 Vavro Peter - Slimo Slimo 78 Brno Specialized     300
193 Morávek Michal - Niky Niky 75 Brno Haibike     300
194 Rumplík Petr - Starý Blesk Starý Blesk 76 Brno Cube     300
195 Lužná Martina - Marťa Marťa 89 Rybí MRX   pM 700
196 Šrámek Miroslav Miroslav 87 Rybí Author   pL 700
197 Galia Gabriel - Gabén Gabén 74 Frýdek Merida   pXL 700
198 Adam Vladimír - Hedo Hedo 84 Ivančice Specialized   pL 700
199 Hlaváč Pavel Pavel 85 Ivančice Specialized   pL 700
200 Koutníček Josef - Koutňa Koutňa 83 Ivančice Scott   pL 700
201 Šlápek bike Šlápek 70 Prštice Cannondale     300
202 Stratil Laďa Laďa 86 Oslavany Superior     300
203 Pokorný Mirek Mirek 70 Ivančice Canyon      
204 Martinka Miroslav - Vlčák Vlčák 76 Ivančice Merida   pL 700
205 Buček Miroslav - Bučan Bučan 97 Radostice Cannondale   pL 700
206 Becha Pavel Pavel 96 Radostice Ghost   pL 700
207 Bednář František František 79 Zakřany Canyon   pL 700
208 Kubík Tomáš Tomáš 92 Prštice Specialized   pL 700
209                
210 Štěpánek Jiří - Jirka Jirka 80 Telč Pells   pL 700
211 Lišková Barbara - Žgol Žgol 88 Ostrava Duratec      
212 Kubica Miroslav - Náčelník Náčelník 65 Ostrava MRX      
213 bradkin bradkin 78 old city bjeloush     300
214 Fabík Dalibor Dalibor 79 Uh. Hradiště Canyon   pL 700
215 Salvet Milan Milan 89 Frýdek-Místek GT      
216 Lošák Drahomír - Drahoš Drahoš 56 Závišice GIANT     300
217 Lošák Pavel - Pavel Pavel 84 Brno Canyon   pM 700
218 Gilar Přemysl - Přema Přema 83 Závišice Merida      
219 Nikl Luboš Luboš 75 Jedlová Trek     300
220 Soukal David - Souky Souky 77 Jedlová  Merida     300
221 Jílek Zdeněk - Ježek Ježek 75 Jedlová Merida     350
222 Chudovský Karol - Kajo Kajo 78 Bášť(SVK) Author     350
223 Sproch Vláďa Vláďa 66   Maxbike   pXXL 700
224 Šula Martin Martin 85 Kopřivnice RB     300
225 Volny Martin - Martin Martin 71 Karvina -Ryzak team bike RB     300
226 Volna veronika - Verča Verča 73 Karvina - Ryzak team bike Mrx     300
227 Zuczkova Aleksandra - Ola Ola 76 Orlova - Ryzak team bike Scott     300
228 Moravek David - Dawy Dawy 67 Cheb - Ryzak team bike nějaký bike     300
229 Havrlant Jaromír - Lama Lama 84 Rybí Canyon   pL 700
230 Syrovátka Petr - ZOHAN ZOHAN 76 Ostrava Vautron      
231 Lukáč Michal - CasanovaFrankenstein CasanovaFrankenstein 88 Ostrava Šlapomilové Kellys      
232 Lukáč Zdeněk - CukroušDejv CukroušDejv 68 Ostrava Šlapomilové Kellys      
233                
234                
235                
236 Londin Ondřej Ondřej 87 Kopřivnice CN-works      
237 Nyitraiová Anetta Anetta 90 Staré Heřminovy Ghost      
238 Petruška Jarek Jarek 71 Ostrava Scud      
239 Slovák Radim Radim 91 Opava Felt      
240 Janalík Radim Radim 63 Klimkovice Specialized   pL 700
241 Janalík Marek Marek 93 Brno Specialized   pM 700
242 Janalík Tomáš Tomáš 2 Klimkovice Sintesi   pM 700
243 Čapka Michal Michal 76 KopřivniceSymbio+CE.Energy Scott     300
244 Karel Farkaš Farkaš 66 Kopřivnice Focus     300
245 Mikuláš Ladislav - Laďa Laďa 75 Věstoňovice Author   pXXL 700
246 Krčál Jaroslav - Jarda Jarda 61 Třebíč Merida   pL 700
247 Zacha Jiří - Jirka Jirka 73 Třebíč SUP   pXL  700
248 Mikuláš Petr - Peťa Peťa 77 Hostákov Merida   pL 700
249 Jaroň Vlastimil Vlastimil 68 Zašová Superior     300
250 Bartoň Michal - Barty Barty 92 Kopřivnice MRX   pM 700
251 Gerecký Aleš Aleš 82 Opava CUBE     300
252 Kavan Ondřej Ondřej 77 Novatop Lapierre SUP 29     300
253 Benda František František 97 Stará Bělá Merida   pL 700
254 Chuchma Ondřej Ondřej 86 Frenštát Ghost      
255 Adam Babiak Babiak 84 TrenchtownSK bicygľa     300
256 Tomajkovci Tomáš Tomáš 83 TrenchtownSK bicygľa     300
257 Pišoja Maroš Maroš 77 TrenchtownSK bicygľa     300
258                
259 Mamula Lukas Lukas 1977 Palkovice YT   pXL 700
260 Mamula Jakub Jakub 2008 Palkovice NQ   pXS 700
261 Noga Michal Michal 79 Bohumín Scott      
262 Feilhauer Martin - GS GS 77 Příbor Max     300
263 Štěpánek Boris Boris 59  Prštice  Specialized      
264 Štěpánek Jakub Jakub 87  Prštice  Giant      
265 Plešek Michal - Bignop Bignop 73 Nový Jičín Kellys      
266 Filgas Vlastimil Vlastimil 87 Kopřivnice RB   pXL 700
267 Kaňok Pavel - Sršňák Sršňák 88 Brno-FBB Schwinn   pM 700
268 Bůžková Jana Jana 82 Háj ve Slezsku Morxes     300
269 Pobořil Ondřej Ondřej 92 Hodslavice SUP     300
270 Pavlík Libor  Libor 69 Valašské Meziříčí Scott     300
271 Kostelňák Tomáš Tomáš 79 Ostrava Specialized      
272 Kreiss Tomáš Tomáš 67 Lučina Trek     300
273 Kreissová Šárka Šárka   Lučina Trek     300
274 Hojdyš Igor Igor 89 Lučina Giant     300
275 Lihotzký Tomáš Tomáš 73 Opava Lapierre   pM 700
276 Červenka Petr Petr 74 Opava Ghost   pXXL 700
277 Slivka Roman Roman 89 Opava Cube   pM 700
278 Novák Petr Petr 1980 Brno Amulet      
279 Strmiska Oto Oto 1985 Ivančice Cannondale   pL 700
280                
281 Plešek Zdeněk Zdeněk 70 Šenov u Nového Jičína Trek      
282 Hruda Michal Michal 80 Dolní Sklenov Giant     350
283 David Daniel Daniel 70 Čeladná Specialized      
284 Sagan Petr Petr 70 Nový Jičín Giant       
285 Čeladník Zdeněk - Celaz Celaz 69 Kopřivnice Specialized   pXL 700
286 Glas Jakub - Kubayz Kubayz 87 Ostrava RB   pL 700
287 Josefus Petr - Petrs Petrs 86 Hlučín SUP     300
288 Kohut Michal Michal 79 Dolní Domaslavice        
289 Osty Osty 78 Lichnov Superior      
290 psot psot 78 Sheriff Wiggum Sport Team Trek     300
291 faryna faryna 81 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost     300
292 Poštulka Michal - Majki Majki 89 Kozmice Giant   pL 700
293 Urban Mirek Mirek 89 Hlučín Stevens   pL 700
294 Fus Martin Martin 87 Borová Specialized     300
295 Bartusek Tomáš - Bart Bart 81 Bělá Stevens   pL 700
296 Řehoř Jan - Henzi Henzi 83  Bělá  MRX   pL 700
297 Daniel Duda - El-Diablo El-Diablo 79 Borová Scott     300
298 Poštulková Nikol Nikol 92  Bolatice  Specialized   dM 700
299 Veselý Jiří Jiří 75 Ostrava  Focus      
300 Šnapka Tomáš Tomáš 53 Frýdlant nad Ostravicí Cube     300
301 Zdeněk Pošvec Pošvec 70 Rudná Specialized     300
302 Roman Matula Matula 73   Canyon      
303 Bílek Radim Radim 77 Palkovice Merida   pL 700
304 Kubalec Tomáš - Bakun Bakun 90 Kopřivnice Kellys      
305 Grygařík Václav - Venca Venca 90 Kopřivnice Rock Machine      
306 Janosec Radim Radim 43 Majetin BMC   pXXL 700
307 Glas Tomáš Tomáš 66 Šenov RockMachine     300
308 Aleš Cizner - WINCI WINCI 75 Prštice Focus     300
309 Vitoch Petr - Vity Vity 81 Nový Jičín Whyte     350
310 Ebr Robert Robert 73 Frýdek-Místek Lapierre      300
311 Kolář Ivo Ivo 91 Staříč GT     350
312 Menšík Jan - Hanz Hanz 77 Kroměříž Cannondale      
313 Varhaníček Lukáš Lukáš 90 Kroměříž Cube      
314 Válek Jaromír Jaromír 82 Kroměříž Ghost      
315 Macháč Pavel Pavel 67 Ženklava RockMachine      300
316 Rek Lubomir Lubomir 81 Kopřivnice RockMachine      
317 Kulnik Kulnik 92 Český Těšín     pM 700
318 Černoch Jakub Jakub 92 Ostrava       300
319 Janík Martin Martin 75  Lučina Agang     300
320 Koliba Tomáš - Tommy Tommy 1989 Kopřivnice RB IQ      
321 Lukáš Piňos - Ťutin Ťutin 73 Ostrava-Hrabůvka Haibike      
322 Daňhel Josef - Předseda Předseda 50 Prštice Cannondale L     300
323 Vajrych Lukáš - Lukk-y Lukk-y 83 Chotěboř Merida   pXXL 700
324 Bobovič Michal Michal 88 Koprivnice  author      
325 Glogar Petr Petr 81 Suchdol nad Odrou Maxbike   pL 700
326 Grussmann Jakub - Kolumbus Kolumbus 83 Nový Jičín Canyon   pXXL 700
327 Boček Petr - Bocelli Bocelli 83 Uherský Ostroh Kaňour     300
328 Novosad Vladimír Vladimír 75 Hostašovice 4ever   pL 700
329 Mrva Roman Roman 79 Ružomberok GT   pXXL 700
330 Stančík Adam Adam 88 Nový Jičín Giant   pL 700
331 Bednář Jiří Jiří 89 Sedlnice Rock Machine   pL 700
332 Kalinová Veronika Veronika 90 Prešov Cube Sting Race   dS 700
333 Milich Marek Marek 89 Štramberk Superior   pL 700
334 Vašíček Jiří Jiří 89 Vracov Dema   pL 700
335 Majdanová Linda Linda 88 Bojnice Cube   dM 700
336 Páleník Branislav Branislav 89 Prievidza Giant   pL 700
337 Urbančík Jakub Kuba 90 Dobroslavice , Líné nohy Maxbike   pM 700
338                
339 Kája Kája 85 Ostrava Scott   dL 700
340 Byrtus Marek - bossprase bossprase 87 Author        
341 Vala Lukáš Lukáš 80 Kopřivnice Canyon   pL 700
342 Holub Jaroslav – Jarin Jarin 85 Kopřivnice RB   pL 700
343 Szpernol Saša Saša 89 Karviná Merida     300
344 Ryšavý Lukáš Lukáš 90 Karviná Merida     300
345 Melka Aleš Aleš 80 Prostějov Duratec     300
346 Pítr Michal Michal 79 Nový Jičín Scott   pL 700
347 Matula Tomáš - Tom Tom 73 Lubina Trek   pXL 700
348 Polášek Břetislav - Břéťa Břéťa 77 Lubina Author   pXL 700
349 Hrdlička Aleš Aleš 87 Ostrava        
350 Konečný Lukáš Lukáš 79 Frýdlant n. O. LOOK 989     300
351 Šustek Ondřej Ondřej 85 Chvalíkovice 4ever   pL 700
352 Beran Pavel Pavel 89 Ivančice Ghost     300
353                
354 Grepl Miroslav Miroslav 84  Brno Superior Riders XY  Superior   pM 300
355 Ploštica Stanislav Stanislav 84  Olomouc Superior Riders XY  Superior   pL 300
356 David Pachta (dejdyn) (dejdyn) 77 Bohumín Specialized     700
357 Kateřina Hanusková (Kača) (Kača) 78 Bohumín Specialized     700
358 Pavlovský Milan Milan 74 Ivančice Kellys   pXL 700
359 Blaha Martin Martin 75 Ostrava Merida      
360 Hanáček Jaromír Jaromír 63 Velehrad Focus     300
361 Bačuvčík Radim Radim 75 Zlín Merida     300
362 Toman Lumír Lumír 89 Hostašovice Merida     300
363 Honkyš David David 82 Ostrava Trek     300
364 Kočí David David 68 Hošťálkovice Sintesi     300
365 Kočí Vítězslav Vítězslav 99 Hošťálkovice Sintesi     300
366 Volný Miroslav Miroslav 72 Paskov Author     300
367 Kubečka Tomáš Tomáš 72 Paskov RB     300
368 Hejník Jan - Tatík Tatík 80 Holešov Merida     300
369 Horkel Jiří - Horky Horky 87 Koprivnice Merida     350
370 Ševčík Jan Jan 80 Libež Specialized   pL 700
371 Šídlová Věra Věra 83 Praha Scott   dXL 700
372 Kulišek Kulišek 1981 Hlučín  jízdní     300
373 Ondrášek Ondrášek 2000 Hlučín jízdní     300
374 Švícko Švícko 1981 Hlučín jízdní     300
375 Johan Johan 1963 Hlučín Jízdní   pXL 700
376 Jarda V V 1951 hostalkovice giant      300
377 Lešek Lešek 59 Hodslavice Specialized   pXL 700
378 Pustějovský Zdeněk Zdeněk 83 Kopřivnice Superior     300
379 Staněk Lukáš Lukáš 73 Třebíč Quint      
380 Samková Silvie Silvini Punťa 77 Ostrava Spyder      
381 Rýpar Josef Josef 49 Frýdek-Místek Giant     300
382 Biječek Richard Richard 83 Ostrava Kellys      
383 Biječková Míša Míša 85 Ostrava Merida      
384 Brandštetr Marek Marek 77 Brno Niner R.I.P.9      300
385 Varmužka Jara Jara 75 Brno Trek      300
386 Kostka Pavel Pavel 68  Nový Jičín Scott     300
387 Gryžbon Daniel Daniel 88 Baška Giant      
388 Pifka René René 72 Ostrava Kellys     300
389 Kateřina Hollá - XENA   78 Ostrava Ghost     300
390                
391                
392                
393 Tribula Tomaš  - Tomaš Tomaš 74 Martinov Kellys     300
394 Válek Lukaš - Valis Valis 78 Velká Polom Sinthesi     300
395 Pavelek Robert - Robo Robo 76 Hradec nad Moravicí Ghost     300
396 Pobořilová Helena Helena 66 Hodslavice MRX   dS 700
397 Pobořil Bohumil - PoBo PoBo 67 Hodslavice Author     300
398 Čípová Eva Eva 88 Hodslavice Merida     dM 700
399 Vrana Pavel Pavel 83 Koprivnice Calibre_bossnut_v2     300
400 Kolísek Radomír - KoRa KoRa 89 Havířov Kona   pM 700
401 Čechák Roman Roman 80 Horní Tošanovice Rock Machine   pM 700
402 Vrana David David 77 Koprivnice Kestrel     300
403 Větrovský Tomáš Tomáš 88 Praha Rock Machine     300
404 Konývka Štěpán Štěpán 89 Mníšek pod Brdy Canyon     300
405 Čtveráčková Janča Janča 93 Frenštát Specialized      
406 Vaňhara Vojta Vojta 91 Frenštát Nemámteďkakolo      
407 Togni Paolo Paolo 79 Frýdek-Místek Canyon      
408 Blecha Josef Josef 87 Fryčovice ghost      
409 Nevlud Petr Petr 86 Fryčovice cube      
410 Zátopek Jan Jan 93 Kopřivnice Specialized      
411 Žáček Petr - Žaky Žaky 60 Kunčice p.O.       300
412 Plevák Ivo Ivo 64 Ostrava Specialized   pL 700
413 Okřesík Jan - Okre Okre 95 Kopřivnice Superior     300
414 Pejko Erik Erik 93 Kopřivnice Kellys     300
415 Slíva Petr Petr 86 Vratimov CUBE   pL 700
416 Pokorný Pavel - Pantani Pantani 77 Radvanice Focus      
417 Buly Buly 68 Kopřivnice GT      
418 Marci Marci 72 Kopřivnice Merida      
419 Kozel Kozel 72 Ostrava Specialized   pM 700
420 Svárovský Richard Richard 76 Hlučín Favorit      
421 Netopil Jiří - Suni Suni 74 Sokol Proskovice Specialized      
422 Ostrák Peter Peter 83 Poruba Trek     300
423 Zrubek Pavel Pavel 59 Frenštát p/R horské rychlé      
424 Kvita Lukáš Lukáš 77 Frenštát p/R horské pomalejší      
425 Marty Marty 71 Brno Canyon   pL 700
426 Jiřin Jiřin 72 Čebín Canyon   pM 700
427 Zajonc Libor - Zajíc Zajíc 60 Lhotka Author     300
428 Vlček Jura - Vlk Vlk 78 Kozlovice Specialized     300
429 Ťulák Dalibor - Dája Dája 78 Frenštát p.R. Pells     300
430 Jalůvka Stanislav - Vendelín Vendelín 79 Trojanovice CTM     300
431 Kučera Radim - Kuča Kuča 75 Markvartovice Scott     300
432 Važík Miroslav - Mirďa Mirďa 80 Ludgeřovice Orbea     300
433 Rozmahel Radek - Havíř Havíř 74 Ludgeřovice Cannondale     300
434 Hájek Josef Josef 71 Karviná Canyon   pL 700
435 Oczadly Martin - Milanson Milanson 86 Jablonec nad Nisou Giant   pxL 700
436 Pála Jan - Rudolfson Rudolfson 86 Praha Specialized   pxXL 700
437 Lysczas Václav - Václavson Václavson 85 Praha Specialized   pL 700
438 Eiselt Tomáš - Strejdason Strejdason 65   Specialized   pXL 700
439 Goll Miloslav - Goliášson Goliášson 86 Praha Specialized   pM 700
440 Goryl Dalibor - Godzi Godzi 86 Ostrava Kenzel   pM 700
441 Maurer Jan Jan 84 Olomouc SCOTT     350
442 Přecechtěl Michal Michal 85 Olomouc Kross     350
443 Gerych Josef - Gero Gero 72 Fulnek Fuji      
444 Podolský Ondřej - Pody Pody 91 Štramberk Merida   pL 700
445 Slováček Lubomír - Bublo Bublo 91 Štramberk Rock Machine   pL 700
446 Bajer Jan - Kačer Kačer 91 Štramberk Krutopřísný bajk   pXL 700
447 Sasák Zdenek - sáček sáček 84 ohlaklika.com Ghost   pL 700
448 Děcký Marek - mááára mááára 83 ohlaklika.com Merida   pXL 700
449 Martin Dostálek - mates mates 85 ohlaklika.com Rock machine      
450 Zbyněk Ondruch - zbyňa zbyňa 84 Horní Bečva Merida   pL 700
451 Kadlec Honza Honza 87 Ostrava Force   pS 700
452 Bőhm Martin – dědek dědek 69 Karviná Canyon   pXL 700
453 Beilner Jaroslav - Bejk Bejk 66 Los Amateros MTB Bílovec Specialized   pXXL 700
454 Jakubec Tomáš - Jakky Jakky 90 Kopřivnice Cube     300
455 Hejduk Heinz - Heinzík Heinzík 90 Kopřivnice Superior     300
456 Klíma Martin - Martin Martin 91 Kopřivnice Force     300
457 Měcháček Radek - Měch Měch 85 Kopřivnice Cube     300
458 Neumann Pavel - Pája Pája 75 Brno Ghost   pL 700
459 Bůžek Martin Martin 87 Frýdek-Místek to co bude po ruce     300
460 Beilnerová Renáta - Renatice Renatice 96  Los Amateros MTB Bílovec  Specialized   dL 700
461 Beilner Vojtěch - Raptor Raptor 93 Los Amateros MTB Bílovec Maxbike     300
462 Kotas Aleš Aleš 84 Stará Ves nad Ondřejnicí Stevens      
463 Stibor Michal Michal 75 Nový Jičín 4ever   pXL 700
464 Toni Toni 91 Kopřivnice SUP   pXL 700
465 Pačes Pačes 82 Kopřivnice RB   pL 700
466 Jindřich Tomáš Tomáš 90 Haviřov Dartmoor     300
467 Kurz Vlastimil  Vlastimil 73 Los Brňos Pivot     300
468 Fojtík Martin Martin 73 Los Brňos Specialized     300
469 Hampl Tomáš Tomáš 68  Uh. Hradiště  Scott     300
470 Foreth Tomáš Tomáš 71  Uh. Hradiště  Superior     300
471 Křivák Vít Vít 71  Uh. Hradiště  Trek     300
472 Ambrož Pavel - Šunka Pól Pól 73 Habrovany Spešl      
473 Rymel Adrián Adrián 75 Zásmuky Norco     300
474 Hyvnar Martin Martin 75 Závišice Merida     300
475 Chromčák Karel (DINO) (DINO) 1980 Ostrava  Scud   pL 700
476 Wrobel Ladislav (DÉMON) (DÉMON) 1980 Ostrava  Specialized      300
477 Peter Jaško (VÝCHODŇAR) (VÝCHODŇAR) 1988 Ostrava  Kellys      300
478 Pavlíček Petr Petr 1976 Ždírec nad Doubravou SCOTT     300
479 Lyčka Miroslav Miroslav 60 Petřvald Giant     300
480 Rosenzweig Miroslav - Míra Míra 77 Havířov Merida   pM 700
481 Fizek Michal Michal 77 Třinec Giant     300
482 Holášek Petr Petr 73 Kopřivnice MRX      
483 Kotala Jan Jan 1979 Ostrava       300
484 Loub Luděk Luděk 72 Kopřivnice Superior   pXL 700
485 Rubač Michal Michal 70 Bílovec Head      300
486 Rubi Rubi 93 Bílovec Specialized      300
487 Huba Daniel Daniel 89 Žabeň Haibike   pXL 700
488 Lanča Petr Petr 72 Baška Max   pxl 700
489 Foldyna Jiří Jiří 74 Frýdlant n/O Giant     300
490 Hupšil Mirek - Maximus Maximus 73 Frenštát pod Radhoštěm Superior     300
491 Neradil Pavel Pavel 82 Bohumín Canyon     300
492 Radek Kubik - Raduz Raduz 78 Bohumín Scud     300
493 Pyszko Honza Honza 70 Ostrava GT   pXL 700
494 Hroch Dalibor - Hroch Hroch 74 Orlová Zelenač   pL 700
495 Píš Patrik - Paťo Paťo 72 Banská Bystrica Giant Trance   pXL 700
496 Vysoký Miroslav - Miro Miro 66 Banská Bystrica Canyon Neuron   pXXL 700
497 Švec Roman Roman 65 Banská Bystrica Merida 500   pXXL  700
498 Polach Ren - Škodík Škodík 73 Řepiště Stýv     300
499 Zmeškal Honza Honza 64 Nová Bělá Focus     300
500 Třuslo Pavlík Pavlík 78 Ostrava-Poruba MAXIBIKE     300
501 Duda Robert Robert 65 Ostrava BMC     300
502 Martin Smida - Smidik Smidik 1982 Liptovsky Mikulas SR Rock machine      
503 saLop saLop 85 Liberec Canyon     300
504 marWan marWan 86 Liberec Ghost     300
505 Říďa Říďa 86 Liberec Canyon      300
506 Kraken Kraken 80 Petřvald Lapierre     300
507 Staněk Vladimír Vladimír 88 Kopřivnice 4ever   pL 700
508 Šustek kamil kama kama 58 Chvalíkovice RB     300
509 Plaček Petr Petr 79 Konstantinovy Lázně Duratec   pM 700
510 Šenk Tomáš Tomáš 73 Plzeň Giant   pL 700
511 Réblová Iveta Iveta 83 Plzeň Giant   dS 700
512 Hrubec Jan – Kruciklaun Kruciklaun 79 Nový Jičín Kellys   pL 700
513 Vurm Petr Petr 64 Plzeň - NAKASHI Bike Army GHOST Lector 10     300
514 Juroshi Juroshi 74 Veřovice Giant     300
515 HUDY HUDY 66 Ostrava Šemík     300
516 Částečka Ladislav Ladislav 75 Drahotuše Rockride      
517 Košárek Pavel Pavel 1993 Sviadnov Pells     350
518 Kobza Vítězslav Vítězslav 69 Držovice Cannondale     300
519 Fajstauer Jan Honzáno 78 Rychnov nad Kněžnou Trek   pXL 700
520 Rejzek Martin Martin 90 Kopřivnice Superior   pM 700
521 Hrabec Lukáš Lukáš 81 Fryčovice - MAN Truck Czech Republic  Ghost     300
522 Kubiš Otto Otto 78 Ostrava Specialized     350
523 Šupa Milan - Šupy Šupy 75 Kopřivnice Maxbike     300
524 Roubínek Jura - JeRRy JeRRy 78 Šumavské Hoštice Merida      
525 Blažková Zuzka - Zuzik Zuzik 88 Šumavské Hoštice Author      
526 Pšeja Vojtěch Vojtěch 66  Koprivnice  ghost     300
527 Bém Lukáš - Luke Luke 79 Dolní lutyně Kellys     300
528 Smekal Bohumír - Bobina Bobina 56 Frýdek Místek Author     300
529 Suchá Marie Marie 82 Rapotice SUP   dL 700
530 Hegar Pavel Pavel 77 Mlekosrby     pM 700
531 Hrbas Jan Jan 81 Skrivany     pL 700
532 Papaj Tomas Tomas 1978 Ostrava SupXP909     300
533 Trpišovský Martin - Trpo Trpo 87 Střítež Specialized   pXL 700
534 Vaněk Jan - LightBike LightBike 81 Paskov Cube      
535 Chytil Ondřej - Ondra Ondra 75 Olomouc Haibike      
536 Chytil Petr - Peťa Peťa 77 Prostějov Focus      
537 Záškodný Otakar Otakar 66 Frýdlant nad Ostravicí Giant     300
538 Janiš Peter Peter 64 Záhorská Bystrica Canyon     300
539 Oslzla Igor - Iggy Iggy 87 Brušperk Spider     300
540 Mičánková Gabriela - Gába Gába 91 Košatka Ghost   dS 700
541 Pavelek Jaromír Jaromír 64 Opava-Mountaintime.cz Trek     300
542 Milan - Míďa Míďa 63 Vysoké Mýto spešl     300
543 Pokorný Pavel - Poky Poky 76 Vysoké Mýto Rock Machine   pXL 700
544 Šmuch Pavel - SnyX SnyX 90 Nový Jičín MRX     300
545 Hudeček Roman - Luisi Luisi 68 Cyklonovak Team Haibike      
546 Šproch Filip Filip 93 Myslík Torpado     300
547 Šproch Dan Dan 88 Myslík Force     300
548 Vlk Ondra Ondra 87 Myslík Bíly Číňan     300
549 Pustějovský Petr Petr 75 Bartošovice SUP     300
550 Smolík Zbyněk Zbyněk 70 Ostrava Giant   pXXL 700
551 Gromnica Bohuslav Bohuslav 70 Zátor Giant   pXXL 700
552 Ondruch Pavel Pavel 69 Karviná Canyon      
553 Richter Ondřej Ondřej 87 Havířov Lapierre   pL 700
554 Charvát Luboš - Lelek Lelek 56 Hradec Králové Merida     300
555 Lukáš Petr Petr 81 Rožnov pod Radhoštěm Superior      
556 Pelech David David 89 Ostrava Specialized     300
557 Šimonová Elen Elen 82 Cyklo Tým Horní Bludovice Haibike   dXS 700
558 Stan Stan 64  Nesselsdorf Giant     300
559 Vicherek Aleš Aleš 83 Petřvald RB   pXXL 700
560 Pavel Dojiva Dojiva 73 Los Brňos Specialized     300
561 Gajdziok Jan GAZI 83 Los Brňos Specialized     300
562 Malysz David David 86 Ostrava Ghost     300
563 Svatoň Aleš Aleš 74 Kunčice pod Ondřejníkem Specialized     350
564 Macková Lenka Lenka 70 Zázrivá kolo      
565 Brožová Lucie Lucie 98 Praha Specialized      
566 Keberle Radim Radim 76 Karviná ORBEA      
567 Maleňáková Aneta Aneta 83 Valašská Bystřice RB      
568 Konvička Radek - Kony Kony 74 Kunčice p.O./Světice CanyonSpectral     300
569 Leadville Lady Lady 87 Martin SK MTB     300
570 Jašek Petr Petr 75 Kopřivnice Specialized      
571 Rudolf Pařík - Rufus Rufus 1967 Jihlava Specialized   pXL 700
572 Oldřich Karásek - Olda Olda 1958 Třešť Scapin      
573 Reisig Adam Adoš Adoš 87 Jeseník Pells   pXXL 700
574                
575 Bartoň Vladimír Vladimír 77 Rožnov pod Radhoštěm MRX   pM 700
576 Pindur Ivan - FeeWong FeeWong 84 Frýdek-Místek Merida   pL 700
577 Grochol Jakub - želva želva 84 Frýdek-Místek Canyon   pL 700
578 Kašpy Kašpy 75 Kopřivnice Merida     350
579 Špurek Pavel - Pavlín Pavlín 85 Rychvald MRX     300
580 Káňa Jan - Jarek Pružina Pružina 85 Opava  Merida     300
581 Firla Michal - Karas Karas 85 Rychvald GT     300
582 Daniel Hlaušek - Dann Dann 85 Skalice MRX   pL 700
583 Dagmar Košťalová - Dáša Dáša 87 Baška Haibike   dL 700
584 Michal Šigut - Myval Myval 85 Nová Ves Surly      300
585 Podlipný Zdeněk  Zdeněk 77 Brušperk Merida     300
586 Bělohradský Tomáš Tomáš 81 Ledeč Nad Sázavou Author     300
587 Lupínek Marcel Marcel 77 Kamenice Scott   pM 300
588 Urbanek Kamil Kamil 75 Frydlant nad Ostravici Specialized      
589 Kacmarik Radim Radim 70 Ostravice RB      
590 Krejci Michal Michal 68 Frydlant nad Ostravici Rock Machine      
591 Sommer Petr Petr 77 Ostrava Specialized      
592 Kopecky Vit Vit 67 Nova Dedina RB      
593 Kopecky Vojta Vojta 3 Nova Dedina RB      
594 Josef Kudělka - Tončin Tončin           300
595 Roman Kratochvíl - Zahrádkář Zahrádkář 73 skoro Brno Scott Spark   pXL 700
596 Vonka Karel - Karlos Karlos 78  Rychnov nad Kněžnou Trek   pM 700
597 Válková Klára - Klaris Klaris 91 Los Amateros MTB Bílovec Specialized   dM 700
598 Planka Dalibor Dalibor 30 Ostrava BMC      
599 Socha Robert - Robster Robster 76 Kopřivnice Specialized     300
600 Vít Dalibor Dalis 74 Kopřivnice Spyder      
601 Kovács Roman Roman 74 Havířov RB      
602 Záborský Ondra Ondra 81 Štramberk Rock Machine     700
603 Leiter Zdena Zdena 82 Libhošt Vautron   pM 700
604 Veřmiřovský Jaromír - Jára Jára 74 Kopřivnice Lubina Olpran      
605 Marek Motloch - Moty Moty 74 Vratimov CTM   pXL 700
606 Fojtík Pavel Pavel            
607 Fojtík Petr Petr 73 Kopřivnice horské      
608                
609                
610 Ostrý Svaťa Svaťa 76 České Budějovice Giant   pXL+dM 1100
611 Salač Luboš - Lars Lars 75 Řepčice Trek   pL 700
612 Blažej Petr Petr 73 Praha Mrázek   pM 700
613 Háp Zdeněk Zdeněk 76 Praha kolo   pL 700
614 Sojka Patrik Patrik 88 Kunčice pod Obdřejníkem Merida      
615 Ambrož Lukáš Lukáš 89 Frýdek-Místek       300
616 Schebestik Libor Libor 70 Darkovičky RB      
617 Pokluda Jiří - rockycz rockycz 79 Štramberk Pells   pL 700
618 Zela Radek - Kowboj Kowboj 78 Frenštát pod Radhoštěm Giant Reign   pM 700
619 Ondrusz Matouš - Maty Maty 91 FnO-Nová Ves Look     300
620 Kollegová Alena - Ala Ala 84 FnO-Nová Ves S-Works     300
621 Smíšek Aleš Aleš 67 Korouhev       300
622 Hausler Školníková Monika Monika 75 Mladějov na Moravě       350
623 Matula Radek Radek 85 Brno Merida     300
624 Havel Vladimír Vladimír 58 PHM Havířov CUBE      
625 Kruza Radim  Radim 77 Ostrava     pXL 700
626 Janík Marek - Janda Janda 76 Frýdek-Místek Haibike      
627 Szymik David David 84 Dolní Lutyně Merida   pL 300
628 Klempa Marek Marek 73 Gary Fisher       300
629 Hrubý Jan - Honza Honza 80 Ostrava JOKO 94     300
630 Diblík Michal - Dibla Dibla 89 Hoděšovice Specialized Fatboy     300
631 Balnar Zdeněk - Waltr Waltr 74 Dakotateam Kona   pL 700
632 Dufek Michal Michal 2002 Frenštát pod Radhoštěm Force     300
633 Smilek Petr Petr 84 Zlín Kona   pL+pL 1400
634 Čapčuch Tomáš Tomáš 67 Raškovice Ghost     300
635 Nováček Tomáš Tomáš 65 Paskov Author   pL 700
636 Mičaník Filip Filip 95 Ostrava Author     300
637 Barošek Barošek 71 Závišice superior      
638 Barik Barik 99 Nový Jičín superior      
639                
640 Pavlík Petr - Ďábel Ďábel 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty   pXL 700
641 Pavlíková Barbora - Bája Bája 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty     300
642 Sikora Jan - Siki Siki 82 Hůrka Super-Trek     300
643 Amatér Zdeněk 61 Nový Jičín Ghost     300
644 Hidalgo Michal Michal 89 Štramberk SUP      
645 Kyselá Hanka Hanka 88 Hodslavice Merida     300
646 Mikušek Hynek Hynek 91 Studénka Superior     300
647 Brychta David - Medvěd Medvěd 82 Telč Lapierre     300
648 Šponar Dušan Dušan 71 Praha Trek     300
649 Pasterňák Miroslav Miroslav 61  Baška  Author      
650 Radimbo Radimbo 74 Hrusice Superior XF     300
651 Venca Venca 66 Markvartovice Specialized   pM 700
652 Leny Leny 77 Bobrovníky Specialized   dL 700
653 Češka Vladimír Vladimír 68 Ostrava Specialized   pM 700
654 Hudák Igor Igor 88 Nové Město na Moravě Dema      
655 Pírek Jan Jan 88 Zlín Canyon     300
656 Rachwa Rachwa 86 Cieszyn Cube   pM 400
657 Krzemo Krzemo 88 Cieszyn Giant   pM 400
658 Leo Leo 57 Goleszów Canyon   pXL 400
659 Pavlíková Kateřina - Katuki Katuki 80 Brno Merida     300
660 Babinec Marian Marian 75 Lubina Canyon     300
661 Deiv Deiv 1982 Bohumin Lapierre     300
662 Bagar Petr Petr 76 Hájov Author   pL 700
663 Oslzla Stanislav - Veteran Veteran 48 Brusperk Leader Fox      
664 Lakomý Tomáš - Laky Laky 90 Pustějov Ghost     300
665 Hudečková Hanka - Hudyna Hudyna 84 Nový Jičín Merida   dM 700
666 Jura Ohera - Oherka - Brumla Brumla 72 Hulín KOLO   pL 700
667 Velkoborský Jakub - Kubajda Kubajda 0 Jiří Team Ostrava Kellys     300
668 Češka David - Dave Dave 99 Champagne Showers Ostrava S-Works     300
669 Kříž Tomáš - Tomajda Tomajda 1 Jiří Team Ostrava Superior     300
670 Chlupatý Robert Robert 79 Ostrava Trek   pL 700
671 Mestek Antonín - Tony Tony 68 Štoky CTM   pL 700
672  Bena Tomáš - Benda Benda 69 Kostelec Maxbike     300
673  Krystek Miroslav - Krtek Krtek 78 Děrné Noname     300
674 Cardová Markéta Markéta 1977 Praha Karkulka   dS 700
675 Jelínek Lukáš Lukáš 1980 Halouny Santa Cruz Bronson   pL 700
676 Štěpánek David David 1979 Praha RB Bandit 475   pM 700
677 Nebes František František 1979 Praha RB Bandit   pL 700
678 Nebes Vojta Vojta 1977 Praha GT Expert   pL 700
679 Mrazík Mrazík 1979 Praha RB IQ6   pL 700
680 Kašpar Petr - Kašpy Kašpy 86 Ženklava Merida   pM 700
681 Janoušek Libor Libor 65 Kolago Orlová Cannondale     300
682 Žitník Milan Milan 82  Hodslavice  Author   pM 700
683 Stöcker Petr Petr 1974 Havířov Rock Machine     300
684 Pikálek Milan Milan 1962 Havířov CK Bludovice Duratec      
685 Žáček Petr Petr 79 Kozlovice MAX BIKE   pXL 700
686 Kabát Martin - sako sako 75 Hájov GT   pL 700
687 Svotec Svotec 66 Kunčice p.O. Sup     300
688 Kalfas Kalfas 67 Planiska Olpran     300
689                
690 Šimíček Standa Standa 81 Kopřivnice jakési kolo   pXL 700
691 Marcová Vendula - Ven Ven 93 Los Amateros MTB Bílovec Btwin     300
692 Hanko Petr Petr 83 Kozlovice Merida     300
693 Maroš Maroš 85 F-M kona     300
694 Koval Václav Václav 83 Janovice RB   pL 700
695 Valový Radek  Radek 80 Ostrava 4E   pL 700
696 Bartusek Kamil Kamil 83 Ostrava Maxbike     300
697 Fesoj Fesoj 80 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM CUBE   pL 700
698 Trenin Trenin 84 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM VOTEC   pXL 700
699 Kanál Kanál 82 Kunčice p.O. - HC Team GIANT     300
700 Obrátil Radek Radek 1972 Nasobůrky č.60 Maxbike     300
701 Hřivna Petr HŘÍVA 1974 Příkazy č.217 Bmc     300
702 Hřivna Lubomír Luboš 1972 Příkazy č.217 Bmc     300
703 Mrázek Daniel Daniel 74 Zlín Haibike     300
704 Půček Jan Jan 95 Lány Kellys     300
705 Michálek Zdeněk Zdeněk 77 Brno Haibike     300
706                
707 Hrabovský Radek Radek 1973 Sachasport Specialized     300
708 Hrabovský Radek Radek 1997 Sachasport Specialized     300
709 Hrabovský Aleš Aleš 2000 Sachasport force     300
710 Petr Ondřej Ondra 83 Praha Scott     300
711 Harabiš Jakub Jakub 82 Měrkovice Cube     300
712                
713 Šaffa René René 89 Bohumín B'twin     300
714 Bachty Bachty 74 Kopřivnice Author   pM 700
715 Synek Miroslav Miroslav   Vlčnov 213 Trek     350
716 Vařeka Vladan Vladan 68 Lučina Specialized STJ     350
717 Šenkeříková Helena Helena 72 Rybí Scott     300
718 Šenkeřík Jiří Jiří 70 Rybí Scott     300
719 Martinát Karel Karel 53 Vrážné Leader fox   pXL 700
720 Němec Martin Martin 81  Specialized  Vlčovice   pXL 700
721 Míček Roman Roman 72 Frýdek-Místek Vautron      
722 Kajnar Tomáš - Kajny Kajny 86 Ostrava Canyon     300
723 Hrubý David David 87 Krásné Pole 4ever     300
724 Kaštura Jaroslav Kaštan 82 Ostrava Jádro   pM 700
725 KVHCP KVHCP 80 Kozlovice Specialized   pL 700
726 Sehnal Filip - Černá Mamba Černá Mamba 97 Frenštát p.R. Specialized     300
727 Staněk Tomáš - toms049 toms049 79 Ostrava Specialized   pL 700
728 Richter Tomáš - Leon Leon 79 Ostrava Specialized   pXL 700
729 Košek Michal Michal 85 Praha Scott   pL 700
730 Boreček Tomáš Tomáš 57 Novatop Lapierre Lapierre XR 29     350
731 Adamek Martin Martin 76 Životice - Novatop lapierre Superior S     300
732 Kauf Kauf 87 CHUT 4ever     300
733 Máslo Máslo 87 CHUT Maxbike     300
734 Sol Sol 87 CHUT Merida      300
735 Misař Jan Jan 89 Brno mrx   pL 700
736 Misař Ondřej Ondřej 0 Brno apache      
737 Vrána Radomír Radomír   špekoun superior     300
738 Bittner Rosťa Rosťa 78 Olomouc Lapierre     350
739 Havelka Tomáš Tomáš 65 Olomouc GT     350
740 Štos Mirďa Mirďa 62 Olomouc RB      350
741 Mara Chovanec - Čouvánek Čouvánek 90 Jablunkov Kellys   pM 700
742 Pošvec Lumír 007 Lumír 007 74 Osek Trek   pXL 700
743 Kahánek Filip Filip 2001 Frenštát p.R. MRX     350
744 Krupa Tomáš Tomáš 77 Kopřivnice BMC     300
745 Fízeľ Jakub Jakub 79 Hluk Canyon   pL 700
746                
747 Kolodzieyski Bohdan - Booodi Booodi 79 Ružomberok Canyon   pXL 675
748 Valkovec Miloš - walec walec 81 Zvolen Trek   pM 700
749 Moudrý Ivo Ivo 73 Kopřivnice Canyon     300
750 Macíček Pavel Pavel 72 Nový Jičín Superior     300
751 Lofler Roman - Leffi Leffi     radon      
752 Volný Radek - Radis Radis 90 Frýdek-Místek Ghost     300
753 Dyba Marek - Maroš Maroš 90 Frýdek-Místek Specialized     300
754 Voráčková Adéla - Adéla Adéla 93 Ostrava Focus     300
755 Pavel Šimíček - Basic Basic 72 Velké Meziříčí Giant   pXL 700
756 Válek Dan Dan 82 Kopřivnice Autor      
757 Jonas Roman Roman 89 Kopřivnice Merida      
758 Chromek Aleš Aleš 87 Kopřivnice Ghoust      
759 Štefek Jan Jan 90 Frenštát pod Radhoštem Merida      
760 Dostál Tomáš Tomáš 74 Štramberk Merida      
761 Barton Pavel Pavel 76 Kopřivnice Trek      
762 Hruška Petr Petr 62 Buchlovice Cannyon      
763 Šimik Marcel Marcel 73 Lučina Author     350
764 Vilášek Michael Michael 79 Kravaře Ghost     300
765 Vojta Vojta 91 Koválovice-Osíčany SUP     350
766 David David 91 Ivanovice Cube     350
767 Hinner Aleš - Ali-G Ali-G 85 Kopřivnice BMC   pL 700
768 Juračákova Miroslava Miroslava 41 Kunčice p. O. Ghost     300
769 Juračak Stanislav Stanislav 43 Kunčice p.O Rock Machine     300
770 Juračákova Monika Monika 17 Kunčice p. O Ghost     300
771 Synková Jana Jana 1978 Brno Superior   dM 700
772 Pantůček Václav Václav 1964 Brno Cannondale   pL 700
773 Přibyl Tomáš Tomáš 1975 Brno Specialized   pXL 700
774 Bednář Michal Michal 1976 Brno Ibis     300
775 Formánek Radek Radek 1968 Brno Trek   pL 700
776 Stracke Boris Boris 76 Tichá       300
777 Bukovjan Milan Milan 63 Tichá       300
778 Rozsíval Přemysl Přemysl 77 Tichá       300
779 Vlček Pavel Pavel 81 Luhačovice  Maxbike     300
780 Decarli Láďa Láďa 76 Praha Pells   pL 700
781 Šimek Petr Petr 80 Praha Pells   pM 700
782                
783                
784                
785 Skýba Pavel Pavel 85 Čeladná        
786 Kunovsky Daniel Daniel 92 Pustějov Superior     300
787 Frank Karel Karel 69 Palkovice Lapierre   pM 700
788 Mikoláš Libor Libor 79 Nový Jičín Specialized     350
789 Staňo Alexandr Alex 67 Brno Giant   pM 700
790 Holz Bronislav Bronislav 77 Odry Ghost      
791 Vičan Máca Máca 83 Hutisko Sup     300
792 Klosík Radim Radim 86 Frenštát p.R. Ghost      
793 Vacula Lukáš Lukáš 80 Ostrava Cube      
794 Sobek Lumír Lumír 75 Dobratice Giant      
795 Slípek Jiří Jiří 64 Lhotka Specialized     300
796 Ondračka Jaromír - Pišta Pišta 1985 Tichá Sprinter      
797 Šutera Michal - Mike Mike 1988 Kopřivnice Canyon     300
798 Staněk Pavel - Hromik1 Hromik1 81 Bohuslavice Scott   pXL 700
799 Štuler Roman Roman 79 Karolinka Ghost     300
800 Blažek Jiří Jiří   TobiSport Frenštát p.R SUP   pL 400
801                
802 Paluska Radim Radim 80 Zubří Scott     300
803 Janeček Tomáš Tomáš 91 Závada Cube   pL 700
804 Rakús Pavel PAULIE 89 Dolní Benešov Canyon     300
805 Lorencik Jirik Jirik 81 Ostrava KoloAuthor     300
806 Hořínek Pavel - pawelu pawelu 79 Ostrava 4ever-MRX     300
807 Kučera Roman Roman 82 Frýdek-Místek TREK     350
808 Machovský Ladislav Ladislav 62 Holešov TATRA6x6   pM 300
809 Musil Petr Petr 74 Praha Scott Scale     300
810 Stoklasová Martina Martina 82 Rožnov pod Radhoštěm RMX   dS 700
811 Štefka Ondřej - Štef Štef 91 ValMez Specialized   pM 700
812 Pavel Kučera - Stehla Stehla 83   specialized     300
813 Roman Kučera - Zema Zema 85   schwinn     300
814 Kohut Libor Libor 79 Štramberk Kangaroo   pL 700
815 Novák Jiří Jiří 81 Bohumín 4ever      
816 Fašiang Dušan Dušan 1972 Martin, SR Specialized   pXL 700
817 Fašiang Filip Filip 1999 Martin, SR Specialized      
818 Kohout Radovan Radovan 66 Medlov CANYON   pL 700
819 Machowski Artur - Arturo Arturo 1969  Bielsko-Biała (PL)  Accent Peak 29      
820 Holeňa Lubomír Lubomír 83 Frenštát p/R Cube      
821 Holášek Marek Marek 87 KOZLOVICE SUP Team 29      
822 Kutňáková Veronika Veronika 89 ŽIVOTICE u NJ Specialized      
823 Pavlovec Antonín Toncek Toncek 81 Chotěbuz        
824 Talpa Jaroslav Jaroušek Jaroušek 80 Havířov Merida      
825 Šnajdr Jiří Jiříček Jiříček 86 Kozlovice Sinthezi      
826 Zvarík Lukáš - Zvarda Zvarda 90 Brno Canyon     300
827 Ramik Stanislav Stanislav 77 Český Těšín Author     300
828 Ramik Michal Michal 3 Český Těšín Author     300
829 Král Milan Milan 72 Merida       350
830 Baťa Tomáš Tomáš            
831 Zdražil Jindřich Jindřich 53   Scott      
832 Fendrych Adam Adam 84 CrossbikeCZ        
833 Bouček Ladislav - Bouci Bouci 64 Velké Meziříčí Superior     300
834 Beránek Jaroslav - Berys Berys 77 Velké Meziříčí Giant     300
835 Střílka Radim Radim 70 Děrné Kellys   pL 700
836 Šimek Ludvík Ludvík 86 Zlín MRX     300
837 Otevřelová Adéla Adéla 89 Český Těšín Liv   dXL 700
838 Spratek Radomír Radomír 71 Český Těšín Ghost   pL 700
839 Otevřelová Bohuslava Bohuslava 66 Český Těšín Kellys   dL 700
840 Otevřel František František 62 Český Těšín Author   pXL 700
841 Venglář Martin Martin 76 Frýdek-Místek FELT   pL 700
842 Małysiak Paweł Paweł 73 Gilowice (PL) Scott      
843 Slíva Petr Petr 91   Merida     300
844 Węglorz Marek Marek 74 Skoczów (PL) - PTTK Ślimoki Goleszów Author Vision      
845 Daněku Daněku 84 Vyškov sup     300
846 Čiči Čiči 91 Vyškov cube     300
847 Worek Milan Milan 82 Třinec Kellys   pL 700
848 Klečková Monika Monika 75 Ostrava Cube      
849 Pěkný Miroslav Miroslav 79 Ostrava Merida     300
850 Klein Adam - Sadam Sadam 84 Kopřivnice unknown     300
851 Lesák Ondřej Ondřej 81 Ostrava Canyon     300
852 Markvart Václav Václav 55 Praha Trek     350
853 Beil Richard Richard 97 Opava MRX   pL 700
854 Schreier Vitězslav - KŠANDA KŠANDA 66 Hlučín Canyon   pXL 700
855 Činčila Radek Radek 51 Ostrava  Focus   pXXL 700
856 Kučera Rosťa Rosťa 50 Ostrava Scott   pXL 700
857 Pilch Petr Petr 81 Třinec       300
858 Michal Cenkner Cenkner 82 Příbor MRX   pL 700
859 Petráš Vít Vít 79 Buchlovice - CK SALAŠ        
860 Polášek Jakub Jakub 86 Ostrava Specialized   pL 700
861 Matušek Karel Karel 66 Hey Bay Vautron   pM 700
862 Panák Pavel Pavel 67 Stříbrnice Cannondale   pL 700
863 Zich Radek Radek 84 Olomouc Cube     300
864 Runtág Michal Michal 85 Velká Bystřice Leader fox   pXL 700
865 Wachtarczyk Tomáš Tomáš 93 Los Amateros MTB Bílovec Ghost      
866 Zrůnek Petr Petr 84   RB   pL 700
867 Majliš Martin Martin 85 Ostrava Lapierre   pL 700
868 Zlatkovský Martin Martin 81 Vratimov Cube     350
869 Sedlář Drahomír Drahomír 56 Olomouc Centurion     350
870 Doležal Ludvík Ludvík 74 Litovel Cube     350
871 Paštikář Paštikář 88 Ostrava Specialized      
872 Hanzelka Jiří Jiří 90 Kozlovice Ghost      
873 Gajárek Jan Jan 87 Ostrava Merida     350
874 Tjunikovová Inka Inka 89 Stříbro CTM     350
875 Tkáč Jan Jan 88 Kozlovice Giant     350
876 Hanzelka Adam Adam 86 Kozlovice Giant     350
877 Lukša Filip Filip 99 Havířov HaiBike     350
878 Vach Jiří Jiří 97 Havířov Vautron     350
879 Jaryn Jaryn 71 Kopřivnice Apache    
880 Švarc Jan Jan 86 Olomouc Specialized     350
881 Valčík David David 82 Oldřišov MRX     350
882 Pavelec Tomáš Tomáš 68 Frýdlant Ghost     350
883 Čapka Miroslav Čapór 75 Příkazy Stevens     350
884 Vorac Marek Wory Wory 89 Vyškov KTM      
885 Šnyrych Petr - šnyrda šnyrda 72 Rožnov pod Radhoštěm Haibike     350
886 Michal Škaroupka - Škarec  Škarec 69 Brno Cannondale      
887 Kokeš Michal Michal 85 NOVATOP-LAPIERRE GHOST     350
888 Mohyla Radek Radek 81 Ostrava MRX     350
889 Pavel Burian - Paja Paja 75 Drnovice Superior      
890 Broda Grzegorz Grzegorz 90  Cieszyn  Cube      
891 Kubín Jiří - Mrakomor Mrakomor 65 Opava - tým-MRAKOMOŘI Sup     350
892 Čandas Michalis - Čandys Čandys 77 Opava - tým-MRAKOMOŘI Giant     350
893 Vavrečka Vladimír - Duklák Duklák 69 Opava - tým-MRAKOMOŘI rocky mountain     350
894 Glomb Marek Marek 91 Klimkovice - MADEJA sport Scott      
895 Holák Lukáš Lukáš 84 Veřovice Cube     350
896 Dvořák Dino Dr. Angelo 77 Rychnov nad Kněžnou Canyon     350
897 Vlček Marian Marian 77 Brno GT     350
898 Hájek Lukáš - Gribo Gribo 89 Bohumín Radon     350
899 Poselt Patrik - Vazoun Vazoun 90 Bohumín Focus     350
900 Rudko Rudko 93 Bohumin Felt     350
901 Jiříček Lukáš -  Dřevo Lukáš ​86 Brno Specialized     350
902 Malý Jakub - ​Kopyto​ ​Kopyto​ 84 ​Brno Specialized      350
903 Švrčina Hynek Hynek 79  Ostrava  Canyon      
904 Pirek Kamil Kamil 71 Zlin Felt      
905                
906 Pírek Kamil Kamil 71  Zlín Felt      
907 Leiter Jindřich Jindřich 80 Skotnice RB      
908 Šupolík Ladislav Ladislav   Frýdek-Místek KTM      
909 Leiter Jindřich Jindřich 80 Skotnice RB      
910 Gebauer Miroslav - zajíc zajíc 80 Bílovec Merida      
911 Dlabka Vilém Vilém 62 Kopřivnice Specialized      
912 Mikuš Marian Marian 81 Sviadnov - JUMPSPORT Frýdek-Místek Cannondale     350
913 Ondřejka Míra Míra 71 TOBI sport Frenštát p.R. Superior      
914 Kubačák Tomáš-Bukvic1 Bukvic1 88 Bílá Rocky Moutain      
915 Kubačák Jan-Hanysek Hanysek 91 Staré Hamry KTM      
916 Blažek Martin-Bukvic2 Bukvic2 88 Bílá Author      
917 Blažek Lukáš-Lukino Lukino 0 Bílá KTM      
918 Slíva Pavel Pavel 71 Kopřivnice Ghost      
919 Filip Martin Martin 68 Frýdek-Místek Specialized      
920 Kahánek Dalibor Dalibor 69 Frýdek-Místek Scott      
921 George George 90 USA  Scott     350
922 Mathauser Jiří – Pretorius Pretorius 75 Praha Cannondale      
923 Cap Petr Petr 86 Ostrava Garry Fisher      
924 Matúš Ondřej Ondřej 87 Ostrava Specialized     350
925 Hrabovský Radek Radek 91 Rožnov pod Radhoštěm Scott      
926 Kubala Martin   67 Kunčice p.O Haibike      
927 Poddaný Vít   82 Skřivany Specialized      
928 Takáč David   2000 Ostrava Head Bike      
929 Jasenka Adam   86 Doubrava Spyder      
930 Valošek Jan - valy   87 Veřovice Superior      
931                
932                
933                
934                
935                
936                
937                
938                
939                
940                
941                
942                
943                
944                
945                
946                
947                
948                
949                
950                
konec seznamu