CykloArt bike klub - archív akcí - rok 2002

úvod a nové roky | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995út 31.12. klikni Silvestrovská vyjížďka
klasické zakončení každého roku, výjezd na zasněžený a zledovatělý Velký Javorník
pá 6.12. klikni Výroční schůze klubu
Po roce jsme se opět sešli v hojném počtu na naši výroční schůzi, abychom probrali, co jsme zažili za poslední rok a co budeme dělat v roce následujícím.
ne 6.10. klikni nedělní vyjížďka
jedna z běžných vyjížděk po okolí Kopřivnice
so 14.
ne 15.9.
klikni Noční Javorníkování
první ročník nočního výjezdu na Velký Javorník
so 10.8. klikni Kopřivnický DRTIČ 2002
Drtič letos trošku přitvrdil, do trati se vrátila Lysá, zadní úsek u Bíleho Kříže a nově také Smrk.
ne 4.8. pouze jedna fotka vyjížďka na Smrk
Týden před Drtičem jsme jeli o klubové vyjížďce na Smrk. Vyrazili jsme ve složení: Vláďa, Dan, Hynek, Slanka, Martin, já-Roman (a možná ještě Siggy a Jára?).
ne 16.6. klikni Vyjížďka na Lysou horu
Na jednu neděli jsme se domluvili, že bychom mohli projet část trati Drtiče. Sraz byl v Kopřivnici a později i ve Frýdlantě....
ne 30.6. Nedělní vyjížďka na Pustevny
Z Kopřivnice jelo 7 bikerů (Vláďa, Dan, Jára, Siggy, Libor, Dugi a Hynek, ktarý je dojel později). Stoupání po zelené na Radhošť, pak polívka na Pustevnách. Bylo tam málo lidí. Pak rozdělení na 2 skupinky - Siggi, Jára a Libor jeli po modré dolů do Ráztoky (pak do Kopřivnice, do Kaťáku na pivko, kde pak při odjezdu Libor hodil před nějakymi holkami tlamu... :-) a většina jela z Pusteven v protisměru letošní trasy Drtiče, kolem Kněhyně, sjezdík do údolí Čeladenky a pak ke Frenštátu a domů.
22.až 26.6. klikni Sedmihorky
Každý rok máme jednu větší klubovou akci na pár dnů. Letos jsme si pro naše bajkování vybrali Sedmihorky v Českém ráji, nám dobře známé území z let Bikefestů (1996-98).
st 1.5. klikni Brušperský bikový kocourkov
Na tuto klasickou jarní akce jsme si dali sraz až příliš brzy, před 8,30 hod. u Kasáren. Sešlo se nás cca 10 lidí a o půl desáté jsme jeli již směr Příbor. V Příboře se k nám připojil Hynek. Projeli jsme kolem Lonky a lesem jeli směrem ke Kateřinicím. Při výjezdu z lesa nás udivily pruhy cyklistické stezky, které byly po jedné straně cesty. Kateřinice jsme projeli klasicky po boční cestě a ke konci si dali ještě technický úsek lesem. Pak jsme jeli dál a přes kopec a les přijeli před 9,30 do Brušperka. Více o této akci, kteoru jsme jeli/nejeli si můžete přečíst po kliknutí na fotku...
ne 28.4. klikni První oficiální klubová vyjížďka do terénu
Sešlo se nás poměrně dost - Vláďa, Dan, Hynek, Jára, Siggy, Víťa, Radim, Libor V., .?.. a já (Roman). Ještě než jsme vyjeli, tak jsme někteří řešili, jestli jsme se moc neoblékli. Dan se jel domů převléct a já sundal hned jednu vrstvu. Mezitím přišel pěšky Siggy (který byl v noci na pařbě) a vytáhl si z dílny Bandita a byl tak připrven dříve, než Dan.
[článek bude dopsán + fotky doplněny]
ne 21.4. Nedělní silniční vyjížďka
Sešlo se 5 lidí (Vláďa, Dan, Dugy, Vráťa a ?) a jelo se prý hodně hodně rychle. Vráťa měl skoro silničku.
ne 17.3. Nedělní silniční vyjížďka
Jeli Vláďa a Libor V. po trase: Kopř., Pindula, Rožnov, Vidče, ValMez, Hodslavice, NJ, Puntík a zpět. 65km.
so 16.3. silniční vyjížďka
Vláďa a Libor V., trasa: Petřvald, St.Ves, Ostrava, smyčka, Vítkovice, St.Ves, Brušperk, Hukvaldy a zpět. 70 km
ne 10.3. Nedělní silniční vyjížďka
Jeli Dan, Libor V. a Vláďa, byl silný protivítr, trasa silniční s terénními vložkami: NJ, Kunín, Bartošovice, terénem ke Studénce a do Albrechtiček, dále Petřvaldík, Košatka, Brušperk, Hukvaldy a zpět. 73km.
so 9.3. silniční vyjížďka
Vláďa, Dan a Libor V., silný protivítr, trasa: Lubina, Fryčovice, Staříč, FM, Paskov, Ostrava, Nová Bělá, Krmelín, Brušperk, Kateřinice, Příbor.
ne 3.3. Nedělní silniční vyjížďka
Libor V a Slánka, trasa: Veřovice, po lesem do Hodslavic a nějak tak. cca 55km.
ne 24.2. Nedělní silniční vyjížďka
Jeli 4 bikeři: Vláďa, Dan, Slánka a Libor. Jeli do Kunčic, pak po cykloznačce nad Frýdlant, stoupání na Solárku (tam byl sníh), přes sedlo sejzdem na Kunčice (na slikách po sněhu to byl dost úlet).
ne 17.2. klikni Nedělní silniční vyjížďka
Jelo 8 bikerů (Vláďa, Dan, Roman, Hynek, Siggy na novém žlutém pevňáku, Libor V., Radim, ?). Trasa: Kopř., Lubina, Mniší, Hukvaldy, po sjezdu zkratkou od brány dolů Vláďa urval špici a musel centrovat (viz foto). Dále jsme projeli Kozlovice, vjeli do Tiché, kde někteří si dali špurt a časovku za mopedem :-) Pak nám ujel Dan a jel na Kopřivnici, my ještě přes Mniší do Lubiny, kde se u mostu Libor V. a Radim odpojili na pivko.
ne 10.2. Nedělní silniční vyjížďka
Protože bylo po dešti mokro, tak jeli jenom "blátnikáři", tj.: Vláďa, Dan a Slánka.
ne 3.2. klikni Nedělní silniční vyjížďka, únorová "1. jarní" :-)
Již několik dnů, před touto nedělí se pohybovaly přes den teploty přes 10°C. Na neděli dokonce hlásili 16°C, což je neobvyklé, na začátek února.
[další info a foto po kliknutí na obrázek]
so 26.1. klikni Pustevenské Sněhovánky
Této tradiční zimní hobby akce jsme se měli zúčastnit z našeho klubu minimálně ve čtyřech (Hynek, Siggy, Pavel a já), ale protože počasí bylo příliš teplé a někdo byl v týdnu na Pustevnách a rozšířil info, že se tam jezdit nedá, tak se ani z Kopřivnice nikdo na Sněhovánky nechystal... Nakonec jsme se ale zúčastnili aspoň 2: já a Pavel z Frenu. Já jsem vyjel potom, co mi volali kamáradi z Ostravy, že už jsou na Pustevnách a že je to tam dobré.
Dále viz článek a hromada fotek na Beskydském MTB infu...


Aktualizace: , (C) 1998, webmaster